Battlefield 4-Kupovina P&O

poruka: 1.306
|
čitano: 241.472
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
pirat kaže...

 

A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D

Znači ja koji sam kupio igru "normalnim" putem sam ovca i naivčina,a ti koji si ih zaje8o i do izlaska igre nečeš znati na ćemu si,si najpametniji?

Da.

 

:) Hehe, odkud si samo izvuko taj zakljucak?? :)

Ovo se odnosilo na one koji misle da smo mi "meksikanci" kupili najosnovniju verziju, bez icega, na Spanjolskom za 10-20 kuna jeftinije nego Ru verzija kosta po nekim ducanima, i to zbog EA hypea koji su stvorili. I da smo zbog toga naivne ovcice.

 

Nije bili nikako povezano s drugim nacinima kupnje.

Da ja trenutno radim, isto bi uzeo preko naseg Origina. Ovako sam ustedio 300kn, prodao stari proc. i kupio novi! A slicno razmisljaju valjda i svi ucenici, studenti i oni koji traze posao. Sorry ako sam se krivo izrazio :D

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O
Ne vjerujem ti,ti i dalje misliš da sam ja ofca :)
سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
pirat kaže...
Ne vjerujem ti,ti i dalje misliš da sam ja ofca :)

Pa da, al iz drugog razloga. Ja jaako volim ovce. ;) Skoro ko Skoti ;)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Bemu sve, moram i ja to ić kuptii prije neg blokiraju ili skoče cijene.

Cyber ti si prek meksika i igra ti je i u originu i u battlelogu? Piše da imaš CR? Odabrao si eng prilikom aktivacije?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

Ja sam u petak kupio preko Brazila, tako da nema brige što se tiče šljakanja.

 

uredno se sve prikazalo na originu i blogu, skinute pare s kartice, pričao sa supportom, itd...

 

koristio sam cyberov vodič i flyvpn.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
animosity_frenzy kaže...

Ja sam u petak kupio preko Brazila

 

Kakvo je vrijeme tamo?

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Friday kaže...
animosity_frenzy kaže...

Ja sam u petak kupio preko Brazila

 

Kakvo je vrijeme tamo?

 

oooo! prestaješ nas bojkotirat? Neka, lijepo je to. Samo znaj, ti si kriv što BF3 tema nije došla do 3000 stranica.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Frend pokušava kupit s karticom Zagrebačke banke preko Meksika. Čini mi se da je bilo govora da s njom ne prolazi. Je li to definitivno tako ili je netko možda uspio s njihovom karticom kupit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
LudaVjestica kaže...

Frend pokušava kupit s karticom Zagrebačke banke preko Meksika. Čini mi se da je bilo govora da s njom ne prolazi. Je li to definitivno tako ili je netko možda uspio s njihovom karticom kupit?

Ja sma uspio sa visa electron od zagrebacke i prošlo mi je

12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Dali ste plaćali direkt s karticom ili putem Paypala koji je vezan na tu karticu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Bombilakus kaže...

Dali ste plaćali direkt s karticom ili putem Paypala koji je vezan na tu karticu? 

 

Direkt, Paypal ionako nije opcija na mexičkom i brazilskom originu.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
animosity_frenzy kaže...
Bombilakus kaže...

Dali ste plaćali direkt s karticom ili putem Paypala koji je vezan na tu karticu? 

 

Direkt, Paypal ionako nije opcija na mexičkom i brazilskom originu.

Thx :) Btw tek sam sada skontao da procitavsi tu u threadu da se CR dobije sa svim paketima a ja budala mislio samo sa digital deluxom -.- O pameti moja haha

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 17:11 (Bombilakus).
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
fila2208 kaže...

Bemu sve, moram i ja to ić kuptii prije neg blokiraju ili skoče cijene.

Cyber ti si prek meksika i igra ti je i u originu i u battlelogu? Piše da imaš CR? Odabrao si eng prilikom aktivacije?

Meksiko.

Stara Origin adresa, ona iz tutoriala!

Imam igru i u Originu i Battlelogu.

 

Nije mi skinuta lova s kartice i nigdje se ne spominje C.R., ali u razgovoru sa supportom mi je potvrdjeno da je sve OK. Bilo tko sad uzme BF4 mora dobiti C.R. i lovu ce mi uzet kad dobijem igru. Makar, kao sto vidis, nekome odma uzme lovu.

 

Gdje se moglo sam odabrao Eng, a pod podatke HR.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
10 godina
protjeran
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

evo kao sto sam naopisao u bf4, ja sam probao sve po uputama na toj staroj adresi i nece. kartica je visa electron international od zagrebacke banke.

 

Jos cu poslije probati sa Master card isto zagrebacjke banke pa javim.

 

evo probao i sa MasterCard zagrebacjke banke ali i dalje javlja ovu gresku.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/849/xzk8.jpg/

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 17:40 (BFBeast).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

ZABA vjerojatno blokira. Meni nije htjelo ni Visa El. - devizni ZABA, niti Visa El. Hypo (multivalutni). Obzirom da je isti problem bio i sa Google pretpostavljam da banke blokiraju.

 

Uzeo sam Hypo prepaid MasterCard El. i prihvatilo je. Jedini problem sto izdavanje kartice traje cca. 2 tjedna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Bilo koja verzija preko origina sadrzi CR DLC!

Da, i ona za 220kn!

 

A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D

Znači ja koji sam kupio igru "normalnim" putem sam ovca i naivčina,a ti koji si ih zaje8o i do izlaska igre nečeš znati na ćemu si,si najpametniji?

Ponajprije kao jedan moderator, poraditi na gramatici, pod hitno{#} (neĆeš; na Čemu si), a što se ovog spominjanja domaćih životinja uzgajanih zbog vune i mlijeka tiče, prođosmo tu tematiku i problematiku već više puta - neki ljudi nemaju posla niti novaca da mogu izdvojiti 100€ za igru samo tako bez udara na kućni budžet, a i zašto bi, ako je isto moguće ostvariti za 450kn, meni osobno je to sasvim dovoljan razlog - zašto platiti nešto skoro duplo više novaca, ako istu stvar mogu dobiti za toliko manju cijenu, pa sad, ko voli 'bacat' lovu, nek izvoli{#}

15 godina
moderator
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Dok pišem preko mobitela gramatika  mi je najmanje bitna.    

Nemam ja ništa protiv vas koji kupujete u brazilu,al nemorate nas koji smo kupili normalnim putem nazivati ovcama

Na kraju krajeva moja poruka je bila više sprdačina nego nešto ozbiljno.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 18:35 (pirat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

koja je to sugava banka, idem sutra odmah u banku i prebaciti tekuci racun  u neku normalniju banku. nemogu vjerovati da nece ni mastercard ni visa electron, kakvo im je to poslovanje kao da smo u 20.stoljecu.

 

pogel sta im pise za tu karticu i jos csrvenim slovima, ali nema toga boga da radi.

 

http://www.zaba.hr/home/wps/wcm/connect/zaba_hr/zabapublic/kartice/debitne+kartice/visa+electron+international/

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 18:48 (BFBeast).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&OHA
pirat kaže...

Na kraju krajeva moja poruka je bila više sprdačina nego nešto ozbiljno.

haha, ajd sva sreca :) Ovaj put si fakat zvucal ozbiljno. A ja sam se samo branil jer je netko sve nas preorderase nazval ofcicama. Bila je samo obrana, a ne prebacivanje uvreda! Sorry jos jemput, ne bi stel da se moderator srdi na mene.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Pozdrav.

 

Jel itko od vas u mogućnosti naručiti BF4 preko mex proxy-a pošto ja nemam paypal?! Novce vam pošaljem na tekući.

 

Hvala!

Battlefield 3: leoDOR3_
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pozdrav.

 

Jel itko od vas u mogućnosti naručiti BF4 preko mex proxy-a pošto ja nemam paypal?! Novce vam pošaljem na tekući.

 

Hvala!

Možeš kupiti avenue mall poklon karticu i sam si kupiti.

CyberDemonVZ kaže...

 ne bi stel da se moderator srdi na mene.

Ma kakvi,i dalje te volim.{#}

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 19:16 (pirat).
14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
pirat kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pozdrav.

 

Jel itko od vas u mogućnosti naručiti BF4 preko mex proxy-a pošto ja nemam paypal?! Novce vam pošaljem na tekući.

 

Hvala!

Možeš kupiti avenue mall poklon karticu i sam si kupiti.

CyberDemonVZ kaže...

 ne bi stel da se moderator srdi na mene.

Ma kakvi,i dalje te volim.{#}

A kartica se može samo u ZG kupiti ili?

Battlefield 3: leoDOR3_
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
jopis kaže...

Ponajprije kao jedan moderator, poraditi na gramatici, pod hitno{#} (neĆeš; na Čemu si), a što se ovog spominjanja domaćih životinja uzgajanih zbog vune i mlijeka tiče, prođosmo tu tematiku i problematiku već više puta - neki ljudi nemaju posla niti novaca da mogu izdvojiti 100€ za igru samo tako bez udara na kućni budžet, a i zašto bi, ako je isto moguće ostvariti za 450kn, meni osobno je to sasvim dovoljan razlog - zašto platiti nešto skoro duplo više novaca, ako istu stvar mogu dobiti za toliko manju cijenu, pa sad, ko voli 'bacat' lovu, nek izvoli{#}

 

Kad već cjepidlačiš, valjda si htio spomenuti pravopis, ne gramatiku.

 

on topic:

Izvadite si prepaid kartice kad već kupujete preko interneta. Jako zgodna kartica zbog činjenice da nema minusa i možeš potrošiti samo onoliko koliko je na samoj kartici. Dakle kartica nije vezana za račun, tekući, žiro, devizni ili bilo kakav, odnosno vodi se zasebno. Zbog svega navedenog, idealna je za korištenje na internetu, jer je najmanja mogućnost zloupotrebe čak i ako bi došlo do krađe podataka.

 

U osnovi, to vam je ova Avenue Mall kartica samo ne znam radi li ona po principu use once and destroy ili možeš nadoplaćivati sredstva. Imate još kolko hoćete vremena do BF4, jer izrada kartice traje neka 2 tjedna ili sl., a koristit će vam i u budućnosti sigurno.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A kartica se može samo u ZG kupiti ili?

Poklon karticu možeš kupiti u bilo kojoj poslovnici Zagrebačke banke.

Tu pogledaj koja ti je najbliže.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 19:46 (pirat).
11 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Negdje sam navodno procitao da ce bf4 izaci u bundleu sa hd 9000 serijom, zna li netko vise o tome ?

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

DA.

KASNIJE SAM NAPISAO PROSIRENO IZDANJE, PA PROBAJ NJEGA NACI.

SORRY NA CAPS, MOB NECE SMANJIT SLOVA :(

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
CyberDemonVZ kaže...

DA.

KASNIJE SAM NAPISAO PROSIRENO IZDANJE, PA PROBAJ NJEGA NACI.

SORRY NA CAPS, MOB NECE SMANJIT SLOVA :(

Znaš otprilike datum, da ti potražim na profilu?!

 

EDIT: To je ovo?

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-4/157054.aspx?page=131&jumpto=3800010&sort=asc&view=flat

Battlefield 3: leoDOR3_
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 22:12 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Znaš otprilike datum, da ti potražim na profilu?!

 

EDIT: To je ovo?

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-4/157054.aspx?page=131&jumpto=3800010&sort=asc&view=flat

 

To je to. Imam arhivirano, pa znam. :-)

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Ready for battle!! :)

 

Išao preko brazila, ovaj proxy 201.73.70.40 3128

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2013 16:05 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice