Battalion 1944 - povratak u WWII

poruka: 145
|
čitano: 49.450
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ovakva igra ne može privući veći playerbase od 2000 igrača, nadam se da griješim i da se varam.

Današnji prosječni gamer se ipak loži na fancy grafiku, loot boxove i šarene skinove, naravno tu moraju biti i gay vojnici, obvezno vojnikinje i to po mogućnosti crnkinje u nacističkim uniformama

 

Žao mi je što ovo nisam imao mogućnost probati, vidjet ćemo kako će se razvijati situacija, pošto je igra na EU steamu 15€ u majčici Rusiji će vjerovatno biti oko 5€, možda i nabavim čisto iz nostalgije.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...
Wolf88 kaže...
fila2208 kaže...

Bojim se ja da će ovo igrati šačica ljudi i to je to. Probao malo, nije mi sjelo.

 

Praktički cod 2 remastered više manje, ali nekako mi se to više ne igra u danšanje vrijeme, no bumo vidjeli.

 Ima će igra svoju bazu igrača, nekako ne mislim da će biti šačica. Što se tiće samog gameplaya dosta me posjetilo  na cod 2 i po brzini na CS. Ono što mi se nije svidjelo to su izrazito male mape.

Ne znam možda sam ja ostario pa mi ovaj gameplay ne sjeda. Samo čekam da više izaće Hell let lose i Post Scriptum da dobijemo  prave WW2 igre.

 Kao insurgency i ostale, pričamo o brojkama ispod 5k što je opet dovoljno ako je ekipa aktivna.

Očekivao sam mrvicu više, prvotni traileri su izgledali puno drukčije nego sad product.

 Ako se ne varam insurgency se prodao u 4 mil. primjeraka, što nije loša brojka. dok broj igrača koji trenutačno igraju vrti se oko 4 000 do 8 000. Pošto ima velika baza PC i konzol igrača koji traže ovakav tip igre, sigurno će imati stabilnu i relativno veliku bazu igrača.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Da, ali inusu je znao bit po par eura, mislim da je jednom bio, 30kn ako se ne varam.

 

U današnje vrijeme kad pubg i ostala overhypana smeća vladaju tržištem malo je mjesta za fast paced twicth arena shooter kao ovo.

Povući će nostalgičare i oni koji bi nešto competitive, ali ostali slabo, ali kažem, 2000 kvalitetnih igrača bolje od 50k pa ih nema.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Da, ali inusu je znao bit po par eura, mislim da je jednom bio, 30kn ako se ne varam.

 

U današnje vrijeme kad pubg i ostala overhypana smeća vladaju tržištem malo je mjesta za fast paced twicth arena shooter kao ovo.

Povući će nostalgičare i oni koji bi nešto competitive, ali ostali slabo, ali kažem, 2000 kvalitetnih igrača bolje od 50k pa ih nema.

 

 Najsmješnija stvar u svemu tome je što je Shroud toliko hajpao igru da će je kao non stop igrati a kad je bila beta jedva je igrao dva sata.

 

To je ono što će mučiti ovu igru a to je što će davati keyeve streamerima koji imaju glupu publiku pa će zbog toga igra biti na gubitku.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Wolf88 kaže...
fila2208 kaže...

Bojim se ja da će ovo igrati šačica ljudi i to je to. Probao malo, nije mi sjelo.

 

Praktički cod 2 remastered više manje, ali nekako mi se to više ne igra u danšanje vrijeme, no bumo vidjeli.

 Ima će igra svoju bazu igrača, nekako ne mislim da će biti šačica. Što se tiće samog gameplaya dosta me posjetilo  na cod 2 i po brzini na CS. Ono što mi se nije svidjelo to su izrazito male mape.

Ne znam možda sam ja ostario pa mi ovaj gameplay ne sjeda. Samo čekam da više izaće Hell let lose i Post Scriptum da dobijemo  prave WW2 igre.

 

ne mogu dočekati više HLL. nadam se da ne bude razočarao. 

12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Da, ali inusu je znao bit po par eura, mislim da je jednom bio, 30kn ako se ne varam.

 

U današnje vrijeme kad pubg i ostala overhypana smeća vladaju tržištem malo je mjesta za fast paced twicth arena shooter kao ovo.

Povući će nostalgičare i oni koji bi nešto competitive, ali ostali slabo, ali kažem, 2000 kvalitetnih igrača bolje od 50k pa ih nema.

 

 vidjel sam gameplay te igrice,ne izgleda loše,tajm to kil je jako mali,ovo je više za pro igrače,da ciljaš u nogu i kill,više je hard kor ali vidio sam i gemplej od kol od djutare ww2 i to je još bolje,neznam tko bi igrao taj bataljion a imaš kol of djutaru ww2 i čini mi se dobra...a opet bf1 je iznad svih njih

neznam kako netko može igrat onaj pubg,to je smeće samo takvo, i grafički i sve,vidio sam gemplej malo i to je stvarno loše,neznam šta privlači tolike igrače da idu to smeće igrat

13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
dj_renny kaže...
fila2208 kaže...

Da, ali inusu je znao bit po par eura, mislim da je jednom bio, 30kn ako se ne varam.

 

U današnje vrijeme kad pubg i ostala overhypana smeća vladaju tržištem malo je mjesta za fast paced twicth arena shooter kao ovo.

Povući će nostalgičare i oni koji bi nešto competitive, ali ostali slabo, ali kažem, 2000 kvalitetnih igrača bolje od 50k pa ih nema.

 

 Najsmješnija stvar u svemu tome je što je Shroud toliko hajpao igru da će je kao non stop igrati a kad je bila beta jedva je igrao dva sata.

 

To je ono što će mučiti ovu igru a to je što će davati keyeve streamerima koji imaju glupu publiku pa će zbog toga igra biti na gubitku.

 Ti je nebi hajpao za free kopiju i koji dolar za uvjeravanje igrača da je igra omg ftw pro 1337 cod 2 skillz people da se proda? jasno da bi i ti razglasio da je dobra.

Samo čekam da i doktor disrespekt počne pričati kako je dobra pa njegova vojska fanova kupi samo da mogu vijdeti njega online 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

FPS publika bi trebala pozitivno dočekati igru baziranu na WWII, ali baš da će ovo biti nek veliki uspjeh, teško je reći. Prvo se igra treba uštimati i u tom roku stvoriti bazu vjernih igrača. To će sve potrajati par mjeseci. Brijem da će se CoD4 publika puno više okrenuti Battalionu nego CoD2, jer više je na 4, nego na 2. Zapravo ima neku kombinaciju CoD1, 2 i 4. Ali movement me najvišemuči i već su zbuggali strafe jump kill movement, no dobro to će sve poboljšati. 

CoD2 scena još uvijek je živa, za razliku od CoD4 i oni jedva čekaju da izađe B1944. Ali i dalje su svi uvjereni daje CoD2 daleko najjača, jer već 12 godina živi na FPS sceni. Taj dio igrača će se vrlo lako odreći Battaliona ukoliko ne kliknu na prvu sa igrom. 

Mape su prevelike, round time limit je premaleni, jer nema se vremena za rotaciju na drugi plant. Dosta tu još posla ima, tek u u drugoj polovici godine bi mogla igra biti posve igrljiva jer oni sada zapravo uzimaju feedback i gledaju kako poboljšat gamestyle. Da se mene pita, samo treba CoD2 apdejtat i scena će joj ponovno biti na zavidnoj razini

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
flpmyslf kaže...

FPS publika bi trebala pozitivno dočekati igru baziranu na WWII, ali baš da će ovo biti nek veliki uspjeh, teško je reći. Prvo se igra treba uštimati i u tom roku stvoriti bazu vjernih igrača. To će sve potrajati par mjeseci. Brijem da će se CoD4 publika puno više okrenuti Battalionu nego CoD2, jer više je na 4, nego na 2. Zapravo ima neku kombinaciju CoD1, 2 i 4. Ali movement me najvišemuči i već su zbuggali strafe jump kill movement, no dobro to će sve poboljšati. 

CoD2 scena još uvijek je živa, za razliku od CoD4 i oni jedva čekaju da izađe B1944. Ali i dalje su svi uvjereni daje CoD2 daleko najjača, jer već 12 godina živi na FPS sceni. Taj dio igrača će se vrlo lako odreći Battaliona ukoliko ne kliknu na prvu sa igrom. 

Mape su prevelike, round time limit je premaleni, jer nema se vremena za rotaciju na drugi plant. Dosta tu još posla ima, tek u u drugoj polovici godine bi mogla igra biti posve igrljiva jer oni sada zapravo uzimaju feedback i gledaju kako poboljšat gamestyle. Da se mene pita, samo treba CoD2 apdejtat i scena će joj ponovno biti na zavidnoj razini

 Za njihove i ostale pojmove tek šačiča entuzijasta...nebitno nešto, to nisu potrošači.

Bitan je pubg i miljuni, o tome se radi. Arena shooter bar na pc je mrtav odavno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

kad nakraju izlazi ? di se moze kupit i isprobati?

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
murkovicdaniel kaže...

kad nakraju izlazi ? di se moze kupit i isprobati?

 http://store.steampowered.com/app/489940/BATTALION_1944/

10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
quickr kaže...
murkovicdaniel kaže...

kad nakraju izlazi ? di se moze kupit i isprobati?

 http://store.steampowered.com/app/489940/BATTALION_1944/

 Može se kupit točno tu di si linkao 

 

Ja ju kupio 

MISCREATED
6 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

I, kakvi su dojmovi? Može neki review?

Frend mi kaže da je OK, nije kak je očekivao i da je moglo bolje.

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ja se nikak nisam mogao spojiti jučer.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

Nije mi se svidilo ovo čudo i zatražio sam povrat novca. 

 

Pola ure mi je tribalo da se spojim na server a kad sam napokon uspio izbacilo me nakon 2-3 minute.

Rano je još za ovo i smatram da triba pričekat da se to sve skupa malo popegla.

MISCREATED
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

Zato nikad kupovat EA igre 

13 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Kupio i jedva ulazim na server, i tu di udem mi je ping katastrofa preko 100 al zacudo metci se lijepe jos oke. 
malo mi zao tih novca al nadam se da ce doc normalni serveri, al da treba jos tu dosta toga treba.. al svida mi se igra, jbg cod2 mi je bila najaca MP igra i dugo sam je igrao pa eto 

Murko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
murkovicdaniel kaže...

Kupio i jedva ulazim na server, i tu di udem mi je ping katastrofa preko 100 al zacudo metci se lijepe jos oke. 
malo mi zao tih novca al nadam se da ce doc normalni serveri, al da treba jos tu dosta toga treba.. al svida mi se igra, jbg cod2 mi je bila najaca MP igra i dugo sam je igrao pa eto 

 Ljepljenje metaka ne postoji niti je ikad postojalo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Kratki review, cod2 oružje u cod4, i<3it ono što sam očekivao to i je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 21:30 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

meni uopce nije zao sta sam dao 13 eura za ovu igru, ja trenutno gustam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Meni je, kao dugogodisnjem cod2/4 igracu, igrica show.

 

Treba neke stvari jos popraviti, ali ima jako velik potencijal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Igra je za 13 eur i vise nego dobra, ljudi zaboravljaju da je ovo early access jos uvijek i onda na temelju toga sto nemogu uc prvi dan u igru bez da se serveri preopterete rade refund i daju lose ocjene. Druga stvar, ako je itko pogledao intervju i prezentaciju developera same igre skuzio bi da manje vise svi koji rade na ovoj igri su fanovi pravih kompetitivnih fps-a ,i sami su rekli da ne ocekuju prodaju u miljonima nego im je cilj da oni koji kupe igru odrzavaju community zivim i zdravim i da na tome igra gradi svoju buducnost. 

Nakon cod4 ere i mozda mw2 nije bilo prave fps igre koja se mogla igrat u nekom lan okruzenju na imalo ozbiljnom nivou(izuzev csgo) , koliko cod-ova je izaslo od tad, svaki dode 50-60 eura i traje cca 2-3 mjeseca dok svi ne skuze koje je to smece od igre, onda se najavi novi i tako u krug,skill potreban u igri je ravno 0 , samo cekam da vojnici dobiju magicne moci i krenu letit po zraku, rigaju vatru i slicno... Ali ovo su neka nova vremena, djeca su sve gluplja pa ocito takve i igre rade i ne zaboravimo da se danas uspjeh gleda samo po novcu i prodajnim rezultatima ,a ne samo igrivoscu igre takoda je i to vazan faktor.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
dj_renny kaže...
murkovicdaniel kaže...

Kupio i jedva ulazim na server, i tu di udem mi je ping katastrofa preko 100 al zacudo metci se lijepe jos oke. 
malo mi zao tih novca al nadam se da ce doc normalni serveri, al da treba jos tu dosta toga treba.. al svida mi se igra, jbg cod2 mi je bila najaca MP igra i dugo sam je igrao pa eto 

 Ljepljenje metaka ne postoji niti je ikad postojalo.

 postoji, ali u vidu silent aim-a :)

artuditu
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

I ja podlegao nostalgiji, vidim da se trude, nadam se da će tako i ostati s razvojem igre, da neće biti kao COD WW2 na PC što se tiče podrške.

Uzeo na RU steamu za 4,5€ pa ćemo vidjeti na šta će igra ispasti na kraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

 

Drago mi je da ipak nisam kupio igru 

Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Covjek nema pojma sta govori, a nije sigurno igra ni cod2 ni cod4 pa su mu nepoznati bouncevi i cudi se kako netko moze ubiti tako. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

ovaj lik je samo nesposoban nista drugo, igra je cod4 u ww2, minus bouncevi.

13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

Mack je , u najmanju ruku poseban. Odrastao je na old school igrama, dan danas stream-a onaj originalni medal of honor i teško prihvaća promjene i modernizaciju. Ovo pričam napamet jer nisam stigao pogledati njegov "review"/"first look" ali pretpostavljam da nije zadovoljan jer ljudi ne igraju onako kako je on navikao ili kako on igra originalni COD/MoH. Netreba njegove reviewe uzimati ozbiljno, više kao komični nastup starog gaymera 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice