Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.518.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
grungepunkfreak kaže...

 ma sad na gramatiku me napadat puno partijanja i tabletica xD nisam ti ja school dir ok volio bi s nekim igrat bf4 u squadu dodat cu te, lp

 Mogao sam si misliti po profilnoj Duke-a  svaka čast na način koji si prihvatio kritiku. I onda kažu da partijaneri nisu bili nova dijeca cvijeća 

 

Uglavnom moglo bi nas se danas okupiti nešto više na BF4 pa naleti samo 

potpis
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Megatr0n_HR (BF3) / MEGATRON_CRO (BF4) | Youtube: http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

E pozz dečki. Imam veliki problem sa BF3. Upalim origin, kliknem battlefield i otvori mi battlelog. E sada kada kliknem multiplayer i odaberem bilo koji server jednostavno piše joining server i nemrda se. Što da radim? (nov sam na bf3)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

E pozz dečki. Imam veliki problem sa BF3. Upalim origin, kliknem battlefield i otvori mi battlelog. E sada kada kliknem multiplayer i odaberem bilo koji server jednostavno piše joining server i nemrda se. Što da radim? (nov sam na bf3)

 Prva stranica teme, tri linka s fiksevima....

Otvoriti portove ili ugasiti UpNp, ugasiti Origin in game...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
alien20 kaže...

 megatronHR? onaj mali smrdljivi čiter?

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
CyberDemonVZ kaže...
NistaNeznam kaže...

E pozz dečki. Imam veliki problem sa BF3. Upalim origin, kliknem battlefield i otvori mi battlelog. E sada kada kliknem multiplayer i odaberem bilo koji server jednostavno piše joining server i nemrda se. Što da radim? (nov sam na bf3)

 Prva stranica teme, tri linka s fiksevima....

Otvoriti portove ili ugasiti UpNp, ugasiti Origin in game...

 Nevidim di je odgovor za to što stane na joining game? Možeš mi citirat taj dio pls?

12 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...
CyberDemonVZ kaže...
NistaNeznam kaže...

E pozz dečki. Imam veliki problem sa BF3. Upalim origin, kliknem battlefield i otvori mi battlelog. E sada kada kliknem multiplayer i odaberem bilo koji server jednostavno piše joining server i nemrda se. Što da radim? (nov sam na bf3)

 Prva stranica teme, tri linka s fiksevima....

Otvoriti portove ili ugasiti UpNp, ugasiti Origin in game...

 Nevidim di je odgovor za to što stane na joining game? Možeš mi citirat taj dio pls?

 Ne mogu. Na mobu sam.

Na twiks and fixes sigurno ima stuck on loading.

al mozda pomogne i ovo kaj sam ja napisao u prosloj poruci.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

...

 Nevidim di je odgovor za to što stane na joining game? Možeš mi citirat taj dio pls?

Antivirusni ti blokira ili firewall.

Daj dopuštenje firewallu za bf3.

 

I UPNP ugasi bez obzira na sve jer ćeš i s time imati problema ako ti ostane uključeno.

[19xx] 4ntraks
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ovo je bio najbolji Battlefield, izuzev prijasnje nastavke koji su takoder bili odlicni za svoje vrijeme (BC2, BF2). Sve ostalo je srednja zalost.

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 15:14 (alien20).
 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
ZeNGe_CRO-mt kaže...
alien20 kaže...

 megatronHR? onaj mali smrdljivi čiter?

 

 

Kad vidim da je on na serveru, samo izađem...

13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Dex.pwn kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
alien20 kaže...

 megatronHR? onaj mali smrdljivi čiter?

 

 

Kad vidim da je on na serveru, samo izađem...

 Izrejpa te ka pičku pa bižiš? 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3

Dečko radi basespare. Uzme Vipera, digne ga u nebesa, i po ostatku mape dere s TV missliom. Pederska igra, da pederastija ne može biti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Dex.pwn kaže...

Dečko radi basespare. Uzme Vipera, digne ga u nebesa, i po ostatku mape dere s TV missliom. Pederska igra, da pederastija ne može biti.

... i naravno ako ga skineš javelinom/stingerom/rpg-om dobiješ ban 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Dex.pwn kaže...

Dečko radi basespare. Uzme Vipera, digne ga u nebesa, i po ostatku mape dere s TV missliom. Pederska igra, da pederastija ne može biti.

... i naravno ako ga skineš javelinom/stingerom/rpg-om dobiješ ban 

 

Ne, ne možeš mi prići. Čak i avioni ne mogu ništa

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 16:06 (Dex.pwn).
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Dex.pwn kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Dex.pwn kaže...

Dečko radi basespare. Uzme Vipera, digne ga u nebesa, i po ostatku mape dere s TV missliom. Pederska igra, da pederastija ne može biti.

... i naravno ako ga skineš javelinom/stingerom/rpg-om dobiješ ban 

 

Ne, ne možeš mi prići. Čak i avioni ne mogu ništa

 Pa ti uzmeš havoca i isto napraviš njemu 

9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Smirite dozivljaje, ne igram bar 6 mjeseci 

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 16:49 (alien20).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3

Pročitaj post iznad. Ako mu avioni ne mogu ništa, tek mu Havoc neće moći ništa.

Također, ne igram pederki ko on. Za takve pederske igrače ima nešto što se zove ban

14 godina
offline
Battlefield 3

Bio je nedavno origin sale. Jel zna netko kolko je koštao bf3 premium?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ljudi trebam pomoć. Kupio sam BF3 instalirao sve kako treba i pc mi je dovoljno jak da pokreće i ne pregrijava se dok igram. E sada, nakon 20 min igranja BF3 jednostavno se zamrzne slika i cijeli PC sa nekim zvukom(zvuk dolazi iz zvučnika ne od pc-a). Kada se tako zaledi jedino što radi je totalni restart PC-a (ne pomaže ni ctrl+alt+delete). Čitao sam puno tema na to (teme su stare par godina) al nigdje ne mogu naći odgovor što moram napravit. Probao sam skinut realtek da ga update ali i dalje isti problem. Ako može netko reči mi , valjda se do danas otkrilo što je uzrok pa da napokon mogu igrati. Evo stavit ču i link od nekog drugog ćovjeka koji ima isti problem kao ja: 

 (od 15 sec videa, isti takav problem i ja imam)

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Ljudi trebam pomoć. Kupio sam BF3 instalirao sve kako treba i pc mi je dovoljno jak da pokreće i ne pregrijava se dok igram. E sada, nakon 20 min igranja BF3 jednostavno se zamrzne slika i cijeli PC sa nekim zvukom(zvuk dolazi iz zvučnika ne od pc-a). Kada se tako zaledi jedino što radi je totalni restart PC-a (ne pomaže ni ctrl+alt+delete). Čitao sam puno tema na to (teme su stare par godina) al nigdje ne mogu naći odgovor što moram napravit. Probao sam skinut realtek da ga update ali i dalje isti problem. Ako može netko reči mi , valjda se do danas otkrilo što je uzrok pa da napokon mogu igrati. Evo stavit ču i link od nekog drugog ćovjeka koji ima isti problem kao ja: 

 (od 15 sec videa, isti takav problem i ja imam)

 

Instaliraj MSI Afrerburner i prati sto se događa sa CPU-om i GPU-om kad počmu problemi ...

 Scan windowsa od virusa, očistit windowse i registre sa ccleanerom, očistit drivere sa ddu i instalirati naj novije, ako i dalje ne bude radilo onda i igru reinstalirati i punk buster ...

Battlelog: Glavas_ZG
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ok igru sam reinstalirao i ccleaner očistio registri. Probat ču sada ako opet crasha probat ču ovo sa ddu ili kako si več rekao. Koliko sam skužio ddu je program koji obriše software od grafičke da mogu instalirati najnoviji update software ili sam krivo shvatio to?(imam AMD pa neznam baš oko toga). Što se tiće gpu i cpu temperature pratio sam sa speccy i temperatura je max 63 cpu gpu je neš manja temperatura, tak da mislim da to nema veze.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Ljudi trebam pomoć. Kupio sam BF3 instalirao sve kako treba i pc mi je dovoljno jak da pokreće i ne pregrijava se dok igram. E sada, nakon 20 min igranja BF3 jednostavno se zamrzne slika i cijeli PC sa nekim zvukom(zvuk dolazi iz zvučnika ne od pc-a). Kada se tako zaledi jedino što radi je totalni restart PC-a (ne pomaže ni ctrl+alt+delete). Čitao sam puno tema na to (teme su stare par godina) al nigdje ne mogu naći odgovor što moram napravit. Probao sam skinut realtek da ga update ali i dalje isti problem. Ako može netko reči mi , valjda se do danas otkrilo što je uzrok pa da napokon mogu igrati. Evo stavit ču i link od nekog drugog ćovjeka koji ima isti problem kao ja: 

 (od 15 sec videa, isti takav problem i ja imam)

 ''This is 2 years ago but i fixed it by reinstalling windows. There was almost no way to fix this issue otherwise. I've tried over 20 different things. It never happened again''

Battleog - 191silvinjo
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ma daj nema veze reinstall windowsa probao sam to je čista laž.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3

Ako je netko zainteresiran za prelazak CO-OP misija  ?

Battlelog: Glavas_ZG
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Ma daj nema veze reinstall windowsa probao sam to je čista laž.

 Ovo je meni potpuno isto davno bilo..problem bio u pregrijavanju grafulje.

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Update što se tiče zamrzavanja pca od bf3. Update sam drivere od grafičke i opet sam igrao 20 min i opet isto. Ali primjetio sam nešto zanimljivo, neznam ima li to veze pa mi vi recite. Grafička mi je išla do 50 *C ali procesor je išao do 60*C s time da mi je čudno jer nije nijednom prešao 60 i nije se ventiralor ubrzavao. Probao sam instalirati program za kontrolu ventilatora od procesora ali neda mi kontrolirat ga. To sam probao jer kada je došao do 60 *C nije se nimalo ubrzao ventilator niti sam čuo da se ubrzava,za razliku od sestre koja ima isti cpu i ventilaor ali njoj se pri toj temperaturi ventilator od CPU odma ubrzava i jako zuji. Jel može biti da je kod mene to naštimano u PC-u negdje da nemože preči 60*C pa se zato zamrzne? (ovo je moj cpu---Intel pentium dual core e5300 2.6 ghz, a ventilator je sa intelovog neznam kojeg cpu koji sam skinuo sa tatinog pc-a pošto tata ne koristi pc više taj. Jel bi to mogo biti razlog zašto se ventilator ne ubrzava?)

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
Glavas_ZG kaže...

Ako je netko zainteresiran za prelazak CO-OP misija  ?

 

E ja bi mogao, dodat ću te sad pa kad se sretnemo, tu sam.

Nisam dugo prelazio Co-OP nešto. Na kojoj si misiji?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
Dex.pwn kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ako je netko zainteresiran za prelazak CO-OP misija  ?

 

E ja bi mogao, dodat ću te sad pa kad se sretnemo, tu sam.

Nisam dugo prelazio Co-OP nešto. Na kojoj si misiji?

 Na prvoj , htio bih to odigrati cisto iz fore.

Dodaj me na Battlelogu pa mozemo odigrati sve od jednom ako ti se bude dalo.

Battlelog: Glavas_ZG
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3

To bih i ja želio. Može sutra, najvjerojatnije ovako iza devet-deset? Javim ti ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Ljudi trebam pomoć. Kupio sam BF3 instalirao sve kako treba i pc mi je dovoljno jak da pokreće i ne pregrijava se dok igram. E sada, nakon 20 min igranja BF3 jednostavno se zamrzne slika i cijeli PC sa nekim zvukom(zvuk dolazi iz zvučnika ne od pc-a). Kada se tako zaledi jedino što radi je totalni restart PC-a (ne pomaže ni ctrl+alt+delete). Čitao sam puno tema na to (teme su stare par godina) al nigdje ne mogu naći odgovor što moram napravit. Probao sam skinut realtek da ga update ali i dalje isti problem. Ako može netko reči mi , valjda se do danas otkrilo što je uzrok pa da napokon mogu igrati. Evo stavit ču i link od nekog drugog ćovjeka koji ima isti problem kao ja: 

 (od 15 sec videa, isti takav problem i ja imam)

 

Evo problem je rješen. Svatko tko ima takvo zamrzavanje, problem je u Realtek-u. Danas sam ošao na sounds-playback i disable sam realtek (da igrao sam bez zvuka) i evo nije mi uopče više crashalo. E sada bi molio ako mi netko može dati link gdje kupiti kvalitetnu zvučnu karticu,kako se instalira i kako to izgleda ( xD) jer ovo sam rješenje našao negdje na internetu da treba kupit zvučnu karticu al neznam ni kako izgleda to niti koja nije skupa a opet da ima dobar zvuk kao realtek ili bolji. Hvala onome tko god mi da link za to :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice