Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.174
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
A mogao je sve lijepo i svojim riječima prepričati

 Gdje mi je potenciometar? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Nije ni cudo sto je forum spor. Dama da napise jos koji ovakav post mozemo slobodno traziti drugi forum...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Jel patch stiže danas ili u četvrtak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel patch stiže danas ili u četvrtak?

 Da.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel patch stiže danas ili u četvrtak?

 

Danas. Sutra počinje Lightning Strikes. 

12 godina
offline
Battlefield V

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Čitajući ovu temu, uvijek se sjetim stihova iz mladosti.

 

" Pitala se dječica, koja je to biljčica.

  Dok se djeca nagode, to su šumske jagode."

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 13:14 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

20 gb patcha, cijela igra 50gb :)

 

ipak 4gb, mea culpa

 

scimao me preparing patch

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 10:14 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Je li primjetan buff za SMG-ove? Tek večeras sam doma :(

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Svim aplikacijama za igre, update mi ide uvijek 6+mb/s.

Jedino u originu kao da je spojen preko dial up modema. Nice.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Svim aplikacijama za igre, update mi ide uvijek 6+mb/s.

Jedino u originu kao da je spojen preko dial up modema. Nice.

 

Jesi li probao R&D? Meni je pomoglo. https://pcgamingwiki.com/wiki/Store:Origin#Origin_stops_downloading_after_an_ungiven_threshold

13 godina
offline
Battlefield V

Brzinski try prije posla.

 

Thompson best wep ingame sada. Puno bolji feeling je i manji recoil.

Killcam je čudno zgubagn zajedno s rev screenom - dulje traje cijeli rev screen, a killcam nekako poremećeno traži lika koji te ubije pa trzne lol.

Općenito igra djeluje nešto bolja po pitanju netcodea, nisam umro nijednom od oneshota.

nezz prekratko probao da bih mogao reći, da je bolje u suštini je, ali sad što sve to ne znam nabrojat bez patch notesa.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Brzinski try prije posla.

 

Thompson best wep ingame sada. Puno bolji feeling je i manji recoil.

Killcam je čudno zgubagn zajedno s rev screenom - dulje traje cijeli rev screen, a killcam nekako poremećeno traži lika koji te ubije pa trzne lol.

Općenito igra djeluje nešto bolja po pitanju netcodea, nisam umro nijednom od oneshota.

nezz prekratko probao da bih mogao reći, da je bolje u suštini je, ali sad što sve to ne znam nabrojat bez patch notesa.

 

 Vidiš na Tommy gun su jedini nerfali jer mu neke specijalizacije previše pomagale. hehe

Killcam su namjerno mjenjali i produžili, te dodali da ti zooma i prati lika koji te ubio. Mislim da ima i ikonu iznad glave. Bio je prekratki prije.

 

Nisi čitao patch notes?

13 godina
offline
Battlefield V

Ne znam, meni je recoil manji, ili je samo popravljeno ono iz sprinta u pucanje kad ti nabije recoil bug.

Killcam je ok, ali gubi se. Ne pokaže uvijek dobro + kažem, produženo je kompletno trajanje revive statea dok traje killcam...

 

nisam, što su bitno popravili?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Ne znam, meni je recoil manji, ili je samo popravljeno ono iz sprinta u pucanje kad ti nabije recoil bug.

Killcam je ok, ali gubi se. Ne pokaže uvijek dobro + kažem, produženo je kompletno trajanje revive statea dok traje killcam...

 

nisam, što su bitno popravili?

 Ma pitao radi ovoga za killcam da duže traje. Ali vidim da znaš i da je izgleda i to potrgano. 

Ja nisam probao, samo pitao jer sam mislio da nisi znao za te stvari.

13 godina
offline
Battlefield V

Čuo sam da ide killcam fix, ali ovo mi je killcam addon na postojeći death revive screen. Mislim nije loše, dulje te se može reviveat, ali ne znam jesu oni to tako mislili + ne radi svaki put, ali kad radim tako se kamera zblesira i odleti na igrača koji te ubio da je smiješno.

Ostale fixeve nisam u tako kratko vrijeme osjetio.

 

Ako im je ostao onaj bug kad imaš 6 sek za respawn pa klikneš, pa ti se prebaci u 10 onda su debili najveći.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

 

Ako im je ostao onaj bug kad imaš 6 sek za respawn pa klikneš, pa ti se prebaci u 10 onda su debili najveći.

 

Sad su implementirali 20 sekundi 

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

A zanimljivo je da nitko ne spominje bug dok imaš u ruci piat i ispališ ga i u tom trenutku te netko ubije, tvoj te digne i imaš reloadano oružje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Novi nvidia driveri opet nis ne valjaju.Lagovi nevjerojatni u igri,trzanje,10 fpsa.Bolje da ih ne skidate

 

A sto se tice updatea,taj killcam je zbugan,rekao je drunkzz.Ne usmislu bas killcam nego ono za revive poslije toga,ako si medic svima stoji da su na pocetku bleeda tak je bar meni i dosta njih na redditu.Vjerojatno ce fixat to

 

A oni cannoni na stuki su sad malo op

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A zanimljivo je da nitko ne spominje bug dok imaš u ruci piat i ispališ ga i u tom trenutku te netko ubije, tvoj te digne i imaš reloadano oružje 

 

Pa suborac ti reloada prije nego te rivajva, to je jasno...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A zanimljivo je da nitko ne spominje bug dok imaš u ruci piat i ispališ ga i u tom trenutku te netko ubije, tvoj te digne i imaš reloadano oružje 

 Drugi su oprezniji od tebe pa ih ne ubiju kad koriste Piat.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Novi nvidia driveri opet nis ne valjaju.Lagovi nevjerojatni u igri,trzanje,10 fpsa.Bolje da ih ne skidate

 

A sto se tice updatea,taj killcam je zbugan,rekao je drunkzz.Ne usmislu bas killcam nego ono za revive poslije toga,ako si medic svima stoji da su na pocetku bleeda tak je bar meni i dosta njih na redditu.Vjerojatno ce fixat to

 

A oni cannoni na stuki su sad malo op

 OP u kom smislu? Prije su bili pre pre slabi, recimo ona Suka sa bombom od jedne tone je razvaljivala tenkove, a ova sa tim topovima koja bi to morala raditi je bila bolje protiv pješaštva.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 OP u kom smislu? Prije su bili pre pre slabi, recimo ona Suka sa bombom od jedne tone je razvaljivala tenkove, a ova sa tim topovima koja bi to morala raditi je bila bolje protiv pješaštva.

 

 

direct hit je povećan, a splash smanjen!

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Jack Sparrow kaže...

 OP u kom smislu? Prije su bili pre pre slabi, recimo ona Suka sa bombom od jedne tone je razvaljivala tenkove, a ova sa tim topovima koja bi to morala raditi je bila bolje protiv pješaštva.

 

 

direct hit je povećan, a splash smanjen!

 

 da to znam, ali ne piše kolko. Prije je radilo 5 damagea ako si pogodio tenk. Trebalo ti par puta napraviti prelet da uništiš light tank. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 da to znam, ali ne piše kolko. Prije je radilo 5 damagea ako si pogodio tenk. Trebalo ti par puta napraviti prelet da uništiš light tank. 

 

eh, znaš ti njih i umjeće sa brojevima! 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Thompson best wep ingame sada. Puno bolji feeling je i manji recoil.

 

napokon!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Zaigrao sinoć 3 partije. Killcam predugo traje, pokazatelj koliko je ostalo vrimena za rivajv poginulog druga ne radi (stalno je na 100%), SMG-ovi su i dalje puške na vodu. Audio je nešto bolji.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Smgovi su sada super i ne trebaju ih dirati vise uopce.Pa nije smg namijenjen za medium i long range.Ja ne kuzim sta ljudi zele,ako pojacaju smg za medium range onda to vise nije smg nego assault rifle.Zato imamo smokove da se priblizis neprijateljima ili ih flenkas.

primjer:Attacker na fjelu smoka A i dode im iza leda.Mozes pobiti pola tima u minuti.

I nedaj boze da daju SLR medicu.Totalni kaos bi nastao.

Thompson i suomi kidaju bilo koju pusku na close range osim shotguna.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 12:02 (Doca15).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ne slažem se s tobom.

Sve ostale klase imaju opcije za 2 range-a: asault ima automatske puške za close & medium range + polu-automatske puške za medium & long range, support ima LMG za close & medium range + MMG za medium & long range, recon SLR za medium range + bolt-action rifles za long range. Dok Medic ima samo SMG-e koji su (NEKI!) okej samo u close range situacijama. Aj na Hamadi probaj bit Medic. Ja jesam, očito malo naginjem mazohizmu. Nije ni čudo što rijetko bude više od 3-4 Medica po timu od 32 ljudi na mapi.

 

Tommy gun + MP40 su ajde prolazni, sve ostalo je smeće.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Smgovi su sada super i ne trebaju ih dirati vise uopce.Pa nije smg namijenjen za medium i long range.Ja ne kuzim sta ljudi zele,ako pojacaju smg za medium range onda to vise nije smg nego assault rifle.Zato imamo smokove da se priblizis neprijateljima ili ih flenkas.

primjer:Attacker na fjelu smoka A i dode im iza leda.Mozes pobiti pola tima u minuti.

I nedaj boze da daju SLR medicu.Totalni kaos bi nastao.

Thompson i suomi kidaju bilo koju puslu na close range osim shotguna.

 

Je!

Malo je čupavo na Hamadi i Panzerstormu, ali da se.

Uostalom, nije mu ni posao biti killing machine. To su ova druga 2(support i assault)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice