Anno 2205

poruka: 5
|
čitano: 2.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Anno 2205

Stiže nam novi nastavak Anno serijala - Anno 2205.

 

Izlazak je najavljen za 3.11. ove godine. Novost je kolonizacija Mjeseca. Igru će pokretati novi engine, pa se spominju otoci i gradovi do 5 puta veći i detaljniji od onih u Anno 2070.

 

Pošto je Ubisoft u igri, najavljen je Gold Edition koji će sadržavati igru i Season Pass.

 

 

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 20:55 (Apachy).
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Anno 2205

Nek se rijese uzasnog DRM-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 2205

meni izgleda prehebeno..sama igra po sebi je jako dobra..  nabacio preorder :))

H2O
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Anno 2205

jel isprobao netko? igra je vani nekih 10-ak dana.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anno 2205

igra je jako pojednostavljena i to ubija čar. prijašnje anno igre su bile lake za skužit - teške za savladat.

 

u 2205 nema sandbox/skirmish moda sa mogućnošću podešavanja raznih parametara. ima kampanja - i jedan scenario (wtf). trgovina - nema više uspostavljanja trgovačkih ruta (wtf x2). nema muliplayera.  nema random evenata. nema random mapa (ono da upišete željeni broj ili jednostavno stavite mapu na random). ovdje su samo 3 mape (svaka za jednu zonu). nema research sustava kao u 2070. borba je poglupljena i repetitivna, skoro da nema utjecaja jer se igra na combat areni, ne na mapi gdje su gradovi. resursi su neograničeni (wtf x3). nema frakcija - nema diplomacije. nema proizvodnog lanca - povezivanje proizvođaća sa potrošaćem. nema podmorske gradnje.

 

od serijala u kojoj je kampanja bila malo veći tutorial, dobili smo igru gdje je nakon odigranje kampanje nemate kaj radit...

 

jedino gdje igra rastura je grafika, stvarno lijepo izgleda. dodane su neke dobre stvari tipa nadograđivanje tvornica modulima ili neke sitnice da npr. na arktiku morate graditi blizu tvornica zbog topline ili na mjesecu unutar štita, pa tu treba malo kombinirati.

 

šteta, da su samo proširili stari koncept sa mjesecom, dodali još tier građanstva, dodali par stvari oko trading sistema, ubacili još više parametara u skirmish mod - ovo je mogao biti najbolji city builder do sada.

Thats what she said!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice