Zubni tuš

poruka: 16
|
čitano: 15.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
odjavljen
offline
Zubni tuš

Odma da naglasim da me ne zanima golden shower 

Jel tko od vas koristio zubni (oralni tuš) tipa nešto ovako? Nemogu koristiti konac jer su zubi jako stisnuti pa sam mislio možda ovo kupiti. Opis o čem se točno radi tu.

12 godina
offline
Zubni tuš

Ja koristim Sowash. 

Kupio s ove stranice.  

 

Pogledaj i na amazon.de za malo više informacija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 16:43 (insan).
9 godina
offline
Re: Zubni tuš
VladimirLem kaže...

Odma da naglasim da me ne zanima golden shower 

Jel tko od vas koristio zubni (oralni tuš) tipa nešto ovako? Nemogu koristiti konac jer su zubi jako stisnuti pa sam mislio možda ovo kupiti. Opis o čem se točno radi tu.

 Bio ti je waterpik sad na BF za 55 eura i opcenito oralB stvari neke cetkice itd. Poprati si ga na keepi sad mozda bude opet za bozic i slicno.

5 godina
offline
Re: Zubni tuš
VladimirLem kaže...

Odma da naglasim da me ne zanima golden shower 

Jel tko od vas koristio zubni (oralni tuš) tipa nešto ovako? Nemogu koristiti konac jer su zubi jako stisnuti pa sam mislio možda ovo kupiti. Opis o čem se točno radi tu.

 Ja koristim OralB i fantasticna stvar.....Preporuka....

4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš
15 godina
offline
Zubni tuš

Ja imam Waterpik WP-660, odlična stvar. Još ga ne koristim na max jer bi mi vjerovatno izbio sve zube vanka. Uboo sam ga na njemačkom amazomu za nekakvih 500tinjak kuna na nekakvoj akciji.

Rvat katolik!
4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš
tnakir kaže...

Ja imam Waterpik WP-660, odlična stvar. Još ga ne koristim na max jer bi mi vjerovatno izbio sve zube vanka. Uboo sam ga na njemačkom amazomu za nekakvih 500tinjak kuna na nekakvoj akciji.

 Kakvi su ti rezultati, jel bolji od konca?

15 godina
offline
Re: Zubni tuš

Začudiš se šta sve izađe prilikom flosanja. Ja ga koristim sa otopinom listerina.

 

Konac je isto ok ali mi je problem doći do kutnjaka sa njim, plus što tuš ispire i ono ispod zubnog mesa di konac ne može doći...

Rvat katolik!
5 godina
offline
Re: Zubni tuš
VladimirLem kaže...

 Ja sam toliko platio u Banja Luci ;)

Uzimaj i ne razmisljaj. Imaj na umu da dobijes 4 cetkice i 4 nastavka za ispiranje. To je za komplet porodicu....

4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš

Ovo je ustvari električna četka + tuš. Četku već imam jel mi bolje onda za te novce uzet bolji zubni tuš?

https://www.amazon.de/dp/B07S6BDBY7/ref=sr_1_6?keywords=Munddusche&qid=1575273516&s=drugstore&smid=A3JWKAKR8XB7XF&sr=1-6

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 11:37 (VladimirLem).
5 godina
offline
Re: Zubni tuš
VladimirLem kaže...

Ovo je ustvari električna četka + tuš. Četku već imam jel mi bolje onda za te novce uzet bolji zubni tuš?

https://www.amazon.de/dp/B07S6BDBY7/ref=sr_1_6?keywords=Munddusche&qid=1575273516&s=drugstore&smid=A3JWKAKR8XB7XF&sr=1-6

 Za isto para dobijes manje. Uzmi komplet pa imas rezervu.....

9 godina
offline
Re: Zubni tuš
VladimirLem kaže...

 To ti nije dobar deal, to je fake deal. Non stop ide po toj cijeni ( ~70ak eura). Instaliraj si https://keepa.com/ pa ces odma vidjet povijesne cijene tog proizvoda.

4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš
sandokan111 kaže...
VladimirLem kaže...

 To ti nije dobar deal, to je fake deal. Non stop ide po toj cijeni ( ~70ak eura). Instaliraj si https://keepa.com/ pa ces odma vidjet povijesne cijene tog proizvoda.

 Hvala na sugestiji! Odlučio sam se na ovaj, jer je kompaktan i trenutna cijena mu je najniža do sada.

https://www.amazon.de/dp/B07S6BDBY7/ref=sr_1_6?keywords=Munddusche&qid=1575273516&s=drugstore&smid=A3JWKAKR8XB7XF&sr=1-6  

Ipak ne, ima jako loše ocjene. Idem na prokušani Waterpik WP-660 kada bude na akciji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 20:52 (VladimirLem).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Zubni tuš

Meni je SoWash isto odličan. Nema struje, žica, a ima super nastavaka i u odnosu na ostale je bagatela, a radi isti posao. Spasio me dok sam imao fiksni aparatić jer one četkice i konac su katastrofa i stalno zapnu za bravice ili žicu.

Ja imam ovaj, ali sam dodatno kupio okrugli nastavak  i njega većinom koristim. Sad vidim da to imaju u setu.

 

4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš
warriorhead kaže...

Meni je SoWash isto odličan. Nema struje, žica, a ima super nastavaka i u odnosu na ostale je bagatela, a radi isti posao. Spasio me dok sam imao fiksni aparatić jer one četkice i konac su katastrofa i stalno zapnu za bravice ili žicu.

Ja imam ovaj, ali sam dodatno kupio okrugli nastavak  i njega većinom koristim. Sad vidim da to imaju u setu.

 

 Tvoj post mi smrdi na reklamu, jesi se registrirao samo radi toga?

4 godine
odjavljen
offline
Re: Zubni tuš
tnakir kaže...

Ja imam Waterpik WP-660, odlična stvar. Još ga ne koristim na max jer bi mi vjerovatno izbio sve zube vanka. Uboo sam ga na njemačkom amazomu za nekakvih 500tinjak kuna na nekakvoj akciji.

 Dočekao popust na francuskom Amazonu za 60 eura, napokon naručeno, u 5 eura dostave u Njemačku.

"Have no fear, Vlad is here!"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice