Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...
pirat kaže...

 BF4 je nakon svih patcheva daleko dovršenija igra od BF3.. 

 

I da, moderan setting. i m16a3 

 Ako ovo ne natjera M4XA da se opet prijavi onda neće ništa 

12 godina
offline
Battlefield 2018?

A bacio je tolike zvjezdice uzalud....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield 2018?

Fila, u krivu si. To sto u BF1 ne vidis ljude na minimapi nije razlog zasto ljudi kampiraju. Problem je mutav TTK zajedno s dodanom mehanikom sweet spota za snipere i suludim spreadom za sve sto nije bipodan LMG. I onda imas igru u kojoj ako hoces pobjediti u fajtu ili igras snipera 20 metara od svog spawna ili jurcas okolo sa automaticom/shotgunom/hellriegelom. Dodaj tome i pretjeranu snagu aviona i tenkova te otvorenost mapa i kome bi se dalo PTFO.

Ako jos imas BF4 na kompu, probaj odigrati par meceva na BananaRepublic serveru. Imaju svoje custom postavke na kojima su iskljucili minimapu, daju si decki truda da su mecevi kolko tolko posteni pa bace tu i tamo nuke ako jedan tim ima sve objective i jedini problemi koje sam naletio na tom serveru su mutavi Autobalance koji voli mene ili frenda (nikada obadvojcu) prebaciti na drugu stranu u sredini meca, 30hz umjesto 60hz i to sto pokusavaju ukljuciti sve koji zele tako da cesto zna biti 2-3 osobe sa 150+ pingom.

Paracel je ok mapa ali najbolje tri su po mojem misljenju

1. Zavod 311 - odlicna mapa koja omogucuje CQB, Snipanje, helikoptere i tankove i sve to zajedno odlicno balansira

2. Lumpini Gardens - slicno kao i zavod, sve vrste udaljenosti, malo prenapuceno u 32v32 scenariju ali fenomenalno za 24v24

3. Propaganda - Dva tenka na svakoj strani i hrpa pjesadije.

Tako da se nadam da ce barem jednu od tih mapa prenjeti u BF2018.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2018?

zašto bi pobogu takav bitan dio igre kao minimapa bio isključen ne shvaćam?

 

Igra je fine takva kakva je, ne silnced guns da se vide na mapi  neko kratko vrijeme, spotani ljudi da se vide na mapi isto tako vrieme i ok.

Neću ulazit sad u ono banat ovo banat ono, ali minimapa mora bit i spot na njoj neprijatelja koji puca mora biti, i to je moje mišljenje, a i mehanika svake pucačine di ima više od 5v5 ljudi.

Bf4 nemam, ne pali mi se to više, igram RS6 i ne planiram igrat niti jedan bf dok ne izađe novi, čak i to je upitno ovisno kakav bude.

 

Za mape, lumpini je fora, iako je zavod i paracel meni top top. Ostalo je sve nabacano tek tako da se ubaci ingame.

Efekti oluje na paracelu su top top

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield 2018?

Jebes ti takav FPS u kojemu vise gledas minimapu nego sto se desava oko tebe. U tome je problem sa minimapom. Netko campa u kutu i ceka da na minimapi vidi da je netko zapucao, izade, ispuca magazin i vrati se natrag. Da li je to nekakav suludi skill ili kaznjavanje ljudi koji igraju agresivno?

Mislim gle, ako sam ja sposoban shvatiti da hej, ima nepriljatelja oko mene tako da cujem pucanje i ne vidim prijateljsku ikonu, onda to mogu svi sa pola mozga.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Nešto se hajpa da bi danas mogli dobiti prvi teaser. :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
sexytoiletpaper kaže...

Jebes ti takav FPS u kojemu vise gledas minimapu nego sto se desava oko tebe. U tome je problem sa minimapom. Netko campa u kutu i ceka da na minimapi vidi da je netko zapucao, izade, ispuca magazin i vrati se natrag. Da li je to nekakav suludi skill ili kaznjavanje ljudi koji igraju agresivno?

Mislim gle, ako sam ja sposoban shvatiti da hej, ima nepriljatelja oko mene tako da cujem pucanje i ne vidim prijateljsku ikonu, onda to mogu svi sa pola mozga.

 Stvarno? Pa otkako sam napravio prve korake u fpsu, bila je mapa koja je bila jako bitan segement igre. Ako ti nećeš gledati u nju ne moraš, ali zašto bi je onda ukinuo. Ostavi je, ili je isključi ako je ne gledaš.

 

Ovo za kampanje i to neću komentirati. Aludiraš na neke stvari jer me ne poznaš, da znaš i da smo u isto vrijeme igrali bf3 i 4 znao bi da to nije tako.

 

minimapa je sastavni dio sve i jednog fps, osim evo rs6, ali tamo je zbilja nepotrebna jer je drukčiji tip igre, ali kažem, ako je ne koristiš siguran sam da je isključiš pa se orijetiraš samo po zvuku i prikazu, jer slučajno da vidiš na minimapi flankera koji je bez prigušivača pa ga ubiješ na vrijeme, ne bi zahvalio mapi, nego si ga kao čuo, ma daj pls.

Ja se isto spuštam na nivo...no dobro, završeno. Ugasi je, ja ću igrat s njom pa ćemo eto vidjeti :)

 

Jack Sparrow kaže...

Nešto se hajpa da bi danas mogli dobiti prvi teaser. :)

 

Znači da ćemo vidjeti setting...super, ajde odmah tu čim saznaš lijepi :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Ma ništa taj hajp od nekih bio u vezi proslave 5 godina DICE LA-a i novog battlefront 2 DLCa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 19:17 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Bf 2018 trailer je gotov.....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

Bf 2018 trailer je gotov.....

 Gdje piše da je gotov. Možda je tek počeo raditi na njemu. 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Bf 2018 trailer je gotov.....

 Gdje piše da je gotov. Možda je tek počeo raditi na njemu. 

Početkom godine je bio u izradi:

https://www.hcl.hr/vijest/battlefield-2018-reveal-trailer-117875/

 

Sad je gotov, pitanje je vjerojatno samo dana kad će ga objaviti:

http://comicbook.com/gaming/2018/04/15/ea-battlefield-5-trailer-release-v-electronic-arts/

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Vidio sam nagađanja po internetima da bi reveal mogao biti 8.5. jer je to datum kapitulacije Njemačke u WW2.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

ovo mora biti neki rekord XD

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Vidim opet westie, stodeh i ostali hajpaju za neke novost. Otišli u u Švedsku u DICE da kao game changeri daju svoj feedback za nešto i Westie postavio samo T na twitteru. Nadam se da je ovo vezano za BF2018, a ne opet battlefront ili BF1.

 

Bf1 reveal je bio negdje u prvom tjednu petog mjeseca.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Vidim opet westie, stodeh i ostali hajpaju za neke novost. Otišli u u Švedsku u DICE da kao game changeri daju svoj feedback za nešto i Westie postavio samo T na twitteru. Nadam se da je ovo vezano za BF2018, a ne opet battlefront ili BF1.

 

Bf1 reveal je bio negdje u prvom tjednu petog mjeseca.

 E ako će davati feedback kao i za BF1 onda sm opet najebali. A što se tiče većine glavnih yutubera za šaku dolara će i govno reklamirati kao makrobiotičku prehranu.  

13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Vidim opet westie, stodeh i ostali hajpaju za neke novost. Otišli u u Švedsku u DICE da kao game changeri daju svoj feedback za nešto i Westie postavio samo T na twitteru. Nadam se da je ovo vezano za BF2018, a ne opet battlefront ili BF1.

 

Bf1 reveal je bio negdje u prvom tjednu petog mjeseca.

 T kao transformeri.

 

Transformer warfare confirmed.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield 2018?

Evo upravo sam ga primio i sliku imam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Avensac kaže...

Evo upravo sam ga primio i sliku imam

 to su stavili još 2016 za BF1.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Da ma i mislio sam da kenjaju. Super su mi ti preorderi za igru o kojoj se ne zna ništa, nit ime, nit datuma, nit cijene, al bitno da ima preorder i još na popustu..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
Avensac kaže...

Evo upravo sam ga primio i sliku imam

 to su stavili još 2016 za BF1.

 tako je, ta i jos slicne "bf v/5" slike su jos 2016 bile "leakane" a onda su nam uvalili bf1...

ww2 je bez brige

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
LeftY_CRO kaže...

 tako je, ta i jos slicne "bf v/5" slike su jos 2016 bile "leakane" a onda su nam uvalili bf1...

ww2 je bez brige

 još su ovi koji kopaju po fileovima igre otkrili Tommy gun, Bar A2 (onaj iz WW2) u fileovima od BF1 CTE.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 9:04 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

 tako je, ta i jos slicne "bf v/5" slike su jos 2016 bile "leakane" a onda su nam uvalili bf1...

ww2 je bez brige

 još su ovi koji kopaju po fileovima igre otkrili Tommy gun, Bar A2 (onaj iz WW2) u fileovima od BF1 CTE.

 Ako testiraju ta oružja pod nekim drugim oružjem u CTE onda kopiraju mehaniku igre iz BF1 što znači još jedan fail I još jedan bf koji ću preskočiti . Bar što se tiče mene 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

 tako je, ta i jos slicne "bf v/5" slike su jos 2016 bile "leakane" a onda su nam uvalili bf1...

ww2 je bez brige

 još su ovi koji kopaju po fileovima igre otkrili Tommy gun, Bar A2 (onaj iz WW2) u fileovima od BF1 CTE.

 to ti je westie neki dan "recenzirao" takodjer..

bf5 je indirektno vec najavljen dok su stavili sliku vojnika iz ww2 od prije par mjeseci tak da nema zime

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Pred prošle godine je točno mjesec dana prije EA playa otkriven BF1, a to je bilo 6.5. Dakle vrlo lako moguće da bi ovaj tjedan mogao biti neki teaser ili čak reveal trailer. Negdje 4.5 bi mogao biti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 16:41 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Pred prošle godine je točno mjesec dana prije EA playa otkriven BF1, a to je bilo 6.5. Dakle vrlo lako moguće da bi ovaj tjedan mogao biti neki teaser ili čak reveal trailer. Negdje 4.5 bi mogao biti.

 A nije bilo otkrivanje na samom EA playu, u onom jako dugom live streamu. Kad je lik rekao novi Battlefield.... 1. I onda je počeo trailer.

A prije se nije znalo ni ime ni vrijeme događanja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pred prošle godine je točno mjesec dana prije EA playa otkriven BF1, a to je bilo 6.5. Dakle vrlo lako moguće da bi ovaj tjedan mogao biti neki teaser ili čak reveal trailer. Negdje 4.5 bi mogao biti.

 A nije bilo otkrivanje na samom EA playu, u onom jako dugom live streamu. Kad je lik rekao novi Battlefield.... 1. I onda je počeo trailer.

A prije se nije znalo ni ime ni vrijeme događanja.

 

 

Ovo je bilo 6.5.2015, a EA play je obično u 6. mjesecu. Mislim da je bio onaj teaser gdje Airship dolazi iznad par dana prije ovog video što sam stavio.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pred prošle godine je točno mjesec dana prije EA playa otkriven BF1, a to je bilo 6.5. Dakle vrlo lako moguće da bi ovaj tjedan mogao biti neki teaser ili čak reveal trailer. Negdje 4.5 bi mogao biti.

 A nije bilo otkrivanje na samom EA playu, u onom jako dugom live streamu. Kad je lik rekao novi Battlefield.... 1. I onda je počeo trailer.

A prije se nije znalo ni ime ni vrijeme događanja.

 

Ovo je bilo 6.5.2015, a EA play je obično u 6. mjesecu. Mislim da je bio onaj teaser gdje Airship dolazi iznad par dana prije ovog video što sam stavio.

 Stvarno, 06.05.

U sklopu čega je to bilo? Samo tak, ili je bil neki sajam/event..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

 

U sklopu čega je to bilo? Samo tak, ili je bil neki sajam/event..?

 EA play je bio mjesec dana kasnije, kao i ove godine. Valjda će pokazati sad trailer da nahajpaju ljude na EA play koji je početkom šestog mjeseca opet i gdje ćemo najvjerovatnije vidjeti gameplay.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...

 Ako testiraju ta oružja pod nekim drugim oružjem u CTE onda kopiraju mehaniku igre iz BF1 što znači još jedan fail I još jedan bf koji ću preskočiti . Bar što se tiče mene 

 

I u Hardlajnu su dodali ww1 oružja pred kraj (Lewis i 1903), pa eto na kraju su te dvije igre nebo i zemlja, mehanika potpuno drugačija.

 

*mrzim bf2018 i to je najgora igra iako se ne zna ništa osim toga da je smještena u ww2*

12 godina
protjeran
offline
Battlefield 2018?

Što se dogodilo s onim glasinama o BC3?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice