Assassins Creed Origins

poruka: 112
|
čitano: 39.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed Origins
Paolo Maldini kaže...

Kakav Nioh si našao za usporedbu, ta igra ne brije na povijesni štih kao AC igre. Uostalom tvoje razmišljanje je ograničeno kad si povezao arapa od prije 2100 godina s ISILom i izbjeglicama, hint: tada nisu postojali ni muslimani ni kršćani.

 Naravno da nisu, zemlja je ravna ploca, covjek je nastao od majmuna... Ostavi se teorija zavjere.

...
6 godina
protjeran
offline
Assassins Creed Origins

Odustajem, hardcore katolik lvl 87 detected.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Nazoveš lika ograničenim, a nisi čak niti prikriveni rasist i šovinist!? Interesantno. :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed Origins
Evil Access kaže...

 Nemoj biti ogranicen. Mogli su biti kreativni, kako su u Nioh stavili normalnog covjeka u sred Japana?!

 Kakve ti drobis gluposti, pa to nisu istine Nemas pojma o povijesti i ocito imas problema sa rasizmom, sto je i normalno jer rasizam i proizlazi iz neznanja. Progouglaj malo o starom Egiptu  i opcenito o geopolitickoj situaciji tog doba, pa ce ti i prica u ovom AC imati smisla.

16 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Evil Access kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kakav Nioh si našao za usporedbu, ta igra ne brije na povijesni štih kao AC igre. Uostalom tvoje razmišljanje je ograničeno kad si povezao arapa od prije 2100 godina s ISILom i izbjeglicama, hint: tada nisu postojali ni muslimani ni kršćani.

 Naravno da nisu, zemlja je ravna ploca, covjek je nastao od majmuna... Ostavi se teorija zavjere.

 Nadam se da ti je jasno da ispadaš jako neuk. Igra se dešava u doba Kloepatre, dakle u to vrijeme nije postojalo kršćanstvo, jer se Isus neće roditi još par desetaka godina, dok islam nećemo vidjeti još dobrih 600 godina. Dakle priča je o ljudima koji žive u Africi, naime tam su ljudi dosta onak tamni, evolucija čini čuda, ali očito ne u svakom slučaju.

10 godina
online
Re: Assassins Creed Origins

Uostalom drevni egipćani su više povezani s europljanima nego s današnjim afrikancima,arapima i egipćanima.

7 godina
protjeran
offline
Assassins Creed Origins

Ma ja ove isilovce ne volim da vidim ni nacrtane, a vi kako hocete...

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Kakvi drevni Egipćani? Igrica je u doba Julija cezara...
12 godina
offline
Assassins Creed Origins

mi danas živimo vremenski bliže egiptu prikazanom u ac originsu nego drevni egipćani... piramide tada bile su stare već 2500 godina

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2017 20:35 (Hornet_93).
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed Origins
Evil Access kaže...

Ma ja ove isilovce ne volim da vidim ni nacrtane, a vi kako hocete...

 Bože dragi, šta ja sve neću pročitati... Pa kaj su trebali Čeha bijelog k'o sir staviti u Egipat?! Mislim, pa ti bi onda i Isusa protjerao tom logikom jer ako nisi znao i on je izgledao kao Arap.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
@Gogy7

Nije ni čudo da nam je država u banani, čak i vi koji se znate služit računalom imate slabo obrazovanje i još manji IQ, kada vam je čak i teško googlat stvari...
16 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
@Gogy7

Nije ni čudo da nam je država u banani, čak i vi koji se znate služit računalom imate slabo obrazovanje i još manji IQ, kada vam je čak i teško googlat stvari...
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed Origins
HAL kaže...
@Gogy7

Nije ni čudo da nam je država u banani, čak i vi koji se znate služit računalom imate slabo obrazovanje i još manji IQ, kada vam je čak i teško googlat stvari...

 To je ona poznata tragedija da je Internet poglupio ljude u globalu.

12 godina
protjeran
offline
Assassins Creed Origins

Dakle, umjesto o igri, ovdje se raspravlja o - rasizmu?!

 

Gdje su moderatori kada ih trebaš?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2017 22:22 (NiramX).
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Assassins Creed Origins
Gogy7 kaže...
Kakvi drevni Egipćani? Igrica je u doba Julija cezara...

 My bad, mislio sam da se radi o starijem razdoblju egipta.

7 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed Origins
HAL kaže...
@Gogy7

Nije ni čudo da nam je država u banani, čak i vi koji se znate služit računalom imate slabo obrazovanje i još manji IQ, kada vam je čak i teško googlat stvari...

 Bas si mi IQ kada stavis dupli post na temi, bravo.

...
16 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Nepismeni rasist u akciji. Odprdi lima.
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed Origins

Evo za sve rasiste malo kako se plavooki Jan zapadnoeuropskih korijena pentra po piramidama i ostecuje spomenik bastine nulte kategorije. Di je HGSS kad ga trebas

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed Origins
Ja cekam neki popust a cemo vidjet.

Makar bojkotiram ubisoft cini mi se da su se primili posla i ovo zgleda cist ok..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Naručio igru za ps4 s game collection za 40£. Jedva čekam da dođe. Obožavam egipat, mitologiju i povijest, tako da su savršeno pogodili setting. Vidim da su se stvarno potrudili, borba mi djeluje bolje nego ona party i attack mehanika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed Origins

Igra se cini dobra samo me nervira sto su u ovom serijalu ubacili onaj odsjaj na sablji kad zamahnes. Posjeca me na neke arkadne igre, assassins creed mi se cini ipak malo ozbiljnija...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed Origins

Uzeo san igru tek kada je izasla  za PS4  130 maraka ili ti ga nekih 70 eura  i razocarao se :D  u pitanju je deluxe verzija 

Sreca je samo ta sto igra traje jako dugo i sto u startu podrzava 4K na pro verziji PS-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassins Creed Origins

Evo da i tu bacim dojmove od prije neki dan.. tada sam bio na 14 sati i 18%, sada sam na 26 sati i 35%

________________________ 


Od starta, tj prvog prikaza igra mi se svidjela. Pogotovo radi settinga koji je jednostavno fantastičan. A i vjerovao sam ovom studiju sa Ashraf Ismailom na čelu jer se pokazo da je sposoban voditi projekt šta je pokazao sa koliko toliko osvježenim Black Flagom. No ovdje su otišli i par koraka dalje! Ponajprije radi promjene one QTE borbe; iako bi se dalo još poradit na fluidnosti i mehanici same borbe ovo je u svakom slučaju svjetlosnim godinama zanimljivije od svega dosada u ovom serijalu. Pogotovo kada se dođe na kakav 15 lvl, otključaju zanimljivi skilovi, (poput chain attacka, naprednijeg power attacka, unaprijeđenja za luk i strijelu itd)... tada borba postaje drastično bolja nego ona koju iskusimo na samom početku igre! Bude stvarno ljepih poteza kada ubijemo jednog, sa njegovim oružjem pogodimo drugog i trećeg šutnemo sa litice - to izgleda fluidno poput prijašnjih igara samo sa razlikom da se za to treba napunit power bar i naravno razvit određene skilove. Sve u svemu dosta dobro odrađen posao po pitanju borbe i ubačeno toliko potrebno osvježenje.

Da nastavim sa borobom no ovaj put stealth pristupom; čitao sam kako je nemoguće prelazit sa stealthom, kako nemožeš "oneshotat" neprijatelje itd. E pa to nije istina. Jutros sam očistio cijelu jednu palaču šuljajući se, navlačeći AI u žbunje i prostorije te ih "oneshoto" bilo sa hidden bladeom ili luk i strijelom posred čela. Samo je stvar šta treba biti koji lvl iznad njih šta uz ovoliku mapu i mnoge zanimljive sidequestove i područja za istraživanje zbilja nebi trebo biti problem. A tu su i nadogradnje koje pojačavaju snagu napda tako da to radi odlično.
Još nisam došao u gladijatorsku arenu ali jedva čekam.

Inače, igram na Hard težini.

 

Tu je onda borba sa životinjskim svijetom; lavovi, krokodili, pantere, hijene, strvinari, nilski konji... Zabavno. Kada sam kod životinjskog svijeta ovo je prva igra gdje mi je zapravo gušt ići u lov radi potrebe za materijalom koji omogućuje određeno unaprijeđenje što oružja, što opreme. Vjerovatno je to tako šta je ovaj open world svijet tako dobro realiziran i sa zbilja nevjerovatnim detaljima da me u lovu pukne takva imerzija dok se šuljam i želim pogodit tamo enku antilopu, pa me zezne lav ili neki drugi predator i zakolje je nedaleko mene... A još ako sam prenemoćan da i njega likvidiram sljedi povlačenje na sigurno.

 

Sve u svemu vrhunski odrađen posao i mislim da je ovo nakvalitetnija izvedba open world naslova!

Jedan dio koji sam mislio da mi neće leć je Senu no ipak mi je fora. Iako inače ne podnosim taj wallhack i bindanje neprijatelja radi ove Animus filozofije i tog svijeta u ovoj igri mi ne smeta pošto je srž igre da smo mi spojeni na kompjuter / uređaj i pokušavamo odradit posao uz napredni hardver i softver

Toliko raznih krajolika, efekata, izmjena dana i noći, ponašanje NPCa i životinja... Kada sviče zora ako smo u nekom močvarnom ili riječnom području digne se maglica prije nego svane dan, odlični efekti vjetra, voda koja je nevjerovatna... Nema smisla sve nabrajat, tko zaigra vidjet će tu odličnu realizaciju...
Također sam vidio kako NPC ako vidi leš "kolege" isti taj će pokupit i odnest negdje! Vrh! Moram jednom pratit da vidim kamo ga odnese. Sve u svemu ovaj Walking the Walk video pokazuje svu raskoš nevjerovatnog svijeta koji je Ubisoft napravio:

 

 

Tamnice, piramide, mistične lokacije... Odlično!!

Famozni tornjevi su i dalje tu, ali ne otvaraju mapu već služe kao fast travel lokacije. Nema nikakvih pera i sličnih sranja za skupljanje te cijeli svijet ne blinka bijelo da nam sugerira da se to i to može pokupit ili odradit ineterakcija sa istim.

Pravi put za ovaj serijal i nadajmo se da će i sljedeći Ubisoftov studio koji će biti glavni za nastanak sljedeće AC igre koja je vjerovatno već u debelom razvoju pratit smjer koji je postavio ovaj studio! Pohvale i sljedeći mejsec uzimam Season Pass te ću u igru utuć minimalno 70 sati skoro pa sam siguran.

 

Sa glavnom pričnom nisam baš daleko, ali mogu reći da mi je Bayek dosta dobar lik kao i Aya... Tek sam upozno Kleopatru...

____________

 

Inače u međuvremenu nakon dodatnih deset sati provedenih u igri i dalje imam riječi hvale! Zanimljiv detalj - opalio sam strijelu prema liku koja je prošla kroz vatru i tada se zapalila! Odlično!

 

Photo mod je vrh.. Evo i flickr galerija

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 10:59 (doktor1).
Moj PC  
5 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Ja imam mali problem. Bio sam naručio igru s game colectiona za PS4 u 11om mjesecu. Kako mi igra nije došla u roku od 20 radnih dana zatražio sam refund i dobio ga. Tim novcem sam kupio igru na popustu. Medjutim nakon tjedan dana meni dolazi igra. Nitko me još nije kontaktirao iz Gc. Moram li im vratiti igru ? Još je omotana i sve. Mogu je prodati ali imam grižnju savjesti. Da ju vratim u uk dosta bih platio poštarinu. Što bi vi učinili.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed Origins
Gogy7 kaže...
Ja imam mali problem. Bio sam naručio igru s game colectiona za PS4 u 11om mjesecu. Kako mi igra nije došla u roku od 20 radnih dana zatražio sam refund i dobio ga. Tim novcem sam kupio igru na popustu. Medjutim nakon tjedan dana meni dolazi igra. Nitko me još nije kontaktirao iz Gc. Moram li im vratiti igru ? Još je omotana i sve. Mogu je prodati ali imam grižnju savjesti. Da ju vratim u uk dosta bih platio poštarinu. Što bi vi učinili.

 Vrati igru ili ce ti dusa zauvijek gorijeti u paklu. Muhahahhahahahahaaaaa... 

Eye In The Sky
7 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed Origins
Utući ćeš i bez season passa više od 60+. Još nisam gotov s main story, a stoji mi 70+ sati. Šta ćeš kad volim pregledati svaki kutak i svaki side quest prije glavne kampanje.
15 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Gogy7 kaže...
Ja imam mali problem. Bio sam naručio igru s game colectiona za PS4 u 11om mjesecu. Kako mi igra nije došla u roku od 20 radnih dana zatražio sam refund i dobio ga. Tim novcem sam kupio igru na popustu. Medjutim nakon tjedan dana meni dolazi igra. Nitko me još nije kontaktirao iz Gc. Moram li im vratiti igru ? Još je omotana i sve. Mogu je prodati ali imam grižnju savjesti. Da ju vratim u uk dosta bih platio poštarinu. Što bi vi učinili.

 

Ako ne znaš što ćeš možeš meni poklonit igru Zahebavam se, pravi se lud i zadrži, prodaj ili šta god...vjeruj mi neće firma propast zbog 300 kn, a i trebali su ti poslat na vrijeme pa se ne bi to dogodilo.

Inače počeo sam igrati igru na Ps 4, imam oko 10 sati ulupano a odradio 2 main questa, igra je ogromna, Egipat odlično izgleda, i pravo je osvježenje u serijalu, već je gore kolega spomenio borbu koja konačno izgleda kao borba i pruža nekakav izazov...da nema naziv kao prethodnici ne bih ni znao da je Assassins Creed u pitanju, sve u svemu super igra na prvi dojam

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 14:12 (lobotomac90).
13 godina
offline
Re: Assassins Creed Origins
Gogy7 kaže...
Ja imam mali problem. Bio sam naručio igru s game colectiona za PS4 u 11om mjesecu. Kako mi igra nije došla u roku od 20 radnih dana zatražio sam refund i dobio ga. Tim novcem sam kupio igru na popustu. Medjutim nakon tjedan dana meni dolazi igra. Nitko me još nije kontaktirao iz Gc. Moram li im vratiti igru ? Još je omotana i sve. Mogu je prodati ali imam grižnju savjesti. Da ju vratim u uk dosta bih platio poštarinu. Što bi vi učinili.

 Ja bi vjerojatno kontaktirao prodavača i rekao kako stvari stoje(isto zbog grižnje savjesti), ali bi im rekao da je poštarina jako skupa i da ne želim na svoj trošak slati igru nazad. Ja bi igru vratio samo ako oni osiguraju besplatnu poštarinu, a ako ne, onda bi ju zadržao  Ja imam možda 1h gameplaya i igra mi se čini fantastična :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 18:58 (Baldurion).
11 godina
offline
Assassins Creed Origins

Cekam onu verziju kao i svi...onda ce i zazivit tema

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassins Creed Origins

kupio bi si ac origins, ali vidim da je na steamu cijena 60 eura, samo igra bez dlcova, a na kinguinu ima za 35-40 eura ali na uplayu, pa me zanima kakav je taj uplay? jel mi se isplati preko toga ili mi je bolje malo čekati da uletim u neki popust na steamu? također jel se isplate uzimati dlcovi/season pass

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice