Assassins Creed 2

poruka: 2.779
|
čitano: 489.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Assassins Creed 2

Evo nam napokon i nešto malo informacija o Assassins Creedu 2.

 

Otvoren je službeni web, na kojem bi prema najavi trebalo uskoro osvanuti još detalja.

 

Uz to objavljen je i prvi teaser trailer koji možete pogledati ovdje:

http://tgv.fliggo.com/video/YgFLRSe9

I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
 
6 1 hvala 5
16 godina
offline
Assassins Creed 2

Iskreno, jedva čekam dvojku.

Jedinicu sam prošel 2 puta i sad razmišljam da je instaliram ponovo i probam igrati u dx10 jer kolko me pamćenje služi, ima neki patch koji ispravlja sve greške i erore.

No otom-potom.

 

Umjesto feudalnog Japana, radnja dvojke bit će vjerojatno smještena u 15. stoljeće u Italiju.

Kolko je to dobar potez, ne znam.

Osobno bi se rađe "pokačil" sa pravim ninđamaCool

I nek ne mijenjaju slučajno lika ili odjeću sa njega.

Malo dodatnih poteza ne bi škodilo ali to je sve kaj je poželjno mijenjati/dodati.

Kak bude da bude, samo nek izađe što prije jer obožavam takve igre, a brutalno ih je malo na PC-u...

Kad se samo prisjetim da opet izlazi novi Tenchu ali opet ne na PCMršti se

 

"Chess is war over the board. The object is to crush the opponent's mind." RIP Bobby Fischer "You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." RIP Mihail Talj
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Da i ja je čekam, 1 je bila dobra ali nekako mi je bila monotona. U svakom novom gradu ispitaš par ljudi i ubiješ žrtvu.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

JBT pa nije puno prošlo od kad je izašla 1 i evo već 2 a web stranica da ne govorimo ...pre dobra je još samo da je full screen i taman za uživat

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassins Creed 2

isto ka i meni, dosadi brzo, radnja uvik ista... nadam se da će to prominit...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Jedinica je bila zakon, ali previse istih radnji, treba malo to promijeniti. Treba staviti bar 3,4 nove sposobnosti i kul oruzja. Ja sam isprva cuo da ce radnja biti smjestena za vrijeme Francuske revolucije i cuo sam da ce i onaj tip iz sadasnjeg svijeta isto dobivati nove sposobnosti posto je na kraju prve igre dobio eagle vision, a onda ce vjerovatno treci dio biti smjesten u sadasnjost, pa cemo spasit svijet.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

jedva cekam dvojku,samo da ne bude monotona ko jedinica i ja happy

AMD 5000+ Duo 2,6 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram ATI 4670 512 DDR3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Nemogu dočekati presuper izgleda!!!

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 2

2 ce biti totalni krs car ove igre je da imas slobodu kretanja a ne da ti postave 200 zgrada u koje ne mozes uci ist oko kod gta IV mozes uci max u 1% zgrada i hebati se na ulicama sto brzo  dosadi a i jos tome je priroda koja daje dodatne cari"

Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
hellraiser1110 kaže...

Jedinica je bila zakon, ali previse istih radnji, treba malo to promijeniti. Treba staviti bar 3,4 nove sposobnosti i kul oruzja. Ja sam isprva cuo da ce radnja biti smjestena za vrijeme Francuske revolucije i cuo sam da ce i onaj tip iz sadasnjeg svijeta isto dobivati nove sposobnosti posto je na kraju prve igre dobio eagle vision, a onda ce vjerovatno treci dio biti smjesten u sadasnjost, pa cemo spasit svijet.

 LOL ovo bi bilo moćno, konobar se vješa po zgradama xD
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
intel freak kaže...

2 ce biti totalni krs car ove igre je da imas slobodu kretanja a ne da ti postave 200 zgrada u koje ne mozes uci ist oko kod gta IV mozes uci max u 1% zgrada i hebati se na ulicama sto brzo   dosadi a i jos tome je priroda koja daje dodatne cari"

  Niđe veze... Trazis dlaku u jajetu.
Bas me zanima jel prvi dio AC imao tu slobodu kretanja o kojoj ti pricas? Nije.
Kome je potrebno da moze uci u svaku mogucu zgradu koja postoji na mapi?
Bitnije je da se moze popeti na svaku mogucu zgradu i da dodaju nove poteze i oruzje.
To je AssCreed. 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

novi trailer:

 

opako ^^

http://bux.to/?r=InfernoCroPro Xfire: inferno2912
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
Inferno kaže...

novi trailer:

 

opako ^^

  Veoma impresivno i zestoko!
Jedva cekam, a kako vidim bit ce tu i malo prikriveno vatreno oruzje....
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
14 godina
protjeran
offline
RE: Assassins Creed 2
boxer kaže...
intel freak kaže...

2 ce biti totalni krs car ove igre je da imas slobodu kretanja a ne da ti postave 200 zgrada u koje ne mozes uci ist oko kod gta IV mozes uci max u 1% zgrada i hebati se na ulicama sto brzo   dosadi a i jos tome je priroda koja daje dodatne cari"

  Niđe veze... Trazis dlaku u jajetu.
Bas me zanima jel prvi dio AC imao tu slobodu kretanja o kojoj ti pricas? Nije.
Kome je potrebno da moze uci u svaku mogucu zgradu koja postoji na mapi?
Bitnije je da se moze popeti na svaku mogucu zgradu i da dodaju nove poteze i oruzje.
To je AssCreed. 
 a da te pitam nesto dal ti je ljepse igrati u sugavom gradu na sugavim zgrade ili pak ti je ljepse igrati u neko takvom prirodi, istina ne treba u zgrade ali malo pogledas zgrade ko zgrade manje vise su podosta visko te venecija ima uske ulice jednostavno odes na zgradu i sta vidis nista ostale zgrade ne vidis daljinu ni nista 
Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
intel freak kaže...
  a da te pitam nesto dal ti je ljepse igrati u sugavom gradu na sugavim zgrade ili pak ti je ljepse igrati u neko takvom prirodi, istina ne treba u zgrade ali malo pogledas zgrade ko zgrade manje vise su podosta visko te venecija ima uske ulice jednostavno odes na zgradu i sta vidis nista ostale zgrade ne vidis daljinu ni nista 
Sta da ti kazem a da ne pocne rasprava?
Obrati se Ubisoftu i tamo kukaj.... 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
14 godina
protjeran
offline
RE: Assassins Creed 2
boxer kaže...
Sta da ti kazem a da ne pocne rasprava?
Obrati se Ubisoftu i tamo kukaj.... 
 ma nema se sta kukati nego samo kazem da nece biti taj posebni uzitak igrati igru ko jedinicu nista viseCool
Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
15 godina
offline
Assassins Creed 2

Samo da ne bude dosadna ko jedinica, ja sam ubio četvrtog lika i dosadilo mi više...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
intel freak kaže...
boxer kaže...
Sta da ti kazem a da ne pocne rasprava?
Obrati se Ubisoftu i tamo kukaj.... 
  ma nema se sta kukati nego samo kazem da nece biti taj posebni uzitak igrati igru ko jedinicu nista viseCool
  A ti si kao igrao dvojku pa sad znas kako ce biti i da nece biti dobra kao jedinica?
Mozda tebi nece biti uzitak, ali ja jos cekam da vidim i nebi jos govorio hoce li biti krs ili ne.
  A prema onom traileru vec mi se svidja i pretpostavljam da ce biti dosta skakanja pa gondolama i krovovima Venecije...
 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Igra će biti vrhunska definitivno. I jedinica je bila vrhunska ali je imala mana. Jedna od njih je bila repetivnost, ali meni nije smetalo zato što svako ponavljanje bilo je nagrađeno scenom ubojsta jednog od templara. Za te scene je vrijedilo igrat. Igrivost je bila solidna, grafika vrhunska. A po svim najavama očito je da su shvatili mane jedinice i da će to ispraviti. Mislim da Ubisoft pravi dobar posao i da stvara jedan odličan serijal. Jedva čekam da izađe drugi dio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

A jeste vidjeli bas E3 demo?

 

http://assassinscreed.es.ubi.com/assassins-creed-2/

 

 

u njemu bas gameplay pokazuje.

http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=115017
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 23:29 (calypso).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassins Creed 2

Letenje je ludnica

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassins Creed 2

Izgleda savršeno, jedva čekam!!! Baš me zanimaju opet tajne oko renesanse i templara!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassins Creed 2

ovo je nesto predobro , savrseno , najbolje je ono kaj mozes uzeti oruzje od vojnika  ,  ludnica, ima i dosta novosti u igri , po meni ce ovo biti jedna od igara godine za pc

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 2

Ali plivanje  je do jaja. Sta cu da im radim ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassins Creed 2

Ovo je nadmasilo moja ocekivanja.

Predosjecam da ce biti prva 100-ca u Bugu..

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assassins Creed 2
boxer kaže...

Ovo je nadmasilo moja ocekivanja.

Predosjecam da ce biti prva 100-ca u Bugu..

 Ne vjerujem ovo za 100-ticu. Ali da ce igra bit ogromni hit to sigurno.
http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=115017
16 godina
offline
Assassins Creed 2

Prikaz gameplaya koji je sinoć prezentiran je fenomenalan.

Sve te nove mogućnosti, prvenstveno letenje - kad pada i dojde iznad vatre toplina ga opet digne u zrak, baš ko i kod balona, fenomenalno.

Više nema jedan, već dva noža koji iskaču - kak je super onaj djel dok sredi dva stražara odjednom.

Nadalje, otimanje oružja djeluje vrlo dobro i inovativno.

Više se nemre sakriti u sijenu al zato može unutra ubaciti stražare.

Kaj više reći nego - dođi nam što prijeCool

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assassins Creed 2
calypso kaže...

A jeste vidjeli bas E3 demo?

 

http://assassinscreed.es.ubi.com/assassins-creed-2/

 

 

u njemu bas gameplay pokazuje.

 95/100!!!
Jedva čekam to i Crysis 2 te StarCraft II!
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assassins Creed 2
Hyperion kaže...
calypso kaže...

A jeste vidjeli bas E3 demo?

 

http://assassinscreed.es.ubi.com/assassins-creed-2/

 

 

u njemu bas gameplay pokazuje.

 95/100!!!
Jedva čekam to i Crysis 2 te StarCraft II!
 Same here :)
http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=115017
15 godina
offline
Assassins Creed 2

Hebate koja igra nemogu još doć sebi!!! Ovo je majke mi igra stoljeća.

To je uredu!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice