Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 313.092
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi band

A gdje drugdje nego na ebayu, imaš hrpu narukvica pa traži.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Imam Tools Mi band app da li je normalno da uz tu app krace trake vijek baterije?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi band

Ne znam da li je normalno ali je moguće.

Najbolje je koristiti službeni app, meni na Mi Fitu baterija traje 6-7 tjedana.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Prepoznaje li Mi Band 2 narukvica trčanje? Ili je samo brojač koraka?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pacoo kaže...
Imam Tools Mi band app da li je normalno da uz tu app krace trake vijek baterije?

 

Kod mene je baterija na 13%, 23 dana korištenja. Koristim mi band tools, uključene notifikacije za pozive, whatsapp, messenger i sms, te alarm. 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
kod mene max. 16-17 dana sa svim ukljucenim
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

A gle, ako imaš puno notifikacija dnevno, to automatski znači puno više vibracija, puno više paljenja ekrana. Sve to značajno smanjuje trajanje baterije. Meni je 2 tjedna čisto ok za za takav tip uređaja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi band

Gledam da si odavde uskoro uzmem mi band 2, prednost naspram one starije sa 3 ledice mi je sto ova prikazuje trenutne otkucaje srca na satu a ne moram gledat u mobitel, 70 kn je skuplja od starije narukvice, jel ok ak uzmem odavde, ne zelim neku fake verziju

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
imas sada na Gearbest-u za 20-22$ dok su jos akcije
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pacoo kaže...
imas sada na Gearbest-u za 20-22$ dok su jos akcije

 Narucio bih ali imam problema s aktivacijom racuna na gearbestu, jednostavno ne dobijem aktivacijski e mail od njih a flash sale akcija vrijedi jos samo 11h

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
domac5 kaže...
Pacoo kaže...
imas sada na Gearbest-u za 20-22$ dok su jos akcije

 Narucio bih ali imam problema s aktivacijom racuna na gearbestu, jednostavno ne dobijem aktivacijski e mail od njih a flash sale akcija vrijedi jos samo 11h

 Jel se radi o hotmail racunu? Jer ja sam primjetio da meni na hotmail skoro uopće ne stizu mailovi.

16 godina
offline
Xiaomi Mi band
MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
domac5 kaže...

Gledam da si odavde uskoro uzmem mi band 2, prednost naspram one starije sa 3 ledice mi je sto ova prikazuje trenutne otkucaje srca na satu a ne moram gledat u mobitel, 70 kn je skuplja od starije narukvice, jel ok ak uzmem odavde, ne zelim neku fake verziju

 Ja sam uzeo mi band 2 iz odavde, stigla mi je u 12 dana 

14 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

Danas idem u poštu podić svoju narukvicu Band 2. Više se i ne sjećam kada sam je naručio sa DX.

 

Dal postoji bolja app od one Mi Fit?

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
ima
Tools Mi Band
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
14 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
Pacoo kaže...
ima
Tools Mi Band

 Neka besplatna možda?

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Problemi ...

 

Xiaomi mi band 2

 

Imam pitanje. Kada vam broji korake jel se aktivira odmah ili nakon 6-7 koraka odrađenih.

Uglavnom, gledao sam i moja narukvica se ne aktivira odmah. Recimo, kuhanje ručka i gomila koraka, ali u serijama po tri, četiri, pet za redom, ne broji mi skoro ništa.

Manje više po stanu je teško napraviti dovoljno koraka da počne brojati iste.

Jel netko provjeravao?

Na većem broju koraka u nizu broji kako treba.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xiaomi Mi band
pprrppaa kaže...

Problemi ...

 

Xiaomi mi band 2

 

Imam pitanje. Kada vam broji korake jel se aktivira odmah ili nakon 6-7 koraka odrađenih.

Uglavnom, gledao sam i moja narukvica se ne aktivira odmah. Recimo, kuhanje ručka i gomila koraka, ali u serijama po tri, četiri, pet za redom, ne broji mi skoro ništa.

Manje više po stanu je teško napraviti dovoljno koraka da počne brojati iste.

Jel netko provjeravao?

Na većem broju koraka u nizu broji kako treba.

 

 Ne se sa tim zamarati. I onako ne broji precizno pa tih par koraka nije neki problem.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Bas suprotno. Kod šetnji od par stotina  koraka ne fulava više od 5 posto. Al kod kuće, gdje je, stani, kreni, stani, kreni po par koraka ali kroz dugačak period on zna po pola sata biti blizu nule, a siguran sam da sam napravio par stotina koraka.

Eto danas sam malko još probavao. Ispod deset koraka on se ne pali brojač koraka.

Pa eto za informaciju drugima ...

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Tools Mi Band  - isplati se kupiti

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 8:52 (BoTiA).
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Kupio i požalio. Ima samo funkciju kontinuiranog praćenja srca.

 

Za razliku od gore spomenute, Notify my fitness ima "cca. 1000000" funkcija uključujući i kontinuirano mjerenje otkucaja srca.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Eto da napišem nešto o Notify & fitness for mi band

 

Koristim je tjedan dana i za sada sam super zadovoljan.

 

Što mjeri:

 

korake: dva grafa 1. ukupnu po danu usporedno s prošli danima

                             2. raspodjela koraka u danu

 

kalorije: jedan graf po danima ( ne koristim )

 

Spavanje: dva grafa: 1. ukupno vrijeme spavanja po danima, uz informacije o dubokom i laganom snu

                                  2. graf za zadnje spavanje ( mogu se pogledati i ostali ) sa dubokim i laganim snom, prekidima spavanja te ubačeni otkucaji srca u njega

 

 

Srce: Jedan graf ( opcije za podešavanje nadzora srca ...

 

Težina: mogu se upisivati vrijednosti i pratiti na grafu ( ne koristim ... )

             Sinkronizacija s google fitom i jos neke opcije.

 

E sada vidim da je posao za sve napisati previše za mene. Ima jos gomuilu funkcija ( alarmi, smart alarm, podsjetnici .... )

 

najbolja stvar za kraj

 

trčanje:

 

Može se priključiti GPS ( mobitel ) i onda ima sve podatke kao ostali sport trackeri samo sa brojem koraka i otkucajima srca.

 

Na kraju trčanja ima se podatak o : ukupna kilometraža i prosječna brzina, ruta iscrtana s točkama gdje je izmjeren puls, vrijeme po kilometru s max i min otkucajima srca, max i min broj otkucaja srca, graf za srce .... uglavnom gomila podataka ...

 

Na žalost to treba platiti, al dobra vijest da košta 23 kune lol

 

nastavljam dalje s istraživanjem opcija, ak nekoga nešto intereseira tu sam ...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

vidim da ima brdo opcija ...


zanimaju me 2 stvari:

-  kako radi continous HR mjerenje?

- da li ima mogucnost filtriranja Whatsapp notifikacija (npr u aplikaciji definirat ako ne zelis prikazivati notifikacije od neke grupe ili od nekog kontakta, u tom slucaju notifikacije vidis na telefonu ali ne vidis na mi bandu)

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band


-  kako radi continous HR mjerenje?

 

Mjeri svakih sekundu ( do dvije ) puls i ispisuje na ekranu u stupcu koji možeš pregledavati.

Postoji mogućnost prikaza u grafu ( za jedan sat, dan, tjedan ... )

Postoji mogućnost za upozorenja previsokog ili preniskog broja otkucaja, postavljanja perioda kada će mjeriti otkucaje, poboljšanje rezultata ( dva puta mjeri ali ako se stavi interval barem dvije minute ), sinkornizacije sa svim i svačim.

 

Za whatsup ne znam jer ne koristim ali sam pogledao filtere pa kaže u jednom ovo

" Filter koristi naslov obavijesti i prikazuje tekst na gornjoj traci obavijesti vašeg telefona.

Ako želite ignorirati neželjene obavijesti ( npr. whatsup gruoa )možeze koristiti ekskluzivni filter i postavljene riječo neće biti prisutne kod obavijesti ( npr. naziv grupe )

Ako želitebiti obaviješteni o samo nekim obavijestima možete koristiti inkluzivni filter i postavljene riječi moraju biti prisutne u obavijesti.

 Mislim da bi to moglo biti to :)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

hvala ... morat cu isprobati!

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Pozdrav ekipa,

 

Narucio sam band 2 sa alija:

 

https://www.aliexpress.com/item/In-Stock-New-Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Miband-Wristband-Bracelet-with-Smart-Heart-Rate-Fitness/32697694321.html

 

Pitanje, da li je moguce na bandu vidjeti tko ti je poslao recimo poruku na viberu, ili tko je zvao? Znam da u startu nije bilo moguce, pa me zanima je li koja verzija to omogucila?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
mozes preko app Tools Mi Band vrijedi svakog novca..sve mozes namjestit da vidis text poruke,tko ju je poslao,koliko dugo da vibrira itd.
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Zahvaljujem, kad doede uzmem i vidim

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi band

Uzeo bih si Mi Band 2 danas za Mi A1, sada me zanima gdje bi bilo najbolje naručiti?

...................................... funny facts
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 17:48 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi band

Naručeno s Aliexpress-a. 22$ s kuponom.

Mi Band 2

 

- Dali je potrebno naručiti i screen protector?

...................................... funny facts
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 17:50 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice