Alien Swarm

poruka: 159
|
čitano: 31.035
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alien Swarm

evo i mene ekipa ako neko hoće igrat samnom nek me doda na steamu: paintark

ajmo skupit 4voricu

14 godina
neaktivan
offline
Alien Swarm

Evo, dodajte i mene, "slash_les".

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Alien Swarm

Hoce li netko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alien Swarm

Aj strpi se sat vremena ako možeš.

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alien Swarm

Igra ko još ovo?

Mogli smo nabacit koju :)

Kakve sam ja sreće nebih se ni ozračio da sam bio u Černobilu 86 (c) Mind_Challenge
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alien Swarm

Trebam ekipu, javite se u inbox !!!

 

Imao sam Alien Swarm, ali ga nisam igrao, zato što sam imao nekih problema sa monitorom, sad sam sebi nabavio novi monitor i igrica radi perfektno!

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alien Swarm

Igrao davno sad se opet vratio na novom accu, jel živo tko, jel se igra još? prejaka igra

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alien Swarm
fila2208 kaže...

Igrao davno sad se opet vratio na novom accu, jel živo tko, jel se igra još? prejaka igra

Ja skinuo danas. Ima nas par koji igramo. Samo da skužim kak ovi modovi funkcioniraju jer je kampanja dosta kratka.

Šalalallalalalalallalaa.
13 godina
offline
Re: Alien Swarm
leobugi kaže...
fila2208 kaže...

Igrao davno sad se opet vratio na novom accu, jel živo tko, jel se igra još? prejaka igra

Ja skinuo danas. Ima nas par koji igramo. Samo da skužim kak ovi modovi funkcioniraju jer je kampanja dosta kratka.

Aj pa da se skupimo koji dan i odigramo malo :)

 

dodajte me: avion2208

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice