Battlefield 1942

poruka: 6
|
čitano: 3.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield - Rules of engagement
13 godina
offline
Battlefield 1942

Imam jedno pitanje..........vidio sam u najavi da se može u igrici voziti podmornica,a i kod onih alarma ima da upozoriš nekog na podmornicu..........to znači da je negdje ima..........pa me zanima gdje ju mogu naći i na kojoj misliji.............

ficosime
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1942

Podmornica postoji samo u multiplayeru!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1942

evo,prvi puta nakon godina sam sada igrao online neku igru...Battlefield 1942 još nikad nisam igrao online,uđem na server 20 minuta prije kraja i odmah u prvoj rundi sam bio na 2. mjestu...nisam li talent(naravno da jesam)?

Ja sam Plavi zmaj.
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1942
g12356 kaže...

evo,prvi puta nakon godina sam sada igrao online neku igru...Battlefield 1942 još nikad nisam igrao online,uđem na server 20 minuta prije kraja i odmah u prvoj rundi sam bio na 2. mjestu...nisam li talent(naravno da jesam)?

O bože koliko ima glupih ljudi 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1942

dal još ima popunjenih servera?

And when you gaze long into the abyss, the abyss gazes long into you.
12 godina
offline
Re: Battlefield 1942
Reichz kaže...

dal još ima popunjenih servera?

vidio sam da ima negdje sa oko 60 igraca, mozda pokoji full sa 128, ugl imas BihNetov iz Bosne prelijepe, jel države :D  tu je raja uvjek, kao i admin

volim ponekad uci poigrati, provedem 5 min, kad ulazim na neki server slusam onu muzicku podlogu i kad zavrsi odigram 2-3 min, i izadjem, eto, tek toliko da mi se srce smiri, inace sam ogromni fan BF1942 serijala, sutra kad bi izbacili remake, sa boljom grafikom i destrukcijom, nebih zalio dati 60dolara

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield - Rules of engagement
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice