Pametni satovi ????

poruka: 7
|
čitano: 866
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Pametni satovi ????

Tražio sam po netu jeftinije ali kvalitetnije pametne satove ili narukvice.
Evo pronašao dva modela smartwatch 
GT08 i DZ09 pogledao video na You tube to ne izgleda nimalo loše.
Međutim ovi web shopovi koji ih prodaju mi izgledaju jako sumnjivo po niskoj cijeni i besplatnoj dostavi.
Pa koja je onda njihova zarada u svemu tome ????
Da nebi ispalo da kad dobijem paket unutra bude 
GNJURAC ,iako bi platio pouzećem što ti to vrijedi kad ne možeš prije plaćanja otvoriti paket da vidiš što je unutra a kad platiš dostavljaču poslije se hebi.
Evo linkova od tih naših web shopova pa što mislite i ima li itko kakva saznanja o njima i ovim satovima.

https://jeftini-top-proizvodi.com/pr...etni-sat-dz09/

https://kupibrzo.hr/pametan-sat/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Re: Pametni satovi ????

Mislim da ne možeš dobiti ništa drugo osim GNJURCA ukoliko ideš kupiti pametni sat za manje od 200 kn. U tom cjenovnom rangu se isplati jedino uzeti Xiaomi mi band. Ukoliko te zanima nešto više možeš se raspitati u Xiaomi mi band temi. Sljedeće što bih ti mogao preporučiti je Amazfit pace (imam jednog) i on se da naći za nekih 100 dolara ako se uzima izvana. 

3 godine
steve90 kaže...

Mislim da ne možeš dobiti ništa drugo osim GNJURCA ukoliko ideš kupiti pametni sat za manje od 200 kn. U tom cjenovnom rangu se isplati jedino uzeti Xiaomi mi band. Ukoliko te zanima nešto više možeš se raspitati u Xiaomi mi band temi. Sljedeće što bih ti mogao preporučiti je Amazfit pace (imam jednog) i on se da naći za nekih 100 dolara ako se uzima izvana. 

To sam i mislio ali bolje pitati realnu procjenu jer onako gledajući video to izgleda sjajno samo dokad.

Dakle to je lov u mutnom a kome vratit kad kupiš jedino u kontejner smeća.

Xiaomi Mi band 3 ili 4 kao jeftinije varijante bi moglo proći ima ih na Smartus.hr za 219 odnosno 349 kn to mi se čini povoljna i dobra kupnja ili ????? 

10 godina

Mi band nisam nikada imao tako da ti ne mogu dati nikakve preporuke, zato sam ti linkao temu pa možeš pitati ljude koji su koristili/ koriste mi band duže vrijeme. Jedino što znam je, Mi band 4 je izašao nedavno pa je to vjerojatno malo veće cijene.

3 godine
Pametni satovi ????

Premda, sve ovisi za kakve potrebe ti treba.

Ja imam jeftini smartband s aliexpressa i potpuno sam zadovoljan njime, osim kaj se ne vidi na suncu.

Ali i na xiaomiju je tak.

Ne znam, treba čovjek prvo napisat kaj mu je najbitnije od funkcija.

Kruha i igala...

1 0 hvala 0
8 godina
Takav sat kao na drugom linku je na ebayu 5-10€. Ovisi kako ulovis...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Pametni satovi ????

Preporuka za Pebble, ne proizvodi se više i nem podrške ali ih još ima, zaslon koji je uvijek uključen i baterija koja traje cca 5-6 dana.

Ja imam Pebble Steel kojeg sam kupio rabljenog prije nekih 2 godine i još radi, malo je problem što se display nekad zna zblesirati al se to da rješiti samo se meni ne da.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice