Zeleni laser

poruka: 11
|
čitano: 4.941
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zeleni laser

zna netko neku stranicu na internetu gdje se prodaju zeleni laseri ali jaci od 5mw.prije sam nabavljao preko dx ali oni sad imaju lasere samo do 5mw

pOtPiS
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 21:31 (marino15).
13 godina
offline
Re: Zeleni laser
13 godina
neaktivan
offline
Zeleni laser

Jesi probao narucivat preko te stranice?

pOtPiS
13 godina
offline
Re: Zeleni laser

Nisam, al je stranica od Dealextreme jer je njima zabranilo da prodaju lasere jače od 5 mW pa nebi trebalo biti problema.

16 godina
neaktivan
offline
Zeleni laser

Ne sićam se di sam vidio ali sićam se da ima PUNO jače lasere za kupit bez problema. Probaj eBay. Mislim da ima razlike po bojama koliko snage je koliko vidljivo i koliko opasno.

Anyway, ne znam zašto želiš jači laser ali ako ti je cilj da bude vidiljiva zraka na dnevnom svjetlu (ono što se odbije od čestica zraka i prašine u tvoje oči) onda je granica vidljivosti čini mi se podjednaka ili veća od granice za opasnu snagu ako ti pogodi zjenice čak i na trenutak, tako da je to malo opasno. Sićan se jer sam ja to svojevremeno istraživao jer sam htio laser koji se vidi za jednu specifičnu primjenu, ali sam zaključia da je preopasno, ne želiš zbog krivog pokreta rukom izgubiti vid. Anyway ako vidljivost nije ono što tražiš zanemari.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 22:03 (Enkidu).
14 godina
offline
Zeleni laser

Da pitam, jeli netko mozda u međuvremenenu narucivao laser od nekud, za yourlasers sa od 10 reviewa naletio na 9 koji kazu da se ne narucuje od njih. Pa sad me zanima ima li neko jos neki izvor. 
Konkretno me zanima 50mW zeleni laser 

9 godina
protjeran
offline
Zeleni laser
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 22:11 (duhonja).
14 godina
offline
Zeleni laser

To je laser ala Dr. Dre slušalice, neko misli da ak nekaj stavi u aluminij da je to odma pro, za tih 150 dollara slozis laser od 1000mW a ne taj njihov od 50mW i jaci od 100mW

9 godina
protjeran
offline
Zeleni laser

Rijec je o 500mW,a ne o 50mW..a posto znas bolje,sto pitas??

14 godina
offline
Zeleni laser

Govorim o laseru do 200 kn kakvi su se mogli kupit na DX dok nisu maknuli, pa me zanima ak neko zna neki drugi izvor. Ili iskustva sa youralasers

14 godina
offline
Zeleni laser

Pozdrav, mojeg frenda zanima koje su mu potrebne baterije za njegov laser, pa ako se neko razumije u ovo bio bih mu zahvalan da mi odgovori :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice