Army Rage

poruka: 10
|
čitano: 2.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Army Rage

ovo je f2p online fps igra i nisam vidio njednu ovakvu temu.

 

Igra Ko?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Army Rage

ja danas naletio na oglas te igra na xf,pa se ošao registrirati.Danas preko noći budem skinuo i igrao da vidim kakva je.

Koliko im GB?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Army Rage

oko 500-tinjak mb

 

11 godina
neaktivan
offline
Army Rage

Otkako je Team Fortress 2 (The most fun you can have online) free-to-play ovakve igre su umrle.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Army Rage

igrao sam sad malo,nije lose za 700mb veliku igricu.Posto vec imam iskustva u fps igrama,nije mi tesko igrati.

Kakvu su ograničenja za ftp,jer nemislim davati pare za tu igricu?dosta mi je što dajem pare na "besplatni" Lotro

11 godina
neaktivan
offline
Re: Army Rage

imas u shopu oruzja, opremu, bombe itd. za pare kojke zaradjujes u igri al to moras otkljucat s lvl up-om

15 godina
offline
Army Rage

Super igra pwnam ih samo tako ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Army Rage

ja sam došao do lvl-a 9-nije loša igra,ali kako sam mjenjao hdd nemam ju trenutno instalirano.A sto se tiče pwnanja,ja sam isto bio dobar iako nisam ni kune dao,i ako budem opet igrao nemislim dati pare posto ima dosta njubova tamo.Da se razumijemo imam 2k sati fps igrica

12 godina
offline
Re: Army Rage
Igra ni malo noje losa, 9 sam lvl, sasvim solidan FPS.. Moja preporuka ako nemate nista drugo za igrati..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Army Rage

Imam neki problem kada hocu da se ulogujem kaze "no lobby" sta to tacno znaci i kako da rijesim problem?????

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice