Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.502.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3

Jesi pokušao ažurirati upravljački program za zvuk? Nećeš valjda kupovati zvučnu zbog Bf-a?

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Probao sam sve, update realteka i sve al ništa ne funkcionira uvijek se zamrzne cijeli pc kao na videu što sam stavio i moram restartat cijeli pc. To se dogodi unutar 20 min max igranja. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Probao sam sve, update realteka i sve al ništa ne funkcionira uvijek se zamrzne cijeli pc kao na videu što sam stavio i moram restartat cijeli pc. To se dogodi unutar 20 min max igranja. 

 Pa u prvoj poruci u temi pod BF fixes imas i kak rjesiti sound problem i Realtek problem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Koliko ja vidim napisano je ono što sam reko isključiti realtek.....al to ti znači da ja nemam više zvuka, zato i tražim zvučnu karticu, al nema veze tražio sam pomoć pri odabiru u temi "Zvučne kartice". Hvala svejedno na poruci.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
NistaNeznam kaže...

Koliko ja vidim napisano je ono što sam reko isključiti realtek.....al to ti znači da ja nemam više zvuka, zato i tražim zvučnu karticu, al nema veze tražio sam pomoć pri odabiru u temi "Zvučne kartice". Hvala svejedno na poruci.

 A digitalni izlaz i Control of device?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Nema ništa ni od toga baš crasha dok ne isključim skroz realtek nažalost

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Evo tko ima problem kao ja da mu BF3 zaledi PC sa zvukom kao meni,a kada isključi realtek ne crasha,neka kupi zvučnu karticu. Ja sam kupio zvučnu karticu i sada je zvuk čak i bolji i više ne crasha :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 3

pozdrav,

nedavno sam kupio bf 4i zaljubio se doslovno u igru, dal je bf 3 aktivan i dal mislite da če još dosta dugo bit?

usporedba bf3 ili bf4?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 3
mrakky kaže...

pozdrav,

nedavno sam kupio bf 4i zaljubio se doslovno u igru, dal je bf 3 aktivan i dal mislite da če još dosta dugo bit?

usporedba bf3 ili bf4?

 

Bf3 mi je bolji, iako se osjeti manjak igrača naspram Bf4. Bf4 mi je više napucan za eSports. Al naravno i Bf4 je dobar.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Dex.pwn kaže...
mrakky kaže...

pozdrav,

nedavno sam kupio bf 4i zaljubio se doslovno u igru, dal je bf 3 aktivan i dal mislite da če još dosta dugo bit?

usporedba bf3 ili bf4?

 

Bf3 mi je bolji, iako se osjeti manjak igrača naspram Bf4. Bf4 mi je više napucan za eSports. Al naravno i Bf4 je dobar.

 

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
10 godina
offline
Re: Battlefield 3

BF4 je za dvi dužine isprid trice i imam utisak da je četvorka samo popravljena trica i stoga svakako preporučam BF4.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Nisam dugo upalio BF3, točnije 2 godine  sad ga downloadam i skontam da mi je igrica na ruskom  znam da je bio nekakav patch za to ali ne mogu ga naći, pokusao sam preko CJD programa ali neide...ako netko zna na šta mislim molio bih za link od patcha ili nešto..hvala 

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
BAD_BOY01 kaže...

Nisam dugo upalio BF3, točnije 2 godine  sad ga downloadam i skontam da mi je igrica na ruskom  znam da je bio nekakav patch za to ali ne mogu ga naći, pokusao sam preko CJD programa ali neide...ako netko zna na šta mislim molio bih za link od patcha ili nešto..hvala 

 Prvo treba skinuti language pack, i onda promjeniti registry.

Registry sam pronasao negdje, al jezike nisam. Mislim da je nekoliko giga :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
CyberDemonVZ kaže...
BAD_BOY01 kaže...

Nisam dugo upalio BF3, točnije 2 godine  sad ga downloadam i skontam da mi je igrica na ruskom  znam da je bio nekakav patch za to ali ne mogu ga naći, pokusao sam preko CJD programa ali neide...ako netko zna na šta mislim molio bih za link od patcha ili nešto..hvala 

 Prvo treba skinuti language pack, i onda promjeniti registry.

Registry sam pronasao negdje, al jezike nisam. Mislim da je nekoliko giga :)

 Da to sam i ja našao i download-ao, napravio sve kako piše ali neće..ubacim sve di šta treba ali kad odem u regedit tamo mi već stoji en_US iako bi trebalo bit en_RU il tako nešto pa da ja promjenim...pretražio sam temu i našo sam riješenje ali mi ne radi iako sam imao isti problem kad je igrica tek izašla i tad mi je bilo sve na engleskom nakon patch-a...vcrs ide re-download pa ću vidjet dali ce bit en_RU u regedit-u nakon svježe instalacije igre.

 

EDIT: ovo se desi kad ubacim sve gdje šta treba bit...

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 3:37 (BAD_BOY01).
10 godina
offline
Battlefield 3

Ako ti i to ne radi, onda probaj otic na EA Live Chat, i zamoli ih da ti promijene jezik ( tj dodaju EN u BF3 Game postavkama, mnogima radi )

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Svježa instalacija...ubacim "en.sb" i "en.toc" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3/Data/Win32/Loc onda ubacim "Update" i "GDFBinary_en_US" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3...nakon toga odem u regedit, promjenim sta treba iz "ru_RU" u "en_US", pokrenem igricu i puff  opet isto "Your game contains corrupted files, please repair your game trough Origin"  pomalo sam izgubio zivce..nema veze malo cu peglat na ruskom ne vrijedi mi se zivcirat...

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
BAD_BOY01 kaže...

Svježa instalacija...ubacim "en.sb" i "en.toc" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3/Data/Win32/Loc onda ubacim "Update" i "GDFBinary_en_US" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3...nakon toga odem u regedit, promjenim sta treba iz "ru_RU" u "en_US", pokrenem igricu i puff  opet isto "Your game contains corrupted files, please repair your game trough Origin"  pomalo sam izgubio zivce..nema veze malo cu peglat na ruskom ne vrijedi mi se zivcirat...

 Probaj ovo što kaže hjhjhhdjhdjh, nemaš kaj izgubiti!

 

P.S. Izgleda da skidaš language fajlove iz krive verzije (stariji update), pa ne radi s najnovijom verzijom BFa :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
CyberDemonVZ kaže...
BAD_BOY01 kaže...

Svježa instalacija...ubacim "en.sb" i "en.toc" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3/Data/Win32/Loc onda ubacim "Update" i "GDFBinary_en_US" u D:/Program Files/Origin/Battlefield 3...nakon toga odem u regedit, promjenim sta treba iz "ru_RU" u "en_US", pokrenem igricu i puff  opet isto "Your game contains corrupted files, please repair your game trough Origin"  pomalo sam izgubio zivce..nema veze malo cu peglat na ruskom ne vrijedi mi se zivcirat...

 Probaj ovo što kaže hjhjhhdjhdjh, nemaš kaj izgubiti!

 

P.S. Izgleda da skidaš language fajlove iz krive verzije (stariji update), pa ne radi s najnovijom verzijom BFa :(

 Riješio sam prijevod..sad je sve lijepo na engleskom ali nemam oružja kad se spawn-am 

 

EDIT: riješeno sve, radi kao podmazano sad...hvala 

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 22:39 (BAD_BOY01).
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

 

Pozdrav ljudi.molio bih vas za pomoc oko logiranja u origin.sinoc mi je doso neki update za win7.i pc se resetiro.nakon toga sam ponovo pokrenuo origin i kliknem na bf3 play,ali se nista nije desavalo.tj.nebi pokrenuo browser(chrom).deinstaliro i ponovo instaliro chromu i uspjelo je pokrenuti.ali je problem pri logiranju u moj akaunt.trazi 6 digit code.krenem preko ove aplikacije code unesem gdje trazi u chromu ali stalno pise neispravan kod.nemam pojma sta pogresno radim.nikako se logirati.kako da se logiram molim vas pomozite.hvala

evo odje nikako nemogu ubaciti kod 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2016 18:00 (santel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 3

na sniženju bf 3 i piknuo premium, nadam se da ima ljudi još na serverima, bf4 mi je zakon, vjerujem da bude i bf 3

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
mrakky kaže...

na sniženju bf 3 i piknuo premium, nadam se da ima ljudi još na serverima, bf4 mi je zakon, vjerujem da bude i bf 3

 S BF4 na trojku?

Ajde javi dojmove! Jos nisam cuo opis igre nekog tko je napravio taj prijelaz.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Uzeo premium ova igra sa premiumom nekako zjapi prazna... Nadam se da sam u krivu ali koliko sam vidio sve servere sa expanzijama baš i nije neka situacija.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Kewin kaže...

Uzeo premium ova igra sa premiumom nekako zjapi prazna... Nadam se da sam u krivu ali koliko sam vidio sve servere sa expanzijama baš i nije neka situacija.

 Igra je izašla prije više od 5 godina tako da... 

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Znam svjestan sam toga, Ali opet 5 godina može i ne mora biti puno ako igra ima dobar comunity i igrače. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Kewin kaže...

Znam svjestan sam toga, Ali opet 5 godina može i ne mora biti puno ako igra ima dobar comunity i igrače. 

 Upravo su premium i dlcovi općenito "zaslužni" za takvu situaciju jer odvajaju igrače pa nakon nekog vrimena većina sadržaja iz dodataka nestane

Potraži wbks servere, za njih sigurno znam da imaju bar nešto u ponudi jer se već godinama sa svakim bfom trude da igra ostane koliko toliko živa 

Iman jedan u favoritima ako ti može pomoći 

https://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/76f57132-4e11-4122-bade-81392fff0200/WBKS-Gaming-02-MixMode-AllMaps-200-T-FastSpawnFly-Noob/

12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3

Jedan onako, kvalitetan spoj

Iako tim u kojem sam bio ne zna baš čitati mini mapu :/

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3

Jel ima nekog tko još igra ovo? Hhaha

Eo sklopio sam mini kompilaciju, u svrhu isprobavanja ovih nekih kao introa itd..

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 23:36 (Dex.pwn).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 3

Dali je tko pokusao u zadnje vrijeme pokrenuti b3?

Nece mi ga browser naci tj nece da uvita stranicu.tako isto i za hardline!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
lange kaže...

Dali je tko pokusao u zadnje vrijeme pokrenuti b3?

Nece mi ga browser naci tj nece da uvita stranicu.tako isto i za hardline!?

 Evo učita mi stanicu, nisam pokrećao igru ali nevidim problema sa stranicom.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
lange kaže...

Dali je tko pokusao u zadnje vrijeme pokrenuti b3?

Nece mi ga browser naci tj nece da uvita stranicu.tako isto i za hardline!?

 Drugi browser.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice