ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 341.220
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Poceo sam igrat na ovom tvom serveru i super mi je :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ipe77 kaže...

 koliko znam ccg nema onako kako da kažem vanilla epoch to je sve overpoch a za mene je to velika razlika i ono kad udem u svaku kucu na overpochu milion pušaka a to mi je bezveze....ovdje je malo više hardcore....

 Mozda si me krivo shvatio,mislio sam vannila dayz,kao recimo na us434,tamo volim otic ako zelim malo ozbiljnije igrati

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Bohemia nudi popuste za svoej igre. Ak želite bacit DayZ mod jeftinije od ovog nećete proći:

https://store.bistudio.com/category/christmas-sale

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Htio sam isprobat malo Overpoch ali kad pokrenem bilo koji server samo mi izbaci ovaj prozirni kvadrat i nista se vise ne desi, verificiro sam epoch i owerwatch u launcheru, imam instaliran BattleEye, jel mozda treba upisat nesto pod launch options? Ili mozda ne radi sa WIN 10?

 

Slika

 

EDIT: Radi trebalo je samo na steamu dopustit da se pokrene igra

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 19:40 (macgyver 53).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ima itko dobre parametre za pokretanje igre koji daju vise FPS-a, prije sam imao oko 50 pa sam obrisao igru i izgubio parametre, a koje god da probam nisu dobri neki cak i smanje FPS.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Trenutno imam problema sa instalacijom NET framework-a koji je potreban za rad Dayz Launcher-a pa me zanima ima li jos koji takav program/launcher?

 

Ne znam da li je bitno da napomenem da ne mogu ici na torrente.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Imas CCG Launcher za CCG servere

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice