Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 312.859
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

na xiaomi stranici piše da nove funkcije u MiFit aplikaciji ubrzo dolaze... nisam probao i provjerio, možda je ovo samo priprema za nadolazeća ažuriranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

da li netko od vas ima ukljucen caller ID?

kao u ovome videu?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 13:05 (BoTiA).
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Mene jedino što dijeli od toga da mi bude savršena je to što još uvijek nema podrške u Runkeeper-u za nju. Iskreno se nadam da će biti.

 

Baterija je čudo! Na 21% baterije sam, nije punjena 28 dana. Uparena je sa mobom 24/7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

meni baterija ne traje tako dugo (mi Band 2) ... mozda zato sto koristim i ovu drugu aplikaciju uz Mi Fit  (Mi Band Tools) i mozda zato sto je namjesteno da provjerava puls dok spavam .. traje otprilike 2 tjedna, cak i manje

 

nego da li imas ovaj prikaz imena osobe koja te zove iz ovog videa sto sam postao?

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 12:14 (BoTiA).
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Nemam to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

nije mi jasno kako je onda bilo u verziji 2.2.9 a sada u verziji 2.2.12 ne postoji ....

malo čudno???

a bilo bi lijepo vidjet da se ispise ime osobe koja zove ako je u imeniku

8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi band

Što ne postoji? Prikaz imena postoji i dalje, u Play opcijama imaš postavke za poziv i sms da uključiš ime pozivatelja.

Ništa se nije mijenjalo tako da mi nije jasno što tebe buni.

15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

evo skontao sam....

Caller ID se dobije kada se telefon prebaci na engleski jezik

 

16 godina
offline
Xiaomi Mi band

samo na eng i kineskom to radi

zašto je onemogućeno za druge jezike, ne znam

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
A jel moguce kak da samo ta aplikacija ima odredeni jezik? Nemam miband al vidim da ste zapoceli s tom temom, i isto bi trebal s googlemapsom, vise volim mob na eng a maps mi onda govori na engleskom kaj se nemoze skuzit.. Pa bi stavil samo maps na hrvatski.. A i uskoro namjeravam kupit miband pa bi bilo malo zahebano prebacivan hrv-eng stalno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

mi band koristi jezik sustava

jako glupo da ne možeš odabrati jezik u samoj aplikaciji ali eto, tako je kako je

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi band

generalno je glupo da ne vidiš neke opcije u aplikaciji ako nemaš engleski jezik ... mogli su ih bar zasivit (kao nedostupne) a ne totalno maknit ....

sad me zanima što je još različito...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Pozdrav,

 

jel Mi band 2 ima mogucnost da pokazuje koliko sam km pretrcao? i da bude stoperica ukljucena u isto vrijeme?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi band

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21

 

Mi Band na akciji na GearBestu 21$ 

 

 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 11:18 (Pacoo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi band

U cemu je razlika izmedu obicne i global verzije mi band narukvice?

 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Na redditu su napisali da je najvjerojatnije razlika u certifikatima nekima i oznakama na kutiji da je u skladu sa standardima il cim vec
11 godina
offline
Xiaomi Mi band

Narucio sam Mi Band 2 preko Gearbest kad je bila na akciji 20$ i stigla mi za 8 dana, sto me iznenadilo jel su iz Kine slali :))
Narukvica je predobra, jedino mi se ne svida izbocenje kod senzora za otkucaje sto je izbocen pa kad se stegne narukvica, nakon par sati ocrta se na ruci krug :))

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi band

A zašto ju toliko stežeš? Uopće nema potrebe.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

ne stegnem ju uopce jako, cak mi je i labava na ruci, bolje da su to napravili kao na 1S ravno al svejedno je odlicna narukvica :)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

To je mozda izboceno da senzor lakse tj preciznije izmjeri puls, na taj nacin kad se stegne prvo sta je u kontaktu sa rukom je taj senzor. Mozda i nije, mozda mi se samo cini :)

 

Inace mi band 2 je zakon, dobije se i vise nego dovoljno za te sitne novce.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi band

još kad je upariš sa pravom aplikacijom "Tools & Mi Band" dobit ces jos i više :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

jel ima negdje da se moze skinit ta app besplatno  sa licencom??

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Kupio sam Notify & Fitness for Mi Band te je koristim, izgleda bolje nego Tools & Mi Band ovako na slikama, a mozda i ima vise featurea, neznam jer nisam isprobao Tools & Mi Band ali nema veze, neznam da li moze bolje od ovoga sta imam. App nudi u postavkama notifikacija recimo za osobu X kad dode neka notifikacija na miband ekranu se pojavi ikona koju si odabrao za tu osobu X. Ima 15-20 razlicitih ikona tako da se za svaku osobu moze namjestiti jedna ikonica i onda kad neka notifikacija dode, miband zavibrira, prikaze ikonu te unaprijed znate tko je bez da provjeravate na mobitelu. Jako zgodno

 

Isto tako mogu se namjestit svakakve akcije na dodir buttona na mibandu, npr play/pause music playera itd...

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

pa vjerojatno je to sve slicno ... meni je bilo bitno da mi se ispisuje ime osobe koja me zove, da mogu pritiskom na dugme narukvice utisati zvuk poziva ako se ne zelim javiti, da mogu vidjeti tekst poruke koja stigne na mobitel (Whatsapp, sms) te da mogu filtrirati notifikacije prema grupama (npr. ne prikazivati notifikacije za neke grupe na whatsappu, a prikazati za sve druge)...

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
BoTiA kaže...

pa vjerojatno je to sve slicno ... meni je bilo bitno da mi se ispisuje ime osobe koja me zove, da mogu pritiskom na dugme narukvice utisati zvuk poziva ako se ne zelim javiti, da mogu vidjeti tekst poruke koja stigne na mobitel (Whatsapp, sms) te da mogu filtrirati notifikacije prema grupama (npr. ne prikazivati notifikacije za neke grupe na whatsappu, a prikazati za sve druge)...

 

 Kako to izgleda na tako malom ekranu? Nisam znao da postoji.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

pa onako ... poruku razlomi na par notifikacija (mozes odredit koliko ih želiš) i svaki put pošalje dio poruke ...

izgleda zgodno jer mozes vidjet tko ti šalje i što otprilike ... a to mi je dovoljno ... ionako ne mislim čitat poruke preko narukvice

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

pozz... jeli mora mi band 2 biti povezan sa bluetooth-om da bi snimao san dok spavam ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Ne treba, kad zelis vidjeti kako/koliko si spavao, upalis BT i app sam synca podatke.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Koristi li tko Silicone Magnetic Clasp Clip Case Holder ? http://www.gearbest.com/other-cases-covers/pp_252708.html

I dali moze mi band 2 uci u to ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Stigao mi jučer mi band 2 i danas reko da ga isprobam i naravno odmah problem. Narukvica mi mala. Ne stane mi na ruku. Jel itko zna jel ima za naručiti duža narukvica i gdje?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice