AlterMW3

poruka: 334
|
čitano: 57.427
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Koliko sam ja vidio i ekipa iz teknogodsa je također izbacila svoju verziju lan i steamless MP-a.

Ono što su obećali, osim konzole, modtoolsa, dedicated servera (linux friendly) itd. bi me moglo vratiti igri, jer iako posjedujem original ne igram ga. Jednostavno, neke stvari treba balansirati i popraviti, tako da ako bi se to rješilo bilo bi super.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Idem ga skinuti i probati da vidim na sta lici. Nemam original, ali ga ni necu kupiti. Ne podrzavam pirateriju, ali sto je previse je previse.

 

Nakon mw2 i black ops za ovo ne dam novce ;) No vjerujem da ce trebati jos mjeseci i mjeseci dok oni to ne srede kako treba.

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Znaci skinem igru i failove od altera ubacim u cod me3 folder i to je to? Netreba nista sa steama?
Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
13 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

evo i tutorial za vas koji niste sigurni kako instalirati:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release

Uhvatio sam vremena i isprobao ovu pre-Alphu. Zaključak je taj da za pre alphu ovo izgleda jako dobro.Ako se ne varam ovo će pokopat steam verziju MW3 isto kao što je AlterMW2 pokopao steam verziju MW2

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

ovo se nemože igrati ako nemam MW3 na Steamu? piše mi "Steam must be runnig to play this game".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Nije nego su pali serveri...  to ce ti svaki puta reči kada je cijeli alterwinet sustav pao..... sad nemreš ni mw2 igrat nit BO, Pise na forumu "Board is temporarily unavailable due to maintenance. Please try again in 15 minutes!"

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 14:44 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Ima li vec modova?? tocnije promoda i ako nema oce li ih uopce biti? i ofc jel moram mijenjat fov kao na originalu ili ima konzola pa mogu normalno upisat??

When I get sad, I stop being sad, and be AWESOME instead. True story.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Nema jos modova i nema console :) još je friška igra (mislim altermw3)

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kewin kaže...

Nema jos modova i nema console :) još je friška igra (mislim altermw3)

ty :) naci jos malo ostajem ipak na originalu xDD

When I get sad, I stop being sad, and be AWESOME instead. True story.
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Da, ostani igra (altermw3) se treba razvijati jel izašla je prije par dana a kada se sve sredi bit če "bolje" od orginala{#}.

Give me some chiken!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kewin kaže...

Da, ostani igra (altermw3) se treba razvijati jel izašla je prije par dana a kada se sve sredi bit če "bolje" od orginala{#}.

Ja sam sinoć igrao MW3 i mogu reći da vraški vuče na MW2 po MP komponenti.kako se čini MW3 im ruši servere jer je ovaj sistem igranja jako zahtjevan.Zato su izveli dedicated servere za MW2 ali i da se riješi problem s pingom.Nadam se da će ovaj projekt te onaj sa BO uspješni te da će još jednom pokazati Activisionu kako se to radi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Da sada mw3 ima problem sa pingovima(nemozes sam trazit servere) buduči da smo prisliljeni igrati preko lobya... Ugl da vuče na mw2 slicni su dosta ali mw3 ima vise stvari... 

Give me some chiken!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release
jel ovo ne rade vise stranice ?
Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Da, česta su rušenja :/ 

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

nevjerujem..upravo vidio na cfg factory.. -.-" svaki put kad kupim neku poznatu igru uvijek za par mjeseci izade da se igra za free..kad ocu neku igru igrat for free moram je kupit -.-" nije fer.. tužit ću ih upravi za vodovod -.-" {#}

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

haha radje ostani jos na kupljenoj verziji jel ovoj ce trebati da se stabilizira {#} al opet popušio si {#}.

Give me some chiken!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kewin kaže...

haha radje ostani jos na kupljenoj verziji jel ovoj ce trebati da se stabilizira {#} al opet popušio si {#}.

pomalo sam očekivao da će MW3 doživjeti sudbinu MW2 tako da mi je smiješno kupovat CoD više

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release

i što je najgore je da nakraju iwnet postane puno bolji od steamovih servera... mw2 iwnet je puno bolji od steamovih, ima više igrača, dedicated servers, sve dlc-e plus može se modat za razliku od orginala

13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

To je dokaz da je activision pohlepan..... ugl sretno ekipi iz alterwineta da uspješno dovrši mw3 i tako ga učini boljim od orginala :).

Give me some chiken!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
Kewin kaže...

To je dokaz da je activision pohlepan..... ugl sretno ekipi iz alterwineta da uspješno dovrši mw3 i tako ga učini boljim od orginala :).

u svakom slučaju GL & GG!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
12 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Danas sam se pošteno naigrao, još uvijek mi u glavi odzvanja "Kill confirmed!"

Svaka čast mladim Nizozemcima, jedino me cheateri živciraju :@

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Ma ti lobyji mi nikako neče sjesti :) jedva čekam da se mogu izabrati serveri,  onda počinje prava stvar :).

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 20:51 (Kewin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

dali tko može igrati ili je problem do mene 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

do njih je cijeli alterwinet se srušio :). 

Give me some chiken!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Za cca mjesec dva bit ce sve super sa iwnetom, nemogu docekati :)

NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release
CANABIS kaže...

dali tko može igrati ili je problem do mene 

Server maintenance je tako da je sve down alterIWNet,alterOps,AlterMW3

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 21:32 (WrongType).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AlterMW3 - Pre Alpha release

MW3 protokol je down do ponoći otprilike onda bi trebao raditi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
15 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

kad prođe malo vremena, isprobat ću.

do tad ac2

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AlterMW3 - Pre Alpha release

Meni taj mw 3 izgleda kao mw 2 al ipak cu isprobati.

Don Believe The Type
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice