Arma III

poruka: 763
|
čitano: 144.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Arma III

pozdrav,

 

ako ima zainteresiranih za aktivno igranje novog exile moda javite se u pm..

 

server je njemacki , pokrenut prije par dana, ima par aktivnih igrača

Ping je od 30 do 50 , server ima AI misije , kupovanje teritorija i gradnju baza.

 

adresa servera:

https://www.gametracker.com/server_info/78.143.4.64:2302/

 

upute za igranje exile moda:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=496399029

 

Mod je jako dobar, sustav rukovanja lootom  je jako dobro rijesen (primjto uer: parkiras 

auto u safe zoni i zakljucas ga, u tradera jednim klikom prodas sve iz njega,cak opcija da odmah prodas auto

i cargo). 

 

 

LP

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Help needed !!!   Kako dobiti koji freim više na armi???  Sa mojim kompom nemogu dobiti da mi je freim rate minimalno +30 fps, na koh-u padne i do 20....

I što je stim updaitom 1.52, navodno bi trebali dati bolju optimizaciju igre???

vas-hrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
ptrvic kaže...

Help needed !!!   Kako dobiti koji freim više na armi???  Sa mojim kompom nemogu dobiti da mi je freim rate minimalno +30 fps, na koh-u padne i do 20....

I što je stim updaitom 1.52, navodno bi trebali dati bolju optimizaciju igre???

    Inace igra dosta ovisi o procesoru i nije bas AMD frendly. Imas na launcheru parimetars pa odi na advanced tab, tamo stavi broj jezgi koje imas i malo experimentiraj sa postavkama, mozda dobijes nesto na preformancama.

Muhahahahaha
13 godina
offline
Re: Arma III

probaj smanjiti view distance i object distance ako već nisi. 

14 godina
offline
Re: Arma III
ptrvic kaže...

Help needed !!!   Kako dobiti koji freim više na armi???  Sa mojim kompom nemogu dobiti da mi je freim rate minimalno +30 fps, na koh-u padne i do 20....

I što je stim updaitom 1.52, navodno bi trebali dati bolju optimizaciju igre???

 

Kao sto ti je kolega forumas savjetovao, view distance i object distance imaju ogroman utjecaj na performanse. Ne bi bilo lose da postas screenove postavki. Rucno namjestanje postavki broja jezgri u sustini ne bi trebalo pomoci jer igra automatski detektira te vrijednosti (kao i ostale parametre u launcheru) ALI bilo je slucajeva gdje ljudima iz x razloga detekcija nije dobro radila pa bi im pomoglo rucno namjestanje tih parametara.

 

Ovdje imas detaljno pojasnjenje startup parametara:

 

https://community.bistudio.com/wiki/Arma_3_Startup_Parameters

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 13:18 (Minoza).
12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Ima li i naših servera di se ljudi skupljaju private, nas par ima što bi se mogli pridružiti, nismo tolike njubine :D....?

 

vas-hrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Arma III

Molio bih sve one koji igraju ovu igru i prate ovu temu da ovdje postaju kad budu DLC-eovi na popustu (Helicopters i Marksmen). Uzeo bih oba ali kad budu na sniženju.

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Arma III

Dali je potrebno imat DLC-ove da bi se igrao exile mod? Ili je potrebna samo Arma III (treba biti sa steama ili može i sa torrenta)? Modovi pravite se da ne vidite ovo u zagradi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Arma III

Nije potrebno imati DLC-ove. Iteme/vozila koja su u dlc-ovima možeš vidjeti ali ih ne možeš koristiti ako nemaš DLC-ove. samo Arma 3. I naravno original.

Arma 3 i još neke igre od bohemije su na popustu trenutno pa chekiraj. https://store.bistudio.com/products/arma3

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2015 23:29 (Ivan_cno).
15 godina
offline
Arma III

Zanima me gdje se jeftino može kupit Arma 3 (dali ima kojim slučajem jeftinije od ovog Bohemiinog popusta) ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2015 17:48 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Arma III

Genijalno. Evo ARMA 3 na steamu na 50% 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Arma III

Pozdrav ima netko da igra altis life? 

10 godina
offline
Arma III

Trenutno je sniženje na Bohemia stranici, između ostalog, Arma III DLC Bundle 12,49 $.

 

https://store.bistudio.com/category/christmas-sale

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 10:54 (Emirthestroj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Arma III

jel mi mozete rec dali je igra lockana na 30fpsa ili ja to imam ukljuceno(te kako da iskljucim to)?
iskreno smeta mi trzuckanje koje imam kad padne sa 30fpsa na 20ak bas se osjeti pa ako mi mozete pomoc kako da to popravim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Arma III
tomislavivic kaže...

jel mi mozete rec dali je igra lockana na 30fpsa ili ja to imam ukljuceno(te kako da iskljucim to)?
iskreno smeta mi trzuckanje koje imam kad padne sa 30fpsa na 20ak bas se osjeti pa ako mi mozete pomoc kako da to popravim?

 

Igra nije lockana na 30fps-a, probaj ugasiti v-sync u opcijama ukoliko je upaljen.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 12:35 (Minoza).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
tomislavivic kaže...

jel mi mozete rec dali je igra lockana na 30fpsa ili ja to imam ukljuceno(te kako da iskljucim to)?
iskreno smeta mi trzuckanje koje imam kad padne sa 30fpsa na 20ak bas se osjeti pa ako mi mozete pomoc kako da to popravim?

 .... i klokaj taj procesor koliko može ići..:)

rope_vas
12 godina
offline
Re: Arma III
ptrvic kaže...
tomislavivic kaže...

jel mi mozete rec dali je igra lockana na 30fpsa ili ja to imam ukljuceno(te kako da iskljucim to)?
iskreno smeta mi trzuckanje koje imam kad padne sa 30fpsa na 20ak bas se osjeti pa ako mi mozete pomoc kako da to popravim?

 .... i klokaj taj procesor koliko može ići..:)

 Zas pa ni ovako ne ide preko 85% usage.

16 godina
offline
Re: Arma III
tomislavivic kaže...

 Zas pa ni ovako ne ide preko 85% usage.

Zato jer igra ne zna optimalno koristiti više jezgri pa pomogne da povisiš clock onih jezgri koje se koriste.

14 godina
neaktivan
offline
Arma III

imam par pitanja, prvo, sto se tice ovih ruskih verzija na g2a, dali ako aktiviram prvi put sa vpn-om ruskim kasnije to vise nemoram? i jeli na engleskom?
i kakva je situacija sa modovima, poseban server za svaki mod?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
1337Code_breaker kaže...

imam par pitanja, prvo, sto se tice ovih ruskih verzija na g2a, dali ako aktiviram prvi put sa vpn-om ruskim kasnije to vise nemoram? i jeli na engleskom?
i kakva je situacija sa modovima, poseban server za svaki mod?

 na ovo gore ti možda dečki odgovore na nekoj temi o kupovini toj preko vpn-a drugog.....a pitanje vezano za modove nisam baš razumio,ali da svaki server stavi mod koji hoce gore...

Team32Ipe77
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
i koliko su napredovali modovi? to mi je nekako postao presudan faktor, koje da pogledam?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
1337Code_breaker kaže...
i koliko su napredovali modovi? to mi je nekako postao presudan faktor, koje da pogledam?

kada usporediš s modovima arme II ovo je živa nula.....svi su modovi jednako loši i imaju malo sadržaja...ekipa trenutno dosta igra onaj exile ja sam ga igrao kad je tek izašao ali mi se nije svidio...čekam možda onaj 2017 mod ako ga dobro slože od njega bi nešto moglo bitr ali mislim da ce se jako loše vrtiti na onoj njihovoj mapi 

Team32Ipe77
13 godina
neaktivan
offline
Arma III

Nakon nekoliko godina igranja ArmA 2 zbog manjka servera i zainteresiranosti ekipe za drugi nastavak prelazim na treći dio. Naravno, upoznat sam sa svim mehanikama no potrebna je i dobra ekipa da se ArmA igra u punom sjaju. Molio bih preporuke dobrih servera (COOP, Domination) i naravno ukoliko je netko željan možemo i zajedno zaigrati.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Arma III
Bazen21 kaže...

Nakon nekoliko godina igranja ArmA 2 zbog manjka servera i zainteresiranosti ekipe za drugi nastavak prelazim na treći dio. Naravno, upoznat sam sa svim mehanikama no potrebna je i dobra ekipa da se ArmA igra u punom sjaju. Molio bih preporuke dobrih servera (COOP, Domination) i naravno ukoliko je netko željan možemo i zajedno zaigrati.

 Meni je bilo odlicno igrat King of the Hill, pa si to probaj

13 godina
offline
Re: Arma III

Nas par igra Desolation mod, dok druga ekipa epoch...

12 godina
neaktivan
offline
Arma III

da i desolation mod se čini ok donekle 

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 3:12 (Ipe77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Arma III

I dalje ipak najviše uživam u Domination i A&I serverima, nekako tu dobivam na taktičkom dijelu igre i ovisno naravno o serveru dobijem dobru organizaciju. Naravno, sugestije servera i dalje primam. Ono što me mući isključivo u A3 je No message error koji mi se pojavljuje neovisno o serveru i lokaciji istoga. Googlao sam i shvatio da dosta ljudi ima problema s tim iako im internet uredno radi kao i meni. Dolazi do disconnectanja sa servera dok net uredno radi (Provjereno pinganjem kroz CMD, speedtest etc.)
Jedino što meni pada na pamet što eventualno može predstavljati problem je custom DNS koje imam postavljene u routeru, no svi kojima se pojavljuje isti problem nemaju takvu konfiguraciju. Je li tko imao isti/slični problem s tim, i naravno ukoliko je, volio bih čuti za način kako su isto riješili.

 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 10:32 (Bazen21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Arma III
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Arma III

otvoren novi server s Adminima iz hrvatske..

namalsk, exile

 http://www.gametracker.com/server_info/81.19.208.29:2350/b/

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 23:35 (wooky11).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Arma III

Ekipa ako ima netko da voli tu i tamo bacit King of the Hill nek me pm! :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice