Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.120
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Sve ovisi za sta ti najvise treba..ako ti je za sminku a da opet imas SMARTWATCH a ne one stoperice od satova onda huawei watch 2 posto imas huawei
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Sve ovisi za sta ti najvise treba..ako ti je za sminku a da opet imas SMARTWATCH a ne one stoperice od satova onda huawei watch 2 posto imas huawei

 

 

Po cemu je taj Huawei sat za sminku...isto sam procitao da je netko napisao i za Gear S3?

Ti satovi uopce dizajnom ne odskacu od ostalih i opcenito su stilom slicni klasicnim satovima.

Meni se recimo svidja Amazfit prve generacije bas zbog svojih cistih linija, nista ne strsi, nema hardverdskih tipki koje strse i na ruci mi djeluje bolje od mnogih drugih...znam da se o ukusima ne raspravlja i da sve ovo sto sam napisao nekome drugome bas nista ne znaci...uglavnom meni Huawei, Samsung Gear S3 ili nesto trece nije nikakva sminka...sat kao i masa drugih.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ako ovo nije sminka onda sam ja corav i nemam ni malo ukusa za sminku
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Isto tako kad sw stavi i metalni remen na njih brutalna sminka..ponavljam watchfaceovi ne podsjecaju na tomaggoccci ili kako se vec zove nego na pravo lice sata
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
I moze sluziti za razgovaranje sto je brutalna stvar..imao sam gear s3 i redovno sam pricao preko njega u voznji itd..isto sada i na apple watchu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Nisi me impresionirao...sat izgleda cisto prosjecno.

 

Ne izgleda nista bolje od Amazfit-a 2.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 17:30 (ocean77).
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Ne znam više ni sam koji da uzmem. Jel ima kakvih najava za fenix 6?

 

Jel se preko garminovog sata možeš javit i razgovarat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Oceane pomiri se da je moj tata jednostavno jaci od tvog tate 😂😂😂 salimo se malo ali sad salu na stranu samo mi reci po cemu je bolji taj xiaomi ili garmin od jednog gear s3 ili huawei watcha 2 osim po bateriji? Od watchfaceova promjenjivih mozes i brandirane stavit i ima ih milijardu za skidat..odgovaranje na poruke i pozive,cak i razgovaranje preko njih..a isto ima i hearth rate sensor i pedmoeter i ugradjeni gps i sve za sport tracking.. a o slici na ekranu tu nema govora koliko je cista slika na njima..meni je na tom garminu slika smjesna i na xiaomiu...mozda se varam ali ja tako mislim eto..i uz sve to sminka je na razini,da ne saljem slike opet sve se vidi
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Oceane pomiri se da je moj tata jednostavno jaci od tvog tate 😂😂😂 salimo se malo ali sad salu na stranu samo mi reci po cemu je bolji taj xiaomi ili garmin od jednog gear s3 ili huawei watcha 2 osim po bateriji? Od watchfaceova promjenjivih mozes i brandirane stavit i ima ih milijardu za skidat..odgovaranje na poruke i pozive,cak i razgovaranje preko njih..a isto ima i hearth rate sensor i pedmoeter i ugradjeni gps i sve za sport tracking.. a o slici na ekranu tu nema govora koliko je cista slika na njima..meni je na tom garminu slika smjesna i na xiaomiu...mozda se varam ali ja tako mislim eto..i uz sve to sminka je na razini,da ne saljem slike opet sve se vidi

 Šalji :D

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Neozbiljan si, ti sam ne znaš šta želiš!...znači ako preferieaš sport, trčanje, planinarenje, plivanje i bitne su ti minute, sati, kilometri i visine i da naglasim trajnost baterije, tada ćeš uzeti Garmina koji je ujedno i na pogled odličan a za sve ostalo uzeti ćeš neki smartwatch!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Ako ovo nije sminka onda sam ja corav i nemam ni malo ukusa za sminku

Sad si ga i ti malo omašio, u isti koš stavljati Huawei Watch 2 i Gear S3...

 

Za Gear se slažem, do njega su mi svi smartwatchevi izgledali k'o igračke i nisam ni pomišljao da to kupim, sad nosim sat i u krevetu Ali jesi vidio Watch 2 uživo? Baš je ruglo, mali ekran i ovi ogromni beskorisni rubovi... Totalni downgrade nakon prvog njihovog Watcha IMO.

 

Inače se slažem... Ako je sport najbitniji, definitivno Garmin, Suunto... Za malo sporta, malo šminke nema jačeg od Geara. @ostatak ekipe ovdje, nemojte me j* s punjenjem Geara S3 svaki dan, kakve su to gluposti? Troši cca 25-35% baterije dnevno, ovisno o postavkama (always on display, konstantno mjerenje HR-a...)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 8:05 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Mali322 kaže...
Neozbiljan si, ti sam ne znaš šta želiš!...znači ako preferieaš sport, trčanje, planinarenje, plivanje i bitne su ti minute, sati, kilometri i visine i da naglasim trajnost baterije, tada ćeš uzeti Garmina koji je ujedno i na pogled odličan a za sve ostalo uzeti ćeš neki smartwatch!

 Zato i tražim što više informacija. Cijena nije bitna, htio bi imat sat koji će trajat dosta godina. Da ima funkcije smarta, nešto od sporta, da dobro izgleda, da se može mijenjati narukvica (metalna), da se sat ipak ako bi ga htio prodat nekad "lakše" proda.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Gear s3
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ako zelis konstantan prikaz na ekranu, a da ti to ne skuri bateriju za 48 h kao na Gear S3 uzmes si Amazfit.
Toliko nas ovdje na forumu ga je vec uzelo i nitko se ne zali...ja sam inace dosta sitnicav i ako je meni dobar bio bi dobar i velikoj vecini...vidi prikaz na unutarnjoj rasvjeti auta...ovo je bez pozadinskog osvjetljenja...sa ovakvim prikazom imas 6 dana bateriju...ima GPS, kompas, barometar, mjeri sve i ima odlicnu aplikaciju na kojoj sve to iscitavas...toliko pametovanja ovdje, a realno za 3-4x vise novaca neces dobiti toliko bolji sat.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Sad kad sam ga ovako vidio na ruci, ja ga osobno ne bi kupio. Više bi mi odgovarao neki model za kojeg ne vidiš na prvu da se radi o smartwatchu. Ali to sam ja, antisportaš. :)
 
2 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Zato ja i kazem prejeftino izgledao,nosio bi ga iskljucivo samo kod treniranja u trenirci nekoj,kosulja ili traperice i vesta ne dolaze u obzir s njim..e sad ko sta zeli to je sve ovisno od osobe..tako da smo dali svoja misljenja decku i na njemu je da odluci
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Watch face promjenite, a ima ih sa kazaljkama tko hoce ozbiljniji izgled...ovo da jeftino izgleda bas nitko nije rekao i svima je upravo izgled i materijali najvece iznenadjenje jer sat uzivo izgleda sve samo ne jeftino.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
ocean77 kaže...

Watch face promjenite, a ima ih sa kazaljkama tko hoce ozbiljniji izgled...ovo da jeftino izgleda bas nitko nije rekao i svima je upravo izgled i materijali najvece iznenadjenje jer sat uzivo izgleda sve samo ne jeftino.

 

 gdje kod nas ima za kupit amazfit 2s , htio bi ga prvo vidit uživo i probat na ruci.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Kupi si ovog stroja 😁
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Kupi si ovog stroja 😁

 apple watch?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Da,precjenjeno govno..sat je brutalan meni ali nikad nebi dao ( osim da imam jako puno love) recimo za ovaj stainless steel model koji kosta 6500 kn..naravno ja ga nisam toliko platio,dobio sam ga jako povoljno od prijatelja pa sam si ga piknuo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Da,precjenjeno govno..sat je brutalan meni ali nikad nebi dao ( osim da imam jako puno love) recimo za ovaj stainless steel model koji kosta 6500 kn..naravno ja ga nisam toliko platio,dobio sam ga jako povoljno od prijatelja pa sam si ga piknuo

 Iskreno nije mi nešto, preobično izgleda, tj jeftino kao i ostala kineska smeća od 50 dolara :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Haha a nije bas tako,ovaj stainless steel izgleda premium uzivo vjeruj mi,gle sve sto apple napravi je premium i posebno ali calenzi bite 😁😁😁
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Robi1992 kaže...
Haha a nije bas tako,ovaj stainless steel izgleda premium uzivo vjeruj mi,gle sve sto apple napravi je premium i posebno ali calenzi bite 😁😁😁

 ma sve 5 ali ne sviđa mi se taj kockasti dizajn. 

 

Da li netko može objasniti razliku između Fenix 3 HR i Fenix 5? Gledam malo po net-u na svakoj stranici drugačije. Navodno fenix 5 ima manje memorije za pohranu od fenixa 3, što mi nema baš neke logike.

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Dobro je, na pravom si putu...sretno!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Mali322 kaže...
Dobro je, na pravom si putu...sretno!

 Kako mislis?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Recimo kod ovog amazfit 2s mi je problem što ga ne mogu nigdje kod nas kupiti i probati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Recimo kod ovog amazfit 2s mi je problem što ga ne mogu nigdje kod nas kupiti i probati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
pozdrav ekipa...ne znam nažalost Što kupiti. Odlučujem između garmin fenix 3 Sapphire hr, fenix 5 i samsung gear S3. Kod garmina me malo muči to Što nije klasičan smart watch, odnosno to Što je manja rezolucija ekrana, to Što se možda na njega ne možeš javiti itd. S druge strane, gear s3 može samo pod tuš, nije za bazen, more itd. Baterija je kraćeg vijeka, no nije ni čudo zbog mnogobrojnih aplikacija.
Fenix 5, malo je preskup ako bi ga kupovao sa safirnim staklom, a osnovni model ne želim.

Preporuke, tko ima gear s3 kako ste zadovoljni i tko ima fenix 3.

P.s na fenix 3 mi se čini da se onaj metalni dio oko ekrana dosta grebe.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice