Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.094.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

Imaš pravo, ovaj nije imao sufiks VZ. Još mu ja napisao u čet "Cyber, ne kenjaj" ;)

BATTLELOG: catus69
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
catus69 kaže...

Imaš pravo, ovaj nije imao sufiks VZ. Još mu ja napisao u čet "Cyber, ne kenjaj" ;)

 

Haha :)

 

Inače, nikad u chat ne prozivam ljude. To je Mad Tomov posao!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
catus69 kaže...

Imaš pravo, ovaj nije imao sufiks VZ. Još mu ja napisao u čet "Cyber, ne kenjaj" ;)

 

Haha :)

 

Inače, nikad u chat ne prozivam ljude. To je Mad Tomov posao!

 jesi ti ikad igra sa jopison??

15 godina
online
Battlefield 1

We love DICE LA Easter egg in BF1

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Ima netko da igra ovo?
Posudit cu od frenda acc pa bi htio igrat s nekim.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Video novog DLCa koji izlazi tek u 9. mjesecu. Tek tada jer će izgleda biti 6 mapa u tom DLCu, a ne 4, 11 novih oružija, bez da računamo granate i melee oružija. Kako kažu najveći i najskuplji njihov DLC do sad.

 

 

https://www.battlefield.com/news/article/in-the-name-of-the-tsar-new-info

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 10:42 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Da, šest mapa u novom DLC-u, što se ne sjećam da je bio slučaj s bilo kojim DLC-jem u Battlefiedu. Uvijek su bile 4 mape.

 

Ne zaboravimo i dvije besplatne noćne mape u lipnju/srpnju, znači u sljedeća tri mjeseca osam novih mapa. Nadam se da će biti bolje od They Shall Not Pass, jer te više gotovo da i ne igram. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 

Ništa novo, zaostali negdje u 2010. BC2 je bolje izgledao do ovoga čini mi se. Gameplay je zjev. Next!

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 A čuj, mi ovdje smo razmaženi s DICE-ovim trailerima, tak da je ovo meh.

Vjerojatno bude igra popularnija od prethodnika.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 

 

Iako sam dugogodišnji BF igrač, zapravo sam s veseljem dočekao najavu da se COD vraća u WW2, jer to je otprilike i zadnji COD kojeg sam uopće igrao. Nakon trailera i gameplaya uzbuđenje je malo splasnulo, jer sve me uglavnom ostavilo ravnodušnim. Nijedan dio nije mi wow. Vizualno igra ne izgleda kao nešto iz 2017. godine i zaista ne razumijem što je problem s tim engineom. Animacije likova su mi najgore, noge klize po podlozi, sve je nekako neprirodno. 

 

Moguće da je sve zbog alpha gameplaya i da će se nešto promijeniti, ali do izlaska igre ima još manje od 5 mjeseci. U to doba BF je više-manje izgledao kao finalizirana igra. 

11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Q-Tip kaže...
zaista ne razumijem što je problem s tim engineom.

 zbog toga jer rade i za konzole pa da svugje radi (vise platformi, vise $$$).. cod (svi dosad) vrti jos prvi engine, samo modificirani

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 Djeluje interesantnije i pružit će više sati igre, ako bude takav kakvim ga prikazuju.

U cod 2 i cod 5 sam jako uživao, a ovo me vraća u te dane. Ako bude kako spada, vraćam se codu, bf ionako odavno više nije bf.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1

40E  na  originu  ,   valjda  će pasti  sad  cijena  i  po  shopovima  

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
grom1 kaže...

40E  na  originu  ,   valjda  će pasti  sad  cijena  i  po  shopovima  

 Da padne na 20e onda bi se već isplatilo dat 20e za 50 sati zabave, osim ako te igra ne povuče pa se zabaviš i više.

Osobno mi je žao novca za bf1, nekako te ppoovuče ekipa, uzet će svi uzmeš i ti, i onda kroz 2 tjedna nitko više ne igra.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
grom1 kaže...

40E  na  originu  ,   valjda  će pasti  sad  cijena  i  po  shopovima  

 Da padne na 20e onda bi se već isplatilo dat 20e za 50 sati zabave, osim ako te igra ne povuče pa se zabaviš i više.

Osobno mi je žao novca za bf1, nekako te ppoovuče ekipa, uzet će svi uzmeš i ti, i onda kroz 2 tjedna nitko više ne igra.

 I gle sad ovo. Battlefield je po prvi put prodao više primjeraka nego CoD!

 

Baš sad kad ga više nitko od domaće ekipe ne igra skoro svaki dan.

 

Dobro je bilo u BF3 i skoro u BF4.

Većina frendova je igrala SVAKU večer. Ljudi s friend liste su imali 1000 do 3000 sati igre. I to prosjek :D

 

Šteta što više toga nema s BF1...

Sad pogledam Steam i Origin... Frendovi igraju: Pubg, Rising Storm 2, BF4, BF1, Rust, Rally....

Da, OK je da se igra više toga, ali... ah.. :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 I gle sad ovo. Battlefield je po prvi put prodao više primjeraka nego CoD!

 

Baš sad kad ga više nitko od domaće ekipe ne igra skoro svaki dan.

 

Dobro je bilo u BF3 i skoro u BF4.

Većina frendova je igrala SVAKU večer. Ljudi s friend liste su imali 1000 do 3000 sati igre. I to prosjek :D

 

Šteta što više toga nema s BF1...

Sad pogledam Steam i Origin... Frendovi igraju: Pubg, Rising Storm 2, BF4, BF1, Rust, Rally....

Da, OK je da se igra više toga, ali... ah.. :)

 

Nema više zajednice. 

 

Bojim se da će tako i ostati. Tuga. :-(

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 I gle sad ovo. Battlefield je po prvi put prodao više primjeraka nego CoD!

 

Baš sad kad ga više nitko od domaće ekipe ne igra skoro svaki dan.

 

Dobro je bilo u BF3 i skoro u BF4.

Većina frendova je igrala SVAKU večer. Ljudi s friend liste su imali 1000 do 3000 sati igre. I to prosjek :D

 

Šteta što više toga nema s BF1...

Sad pogledam Steam i Origin... Frendovi igraju: Pubg, Rising Storm 2, BF4, BF1, Rust, Rally....

Da, OK je da se igra više toga, ali... ah.. :)

 Da, sad se vrijednost igre gleda u prodanim primjercima, nešto što je cod imao svake godine kako god bio pa je argumnt bio, ali cod se bolje prodao. 

 

Bf3 je bio vrh, bf4 su ostali samo veterani i oni kojima nisu smetale silne stvarčice tamo, bf1 su novi igrači i pokoji stari kojem je to još zabavno.

Izašlo je puno novih igara, a bf je ostao isti. Ljudi se okreću manjim igrama s manjim bazama igrača, ali opet trenutno zanimljivijim od bf-a.

 

Osobno igram paragon, novi tekken i dirt 4. Čekam cod i destiny 2.

Ako cod bude dobar, a destiny će biti sigurno, na bf me nema više. Od bf5 ne očekujem baš ništa jer me bf razočarao kompletno. Izgubio je čar, ono što me držalo da požurim kući s posla da upalim, a ekipa već dere, ts pun dan noć.

 

Good old times...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

dc hejter
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

 Mogu se muda vuć metar za njima al šta im vridi kad je igjica sranje

10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

 Mogu se muda vuć metar za njima al šta im vridi kad je igjica sranje

 ....tebi, meni ne.

dc hejter
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

 A s čime bi cod trebao sad ić?

 

Išli su ww2, moderno, azijski front, moderno, hladni rat, futuristički, futursitički itd...pa natrag na ww2.

DA, u pravu si, uvijek ista formula i setting.

 

E sad ko je tu ziheraš ne znam. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

 A s čime bi cod trebao sad ić?

 

 .... nicim! BF1 mi je sasvim dobar i picim to dok ne izadje BF sljedeci koji ce bit ww2, ak to smijem reci u bf temi.

dc hejter
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Znam da je svetogrđe, ali što kažete na novi COD?

 .....znam da je svetogrdje reci da mi bf1 radi, ali dice je u zadnjem slucaju pokazao da ima muda i isao sa wwI........ cod uvjek igra na sigurno, jer ziherasi nemaju muda.

 Mogu se muda vuć metar za njima al šta im vridi kad je igjica sranje

 Heej!

Kaj ti radiš u životu? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Tallahassee kaže...

 

 .... nicim! BF1 mi je sasvim dobar i picim to dok ne izadje BF sljedeci koji ce bit ww2, ak to smijem reci u bf temi.

 Imaš neke informacije koje nitko na svijetu još nema?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Vidim i kod vas kao i kod mene veliko ushicenje povodom updejta, dovoljno reci jedan igrac sa friendly liste igra na dan izlaska updejta. DayZ koji je daleko od bete trenutno mi je mnogo interesantniji od bf1. Updejt skinut ali mi se da ni paliti. Dice izbacuje trailer za ruski dlc koji tek izlazi na jesen. Mogu li se usuditi i reci da je  bf serijal mrtav?

Xatta6_BIH
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 21:07 (SDL1920).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
Tallahassee kaže...

 

 .... nicim! BF1 mi je sasvim dobar i picim to dok ne izadje BF sljedeci koji ce bit ww2, ak to smijem reci u bf temi.

 Imaš neke informacije koje nitko na svijetu još nema?

 Hint - LUDI_Gnjida

dc hejter
11 godina
offline
Battlefield 1

Novi vojnik za bf1, ak hoce ko igrat, origin- matecro007

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
SDL1920 kaže...

Dice izbacuje trailer za ruski dlc koji tek izlazi na jesen. 

 Yebeš Ruse, ja jedva čekam odigrat malo sa Švejkom, proživjet bitku kod Bistrice Lesne, i tak' to. Malo raspalit po čemu su me u školi tlačili, ludnica.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice