Arma III

poruka: 763
|
čitano: 143.898
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Arma III

Sviđa mi se doza realnosti / simulatora u ovoj igri. Baš bi se volio ispucat na nekakvom deathmatchu. Međutim to je nemoguće u ovoj igri.

 

Sad sam pokušavao igrat malo SC odnosno KoTH. Nakon kaj me na par servera nije ni pustilo jel nisam kupio njihov privatni slot, napokon nađem neki na koji se mogu spojit. Spawna me 3 kilometra od borbe, da bih došao do tamo mogu kupit nekakvo vozilo i vozit se par minuta svaki puta kada poginem.

Ili, mogu sa nekime u helikopter, a onda to bude ovako, pilot ili pokuša sletit pa zabije heli u tlo / pogodi nas raketa. Ili leti dosta visoko, pa onda iskočiš i aktiviraš padobran ali te netko upuca dok letiš.

 

U svakom slučaju dolazak do borbe traje prosječno 5 minuta. Sad pišem ovo nakon kaj sam 15 minuta proveo u igri ulazeći u tuđe helije da dođem do tog grada, baš me živcira to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Arma III

Ti si baš potrefio neki "poseban" server. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Arma III

Neznam baš da je do servera, mislim da igri jednostavno fali nekakav deathmatch sa brzim i jednostavnim respawnom, bez tih putovanja do borbe.

Odigro sam nekih 20 sati u ovoj igri, a neznam dal sam 100 metaka ispuco.

Imao sam jednu dobru partiju na KoTH, savršena ekipa, zauzeli smo toranj i branili ga dobrih pola sata, oživljavali se non stop.

 

Sad igro neki TDM, spawn opet udaljen 3km od borbe. Nakon smrti čekaš 30 sec, onda te spawna u bazi, moraš equipat sve ponovno, oružje, oprema, može se jednim klikom sve ako si spremio loadout. Kad si equipo to onda do karte da se spawnaš na spawn truck. Kad se tamo spawnaš opet malo trči do borbe. To sve skupa ti nakon smrti uzme opet sigurno minutu-dvije, da dođeš do akcije. Ako imaš sreće da je spawn truck čitav, ja sam se uspio 2 puta spawnat na spawn truck, treći put je bio uništen pa je pisalo da se resawna za 2 minute, i onda ga spawna u bazi, pa ga vozi 3 km do tamo dok ga opet ne unište u roku par minuta.

Ma užas jednostavno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2016 18:04 (b00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

stari ti si fulo igru

Moj PC  
6 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
b00 kaže...

Neznam baš da je do servera, mislim da igri jednostavno fali nekakav deathmatch sa brzim i jednostavnim respawnom, bez tih putovanja do borbe.

Odigro sam nekih 20 sati u ovoj igri, a neznam dal sam 100 metaka ispuco.

Imao sam jednu dobru partiju na KoTH, savršena ekipa, zauzeli smo toranj i branili ga dobrih pola sata, oživljavali se non stop.

 

Sad igro neki TDM, spawn opet udaljen 3km od borbe. Nakon smrti čekaš 30 sec, onda te spawna u bazi, moraš equipat sve ponovno, oružje, oprema, može se jednim klikom sve ako si spremio loadout. Kad si equipo to onda do karte da se spawnaš na spawn truck. Kad se tamo spawnaš opet malo trči do borbe. To sve skupa ti nakon smrti uzme opet sigurno minutu-dvije, da dođeš do akcije. Ako imaš sreće da je spawn truck čitav, ja sam se uspio 2 puta spawnat na spawn truck, treći put je bio uništen pa je pisalo da se resawna za 2 minute, i onda ga spawna u bazi, pa ga vozi 3 km do tamo dok ga opet ne unište u roku par minuta.

Ma užas jednostavno.

    Ja sam neki dan u 2 sata napravio 18-0 snajpajuci na metama od 400 do 1200 metara, king of the hill Sa-matra. U prosjecnom fpsu 18 kilova skupis za 10 minuta, ali ovo ti nije taki fps... Treba malo navikavanja i zna bit frustrirajuce, ali Arma nudi toliko toga, akcije nema stalno, ali kada se desi onda je epski...

12 godina
neaktivan
offline
Arma III

We 're back!

 

 

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 19:16 (Ipe77).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Arma III

Malo da osvježimo temu. Je li netko za CTI (PVP) u skorije vrijeme? Igram svakoga dana 19:30 pa nadalje...

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

Novi patch je bitno popravio fps kada je na mapi puno ljudi, igrao sam king of the hill na serveru od 120 ljudi i to je za neprepoznati koliko su bolje performanse.

Why should you be afraid to die? Your soul has been dead for a long long time.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Arma III

Ima na Steam free weekend Amra3 i popust od 50% ak vam se svidi.

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Arma III

kak je moguće da me marksman ubi s 800 metara po noći i kad kiša pada, toga nema ni u fimovima. Još k tome sam u ležećem položaju u grmlju. Daleko je to od realnosti

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 23:15 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Gremlin144 kaže...

kak je moguće da me marksman ubi s 800 metara po noći i kad kiša pada, toga nema ni u fimovima. Još k tome sam u ležećem položaju u grmlju. Daleko je to od realnosti

Ovako te vidi, a kada te vide lako te ubije. 

14 godina
offline
Re: Arma III
MijoC kaže...
Gremlin144 kaže...

kak je moguće da me marksman ubi s 800 metara po noći i kad kiša pada, toga nema ni u fimovima. Još k tome sam u ležećem položaju u grmlju. Daleko je to od realnosti

Ovako te vidi, a kada te vide lako te ubije. 

 ma znam, al ipak su to botovi xd

Dosta me smeta, korisim onaj scope što se vidi preko njega crno bjelo i kad ciljam preko prozora sve mi je bjelo. Sad sam dobil metak od bota jer on je imal drugačiji taj.

zarazna igra :D

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 0:50 (Gremlin144).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Gremlin144 kaže...
MijoC kaže...
Gremlin144 kaže...

kak je moguće da me marksman ubi s 800 metara po noći i kad kiša pada, toga nema ni u fimovima. Još k tome sam u ležećem položaju u grmlju. Daleko je to od realnosti

Ovako te vidi, a kada te vide lako te ubije. 

 ma znam, al ipak su to botovi xd

Dosta me smeta, korisim onaj scope što se vidi preko njega crno bjelo i kad ciljam preko prozora sve mi je bjelo. Sad sam dobil metak od bota jer on je imal drugačiji taj.

zarazna igra :D

 Arma je cudo, ma s botovima ti dosta ovisi od tezine na kojoj igras, mozes si ih postelat, ak ih stavis da su nabrijani op su totalno. 

11 godina
neaktivan
offline
Arma III

Jel normalno da mi je isti fps na low i na ultra postavkama? 
A ovi DLC-evi su sramota. Kupiš igru sa punom AAA cijenom i onda još moraš kupit 5 dlc-eva jer svaki server ima DLC puške a ne možeš ih koristit... 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Arma III
Gremlin144 kaže...

 ma znam, al ipak su to botovi xd

Dosta me smeta, korisim onaj scope što se vidi preko njega crno bjelo i kad ciljam preko prozora sve mi je bjelo. Sad sam dobil metak od bota jer on je imal drugačiji taj.

zarazna igra :D

 

Znam da je stariji post ali cisto informativno da dogovorim - ovo sa staklom nije bug vec igra simulira isto sto se desava i u stvarnosti, termalne optike su neucinkovite kada gledas kroz staklo.

 

Roko567 kaže...

Jel normalno da mi je isti fps na low i na ultra postavkama? 
A ovi DLC-evi su sramota. Kupiš igru sa punom AAA cijenom i onda još moraš kupit 5 dlc-eva jer svaki server ima DLC puške a ne možeš ih koristit... 

 

Ukoliko se pitanje odnosi na performanse u multiplayer-u tada ce tvoje performanse drasticno varirati ovisno o kvaliteti i postavkama servera te opcenito o broju igraca i zahtjevnosti skripti koje misija vrti. Moguce je da ne dobivas nista vise frejmova spustanjem postavki i to obicno znaci da je server bottleneck i tu ne mozes nista nego eventualno otici na drugi server. Takoder, neke popularne misije se jednostavno vrte lose bez obzira na kvalitetu servera.

 

DLC-ovi nisu obavezni niti te igra tjera da ih imas niti ti cak na ikoji nacin uskracuje pristup gejmovima koji koriste te DLC-ove (izuzev Tanoe jasno jer ipak se radi o citavoj mapi...). Mogucnost da igras zajedno sa ekipom koja ima te DLCove je ipak po meni veliki plus, dakle community se ne odvaja na taj nacin, sto je super.

I possess a skill to google.
12 godina
online
Arma III

Vidim da se tema probudila pa da pitam i ja jedno pitanje. 

 

Dali je moguće nekako prebacit file-ove od misije koju sam napravio na dropbox pa da frendovi kad se spajaju na moj "server" skidaju file-ove s dropboxa a ne od mene direktno? Imam jako veliki upload, pa misiji od 2MB treba po 10 min da se njima skine.

 

Nisu to sad neke misije niti hrpa igrača. Skupi se nas 2-3 pa igramo ono što sam napravio po mapi. 

Noob na koob ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Arma III
Grozni_Zabac kaže...

Vidim da se tema probudila pa da pitam i ja jedno pitanje. 

 

Dali je moguće nekako prebacit file-ove od misije koju sam napravio na dropbox pa da frendovi kad se spajaju na moj "server" skidaju file-ove s dropboxa a ne od mene direktno? Imam jako veliki upload, pa misiji od 2MB treba po 10 min da se njima skine.

 

Nisu to sad neke misije niti hrpa igrača. Skupi se nas 2-3 pa igramo ono što sam napravio po mapi. 

 

Mozes.

Posaljes im misiju u ".pbo" obliku koju stave u instalacijski direktorij od Arme pod "MPMissions", obicno izgleda ovako nekako: "C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Arma 3/MPMissions" ili "C:/Program Files (x86)/Arma 3/MPMissions".

I possess a skill to google.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Minoza kaže...

 

Ukoliko se pitanje odnosi na performanse u multiplayer-u tada ce tvoje performanse drasticno varirati ovisno o kvaliteti i postavkama servera te opcenito o broju igraca i zahtjevnosti skripti koje misija vrti. Moguce je da ne dobivas nista vise frejmova spustanjem postavki i to obicno znaci da je server bottleneck i tu ne mozes nista nego eventualno otici na drugi server. Takoder, neke popularne misije se jednostavno vrte lose bez obzira na kvalitetu servera.

 

DLC-ovi nisu obavezni niti te igra tjera da ih imas niti ti cak na ikoji nacin uskracuje pristup gejmovima koji koriste te DLC-ove (izuzev Tanoe jasno jer ipak se radi o citavoj mapi...). Mogucnost da igras zajedno sa ekipom koja ima te DLCove je ipak po meni veliki plus, dakle community se ne odvaja na taj nacin, sto je super.

 Ma da, sve je to tako u teoriji. Ali realnost je malo drugačija. Svaki server ima DLC puške i doslovno je pay to win ako nemaš DLC jer igrači koji ga imaju imaju dobre puške a ti ne. Par put sam uspio pokupiti DLC pušku (ne znam kako) ali mi je onda svako malo izbacivalo sliku preko ekrana pa je nemoguće ciljat. 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Roko567 kaže...
Minoza kaže...

 

Ukoliko se pitanje odnosi na performanse u multiplayer-u tada ce tvoje performanse drasticno varirati ovisno o kvaliteti i postavkama servera te opcenito o broju igraca i zahtjevnosti skripti koje misija vrti. Moguce je da ne dobivas nista vise frejmova spustanjem postavki i to obicno znaci da je server bottleneck i tu ne mozes nista nego eventualno otici na drugi server. Takoder, neke popularne misije se jednostavno vrte lose bez obzira na kvalitetu servera.

 

DLC-ovi nisu obavezni niti te igra tjera da ih imas niti ti cak na ikoji nacin uskracuje pristup gejmovima koji koriste te DLC-ove (izuzev Tanoe jasno jer ipak se radi o citavoj mapi...). Mogucnost da igras zajedno sa ekipom koja ima te DLCove je ipak po meni veliki plus, dakle community se ne odvaja na taj nacin, sto je super.

 Ma da, sve je to tako u teoriji. Ali realnost je malo drugačija. Svaki server ima DLC puške i doslovno je pay to win ako nemaš DLC jer igrači koji ga imaju imaju dobre puške a ti ne. Par put sam uspio pokupiti DLC pušku (ne znam kako) ali mi je onda svako malo izbacivalo sliku preko ekrana pa je nemoguće ciljat. 

 Najbolje puske koje ja koristim nisu iz dlc, ali dobro sve ovisi sta kome pase. Arma3 kao igra ima jednu od najboljih politika zazvoja igre i dlc, zapravo po meni najbolju, i igra je nevjerovatno puno napredovala od kada je izasla. Sacekaj popust, svako malo bude na steam, i igru i sve dlc mozes kupit za 50ak e, sto nije bas nesto puno kada usporedis neke druge igre i cjene za igru i sve dlc...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
MijoC kaže...

 Najbolje puske koje ja koristim nisu iz dlc, ali dobro sve ovisi sta kome pase. Arma3 kao igra ima jednu od najboljih politika zazvoja igre i dlc, zapravo po meni najbolju, i igra je nevjerovatno puno napredovala od kada je izasla. Sacekaj popust, svako malo bude na steam, i igru i sve dlc mozes kupit za 50ak e, sto nije bas nesto puno kada usporedis neke druge igre i cjene za igru i sve dlc...

 Čiste gluposti. Probao sam bar 10 servera, većina king of the hill, svi imaju DLC oružja. Doslovno više od pola oružja DLC. 
Nadalje, prije 2 godine sam pokušao igrati kampanju. Sad upalim igru, fps je gori nego ikad, problemi i dalje isti, NPC-evi i dalje spori i gube se, eventi se ne triggeraju... Uspio sam doći do dijela kampanje koji je, pretpostavljam, pred kraj igre gdje se od mene zahtijeva da uđem u neki brod. Jednostavno zar ne? Pa i je, ako zanemarimo činjenicu da je u brod NEMOGUĆE UĆ. Vrtim se oko njega 10 minuta i ne pojavljuje se mogućnost da uđem u njega. Scrollam ko majmun tako oko tog broda i ništa se ne događa. Guglam taj problem vidim postove iz 2013 koji se žale na isti. I onda mi netko smirenim tonom govori da je igra napredovala. Imali su dugu alphu i par godina nakon releasa, a oni još nisu popravili osnovne stvari kao što je ULAŽENJE U JEBENI BROD. 

 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
16 godina
offline
Arma III

Ova igra se zbilja ne svodi tko ima "bolju" pušku. Uostalom, Mk18 ABR je kaj se mene tiče još uvijek "najbolja".

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Arma III

Pozdrav svim Arma 3 igracima, ako je netko zainteresiran za igranje u klanu neka pročita sljedece

 

*NOB* Mrcine, jedan od najstarijih hrvatskih multigaming klanova, neprekidno aktivan od 2004. godine regrutira nove članove za svoju Arma 3 sekciju. Arma igre igramo od 2009. godine i imali smo iznimno uspješnu Arma 2 sekciju, a Armu 3 sa prekidima igramo od prvog dana kad je izašla.

Ukoliko vas zanima igranje Arme kao vojne simulacije u organiziranoj skupini iskusnih igrača fokusiranoj na timsku igru i korištenje vojnih taktika i procedura registrirajte se na www.mrcine.org i nakon toga pročitajte naš vodič za regrute: http://www.mrcine.org/boards/topic/9827-brzi-vodič-za-regrute/

Mi ćemo vam posvetiti posebnu pozornost i omogućiti vam da u brzom roku možete u potpunosti sudjelovati u radu naše sekcije. Ukoliko je moguće često se trudimo organizirati posebne regrutne treninge na kojima vam možemo posvetiti individualnu pozornost te nas možete pitati sve što vas zanima o igri.

Ispod se nalaze slike i video materijali Mrcina u akciji. Imajte na umu da trenutno nosimo uniforme i opremu 1st Cavalry Divisiona US Army-a, koje možete vidjeti na slikama. Video materijal je snimljen prije i na njemu ne nosimo te uniforme.

 

 

Nadam se da se vidimo na virtualnoj bojišnici!

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Arma III

Imam za dodati još par slika sa treninga :)

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Arma III

Nisam dugo zaigrao Armu 3, jel ima nekih novih dobro optimiziranih i zanimljivih modova ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
AmonZero kaže...

Nisam dugo zaigrao Armu 3, jel ima nekih novih dobro optimiziranih i zanimljivih modova ?

 ne...najveći doseg im je i dalje exile..

Team32Ipe77
7 godina
offline
Arma III

Pozdrav...planiram kupiti Arma 3 sa svim DLC-evima pa me zanima di ima najjeftinije za kupiti?

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
GridLocK kaže...

Pozdrav...planiram kupiti Arma 3 sa svim DLC-evima pa me zanima di ima najjeftinije za kupiti?

 Imao si na steam rasprodaju prije tjedan dana, steta sto si propustio.

16 godina
offline
Re: Arma III
GridLocK kaže...

Pozdrav...planiram kupiti Arma 3 sa svim DLC-evima pa me zanima di ima najjeftinije za kupiti?

 Pričekaj božićnu rasprodaju na stemu i ugrabi Apex edition

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Arma III

Da ne spamam tamo u DayZ temi, tko još od vas igra Exile mod i koji server bi preporučili ?

Sad sam odabrao neki (dobar pink i velik broj igrača) i cijeli dan skidam dodatke kako bi uopće prvi put zaigrao na serveru. I to su poprilično veliki dodaci.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Arma III

i ja se odlučio isprobati exile, stvarno su ogromni dodaci.. mislio sam probat igrat na "EU anonymous gaming chernarus".

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice