Zašto volite/mrzite božić? :)

poruka: 68
|
čitano: 15.076
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Bliži se vrijeme coca-colinoga debeloga lika koji ulazi sav čađav kroz dimljak u vaš stan i daje poklon vašem djetetu...

Bliži se vrijeme popusta... Bliži se vrijeme kada ćemo iskreširat pare za bor...

Sigurno svi Jeddva čekate... Zašto volite ovaj dan? Zašto ga mrzite?

Ja ga mrzim iz razloga što božić nije više božić... Večina djece vjerovatno nezna šta slavimo toga dana...

Jedino pozitivno u božiću je to što se najedem kolača za cijelu godinu...

 

  Molim bez svađa, nije nas briga to što je netko ateist i sl.... 

Udri brigu na veselje...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)

Poklone {#}

 

I pannetone.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

rođendan mi je 23.12 pa mi je pre pre super to Božićno doba(uključujući sam Božić naravno)

 

 

al uglavnom...svi su doma..jede se ,pije ,uživa :D nema faksa..ma milina :D

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 18:23 (Hrvojestr).
14 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Volim ga zato što je kroz božićni tjedan moja cjela obitelj doma, a i volim ga zato što nema škole a ima za piti i jesti kolko hoćeš.{#}

xf zoja26
14 godina
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

mrzim bozic zato sta nije onak kak je bilo prije 5-6god...sad stalno vlada neka shebana atmosfera ... a i pun kufer mi je nakupljanja ljudi za svaki prokleti blagdan...uvjek se negdje skuplja obitelj pa nemozes ni popisat se od djece jer stalno neko mora na wc...i mrzim ga zato sta niko nece pare da da {#} ( cast iznimkama ) svi klinci su se uobrazili i za bozic nemres opce razgovarat s njima ak nije po njihovom il ak ne dobiju ono sa zele za bozic i radi bozicnih pjesama koje mi strahovito idu na krc jer se pjevaju samo radi obicaja ...ugl u zadnjih par godina BOZIC SUCKS

 

EDIT :

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 18:23 (Nocio).
14 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Prije godinu dana,Između ostalog,dan prije božića,u Njujorku trgovine pune,pazari se na sve strane,i sad novinar uočava 2 tinejdžera (oko 15-16) godina kako se svađaju oko iPoda,prilazi im i pita ih zašto se svađaju,oni kažu oko iPoda (pošto je bio na sniženju 50%) ko će da kupi,pita njih novinar znaju li koji je sutra dan,pita jednog,ćuti,pita drugog,kaže pa ne znam kako se zove ali znam da se nešto bitno desilo..

 

 

 

Šta nakon ovoga reći ? Sve je totalno izgubilo smisao.. Mislim da postoji čak klip na YT.

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 18:55 (ulinsky).
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Nocio kaže...

mrzim bozic zato sta nije onak kak je bilo prije 5-6god...sad stalno vlada neka shebana atmosfera ... a i pun kufer mi je nakupljanja ljudi za svaki prokleti blagdan...uvjek se negdje skuplja obitelj pa nemozes ni popisat se od djece jer stalno neko mora na wc...i mrzim ga zato sta niko nece pare da da {#} ( cast iznimkama ) svi klinci su se uobrazili i za bozic nemres opce razgovarat s njima ak nije po njihovom il ak ne dobiju ono sa zele za bozic i radi bozicnih pjesama koje mi strahovito idu na krc jer se pjevaju samo radi obicaja ...ugl u zadnjih par godina BOZIC SUCKS

 

EDIT :

  Istina, to forsano nakupljanje ljudi na jednome mjestu je skroz šugavo...

Udri brigu na veselje...
14 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Luxy2501 kaže...

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

a ja čim sam vidio tvoj post znao sam da ćeš u njemu spomenuti black ops i da ćeš reći da ga želiš za božić

I see dead people
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Hambrle kaže...
Luxy2501 kaže...

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

a ja čim sam vidio tvoj post znao sam da ćeš u njemu spomenuti black ops i da ćeš reći da ga želiš za božić

-.- cestitam babo vango junior

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

ne volim božić ali volim to kaj ću dobit 2800 kn božićnice {#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Luxy2501 kaže...

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

  Zbog ovakvih stvari je bilo kakav blagdan POSRAN...

Zar nije ljepše se fino najest sa obitelji za badnjak...

Udri brigu na veselje...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Daniman123 kaže...
Luxy2501 kaže...

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

  Zbog ovakvih stvari je bilo kakav blagdan POSRAN...

Zar nije ljepše se fino najest sa obitelji za badnjak...

gle ja se volim skupit sa obitelji pricat cut se sa rodjacima i tak to no samo nekad bi htio dobit ono sto zelim...

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
15 godina
protjeran
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

božič kao božič ne mrzin mrzin što ljudi odjednom postanu srdačni ugodni za zazgovor a tjedan dana kasnije sima J,M i sve se vrati po starom eh što taj božič nije baren 5 puta godišnje

14 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

mrzim božić zato što se štedi na poklonima!

ja neću dobiti ništa.

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Prosinac mi je najbolji mjesec u godini.

 

6.12 - sv. Nikola

11.12. - rođendan

25.12. - Božić

31.12. - stara godina i prijelaz u novu (fireworks)

 

+ sve omotano u meni drag snijeg

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Hyperion kaže...

Prosinac mi je najbolji mjesec u godini.

 

6.12 - sv. Nikola

11.12. - rođendan

25.12. - Božić

31.12. - stara godina i prijelaz u novu (fireworks)

 

+ sve omotano u meni drag snijeg

vidi ti to :D ima nas jos :D meni je tim redom no rodjendan 25.1 :D

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
16 godina
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Daniman123 kaže...

Bliži se vrijeme coca-colinoga debeloga lika koji ulazi sav čađav kroz dimljak u vaš stan i daje poklon vašem djetetu...

Bliži se vrijeme popusta... Bliži se vrijeme kada ćemo iskreširat pare za bor...

Sigurno svi Jeddva čekate... Zašto volite ovaj dan? Zašto ga mrzite?

Ja ga mrzim iz razloga što božić nije više božić... Večina djece vjerovatno nezna šta slavimo toga dana...

Jedino pozitivno u božiću je to što se najedem kolača za cijelu godinu...

 

  Molim bez svađa, nije nas briga to što je netko ateist i sl.... 

Baš krasno najest se kolaca i namlatit jel,{#} to je bitno a kaj s onim drugim stvarima zapravo nije bitna nit hrana niti nist drugo previše uopce.{#} Moš jest ko i svaki drugi dan i nema frke, bitan je neki ugođaj i tak to atmosfera a ne samo se natrpat napit i najest i ocekivat neke poklone to je sporedna stvar barem bi tak trebalo bit.{#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Luxy2501 kaže...
Daniman123 kaže...
Luxy2501 kaže...

volim ga zato jer svi se skupimo i to je vrijeme srece a nevolim zato sto NIKAD ne dobijem ono sto zelim npr. ove godine zelim black ops a dobit cu figu mackovu!

  Zbog ovakvih stvari je bilo kakav blagdan POSRAN...

Zar nije ljepše se fino najest sa obitelji za badnjak...

gle ja se volim skupit sa obitelji pricat cut se sa rodjacima i tak to no samo nekad bi htio dobit ono sto zelim...

  To nešto košta 500+ kuna...

I tata bi sine :)

Hyperion kaže...

Prosinac mi je najbolji mjesec u godini.

 

6.12 - sv. Nikola

11.12. - rođendan

25.12. - Božić

31.12. - stara godina i prijelaz u novu (fireworks)

 

+ sve omotano u meni drag snijeg

  LoL... Sv nikola je još veča izmišljotina za djecu koja ide u vrtić...

 

Udri brigu na veselje...
15 godina
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Nije dobro imat rođendan i Božić u isto vrijeme ili tek u koji dan više/manje jer ti onda starci spoje Božić i rođendan, a ja ovako dobijem nešto na svetog nikolu, nešto za rođendan, nešto za Božić...

 

Pa nek je sv. Nikola izmišljotina, ali ono raspoloženje na večer 06.12 dok sam bio mali i mislio da on postoji je bilo nezaboravno, a tek kad me dočekaju šibe na prozoru vrhunsko nešto.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 19:26 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Daniman123 kaže...
LoL... Sv nikola je još veča izmišljotina za djecu koja ide u vrtić...

Ovo je veoma diskutabilno. Mislim da nisam u krivu kad kažem da je izvjesnije da je postojao sv. Nikola nego Isus... Al' kao što kažeš, nema rasprave o bogu i inim stvarima tak da ću sad prestat.

 

Inače mi je 12. mjesec jedan od najomraženijih u godini, uz rame 1.-om. Najviše zato što su dani kratki, hladni i oblačni, zato što je Božić precijenjen i jednostavno više volim proljeće i ljeto. Jedina iznimka je Nova godina iako mi je i ona preseravanje, al ajde, to je izlika za rađenje tuluma pa uvijek bude dobre zabave.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
i_rambo_plache kaže...
Daniman123 kaže...
LoL... Sv nikola je još veča izmišljotina za djecu koja ide u vrtić...

Ovo je veoma diskutabilno. Mislim da nisam u krivu kad kažem da je izvjesnije da je postojao sv. Nikola nego Isus... Al' kao što kažeš, nema rasprave o bogu i inim stvarima tak da ću sad prestat.

 

Inače mi je 12. mjesec jedan od najomraženijih u godini, uz rame 1.-om. Najviše zato što su dani kratki, hladni i oblačni, zato što je Božić precijenjen i jednostavno više volim proljeće i ljeto. Jedina iznimka je Nova godina iako mi je i ona preseravanje, al ajde, to je izlika za rađenje tuluma pa uvijek bude dobre zabave.

Sveti nikola nije ništa veliko učinio da ga slavimo :)

Udri brigu na veselje...
13 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Volim Božić i praznike zato što mi brat dolazi za praznike doma iz Njemačke ..

Nemogu dočekati {#} ..

A mrzim ga zbog ovakvih tema na informatičkom forumu {#} ..

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
15 godina
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Sto je to bozic? {#}

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
14 godina
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)

osobno volim božićne praznike i vjerovatno ću ih provesti sa društvom po kafićima crkvu neću ni vidjeti,a od darova ništa

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
neaktivan
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Joj kad se sjetim, telefonske linije zauzete, sve bijelo vani, Sam u kući na TVu, doručak, ručak... I onda ne mogu u Crkvu zato što sam se najeo k'o dva praseta. Onda večera pa onda tek idem u Crkvu jer onda dođem k sebi. Onda se ustajem u 3 u noći onak silent, osjećam se ko Hitman tada, darove stavljam. Zapravo ne ustajem se, još sam budan do tri u noći i onda svi odu spavati. Onda nastupam. {#}

Još samo 23 dana.

15 godina
protjeran
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Volim Božić zbog praznika, nema škole... Vani hladno, a mene u sobi grije moja GTX 295 :D 

 

Neprocijenjivo. 

 

Da ne spominjem mirisnu i ugodnu atmosferu u kući, mama peče kolače, svi zajedno jedemo... Poklone nadam se neću dobiti, i ovako mi roditelji nemaju para, još da mi nešto kupuju...

trailerlog.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
APazinjan kaže...

Volim Božić zbog praznika, nema škole... Vani hladno, a mene u sobi grije moja GTX 295 :D 

 

Neprocijenjivo. 

 

Da ne spominjem mirisnu i ugodnu atmosferu u kući, mama peče kolače, svi zajedno jedemo... Poklone nadam se neću dobiti, i ovako mi roditelji nemaju para, još da mi nešto kupuju...

Hah napokon netko nesebican! ;) 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto volite/mrzite božić? :)
Daniman123 kaže...

Sveti nikola nije ništa veliko učinio da ga slavimo :)

Ali je Marija, Isusova mama (koju slavimo u čak dva navrata), zato učinila mnoštvo toga, jel?  :) {#}{#}

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
14 godina
offline
Zašto volite/mrzite božić? :)

Volim jer

  • nema škole :D
  • po 100ti put gledam sam u kući (sve djelove) sa obitelji
  • ima uvjek dobre hrane i pića
  • svi su dobre volje
  • dobivam poklone
  • nema škole :)

 

Nevolim

  • što sam od roditelja dobijem dobijem neki dobar poklon, skoro svi ostali daju voće (naranče i jabuke){#}
  • što kad dođem kod bake na sela za doručak, ručak, večeru jedemo pečenku
Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice