American Truck Simulator

poruka: 347
|
čitano: 60.070
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
American Truck Simulator

U 'game play' imas 'trailer stability' a 'truck stability' je u tvojim rukama i nogama (volan i gas do daske+) ... 

U konzoli: g_truck_stability

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
American Truck Simulator
Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
Re: American Truck Simulator

Kako se pali to čudo

Sredio

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 20:34 (Dex.pwn).
6 godina
American Truck Simulator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
suMaper kaže...

Ovo će biti izuzetno zanimljivo za pratiti u daljnjem razvoju...

6 godina
suMaper kaže...
 Vec rekoh: okreni, obrni, navrni i oopet nista bez Amera ... ... 

I dok neki ceekaju betu plus 'par tjedana' na comp, beta vec oodavno ceka na vas ... 

ATS 1.35 Experimental Beta

6 godina
American Truck Simulator

A tu je vec i Update 1.35 Open Beta (samo cini se bas nikom ne treba, jooš) ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
American Truck Simulator

Vrijeme je da se pripremi novčanik. Idući tjedan nam dolazi Washington DLC. :D

Release date: 11.06.2019. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
American Truck Simulator

Uf, morat ću malo zanemariti ETS2. Kupit ću i ovaj DLC, a još nisam ni u Oregonu bio 

0 0 hvala 0
5 godina
American Truck Simulator

Ah taj SCS, samo mi troši novce. Uzeo odmah nakon releasanja Washington i novi Forest Machinery DLC. Bundle koji su napravili je odličan jer sam oba DLC-a dobio za cijenu manju od cijene samog Washingtona. :D I više nego zadovoljan.

Sad samo treba uhvatit vremena nakon posla da se krene istraživat. :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
American Truck Simulator

Kakvi su dojmovi?

Ja planiram danas posli posla kupit sve sto se kupit moze i ne mrdam s kompa do ponediljka 

0 0 hvala 0
4 godine
Prte kaže...

Kakvi su dojmovi?

Ja planiram danas posli posla kupit sve sto se kupit moze i ne mrdam s kompa do ponediljka 

Prekučer me igra (kao i svaki put nakon patcha ili dlc-a) vratila u jedinu garažu koju imam (Tuscon, Arizona), ali sam uspio odmah ugrabiti neki posao od Tuscona do negdje u Oregonu... a Washington je odmah tu negdje :).

Koliko vidim po Redditu ekipa je oduševljena pa mislim da ću se neko vrijeme zadržati u tim krajevima.

5 godina
American Truck Simulator

Nisam puno vozio, ali onih par ruta što sam odvozio su me oduševile. Po meni je DLC vrijedan novaca. Pogotovo ako se u bundleu uzima onda se može još uštedjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
American Truck Simulator

Šta mislite, koja je simulacija bolja ?.

6 Euro Truck Simulator 2
0 American Truck Simulator
6 Dobre su obadve simulacije !
Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
American Truck Simulator

Danas izlazi DLC Utah. Kupujete li odmah ili cete ipak sacekati malo?

Ja nisam 100% siguran da cu kupiti odmah danas jer ATS nisam davno igrao, a nisam ni prošli DLC nešto previše odvozio. Mislim, vjerojatno cu kupiti odmah danas ali nisam siguran ocu li ga odmah i igrati 

0 0 hvala 0
5 godina
American Truck Simulator

Kupujem odmah čim izađe, ali neko vrijeme neću moći igrati jer mi je komp trenutno izvan funkcije.

Odlučio sam svaki DLC (osim paint jobova i tuning packova) kupiti čim izađe da ih podržim u daljnjem radu.

Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
American Truck Simulator

Ipak sam popustio i kupio odmah. Nakon par odvoženih tura mogu reći da sam jako zadovoljan 

A i primjetio sam da u washingtonu uopće nisam bio još 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 18:09 (Prte).

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice