Armored Warfare

poruka: 686
|
čitano: 112.498
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare

Ista priča i kod mene. IS7 je tu, kutija nema.

(Govorim za sinoć, ne znam jel to preštrikano danas.)

10 godina
offline
Armored Warfare

izgleda su samo po jednu dali, dosta ekipe se žali a i ja imam "samo" jednu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Armored Warfare

dobio ih 6

i jucer sam ipak potrosio lovu i kupio onu akaciju i t5 TD jer sam se sjetil da ce te artije ispremjestat u nekom od peceva

a posto sam skuzio da je potrebno na tiru 4 arty expa ko do tira 5 a u biti se dobije tir 6, nek se nadje

isto tako se sa tirom 6 treba zgrajndat ko do regularnog tira 7 a otkljuca se tir 8 - govorim o arty

 

ali sam primjetio da je tako i sa chieftanom, od tira 5 do 7 je isto ko do regularnog tira 6 potrebno expa, samo treba lovu skupit

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Armored Warfare

ajde bar nisu skrtarili sa sadrzajem u ovim sanducima

je da je platinum comander boost sad vise nebitan, dobro ce mi doc na neotkljucanim komanderima- freja i rashid

al je bitno da se dobije platinum betlfild™ glory boosta dosta pa da se pimpaju svi doprinosi

slike od zadnjeg prema prvom

P.S. jel fora cirit susjedu u spajzu ??!?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 23:47 (ED63).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Armored Warfare

ti si tek na t5 ???

pa kad ces do t10?

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Armored Warfare

Ljudi,

 

kakav je AW u odnosu količine tankova nasuprot WOT-u? ja ih vidim svega desetak, što je s WAR Thunderom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare

Tankova?

15 godina
offline
Re: Armored Warfare
mattax kaže...

Tankova?

 Tenkova ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare

Zao mi je sto jako mali dio igraca igra uopce ovaj AW, PvP mozes igrat samo u vecernjim satima na EU serveru, za NA nemam pojma, tesko je ista pozitivno reci za AW trenutno..

13 godina
offline
Armored Warfare

Update 0.18 je stigao ; Global operations , nova garaža , baza i skupljanje materijala nestalo . Od 27.10. do 7.11. x4 za exp. za prvu pobjedu dana . Danas 28.10. Czechoslovak hours od 18,30 - 23 h  x2  na zaradu i exp.  .  Od 29.10. do

31.10. Scary hours  od 18,30 do 23 h  x2 za zaradu i exp.  Eto pa ko ima vremena mislim da se isplati probati.

Uz ove bonuse zarada u Global ops-u bolesna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 20:54 (Mirda 1).
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Armored Warfare
mattax kaže...

Zao mi je sto jako mali dio igraca igra uopce ovaj AW, PvP mozes igrat samo u vecernjim satima na EU serveru, za NA nemam pojma, tesko je ista pozitivno reci za AW trenutno..

 

I meni je žao, igra je zbilja obećavala.

Isto tako sam obrisao igru prije par tjedana.

Obsidian se ponaša kao da nikada nije radio igru.

Napravili su ne jednu nego nekoliko ogromno-sramotnih grešaka što je dovela do:

-prerano izbacivanje igre na tržište

-NA igraća populacija praktički više  ne postoji.ostatak NA populacije se seli na EU klijent.Igranje sa 150 pingom je nemoguće.

-eventi koji su trebali privući igraće totalno su zakazali

-deja-vu efekt iz WOT-a i repetativnost u igri

 

Sjećam se da su igrači u pre-alphi molili developere da ne rade istu grešku kao i WOT ,da moraju postati svijesni da im je wargaming najveći konkurent.

Ali obsdian je to shvatio olako i sada imaju to što imaju.Imaju vrlo dobru igru ali su svojim akcijama otjerali igrače.

Zadnja situacija je bila da su svima dali high tier premium tenk i nakon par dana taj isti tenk su im uzeli iz garaže.To se tako ne radi.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 13:28 (MacolaToni).
14 godina
offline
Re: Armored Warfare
Mirda 1 kaže...
Uz ove bonuse zarada u Global ops-u bolesna.

 nisam jos probal pa neznam, al jel to prem tenk taj terminator? jel to tvoj ili ti ga "daju da igras s njim"?

i koji tir moras imat za global ops?neam pojma nisam skrolo™ 

MacolaToni kaže...
Zadnja situacija je bila da su svima dali high tier premium tenk i nakon par dana taj isti tenk su im uzeli iz garaže.

 koji to, nisam nist videl ??!?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Armored Warfare

Terminator je 6 tier premijum tenk (BMPT) iz paketa kupljenog prije izlaska open bete . Daje dobru zaradu. Spec ops možeš igrati od 5. do 10 tiera.

Evo jedne današnje sa njime i jedne kako glumim roštilj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Armored Warfare
Mirda 1 kaže...

Evo jedne današnje sa njime i jedne kako glumim roštilj.

 hvala kolega na brzom odgovoru

u cijevima su, pretpostavljam, pecenice??!?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
8 godina
neaktivan
offline
Armored Warfare

Povlačim ručnu dok ne krene balance 2.0 sa narednim patchem (0.19). Nije još ziher hoće li biti kakvog reseta (stats vjerojatno ne, ali progres je upitan).

Uglavnom puno dobrih stvari, ne samo potpuni rebalans tiereva/klasa, nego i potpuno uklanjanje artija (!?!), koja bi trebala postati "KV-2" derp gun klasa.

 

https://aw.my.com/gb/balance-2.0

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Armored Warfare

bas gledam da bi mogo grajndat tir 5 sve grane da otkljucam pa da se dobije dosta toga kao kompenzacija

imam hrpu onih bonusa i premiuma al nikak da odvojim 1 dan peglanja

jos nisu tocno definirali kakve ce bit kompenzacije al brijem da necemo ostat zakinuti

 

EDIT: mozda dobijem koji besplatni slot kao kompenzaciju

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Armored Warfare
Mirda 1 kaže...

Terminator je 6 tier premijum tenk (BMPT) iz paketa kupljenog prije izlaska open bete

 tvoj voljeni t6 ce postati mukte t8

MoF0 kaže...

Povlačim ručnu dok ne krene balance 2.0 sa narednim patchem (0.19). Nije još ziher hoće li biti kakvog reseta (stats vjerojatno ne, ali progres je upitan).

 evo ti vijesti o pravilima reseta

Balance 2.0 - Compensation | Armored Warfare - Official Website

prema mojim racunicama, isplati se izgrajndat t6 bradley ko jos nije,i da se ima bar nesto expa na njemu, tako da kad postane t8 bice renowned, znaci jedan token za tir 9 gratis od jedne partije na tiru 6

zanimljiva je situacija sa tracked AFW stablom:

t1 M113 ide na t4

t4 swingfire ide na t6

t6 bradley ide na t8

inace kod uptier-inga se dobiju i stari tenk na novom tiru i novi tenk kao zamjena na starom tiru full otkljucani i sa svim upgradeovima gore

i to je fini put da se ustedi hrpa credsa i grajnda

 

od ne premiuma, taj bradley je najveci "gift" koji se moze uzet

ostali kaj idu +1 tir gore su m60a2 starship, fox, vbl, sheridan i centauro

type 59 premium dobija 105mm top

obj 155 gift ide na tir 4

 

P.S od skupljenih golda imam za jedan t4 na popustu

 

5 Zhalo S
0 AMX TD
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
8 godina
neaktivan
offline
Armored Warfare

Zhalo S obavezno.... ja ga zovem Zlo S... poprilično OP tenk.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Armored Warfare

Zhalo gun ti ima instant aim, najbolji gun u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Armored Warfare

Btw. mislim da ću napraviti reset accaunta jer sam od desetak tenkova napravio "battle hardened" za zlato. Kako sada ne znam kako će se te mašine ponašati, bolje mi je dobiti to sve nazad pa krenuti redom tenk po tenk :) . Nekako si mislim ako dobijem garažu sa 60-70 tenkova u B2.0 verziji da to neće biti to :).

 

Ovako krečem s 3 tiera I, desetak premiuma i nadam se abnormalne količine kredita i free expa za to polako rolati.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Armored Warfare

ako netko još uvijek "tenkira" pokušajte kôd MYHOLIDAYS2016

nešto daju...

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Armored Warfare
bivsi branitelj kaže...

ako netko još uvijek "tenkira" pokušajte kôd MYHOLIDAYS2016

nešto daju...

 7 dana premijuma.

14 godina
offline
Re: Armored Warfare
Mirda 1 kaže...
bivsi branitelj kaže...

ako netko još uvijek "tenkira" pokušajte kôd MYHOLIDAYS2016

nešto daju...

 7 dana premijuma.

 Invalid

 

EDIT: Radi, greška pri kopiranju

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2016 20:34 (St0ka).
14 godina
offline
Re: Armored Warfare
MoF0 kaže...

Btw. mislim da ću napraviti reset accaunta jer sam od desetak tenkova napravio "battle hardened" za zlato. Kako sada ne znam kako će se te mašine ponašati, bolje mi je dobiti to sve nazad pa krenuti redom tenk po tenk :) . Nekako si mislim ako dobijem garažu sa 60-70 tenkova u B2.0 verziji da to neće biti to :).

 

Ovako krečem s 3 tiera I, desetak premiuma i nadam se abnormalne količine kredita i free expa za to polako rolati.

 kao prvo imaces mjesec dana za isprobat

kao drugo, ak slucajno imas centauro 120 on ide sa t7 na t9 ( a taj t9 ce bit renowned, sto znaci free t10 token sa tira 7 - HVALA), i obicni i PREMIUM, a i terminatori idu sa t6 na t8

JEDINO kaj gubis je svo vrijeme ulozeno u grajnd jer neznam kak ce rijesit crew exp

da li ce staviti neki "crew free exp" pool iz kojeg ces moc dodavat expe bilo kojoj posadi il kak ce to bit, nisu specificirali detalje

al vidjevsi iz prilozenog, igraci nisu zakinuti niti u jednoj opciji, kompenzacije su i vise nego adekvatne

EDIT: kaj se tice abnormalne kolicine kredita i free expa, u to ne sumnjam, sva oprema, moduli, consumablesi i tenkovi prodani za punu cijenu i sve to odjednom dodje u garaznu blagajnu ™

bivsi branitelj kaže...

ako netko još uvijek "tenkira" pokušajte kôd MYHOLIDAYS2016

 meni se nazalost nekaj bloka, nemrem opce vidit svoj profil kad se ulogiram pa isto tako nema ni te opcije koja je za upisivanje kodova

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
Armored Warfare

ako je netko još uvijek aktivan u ovoj prokletinji može upecati štogod..

 

Happy Hours

"From February 6 to 9 2017, all players will receive a 200% bonus (x3) to Credit and Reputation income during the following hours:


  • European Server: from 18:30 to 23:00 CET
  • North American Server: from 4:30 PM to 9 PM PST
  • North American Server: from 1:30 AM to 6 AM PST (for our Australian players)"
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Armored Warfare

I stigao je update 0.19 od 10,45 GB  

battlelog pukycro
 
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Jel igra ovo jos tko?

 

Imam problem i ne mogu igru igrati na laptopu, jer ju stalno pokrece sa Intelovom integriranom grafikom.

a ne nVidijom.

 

Sta da napravim da prepozna nVidia grafiku?

11 godina
offline
Re: Armored Warfare

Mislim da u biosu treba odrediti da se koristi graficka kartica...

battlelog pukycro
10 godina
offline
Re: Armored Warfare
Čitatelj kaže...

Jel igra ovo jos tko?

 

Imam problem i ne mogu igru igrati na laptopu, jer ju stalno pokrece sa Intelovom integriranom grafikom.

a ne nVidijom.

 

Sta da napravim da prepozna nVidia grafiku?

 Probajte pokrenit  igru iz geforce experience-a, prominit postavke u control panelu i nvida control panelu, ako ne pomogne onda vratite na drivere koje imate na stranici od laptopa... Valda sta pomogne...

Ja nisam igro nakon sto su rusi preuzeli development, msilim jesam par bitaka bzvz, tako da neznam kakva je igra sad, mogo bi je mozda ponovo reinstalirat 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Probao sam svasta - nije pomoglo.

Napravit cu novu instalaciju Windowsa 10, pa cu vidjeti. Ovi koji su dosli sa laptopom

stalno zezaju.

 

S obzirom da licenca ostaje u BIOS-u, Win 10 home, nebi trebalo biti problema?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice