Koji procesor kupiti?

poruka: 40
|
čitano: 8.115
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
pitanje

Trebao bih kupiti novi procesor , neki amd athlon64 x2 , ako je moguče u ve milu ili u hg spotu,

Matična:MB ECS GeForce7050M-M, sAM2, GeForce 7050PV, VGA, RAID, LAN, mATX.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Procesor bi koristio za overclocking.

I koji ventilator kupiti za overclocking?

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
prihvaćeno rješenje

CPU AMD Athlon64 X2 5000+ ''Black Edition'', dual core, SckAM2,,ima otključan množitelj,,kaj je dobro za overclock i sve u svemu dobar  proc,,za malo para puno zabave

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2008 19:10 (Xero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Trebao bih samo još ventilator za taj procesor,

može mi neko neki dobar ventilator za taj procesor

za nekih 100-300 kn.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
 zkj tak skupi?
ovo će mu i više nego dovoljno biti
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?

Pa može i ovaj,,ali ako če overclocati trea mu neki ventliator koji če hladit taj proc, trea neki kvalitetan hladnjak, zalmani su kvalitetni,,a za artict freazere neznam kakvi su,,nisam ih imao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Piše da su podržani procesori:Intel Pentium 4, Celeron
AMD Sempron, Athlon 64, 64FX, Opteron.

Nema Athlon 64 x2.

Kod: http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=529

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2008 20:12 (the mir).
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?

Ma  nemoj se puno opterecivat tome ide on itekako u tu plocu.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji procesor kupiti?

AMD 5000+ Black edition i Gigabyte G-power Pro

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar
92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?

Ja sam cuo da su sve 3 dobra.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
prci nije los i ovaj drugi al moj glas za prvi
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Koji procesor kupiti?
Xero kaže...

Pa može i ovaj,,ali ako če overclocati trea mu neki ventliator koji če hladit taj proc, trea neki kvalitetan hladnjak, zalmani su kvalitetni,,a za artict freazere neznam kakvi su,,nisam ih imao

Ako nemas nesto pometno za reci bolje ni nemoj! Taj Zalman bi bio moj zadnji izbor prilikom kupovine coolera! Objasni mi pojam "kvalitetan"? Ne kvari se, prelazi vise od 300.000, ne hrda min. 12 godina? Uglavnom AC Freezer 64 bi bio moj izbor!
Q6600 G0 @ 3.6GHz | Big Typhoon modded Gigabyte X38-DS5 2GB Crucial Ballistix Seagate 250GB ST3250410AS Gigabyte 8800GTS 512Mb | AC S1 Corsair HX620 Samsung 2232BW
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
prihvaćeno rješenje
UBIZEC cORPORATION kaže...
prci nije los i ovaj drugi al moj glas za prvi
 Zašto? Najljepši ti je ili? :)

Za Freezer kažu da je jedan od najboljih hladnjaka za tu cijenu, tako da bih išao na njega...
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
Rino kaže...
Xero kaže...

Pa može i ovaj,,ali ako če overclocati trea mu neki ventliator koji če hladit taj proc, trea neki kvalitetan hladnjak, zalmani su kvalitetni,,a za artict freazere neznam kakvi su,,nisam ih imao

Ako nemas nesto pometno za reci bolje ni nemoj! Taj Zalman bi bio moj zadnji izbor prilikom kupovine coolera! Objasni mi pojam "kvalitetan"? Ne kvari se, prelazi vise od 300.000, ne hrda min. 12 godina? Uglavnom AC Freezer 64 bi bio moj izbor!
 Moram ovo komentirat,, nekome je zalman prvi izbor, nekome je ac freezer prvi izbor, i zalman i artict freezer su kvalitetni, zalmani imaju veču vrtnju ventilatora, i nemoj se pravit pametan. Ak imaš svoje mišljenje reci ga,, netrebaš tuđa mišljenja omalovažavat
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2008 20:52 (Xero).
15 godina
offline
RE: Koji procesor kupiti?
Xero kaže...


Moram ovo komentirat,, nekome je zalman prvi izbor, nekome je ac freezer prvi izbor, i zalman i artict freezer su kvalitetni, zalmani imaju veču vrtnju ventilatora, i nemoj se pravit pametan. Ak imaš svoje mišljenje reci ga,, netrebaš tuđa mišljenja omalovažavat
Preporucujem ti da pocnes koristiti Hrvatski Pravopis (Lada Badurina / Ivan Marković / Krešimir Mićanović) jer te ne razumijem! Zalman ima vecu vrtnju ventilatora (i buku), ali losije hladi...pomiri se s tim! I ako imas kakvih problema prijavi me moderatoru...opet!
Q6600 G0 @ 3.6GHz | Big Typhoon modded Gigabyte X38-DS5 2GB Crucial Ballistix Seagate 250GB ST3250410AS Gigabyte 8800GTS 512Mb | AC S1 Corsair HX620 Samsung 2232BW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
kompotko kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
prci nije los i ovaj drugi al moj glas za prvi
 Zašto? Najljepši ti je ili? :)

Za Freezer kažu da je jedan od najboljih hladnjaka za tu cijenu, tako da bih išao na njega...
 ja bi uzo prvi zato sto ima dost velku brzinu okretaja RPM uz dovoljnu "tišinu" 17 decibela,podrzava vece socketa ak slucajno promjenis maticnu ima sanse da ce ti drugdje pasat :P.dobar je zato sto je iz raden od aluminija koj ima dobar omjer preuzimanja topline s procesora i rebarca su razmjestena u 360 stupnjeva znaci krug tako moze ventilator s pasivnog hladenja s lima napravit disperziju topline u sve strane tako ti  topli zrak nejde na jednu stranu...to je dobro jel moze ti se dogodit da taj topli zrak slucajno puse po matičnoj ili grafičkoj  zbog mjesta socketa di se nalazi na ploci...e da jos nes meni se sviida bas mi je lijep Belji se ja sam ti dao svoje misljenje al nece niko odlucivat umjesto tebe ti odluci sta ces kupit to ti niko nemre osporit tvoje su pare(valjda ak ih nisi ukro hahahNamigiva)
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?

Evo malo mog papra na ovu temu.

Ac Freezer Pro je super hladnjak.

Ali do određene granice.

Imao sam 5000+BE i do nekih 3.0ghz je dobro hladio.

Vec na 3.2ghz je imao poteškoca a sve iznad mu je bilo previše.

Jednostavno nije mogao skinut temperaturu.

Dakle idemo li na ozbiljniji clock i povecavamo li Vcore zaboravite freezera.

Super je dok god ne pretjerate sa vcore i taktom.

Dakle razmislit treba dali je Freezer stvarno toliko Super kak ga se predstavlja.

E8400@4050mhz@H2O,Biostar Tpower I45,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
Rino kaže...
Xero kaže...


Moram ovo komentirat,, nekome je zalman prvi izbor, nekome je ac freezer prvi izbor, i zalman i artict freezer su kvalitetni, zalmani imaju veču vrtnju ventilatora, i nemoj se pravit pametan. Ak imaš svoje mišljenje reci ga,, netrebaš tuđa mišljenja omalovažavat
Preporucujem ti da pocnes koristiti Hrvatski Pravopis (Lada Badurina / Ivan Marković / Krešimir Mićanović) jer te ne razumijem! Zalman ima vecu vrtnju ventilatora (i buku), ali losije hladi...pomiri se s tim! I ako imas kakvih problema prijavi me moderatoru...opet!
 Hvala,, evo koristit ču,, i nisam te ja nijednom prijavio moderatoru,, nikog nisam,, pa šta ti smeta buka,,nije to neka buka ko od aviona,, ak oče clockat neka ventilator radi bučno,,ali bitno je da hladi procesor
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Kupio sam: Freezer 64 PRO

I naručio:5000+ Black Edition

Mislim da sam dobro odlučio uz

vašu potporu.

I jedva čekam da mi dođe procesor!!!!!

HVALA!

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji procesor kupiti?

luxx evo i ja danas ili sutra planiram uzeti 5000+be i kontam ga naravno kloknuti do 3,0-3,2  pa me zanima onda tvoj preporuka za ventilator e da i buka mi je zadnja rupa na svirali u biti mi ni nije rupa Viče

thanx

15 godina
offline
RE: Koji procesor kupiti?

luxx evo i ja danas ili sutra planiram uzeti 5000+be i kontam ga naravno kloknuti do 3,0-3,2  pa me zanima onda tvoj preporuka za ventilator e da i buka mi je zadnja rupa na svirali u biti mi ni nije rupa Viče

thanx

15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Ništa od procesora jer su rekli iz ve mila da če drugi doči

tek za 2-3 tjedna tako da sam odgodio to i uzeti

ču u hg spotu  http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=025552

sutra , pa ču ga clocknuti sa ARCTIC Freezerom 64 PRO

pa ču vidjeti dokle mogu . CoolCoolCool

Procesor: Amd athlon 4400+ 2,3 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2008 16:15 (the mir).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor kupiti?
autorov komentar

Ja danas dođem hg spot ipitam za procesor

a on mi odgovori "Da si došo u četvrtak možda

bi i bilo" pa mislim stvarno.Mršti se

Procesor: Amd athlon 4400+ 2,3 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji procesor kupiti?
the mir kaže...

Ja danas dođem hg spot ipitam za procesor

a on mi odgovori "Da si došo u četvrtak možda

bi i bilo" pa mislim stvarno.Mršti se

 Ma nema druge nego u vemilu naručuit i čekat 3 tjedna.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor kupiti?
autorov komentar
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
the mir kaže...

Ja danas dođem hg spot ipitam za procesor

a on mi odgovori "Da si došo u četvrtak možda

bi i bilo" pa mislim stvarno.Mršti se

 Ma nema druge nego u vemilu naručuit i čekat 3 tjedna.
 Nije to nego nemam više love a tek do božiča ču
 skupiti nekih 600-700 pa tek poslje božiča mogu
 razmišljati o novom procesoru.
Procesor: NEZNAM VIŠE Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
15 godina
protjeran
offline
Koji procesor kupiti?

mogao bi kupiti  inter core quad 4x2.66 ghz košta 2000kn isplati se kupiti

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
možete li reći koji dobar laptop do 5000kn za igre

trebam dobar laptop do 5000kn za igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koji procesor kupiti?

molim vas odgovorite što prije

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice