Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.412
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
offline
Battlefield 1

kad ce biti kakav 2xp event?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

kad ce biti kakav 2xp event?

 pa bio je sad ovaj tjedan od kad je izašao DLC ili možda jeste još uvijek?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...

jel izašao apocalypse dlc? nisam uopće igrao bf1 zadnjih mjesec dana pa ne znam, nisam kod kuće pa ne mogu provjerit

 jeste da. Danas novi patch za performanse.

 i kakav je,šta je sad novo u tom patchu? meni su se prije tog patcha njubare jako dobro ljepile na zadnjem dlc-u

9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Fixali su performanse u igri, kolko vidim ljudi su zadovoljni i sad sve dobro radi.

I još par drugih stvarčica koje su sje*ali u zadnjem peču, tipa nepostojeći ironsight na hellriegelu.

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...

Fixali su performanse u igri, kolko vidim ljudi su zadovoljni i sad sve dobro radi.

I još par drugih stvarčica koje su sje*ali u zadnjem peču, tipa nepostojeći ironsight na hellriegelu.

 

 

 To nije sjeb, to je nerf.

9 godina
offline
Re: Battlefield 1

Nerf?

 

 

FIXED

  • Fixed an issue where players were experiencing a momentary dip in performance whenever earning points in a match.
  • Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Factory was missing sights.
  • Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Defensive was missing the optical sight
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Avensac kaže...

Nerf?

 

 

FIXED

  • Fixed an issue where players were experiencing a momentary dip in performance whenever earning points in a match.
  • Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Factory was missing sights.
  • Fixed an issue where the Hellriegel 1915 Defensive was missing the optical sight

 mislim da je govori o tome kako je ovo bez sighta bio nerf za Hellrigel.

10 godina
offline
Battlefield 1

Zadnjih par dana imam problem sa rubber bandanjem, resetirao router par puta, ping ok, ali stravican lag. Nemogu otvorit TCP/UDP portove jer ne znam user/pass od tog novijeg routera (nije baš nov, al nisam otvarao od kad sam dobio novi). Ima tko kakav fix?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Zadnjih par dana imam problem sa rubber bandanjem, resetirao router par puta, ping ok, ali stravican lag. Nemogu otvorit TCP/UDP portove jer ne znam user/pass od tog novijeg routera (nije baš nov, al nisam otvarao od kad sam dobio novi). Ima tko kakav fix?

 Gore desno u igri ti se pojavljuju ikone za packet loss?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Nekad no više ovo dvoje vezano za latenciju, poslao sam upit t comu pa cemo vidjet. Traje vec neko vrijeme, a nisam imao nikad takvih problema.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
D3lBoy kaže...

Zadnjih par dana imam problem sa rubber bandanjem, resetirao router par puta, ping ok, ali stravican lag. Nemogu otvorit TCP/UDP portove jer ne znam user/pass od tog novijeg routera (nije baš nov, al nisam otvarao od kad sam dobio novi). Ima tko kakav fix?

 Gore desno u igri ti se pojavljuju ikone za packet loss?

 

 Nema kaj mi se ne pojavljuje na 10godina starom kompu i losem internetu ali opet njubare poput sajbera padaju bez problema

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
D3lBoy kaže...

Nekad no više ovo dvoje vezano za latenciju, poslao sam upit t comu pa cemo vidjet. Traje vec neko vrijeme, a nisam imao nikad takvih problema.

 E, onda ti ipak ping nije ok....

 

Testiraj ga s više programa. A najbolje, možeš i preko cmd-a.

https://iihelp.iinet.net.au/How_to_run_a_ping_test

 

upišeš npr: ping www.google.com -n 100

 

(testira 100 komada upita, svi bi trebali imati isti ping i 0% loss)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 13:50 (CyberDemonVZ).
7 godina
offline
Battlefield 1

Kupil sam fizičku kopiju BF1 Revolution koji opće više ne igram. Igrica stoji i skuplja prašinu pa bi ju prodal, cd key sam iskoristil za MP pa me zanima jer možda mogu reedemat taj cd key ili samo zamjeniti e-mail adresu na EA/Origin acc-u? 

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
GridLocK kaže...

Kupil sam fizičku kopiju BF1 Revolution koji opće više ne igram. Igrica stoji i skuplja prašinu pa bi ju prodal, cd key sam iskoristil za MP pa me zanima jer možda mogu reedemat taj cd key ili samo zamjeniti e-mail adresu na EA/Origin acc-u? 

 Ne možeš.

 

Jedino ako cijeli Origin account prodaš s igrom (što nije baš legalno na ovom forumu). 

7 godina
offline
Re: Battlefield 1

Može se lol... rješil sam to s korisničkom podrškom. Sad se samo moram rješiti igre s kompletnim ea/origin acc-om i novom mail adresom i to je to.

Kaj veliš? o.O
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
GridLocK kaže...

Može se lol... rješil sam to s korisničkom podrškom. Sad se samo moram rješiti igre s kompletnim ea/origin acc-om i novom mail adresom i to je to.

 kako je to drugacije od ovoga sto je Tomo napisao?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 
6 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
bounce---mv kaže...

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 i šta to tu stavljaš? jel ima tema za novi battlefield 2018? ovo ti je battlefield 1 tema

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...
bounce---mv kaže...

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 i šta to tu stavljaš? jel ima tema za novi battlefield 2018? ovo ti je battlefield 1 tema

 i koji tenkić ćeš furati u BFV? Tigra, panthera ili T34, sherman?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
M4X kaže...
bounce---mv kaže...

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 i šta to tu stavljaš? jel ima tema za novi battlefield 2018? ovo ti je battlefield 1 tema

 i koji tenkić ćeš furati u BFV? Tigra, panthera ili T34, sherman?

 nemam pojma,neznam kakve su tenkove imali u ww2...a i pitanje hoću li kupit,sve ovisi o tahničkim i hardverskim zahtjevima...a i sviđa mi se bf1 u kojem valjda 80% toga nisam ni isprobal pa vjerojatno njega nastavljam igrat...

9 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
M4X kaže...
bounce---mv kaže...

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 i šta to tu stavljaš? jel ima tema za novi battlefield 2018? ovo ti je battlefield 1 tema

 i koji tenkić ćeš furati u BFV? Tigra, panthera ili T34, sherman?

 

pa valjda smo svi nabrijani na Tigere :)))

 

Manje od 4% svih proizvedenih njemačkih tenkova su bili tigrovi I i II, ali su zbog svoje tehnologije i elitnih posada bili strah i trepet saveznika

 

baš me zanima kak će to sve skupa izgledati

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

kad ce biti kakav 2xp event?

 eto opet su stavili 2xp 

 

11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
M4X kaže...
bounce---mv kaže...

Navodno se vidimo najesen na bojištima drugog svjetskog rata - i like it, nek pokažu CoD ekipi kak se radi pravi ww2 shooter. Službeno ime Battlefield V - bezveze al dobro, jebiga. Dobro da nije Battlefield WW2 :D 

 i šta to tu stavljaš? jel ima tema za novi battlefield 2018? ovo ti je battlefield 1 tema

 i koji tenkić ćeš furati u BFV? Tigra, panthera ili T34, sherman?

 traktora

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Battlefield 1

Pozdrav. Trebao bih pomoć oko otklanjanja problema u bf1. Naime, igra je radila sasvim normalno kad sam je upogonio prije mjesec dana. Upalim prije 3-4 dana ponovo da bi vidio da postoji neki patch/update/dlc od 6 i nešto GB. Napravim update i sad mi gpu usage ne prelazi 70% nikako a veći dio vremena se drži na 55-60. Ako smanjim detalje, onda je još gore. Hw je xeon w3670 @4GHz, HD7970, 8GB ddr3. Znam da je proc već prastar ali usage mu je 35-40% u 64p serveru. Ne znam jel do ovog zadnjeg updatea ili me nekaj drugo zeza jer mi je grafa bila zakucana do kraja prije toga. Repair gamea sam napravio, instaliral zadnje drivere, kloknuo cpu na 4.2 ali nema nikakve razlike. Unaj user.cfh kao fix s gugla mi mjenja ništa na bolje. Ima itko ideju ili rješenje za ovaj problem, ili bar neki trag za kojim da krenem jer mi igra skoro pa od početka ide na živce a sad mi ga još i meće lagano. Mogu još posumnjat u ram ali to ću zadnje testirat.

 

Ovo je screenshot s AMD linka, možda znači nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

To je najgora stvar koja se pojavljivala ljudima na BF3 i 4. Sva sreća, jako rijetko se pojavi na BF1...

Ponekad nema rješenja, ponekad nestane nakon nekoliko restarta, nekad treaš čekati slijedeći update, nekaj proradi posije formata i friše instalacije Windowsa....

 

Pokušaj maknuti drivere s DDU programom i ponovo instalirati.

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

 

Pogledaj dal su ti sve jezgre procesora aktivne:

http://coderbag.com/Programming-C/CPU-core-parking-manager-v3

 

Progaj igrati u prozoru sa otvorenim task managerom i procesima poredanim po zauzeću procesora i gledaj dal ti nešto osim gire troši procesorsko vrijeme.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Ne znam jel volim više fantomske kvarove ili one što se poprave sami od sebe. A ništa, hvala na sugestijama pa polagano jedno po jedno testirati
10 godina
offline
Re: Battlefield 1

Meni je ovo znatno pomoglo.


1. Download EmptyStandbyList and put it somewhere where you won't move ithttps://wj32.org/wp/software/empty-standby-list/

2. Right click > Properties and select Run as Admin under compatibility.
3. Open Task Scheduler > Create Task on the far right
4. General Tab (give it a name). Under security options > Change user or group > Advanced > Find Now > go down and choose SYSTEM (important to make it run silently in the background). Tick 'Run with highest privileges' and 'Hidden' at the bottom. Pictures herehttps://stackoverflow.com/questions/6568736/how-do-i-set-a-windows-scheduled-task-to-run-in-the-background

5. Triggers tab > New > On a schedule > One Time. Tick repeat task every 5 minutes (possibly excessive but it causes no issues).
6. Actions tab > Start A program > Point to the EmptyStandbyList.exe file.
7. Done! Standby memory is automatically cleared every 5mins and BF1 especially will run smooth for hours!

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: Battlefield 1

Hvala, probam sutra pa javim kakvo je stanje.

 

EDIT: Krenuo sam redom tak da sam uspio riješit sajberovom metodom. Naravno, nikad sa sw-om ne prolazi sve glatko tak da sam nakon čišćenja iz safe moda sa ddu-om jedva pokrenuo instalaciju friških drajvera u winsima. Nikako da pokrene instalaciju. Na kraju sam iz device managera manualno povukao samo driver iz unpackanog fajla pa tek nakon toga instalirao adrenalin. Ispada da ne radi dobro na zadnjim 18.2.3 jer s njima sam opet imao isti problem. Vraćanje na 18.2.1 je riješilo neiskoristivost gpu-a tak da je sad i cpu iskorišten u prosjeku 50% . Onaj program za parkanje jezgri sam otvorio ali svih 12threadova je enableano pa nisam ništa dalje štelal. Zahvaljujem se na pomoći jednom i drugom. Evo ide piva 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 15:06 (dax-lax).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Danas sam se naigral bf-a 1,sutra opet,nekoliko puta zavrsil kao najbolji asault i u hajlacima,to je sigurno zato sta stalno sjedim kako kaze "pametni" fila u behemotima i da stalno uzimam elit klase...vrhunski strucnjak za bf1 nema sta

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 1

Ja sam prešao 30 tisuća killsa ovih dana http://prntscr.com/iml3ci, dobra mi je apokalipsa mada ništa posebno opet. Ruski dlc mi je bio najbolji dodatak igri, super mape + dobra oružja. Traje dupli xp sada mada kad si 119lvl i tad ide jako jako sporo. Imamo vremena do 10mj doći do 140 i to je to :D mada sam se već i sad naigrao btf 1 više nego i jednog drugog. Nadam se stvarno je da je u pitanju ww2. Kar98,mp44,Thompson, spittfire, na frostbite engineu alaa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice