Upozorenje! Corsair H100

poruka: 116
|
čitano: 44.150
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...

Za procesore socketa 2011 ne dolaze "stock kuleri" , treba hladit te zivotnije.  Sumnjam da nezko ima al snaci cu se ja vec.

15 godina
protjeran
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...
mislavgray kaže...

Ja sutra idem reklamirati , po meni pumpa se cuje jace nego normalno, zna krcat, a i potenciometar takoder otisao. Jedini bed je sto nemaju zamjenski 2011 kuler, pa sam u banani 3-4 tjedna :3

Šta nisi dobio cooler sa ovim procom? Možda da pitaš tu na forumu jel ima netko za posuditi cooler? jer ih je dosta njih stavljalo aftermarket coolere na svoje procesore pa možda im stoje doma.

Neću ni googlat prije nego postam ALI - imo 2011 procovi ni ne dođu sa priloženim coolerom ;-) 

http://g.bf3stats.com/pc/VeutN6mL/Poglavnik__CRO.png
15 godina
protjeran
offline
Upozorenje! Corsair H100

Evo skinia sam cooler, ali vidim potencijalni problem - nema serijskog nigdi, kutiju sam bacio davno.Je li vama tražilo serijski/kutiju pri reklamaciji ?

http://g.bf3stats.com/pc/VeutN6mL/Poglavnik__CRO.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
QFlash kaže...

Danas ti javim, ici cu oko podneva, javim valjda do navecer. Cuj ambalaza ti nije potrebna, samo vodeno po meni, sarafi, svi nastavci i ventovi... al kutija nije na odmet, i definitivno ima servisa koji ce kenjat...

16 godina
offline
Upozorenje! Corsair H100

Piše da uglavnom 2011 socket ide bez coolera ali ima i procesora koji dodu sa intelovim coolerom RTS2011LC. Link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...

Nisam to znao, uglavnom poprilicno sam se izivcirao kad su rekli da nemaju zamjenski. Mislim stvarno... Uglavnom posudio sam true 120 od frenda tak da cu ipak moc na kompek.

16 godina
offline
Upozorenje! Corsair H100

Ja još čekam svoga sa garancije, prošlo 16 dana otkada je kod njih. Zvat cu danas da vidim šta je, sada vidim da servis radi tek od 9 :(

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenje! Corsair H100

Moj ima garu u admu, ok su mi ... smao cekat treba meni je kuciste bilo 3 - 4 tjedna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Upozorenje! Corsair H100

Moj isto u ADM. Kupio pun klinac kompjutora kod njih, i za sada samo to sam slao na garanciju. Ma jednom sam išao mijenjati napajanje dok je još bio vemil i odmah su mi dalo drugo cim su ga testirali, pa mi je malo čudno čekat servis do 30 dana

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Upozorenje! Corsair H100

Evo Links kaže samo hladnjak i račun, odlično.Evo hladim svog malog sa stock coolerom, nekih 1.100v @4Ghz, BF3 oko 65c, dovoljno i za maksimalni servisni rok od 30 dana :-)

http://g.bf3stats.com/pc/VeutN6mL/Poglavnik__CRO.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...

Moj isto u ADM. Kupio pun klinac kompjutora kod njih, i za sada samo to sam slao na garanciju. Ma jednom sam išao mijenjati napajanje dok je još bio vemil i odmah su mi dalo drugo cim su ga testirali, pa mi je malo čudno čekat servis do 30 dana

To je cijena kupovine u web-shopu...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
DamageHigh kaže...

vidis,vidis i graphitte 600t je takoder bio uzet preko web shopa... bumo za h100 vidli on je normalno kupljen xd

16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Ja konacno dobio svoj h100 natrag prije 2 dana, jucer sam ga montirao ali temp su katastrofa i opet se ventilatori cuju na 10 m makar su postavke na minimumu, neznam sta bi moglo biti opet, nema sanse da gledam normalno film, nego moram pojacati do daske da ne cujem jeb... Ventilatore. Nor temp mi je 44 za e4400, bojim se quada i staviti unutra
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
protjeran
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...
Ja konacno dobio svoj h100 natrag prije 2 dana, jucer sam ga montirao ali temp su katastrofa i opet se ventilatori cuju na 10 m makar su postavke na minimumu, neznam sta bi moglo biti opet, nema sanse da gledam normalno film, nego moram pojacati do daske da ne cujem jeb... Ventilatore. Nor temp mi je 44 za e4400, bojim se quada i staviti unutra

Moguće je da je zračni balon negdje zapeo,pokušaj uplajeni PC njihati horizontalno položen,navodno pomaže u takvim slučajevima.Također dobro provjeri vijke kojim se učvršćuje na cpu,ona 4 thumb vijka,križno ih steži malo po malo.To pak navodno pospješuje hlađnje i eliminira onaj zujeći metalni zvuk pumpe.Ja evo čekam svoj sa reklamacije.

http://g.bf3stats.com/pc/VeutN6mL/Poglavnik__CRO.png
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenje! Corsair H100

evo ja sam prekjucer svojega odnjeo na buku s pumpe, jos je potenciometar krepao... ozbiljno razmisljam na zracno otic opet...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Upozorenje! Corsair H100

mene je zezalo kontroliranje brzine vrtnje koje se podesava na kucistu za cpu...ali sam promjenio ventove i stavio potenciometar i mogu reci  da ga sada konstantno drzim na pola,,nekih 1000okr/min i prezadovoljhan sam..

temp u idlu su mi 29 a u loadu ne prelaze 55  (i7 2600k stock)

jedina mana je GLASNA I BUCNA PUMPA(barem kod mene)

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 13:44 (zagy15061984).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
zagy15061984 kaže...

isto je bilo ovjde, mislim da cu noctuu uzimat :3

16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Ja konacno dobio svoj h100 natrag prije 2 dana, jucer sam ga montirao ali temp su katastrofa i opet se ventilatori cuju na 10 m makar su postavke na minimumu, neznam sta bi moglo biti opet, nema sanse da gledam normalno film, nego moram pojacati do daske da ne cujem jeb... Ventilatore. Nor temp mi je 44 za e4400, bojim se quada i staviti unutra
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
protjeran
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100

Kako su temp katastrofa. I uzmi brate Gentle Typhoon i musti na MAX broju obrtaja necujni su neces cuti u zatvorenom kucistu a jacina je kao CORSAIR NA 2200rpm.

A on radi na 1850RPM. Ako nekome dodajadi neka ga pokloni meni. 

HARDCORE EVGA - CORSAIR Fan
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 18:47 (Vlada011).
16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100

Pa meni je to katastrofa temp u idlu a cuje se kako kazem na 10 metara, ne mogu film pogledati kako spada ako ne navinem do kraja. Pa sa starim Big typoonom sam imao bolje temp u idlu, a on se uopce nije čuo. Stavim sam na 1 level a ventilatori stalno vrte na velikim okretajima, mislim da to nije normalno nikako jer mi je prosli h100 radio ok na minimumu dok nije crkao regulator vrtnje.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Ponovno sve rastavio, stavio novu pastu artic silver, maknuo corsairove ventilatore jer su se uvijek vrtjeli na 2200rpm brz obzira koji level hladenja stavio, pogledao bios za kontrolu vrtnje ventilatora i opet sve isto, stavio 2 sa potenciometrom tek toliko da mogu raditi na kompu, molio bih ostale vlasnike h100 da mi napisu dali im se mijenja broj okretaja s obzirom na 3 nivoa hladenja. Probat cu jos danas kontaktirati corsair pa vidjeti sta oni kazu, ako nista ne uspijem rijesiti ide on opet na servis pa nakon toga u prodaju jer ako opet dobim sjeban model je... * cu im sve po spisku, a spisak je jako dug.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...
Ponovno sve rastavio, stavio novu pastu artic silver, maknuo corsairove ventilatore jer su se uvijek vrtjeli na 2200rpm brz obzira koji level hladenja stavio, pogledao bios za kontrolu vrtnje ventilatora i opet sve isto, stavio 2 sa potenciometrom tek toliko da mogu raditi na kompu, molio bih ostale vlasnike h100 da mi napisu dali im se mijenja broj okretaja s obzirom na 3 nivoa hladenja. Probat cu jos danas kontaktirati corsair pa vidjeti sta oni kazu, ako nista ne uspijem rijesiti ide on opet na servis pa nakon toga u prodaju jer ako opet dobim sjeban model je... * cu im sve po spisku, a spisak je jako dug.

ne regulacija ne sljaka..ja kontroliram preko potenciometra druge ventove..

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Ma to je u kur.., citao sam da se ne mogu kontrolirati broj okretaja nego da on to sam regulira s obzirom na nivo podesenja, prosli mi je radio tako, a ovaj zajeb..., mislim platio sam ga skoro 900 kn i dobim proizvod koji je sjeban, sutra cu kontaktirati servis jer ako sam nesto platio onda ocekujem da to radi kako je zamisljeno a ne da samo gledam ona je.. Svijetla na corsairu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
protjeran
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Patrick_cro kaže...
Ma to je u kur.., citao sam da se ne mogu kontrolirati broj okretaja nego da on to sam regulira s obzirom na nivo podesenja, prosli mi je radio tako, a ovaj zajeb..., mislim platio sam ga skoro 900 kn i dobim proizvod koji je sjeban, sutra cu kontaktirati servis jer ako sam nesto platio onda ocekujem da to radi kako je zamisljeno a ne da samo gledam ona je.. Svijetla na corsairu

Kontroler ti je neispravan, opet.

Vjerovatno imaju cijelu hrpu neispravnih H100,poput batcha #11359403, koje uvaljuju natrag kpcima koji reklamirali već svoj H100, tako se nadajući da će bar pola korisnika jednostavno odustati i kupiti si neki drugi cooler.

Ja čekam svoj da mi se vrati sa reklamacije i vjerovatno ću dobiti isti neipravni batch.

 

EDIT:11359483 je također često reklamirana serija

http://g.bf3stats.com/pc/VeutN6mL/Poglavnik__CRO.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 13:34 (QFlash).
16 godina
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100

Bas sam mislio gledati potraziti koja je to serija u banani. Puno hvala na informaciji, vidjet cu danas dok dodem doma jer je to ta serija.

 

EDIT : Evo došao doma i provjerio batch je :  11479403, izgleda da su mi opet uvalili. Ništa sutra zovem servis i vraćam natrag h100. Jeb... 150 kn ce u  vjetar, 50kn do njih i 25 dok mi ga vrate.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 21:33 (Patrick_cro).
13 godina
protjeran
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100

Zamislite kod mene su uvezli H70 Core, H60 I Antec H20 ali H100 nisu. 

Kazu H100 nije dobavljiv, ccc... Nemam reci. 

Necu ni menjati kuler do njega. A dok dodje on CORSAIR ce imati novi vec.

HARDCORE EVGA - CORSAIR Fan
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 6:02 (Vlada011).
13 godina
neaktivan
offline
Upozorenje! Corsair H100

Evo da javim dobio sam novi h100 s reklamacije jos u petak, al mi je tak dragocijen da ga jos ni spojio nisam. Probat cu u petak. Uglavnom reklamacija je rjesena za kakvih tjedan dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Upozorenje! Corsair H100

Evo vratio se i moj H100, i za sad radi savršeno, pumpa se jedva čuje, temperature su izvrsne.

Inače, Corsair je locirao uzrok glasnih pumpi (zvuk kao rondanje mehaničkog diska) , problem je u komadu keramike koji je sastavnio dio CPU bloka.Uskoro bi se u prodaji trebali pojaviti H80 i H100 označeni kao poboljšane verzije.

 

ex-QFlash

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
Branimir82 kaže...

koji batch ti je vodeno?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Upozorenje! Corsair H100
mislavgray kaže...
Branimir82 kaže...

koji batch ti je vodeno?

11499403.Perfomanse hlađenja vidi pod 'moj računalo'.

 

Edit,ispravak broja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2012 13:17 (Branimir82).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice