Zeleni čaj

poruka: 5
|
čitano: 2.050
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zeleni čaj

Koliko dugo ostavite vrećicu sa zelenim čajem u šalici kad ju prelijete vodom.

13 godina
neaktivan
offline
Zeleni čaj

zavisi nekada po 2 mjeseca a nekad po 2 godine.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
12 godina
odjavljen
offline
Zeleni čaj

volio bih da se ovo prenamjeni u opcenitu temu o čajevima i pripravcima.Pa eto zanima me,imao sam dosta srcanih problema i u to vrijeme sam pio caj od stolisnika,nadalje kazu da pomaze onim ljudima koji imaju kardiovaskularnih problema,da budem iskren nisam bas puno pomoci primjetio al eto.Uz to netko govori da je zeleni čaj i crni dobri za smirenje.Stoga nakon stresnog dana sto biste preporucili za miran san?Sto se tice pitanja same "kesice" nebi trebala stat u bilo kojem caju vise od minute jer otpusta i druga nezeljena svojstva.A jedna vrsta caja se moze kontinuirano piti najvise 14 dana,bar sam to cuo od osobe koja se tim bavi duzi niz godina...

Podijelite vasa iskustva...

11 godina
neaktivan
offline
Zeleni čaj

Nemam baš puno iskustva s čajevima osim što ih obožavam. Otkrio sam čaj od jasmina prije par tjedana i odličan mi je. Frend i ja smo gledali seriju Avatar the last airbender i tamo jedan like (uncle Iroh) pije taj čaj kad god nađe priliku. Bili smo u jednom kafiću i naručili twinnings čaj od jasmina i oduševili smo se, okus nije toliko dobar kao njegov efekt nakon ispijanja. Nijedan čaj me nije toliko smirio i bio sam oduševljen. Drugi dan sam kupio taj čaj, ali bez vrećica i bio mi je još bolji. Istina da je priprema malo dulja, ali čaj dušu daje za smirenje. Velika preporuka!
Za ovo da nije dobro piti isti čaj više od 2 tjedna nisam čuo {#}
I da, pomogao mi je da više uopće ne pijem alkohol, ni kapi {#} 

15 godina
offline
Re: Zeleni čaj
Nitro233 kaže...

volio bih da se ovo prenamjeni u opcenitu temu o čajevima i pripravcima.Pa eto zanima me,imao sam dosta srcanih problema i u to vrijeme sam pio caj od stolisnika,nadalje kazu da pomaze onim ljudima koji imaju kardiovaskularnih problema,da budem iskren nisam bas puno pomoci primjetio al eto.Uz to netko govori da je zeleni čaj i crni dobri za smirenje.Stoga nakon stresnog dana sto biste preporucili za miran san?Sto se tice pitanja same "kesice" nebi trebala stat u bilo kojem caju vise od minute jer otpusta i druga nezeljena svojstva.A jedna vrsta caja se moze kontinuirano piti najvise 14 dana,bar sam to cuo od osobe koja se tim bavi duzi niz godina...

Podijelite vasa iskustva...

Imam frendove koji drze sportsku dvoranu i imaju terninge do 23 sata navecer...i veli frend da kad dodje doma popije caj od majcine dusice i da zaspi kao beba...takodjer sam cuo da je Roiboos caj dobar prije spavanja...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice