Arma III

poruka: 763
|
čitano: 144.282
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Arma III
Strider-X kaže...

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Arma III

Ako netko igra pa ga zanima bas sam maloprije vidio od nekog naseg autora mapa http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1120714022

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
[CROATIA] DNL EXILE |Start 100k|Militarized|Revive|Quad Spawn|M
173.212.235.242:2302

Evo domaci Exile server sa dobrim pingom i puno dodataka od mog prijatelja. Mozete meni javiti sugestije i prijedloge . Pozdrav!

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Arma III

pozdrav svima, jucer sam kupio armu 3 i odem na multiplayer i ima samo par servera sa jako malo igraca, instaliro sam a3l i preko njega sam naso puno moded servera, zanima me koji je najbolji zombie survival mod na armi,

?????meni je to sve novo i jako mi je komplicirano za nac ista, ima jako puno skidanja...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
StilaMANIAC kaže...

pozdrav svima, jucer sam kupio armu 3 i odem na multiplayer i ima samo par servera sa jako malo igraca, instaliro sam a3l i preko njega sam naso puno moded servera, zanima me koji je najbolji zombie survival mod na armi,

?????meni je to sve novo i jako mi je komplicirano za nac ista, ima jako puno skidanja...

 sve to imas na google...zombie survival i nemaš baš nešto da su popularni koliko ja znam daleko je to od onog vremena arme 2 dayz moda,epocha,overpocha itd. imalo je potencijala nekoga bohemia ga zaustavila 2017 mod nisu im dali razvijati dalje i eto.,,,,,,od ostalih slicnih bez zombija imas exile 

lol123Ipe77HR
12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Malo je tema zamrla pa da ju oživim :)

 

Član sam Carpe Noctem Tactical Organisationa. Zajednica smo sa oko pedesetak članova, većinom iz srednje Europe. Iz Hrvatske nas ima 5, 6. Imamo eventove dva puta tjedno, utorkom i petkom u 20:00. Sve misije radimo sami, imamo odjel unutar zajednice koji je zadužen za izradu misija.

 

Što se tiče stiga igranja, nešto smo između milsima i casuala. Nema stroge vojne strukture unutar klana, nema nazivanja "sir" unutar misije i po forumima, ali opet tražimo neku dozu ozbiljnosti i znanja. Često koristimo izraz serious fun :)

Modset nam je težak oko 30GB. Imamo svega, od mapa do oružja i vozila. Tu su oni najpopularniji poput RHS-a, CUP-a itd, ACRE, ACE itd.

 

Uvijek tražimo nove članove, nove mission makere, nove prijatelje. Ako ste zainteresirani, posjetite našu stranicu gdje se možete prijaviti i iskušati se: https://carpenoctem.co/home. Možete nas i posjetiti na Discordu.

 

I za kraj jedna kompilacija koje je malo starija (2 godine), ali možete otprilike vidjeti što radimo i kako: 

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Reichz kaže...

Malo je tema zamrla pa da ju oživim :)

 

Član sam Carpe Noctem Tactical Organisationa. Zajednica smo sa oko pedesetak članova, većinom iz srednje Europe. Iz Hrvatske nas ima 5, 6. Imamo eventove dva puta tjedno, utorkom i petkom u 20:00. Sve misije radimo sami, imamo odjel unutar zajednice koji je zadužen za izradu misija.

 

Što se tiče stiga igranja, nešto smo između milsima i casuala. Nema stroge vojne strukture unutar klana, nema nazivanja "sir" unutar misije i po forumima, ali opet tražimo neku dozu ozbiljnosti i znanja. Često koristimo izraz serious fun :)

Modset nam je težak oko 30GB. Imamo svega, od mapa do oružja i vozila. Tu su oni najpopularniji poput RHS-a, CUP-a itd, ACRE, ACE itd.

 

Uvijek tražimo nove članove, nove mission makere, nove prijatelje. Ako ste zainteresirani, posjetite našu stranicu gdje se možete prijaviti i iskušati se: https://carpenoctem.co/home. Možete nas i posjetiti na Discordu.

 

I za kraj jedna kompilacija koje je malo starija (2 godine), ali možete otprilike vidjeti što radimo i kako: 

 

 

 

mrcine su nekad davno isto bile odlicane ali danas neznam u kakvom su stanju...isto jedan video star par godina 

lol123Ipe77HR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III

Ne znam u kakvom su stanju sada Mrcine, ali s jednim od njih igram u jednom maloj hrvatskoj grupici. 

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
15 godina
offline
Arma III

Ja sam onomad davno imao jedne od najboljih sessiona sa UnitedOperations grupom.

Vecinom su bili americki veterani, tako da je spika bila autetnticna.

 

Mislim da jos igraju na redovnoj bazi.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

Bok ljubitelji Arme.

Nikako da nađem i igri na nekog od naših. Na Steamu sam cro_royal_flash. Ako ima aktivnih molio bih vas da me dodate za frenda pa da rokamo zajedno. Nekad sam bio pripadnik Hrvatskog vojnika, ali tamo svi bili zakurac , ispričavam se, ali tako je.  Sad dane provodim igrajući wasteland na Stratisu.

Inače 36 mi je godina i igram Armu sigurno 3 godine. 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Ekipa ima li koga da igra još, igra li se kome neki COOP, milsim misije?

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Arma III

Pozdrav, probaj na official arma 3 discordu pogledat ima hrpa ljudi sto traze igrace/klan pa se skompas s nekim. Znam da nisam puno pomogao jer vjerojatno trazis domacu ekipu. Lako je naci diskord link ( arma 3 discord u ggl) 

 

Lp

12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Ivan_cno kaže...

Pozdrav, probaj na official arma 3 discordu pogledat ima hrpa ljudi sto traze igrace/klan pa se skompas s nekim. Znam da nisam puno pomogao jer vjerojatno trazis domacu ekipu. Lako je naci diskord link ( arma 3 discord u ggl) 

 

Lp

  Zahvaljujem, pogledat cu definitivno. Bilo bi dobro da je domaca, ali ako ne onda bar s europskog područja jer mi ne pašu vremena misija npr nedjeljom u 3 ujutro od americkih klanova sto regrutiraju, pa najvise radi toga.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice