America's Army 3 beta zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 48.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
16 godina
offline
RE: America's Army 3
hrvooje kaže...

Belji sešta uradiše od pipelinea ... ?!  hoće li stari barton biti sposoban za još jedan north rush

 potpis, sad će se trebati sve fintice učiti iz početka, a i na bridgeu pretpostavljam
nedIm kaže...
Miro kaže...

Drugo - uvijek igraš kao pripadnik AA, a protivnici su ti ili neki teroristi, neidentificirana neprijateljska vojska, ili u simulacijama manevara isto AA. Onaj koji igra protiv tebe - isto je uvijek AA, a tebe vidi u ovim drugim ulogama koje sam nabrojao...

 I kako onda da imaš kalaš?
 budući da protivnike uvijek vidiš kao teroriste a oni uvijek pucaju iz kalaša, ubiješ jednoga i uzmeš mu oružje, ali kolko sam skužio to puno iskusnijih igrača ne radi jer je M16 preciznija u burst modu i mislim da joj treba manje metaka da te spusti na zemlju
i_rambo_plache kaže...
Slažem se, htjeli su napraviti igru za širu javnost, ali su htjeli i realnu igru. Da je prava simulacija, ne bi bilo kompromisa. To očekujem od trice...
 e pa ja mislim da se nećeš ugodno iznenaditi, AA3 će vjerojatno biti ista ili još manje realna u tom pogledu jer vojska hoće privući više mlađe populacije a trenutno AA igraju većinom malo "ozbiljniji" ljudi kojima se mozak neda tako lako isprati, znam dosta klanova koji ne prihvaćaju članove mlađe od 18-19 godina bez obzira koliko su dobri jer smatraju da ljudi mlađi od te granice samo stvaraju probleme i blate klanovsko ime po ostalim serverima
ja osobno ne bi imao ništa protiv da AA3 bude još realnija, ali vjerojatno ništa od toga
 i za kraj, igrao sam dosta CoD i AA i mogu reći da sam vidio da u CoDu zbilja ima primjenjivanja taktika i zbilja je ljepo igrati kad se ona primjenjuje, ali je ima daleko manje nego u AA jer u AA se ipak cijeli gameplay temelji na primjenjivanju taktike, a također u CoD se uvijek (osim možda kad igraju klanovi) nažalost nađe par frajera imenom Rambo (Smijeh), Killer ili Butcher (Belji se) ili nešto sl. koji misli da mu Boško Buha nije ni do koljena pa ili prvi pogine u pokušaju rusha ili napravi nekakvu dugu glupost

 

 

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Dali je netko mozda skinio preload igru sa steama??

I dali se moze barem trening prelaziti prije 17????

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3

@ZC_Someone

 

AK47 kako i u stvarnosti tako i u igri je bio jaci.

http://ri051.com/news.php?item.129.1

 

Nazalost, kalasa od 3.0 vise nece biti. Uber kretenarija.

 

@petkovicroby

 

Ja sam je skinuo sa Steama takodjer i njusim cijelo jutro po netu ne bih li nasao nacin za otkljucati prije vremena, ali kako stvari stoje morati cemo se strpiti do 17tog

15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

ček

jel sa steama skineš za đabe ili moraš platit nekaj malo?

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

@ZC_Someone

 

AK47 kako i u stvarnosti tako i u igri je bio jaci.

http://ri051.com/news.php?item.129.1

 

Nazalost, kalasa od 3.0 vise nece biti. Uber kretenarija.

 

@petkovicroby

 

Ja sam je skinuo sa Steama takodjer i njusim cijelo jutro po netu ne bih li nasao nacin za otkljucati prije vremena, ali kako stvari stoje morati cemo se strpiti do 17tog

 rgr, ne znam meni uvijek bilo lakše ubiti nekoga s M16 nego s kalašom pa mi se učinilo

 

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
doxy kaže...

ček

jel sa steama skineš za đabe ili moraš platit nekaj malo?

 netreba nista platiti besplatna je
intel-nvidia :( (glavni pirat na forumu)
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Na Steamu će funkcionirat Steam Cloud tako da noobovi neće gubit account Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3
petkovicroby kaže...

Dali je netko mozda skinio preload igru sa steama??

I dali se moze barem trening prelaziti prije 17????

Ja sam skinuo preko Steama.
Trenutno ne mozes nista s igrom raditi, a pretpostavljam da se niti nece moci do releasea.
I da, besplatno je.
16 godina
offline
America's Army 3

http://store.steampowered.com/app/13140/

 

Potrebno je otići na stranicu http://store.steampowered.com/app/13140/ te si napraviti account ako ga nemate. Nakon što pokrenete Steam (u windowsima odete na Start>All Programs>Steam) program će napraviti svoj update automatski, te ćete pod My Games imati America's Army 3. Tu kliknete na Pre-load i download počinje.

 

P.S. DL ide brzinom kolika vam je linija, odnosno berem meni tako skida (8Mb/s).

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 13:05 (dd.inc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

koliko je GB-a "težak" ?

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3
doxy kaže...

koliko je GB-a "težak" ?

 4.1
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

onda ću ga tek idući mjesec skinut...ko za samog vraga za lipanj sma uzeo paket 10 gb umjesto flat.

glupan

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3

Ja sam baš stavio da mi skida sa steama, prosjek 490 KB/s.

 

Btw. nadam se da ćemo opet uživati u igriCool

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 13:20 (kostolomac).
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Dok nam 17. ne dodje, probajte ovo:

 

http://www.insmod.net/

 

Treba vam Steam i neka HL2 igra da bi se mod mogao zaljepit na engine. Nevinašce

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Tko zeli zaigrati betu neka ode na sljedeci link inace se dobije preko facebooka :)

Besplatna je registracija na fileplanetu..

POZURITEEEEEEEEEEEE :))))

Visit: http://www.fileplanet.com/promotions/americas-army-3/

roby
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 10:01 (petkovicroby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Evo u beti sam, 2-3 klika na FP, malo podataka i beta key je vaš

 

edit

 

jedina kvaka da opet moram skidat igru preko DC, a ova na steamu koja je prelodana bude za 17 :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 13:29 (ejSid).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Steam verzija ima "achievements"!

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 13:34 (vjeko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Svaka cast decki za ovu betu ;)))))))))))))))))))))))))))) i koga briga za Steam achivmentse. Nikad ih nije bilo u AA i ne treba ih ni sad ;)

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3

Evo do sada sam igrao.

 

Ponovo sam noob!

14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

ja znam da ću i ja biti. Kolko treba za trening, odnosno dal su isti kao i prije, bar oni basic za početak?

15 godina
offline
RE: America's Army 3

ja sam treninge prosao i 1.1 ili 1.2 verziji. Znam da sam se gnjavio sa streljanom i 35 pogodaka (da bih mogao imati snajper) jedno dobrih 2 sata. Sada sam iz 2. pokusaja imao 40.

Obstacle course je i dalje trivijalan, a medic treining i dalje jednako dosadan i uspavljujuc.

 

Ali zato kad se spojis na server....... sada je i opfor u maskirnoj uniformi....

 

Ipak najbolje od svega je zvuk. +5 ocjena za zvuk, nesto genijalno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 20:05 (syncmaster245b).
15 godina
offline
RE: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

ja sam treninge prosao i 1.1 ili 1.2 verziji. Znam da sam se gnjavio sa streljanom i 35 pogodaka (da bih mogao imati snajper) jedno dobrih 2 sata. Sada sam iz 2. pokusaja imao 40.

Obstacle course je i dalje trivijalan, a medic treining i dalje jednako dosadan i uspavljujuc.

 

Ali zato kad se spojis na server....... sada je i opfor u maskirnoj uniformi....

 

Ipak najbolje od svega je zvuk. +5 ocjena za zvuk, nesto genijalno.

Da li je za SF i dalje potreban poseban trening ili ne?
Znam da je nekad davno bio obavezan SF Trening da bi mogao igrati SF i onaj dio sa suljanjem je bio zastrasujuce naporan i dosadan
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Sad možeš igrat bez da igraš treninge, ali imaš samo pušku, bez bombi i ičega :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

ja sam treninge prosao i 1.1 ili 1.2 verziji. Znam da sam se gnjavio sa streljanom i 35 pogodaka (da bih mogao imati snajper) jedno dobrih 2 sata. Sada sam iz 2. pokusaja imao 40.

Obstacle course je i dalje trivijalan, a medic treining i dalje jednako dosadan i uspavljujuc.

 

Ali zato kad se spojis na server....... sada je i opfor u maskirnoj uniformi....

 

Ipak najbolje od svega je zvuk. +5 ocjena za zvuk, nesto genijalno.

 Daj molim te reci kak si to prosao? Meni se nakon probnih 40 metaka sve smrzne (ne igra) nis se ne desava. I kad stisnem Escape vrati me na pocetak, opet 40 probnih :((((
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

Meni se igra smrzne kad pokrenem prvi trening,sve crno i ne mice se, ctrl+alt+del jedino radi :)

15 godina
offline
America's Army 3

Ček gdje skinut i kako, ovi govore jedno ovi drugo, sad gdje, tko ima da je skinuo i valja ????

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2009 1:48 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: America's Army 3

skidam si betu preko clienta. zanima me, hocu li si u srijedu morati raditi novi acc i hoce li se treninzi sa bete vaziti i u final verziji?

16 godina
offline
RE: America's Army 3
Malo kasnim ali za one koji pitaju AA je jednako dobar ko ARMA i OF. Mape su normalnih dimenzija, kad umreš nema respawn pa stopiranje helikoptera i vožnja na bojište. Kalaš je obavezan na close combat mapama zbog toga jer ima veći kalibar i puca rafalno te se nikad ne zaglavljuje ^^ inače ruska pila FTW
15 godina
offline
RE: America's Army 3
dreammaker kaže...

skidam si betu preko clienta. zanima me, hocu li si u srijedu morati raditi novi acc i hoce li se treninzi sa bete vaziti i u final verziji?

 Najvjerovatnije hoces, jer ce baza od bete najvjerovatnije bit pobrisana.

 

 

markoal kaže...

Ček gdje skinut i kako, ovi govore jedno ovi drugo, sad gdje, tko ima da je skinuo i valja ????

Mislim da je netko vec odgovrio na to pitanje u ovom topicu. Ako ne imas na www.ri051.com

 

 

Mauro kaže...
Da li je za SF i dalje potreban poseban trening ili ne?
Znam da je nekad davno bio obavezan SF Trening da bi mogao igrati SF i onaj dio sa suljanjem je bio zastrasujuce naporan i dosadan

 

Koliko sam vidio, SF-a, za sada nece uopce biti, pa tako nema niti treninga E&E

 

Jetrica kaže...
 Daj molim te reci kak si to prosao? Meni se nakon probnih 40 metaka sve smrzne (ne igra) nis se ne desava. I kad stisnem Escape vrati me na pocetak, opet 40 probnih :((((

Neznam sto ti reci. Meni je radilo posve normalno. Doduse ja imam problema sa zavrsnim testom Medic treninga. Sve tocno odgovorim i dobijem potvrdu da sam tocno odgovorio, ali pri dnu pise "Failed". Doduse, u Beti treninzi nisu obavezni, tako da te za sada ne zabrinjava.

 

16 godina
protjeran
offline
America's Army 3

da se nadovezem,jer vidim da neki nisu shvatili

igrice,poput AA,CoD i slicnih su samo FPS igrice

OFP i Arma su vec ratne simulacije iz prvog lica vojnika,a to je vec neshto sasvim drugo

to shto ti mosh lako pogonut,od jednog ili dva metka ne cini igru realnom,vec mnoge druge stvari koje ce se sjetit svatko onaj ko je jednom zaigrao OFP ili Arma...

i niko ne zeli rec kako AA nije tezak,dapace,al tezina ne cini igru realnom,vec mnoge druge stvari

iskreno,mogu reci da me je malo Arma razocarao jer sam se vishe nadao sa tehnoloshkog aspekta,ali ono shto najavljuju u ArmaII (i sami su to priznali) je neshto shto ce opet biti daleko ispred svih

i naravno,OFP i Arma su i dalje igrice,ma koliko to nekima smetalo :))))))))

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice