ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 341.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ja ću mu dati priliku. Ideja je ok, a treba uzeti u obzir da je u alpha fazi. Nisu niti prve verzije ACEa bile baš nešto...

I possess a skill to google.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Zanima me ima li itko konfu kao ja a da igra ARMA-u...Znam da je igra veoma zahtjevna, ali da znam da bi je mogao igrati bez problema (nije problem staviti sve na low, samo rezoluciju drzati na 1440x900) kupio bi je preko steama. A za pirat nemam volje skidati niti zaje*avati se sa time, a niti nema zadnji patch pa...

Aut vincere, aut mori!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Jel ima netko problema da stalno bude kikan sa servera tj sa lobby-a???

 

uspio sam uči samo na jedan server ali tamo neki idiot puca po svima ne možeš ni 10 s ostati živ

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Nope... vjerovatno te server automatski kicka, možda nemaš istu verziju moda.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

nije u tome,  više lud sam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Zna li netko neki europski server na kojem je dan u ovo doba.

14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Segata kaže...

Zna li netko neki europski server na kojem je dan u ovo doba.

 

Niti jedan. Ideja i jest da bude tako kako je. {#}

I possess a skill to google.
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ajmo ljudi bump!! Ako ima neko video/slike od nove verzije, cuo sam da je izasla neka nova verzija zombiji te lakše skuze i pocnu lovit. pišite

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

s onim poljskim keyem se ne može igrati ovaj mod?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Ne, treba ti original Operation Arrowhead !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

ja igram već tjedan dana igra je super...sve pohvale {#}{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

volim te survivor stvari, ali opet neda mi se samom igrati, pa ak ima kakva ekipa da bi igrali, sigurno bi uzeo Arma 2: Co

League of Legends Nick (WEST): mp14 cro ( novi acc- dobio ga od jednog clana foruma.. hvala :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Cekam steam summer sale a do tada igram na preko tunngle servisa. Ko jos igra ili su potrebne upute kako, posaljite PP :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Igrao danas preko tunngle. Fantasticno, atmosfera je odlicna posebno kad naiđete na druge igrace. Igrao s jednim lootali par gradova kasnije se on diskonektovao, ja sam nastavio do jednog od vecih gradova (Elektro) tu sam se trebao naci sa nekoliko igraca. Na samom ulasku u grad primjecujem jednog prezivjelog. Prati ga grupa zombija, zajednickim snagama uspjevamo smanjiti njihov broj, međutim obojica smo ubrzo potrosili svu municiju. On pada i ja sa kratke udaljenosti gledam kako mog novog saputnika jedu zombiji. U razgovoru s drugim igracima saznajem da je on pucao u jednog prezivjelog u tom gradu. Mozda su me zombiji spasili te iste sudbine ? Nedugo nakon toga server pada :D

Igra li jos neko preko tunngle pa da se udruzimo :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Jučer sam prvi put zaigrao, nakon dosta gledanja videa na tubi.

 

Da li je to samo do mene ili je u igri nekakav filter ili nešto da je sve 5 metara ispred mene zamučeno, nekako zrnasto, baš oči bole od toga?

 

Probao sam sve na ultra, bilo mi je katastrofa, kada sam smanjio na normal i high malo je poboljšalo vidljivost.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Vash kaže...

Jučer sam prvi put zaigrao, nakon dosta gledanja videa na tubi.

 

Da li je to samo do mene ili je u igri nekakav filter ili nešto da je sve 5 metara ispred mene zamučeno, nekako zrnasto, baš oči bole od toga?

 

Probao sam sve na ultra, bilo mi je katastrofa, kada sam smanjio na normal i high malo je poboljšalo vidljivost.

  Options-Video Settings-Post Processing - Off

 

Daje bolji izgled i bolje perfomanse.

15 godina
odjavljen
offline
ARMA II DayZ mod

jel netko voljan giftat sve potrebno za ovaj mod (igru i ekspanziju, mora biti steam) a ja zauzvrat dajem diablo 3 tj battlenet acc.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
skank666 kaže...

jel netko voljan giftat sve potrebno za ovaj mod (igru i ekspanziju, mora biti steam) a ja zauzvrat dajem diablo 3 tj battlenet acc.

pa valjda bi sad negdje trebao biti steam summer sale pa pričekaj, bude na popustu :)

League of Legends Nick (WEST): mp14 cro ( novi acc- dobio ga od jednog clana foruma.. hvala :))
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
null kaže...
skank666 kaže...

jel netko voljan giftat sve potrebno za ovaj mod (igru i ekspanziju, mora biti steam) a ja zauzvrat dajem diablo 3 tj battlenet acc.

pa valjda bi sad negdje trebao biti steam summer sale pa pričekaj, bude na popustu :)

I ja se nadam ubosti ekspanziju na steamu tijekom nadolazećih popusta... Držimo fige...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
odjavljen
offline
ARMA II DayZ mod

a i to sto kazes... reko, kad vec prodajem acc pa da mozda ovo utrzim

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Arma 2 je koliko znam free, a ova ekspanzija ti je ful jeftina.

Frend mi ju je sad ubo za rođendan sa neke stranice, mislim da je oko 10 eura. Ne isplati ti se trejdati D3 za to.

 

Ajde skank ako uzmeš pa mi se javi na PM da igramo skupa. Ja imam još jednog frenda sa kojim igram i on ima neku svoju ekipu.

Fakat se treba kretat u grupi jer inače pobereš metak jako brzo od ostalih igrača.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: ARMA II DayZ mod

nabavit cu je... kako tako. ali nije free, postoji free verzija ali ta nema HD rezolucije, podrsku za modove, kampanju itd.

znaci, moram uzet arma II combined operations?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Može li se i dalje igrati na običnim Arma 2 serverima kad jednom instaliram ekspanziju (OA ili kako već...)?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
skank666 kaže...

znaci, moram uzet arma II combined operations?

  da

15 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
skank666 kaže...

nabavit cu je... kako tako. ali nije free, postoji free verzija ali ta nema HD rezolucije, podrsku za modove, kampanju itd.

znaci, moram uzet arma II combined operations?

Operation arrowhead je samo zahtjevno za day-z

15 godina
online
Re: ARMA II DayZ mod
acca kaže...
skank666 kaže...

nabavit cu je... kako tako. ali nije free, postoji free verzija ali ta nema HD rezolucije, podrsku za modove, kampanju itd.

znaci, moram uzet arma II combined operations?

Operation arrowhead je samo zahtjevno za day-z

Treba ti ARMA II (može i free verzija, DayZ koristi i neke assete od tamo), te Operation Arrowhead, koji mora biti Full (s njim dobiješ i podršku za HD rezolucije)

16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Točnije treba ti Chernarus mapa koja ne dolazi s Operation Arrowhead ekspanzijom.

 

 

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2012 23:19 (Merce).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Ponovno sam instalira ARMA II, zbog tog moda Day z, mogu reć oduševilo me {#}

Smao nakon par naivih susreta s drugim igračima, posta sam "trigger friendly"

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
weeman kaže...

Ponovno sam instalira ARMA II, zbog tog moda Day z, mogu reć oduševilo me {#}

Smao nakon par naivih susreta s drugim igračima, posta sam "trigger friendly"

Ako ne igraš s poznatom ekipom, pravilo je - kill 'em all! :D

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice