Battlefield 4-Kupovina P&O

poruka: 1.306
|
čitano: 241.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Koja je razlika izmedu premiuma i običnog?

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

Di ja kupim preko mexikansog , offical strnica origina ili ? Posto imam jedan vpn . Hvala

14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Volvox kaže...

Koja je razlika izmedu premiuma i običnog?

Obični je sama igra, bez ikakvih dodataka(koji naravno moraš kupiti kako god pogledaš ako želiš igrat). Uz Premium dobiješ još dodatnih 5 ekspanzija(DLC-ova) u kojima se nalaze nove mape, nova oružja, nova vozila i ostalo.

 

http://www.battlefield.com/battlefield-4/buy

 

Evo dolje ti piše koje dodatne mogućnosti dobiješ sa premiumom.

Battlefield 3: leoDOR3_
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 11:49 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

nema vise na meksickom originu bf4 premiuma ?

ili krivo gledam

http://store2.origin.com/store/eaemea/search/?keywords=battlefield+4+premium

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Pa jesi li upalio proxy? ako ne upalis meksicki proxy neces ni vidjeti nista na meksickom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

da proxy je upaljen al nista

13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
twingley kaže...

da proxy je upaljen al nista

Kako si išao?
Ja idem internet options pa tamo u connections složiš proxy. Ako je origin2.store na portugalskom onda znači da radi. 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

ma nije u tome problem, slozim ja proxy i radi preko ff-a i sve je na spanjolskom :D
ali nema battlefield 4 premiuma

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Probaj skroz skoro do checkouta otic i bit ce ti nesto plavo,i kad kliknes na to,stavi ti premium u kosaricu. 

 

Tak je barem bilo prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

El mogu sa Erste maestro karticom naručivat sa Origina?

Battlefield 3: leoDOR3_
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

El mogu sa Erste maestro karticom naručivat sa Origina?

Nisam ziher, ali meksiko i brazil samo visa i maestro koliko sam vidio.,

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
fila2208 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

El mogu sa Erste maestro karticom naručivat sa Origina?

Nisam ziher, ali meksiko i brazil samo visa i maestro koliko sam vidio.,

Maestro ili Master? Velika je razlika :P

 

Maestro je za tekući račun, nju imam, a Master je kreditna kartica, to nemam.

Battlefield 3: leoDOR3_
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 20:27 (Nisam Ja,Nisi Ti).
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
fila2208 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

El mogu sa Erste maestro karticom naručivat sa Origina?

Nisam ziher, ali meksiko i brazil samo visa i maestro koliko sam vidio.,

Maestro ili Master? Velika je razlika :P

 

Maestro je za tekući račun, nju imam, a Master je kreditna kartica, to nemam.

Možda je i mastercard lol ne znam sad više :(

sry

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
10 godina
protjeran
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

ja sam danas isao zatvoriti racun u zagrebackoj banci i otrvorio sam u hypo ale adria, i uzeo sam njihovu MasterCard prepaid refresh karticu. pa javim jel prolazi kada je dobijem kroz 2 tjedna. pun mi kupef ovih nesposobnjakovica u zagrebackoj banci.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
fila2208 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
fila2208 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

El mogu sa Erste maestro karticom naručivat sa Origina?

Nisam ziher, ali meksiko i brazil samo visa i maestro koliko sam vidio.,

Maestro ili Master? Velika je razlika :P

 

Maestro je za tekući račun, nju imam, a Master je kreditna kartica, to nemam.

Možda je i mastercard lol ne znam sad više :(

sry

Maestro ne radi, isprobano malo prije. Sutra ću probat master od Erste banke.

Battlefield 3: leoDOR3_
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Dakle, kolika je točno cijena osnovne igre + Premiuma preko meksičkog abrakadabra-a?

 

Gledam na G2Play - 600 HRK.

 

 

Something witty.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 23:56 (forzzuk).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
forzzuk kaže...

Dakle, kolika je točno cijena osnovne igre + Premiuma preko meksičkog abrakadabra-a?

 

Gledam na G2Play - 600 HRK.

 

 

oko 450kn.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 23:55 (animosity_frenzy).
11 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

visa is PBZ radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
animosity_frenzy kaže...
forzzuk kaže...

Dakle, kolika je točno cijena osnovne igre + Premiuma preko meksičkog abrakadabra-a?

 

Gledam na G2Play - 600 HRK.

 

 

oko 450kn.

 Nije istina, bitno je jeftinije. Osnovna igra, dakle standard edition koji uključuje China Rising je 499 pesosa, a Premium je 399 pesosa dakle osnovna igra + Premium koštaju 898 pesosa što je oko 385 kuna. 1kuna = 0,428 pesosa, pa vi računajte.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Bilo koja verzija preko origina sadrzi CR DLC!

Da, i ona za 220kn!

 

A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D

Znači ja koji sam kupio igru "normalnim" putem sam ovca i naivčina,a ti koji si ih zaje8o i do izlaska igre nečeš znati na ćemu si,si najpametniji?

  Nije nitko ovca i ne može se baš reći da smo zajebali EA niti DICE. Jer realno s obzirom na kupovnu moć hrvata cijena Battlefielda 4 za nas bi svakako trebala biti bliža meksičkoj cijeni a ne europskoj.

Samo što EA ne može formirati cijene za svaku državu posebno pa onda lupi jednu za cijelu europu pa ak prođe - prođe. Tako smo i mi kupili meksikanca i isto ako prođe - prođe. {#} 

A i ovi iz EA nisu glupi, znaju da se tako kupuje i da im smeta već bi nešto poduzeli.

12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
t00mob kaže...

oko 450kn.

 Nije istina, bitno je jeftinije. Osnovna igra, dakle standard edition koji uključuje China Rising je 499 pesosa, a Premium je 399 pesosa dakle osnovna igra + Premium koštaju 898 pesosa što je oko 385 kuna. 1kuna = 0,428 pesosa, pa vi računajte.

A, ne znaju ljudi kak se najjednostavnije preracunavaju valute?

 

Kad si na google.hr samo upises brojku i skracenicu valute.

 

Npr, probaj upisati 898 MXN

{#}

 

Ili 100 USD, ili 100 EUR.....

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

http://www.xe.com/currencyconverter/

 

Ja ovaj koristim converter.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O
D4RKR1DE kaže...

  Nije nitko ovca i ne može se baš reći da smo zajebali EA niti DICE. Jer realno s obzirom na kupovnu moć hrvata cijena Battlefielda 4 za nas bi svakako trebala biti bliža meksičkoj cijeni a ne europskoj.

Samo što EA ne može formirati cijene za svaku državu posebno pa onda lupi jednu za cijelu europu pa ak prođe - prođe. Tako smo i mi kupili meksikanca i isto ako prođe - prođe. {#} 

A i ovi iz EA nisu glupi, znaju da se tako kupuje i da im smeta već bi nešto poduzeli.

Jooj kad moram svakom posebno objasniti.{#}

 

Cajber je rekao: "A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D"

 

Očito Cajber nije shvatio da je to bio sarkazam(valjda zato što nisam neki smajlić stavio),pa smo se izjasnili na drugoj strani ove teme(koju ti očito nisi pročitao) 

 

Ma zaboravi,ja sam i ovca i majmun i naivčina i peder.Eto. 

D4RKR1DE kaže...
Tako smo i mi kupili meksikanca i isto ako prođe - prođe. {#} 

A i ovi iz EA nisu glupi, znaju da se tako kupuje i da im smeta već bi nešto poduzeli.

Pa ja nisam uzeo "normalnim" putem igru zato što plivam u lovi,nego zato što želim biti siguran,a ne da si mislim šta će se dogoditi prvi dan kad igra izađe.

Ako nisi znao nekima su uzeli i BF3 PREMIUM,nekima sad i FIFU 14.

 

Ponovit ću opet,nemam ja apsolutno ništa protiv vas koji ste kupili igru u Meksiku,niti sam ikad napisao nešto protiv toga.

Šta se mene tiće možete kupiti i u Zimbabweu.{#}

 


سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

kao da je yebeno bitno, netko će ići proxy, netko full legit i na kraju ćemo se svi igrati jednako.

Meni je bitna para jer je neam, ne radim, i 250kn za igru koju ću igrati 2 god bez prestanka je poklon samo takav.

Ugl. bitno je da što više ljudi pomognemo da svi kupe, a ne šutit kao ribe i nikom ne pomoći sada... 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
6 0 hvala 3
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
fila2208 kaže...

kao da je yebeno bitno, netko će ići proxy, netko full legit i na kraju ćemo se svi igrati jednako.

Meni je bitna para jer je neam, ne radim, i 250kn za igru koju ću igrati 2 god bez prestanka je poklon samo takav.

Ugl. bitno je da što više ljudi pomognemo da svi kupe, a ne šutit kao ribe i nikom ne pomoći sada... 

Ja gledam na to kao zasto bih dao vise novaca nego sto trebam. Zasto bi ja davao visak novaca onima koji vec imaju i previse novaca.

 

To je isto kao da hoces kupiti novi auto i da ga vani mozes dobiti jeftinije za 20% ali ne ti bas hoces platiit punu cijenu u hrvatskoj da pomognez nasim trgovcima i drzavi koji vcec imaju nabrijanu maržu.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Stvar je jednostavna, ova igra uistinu vrijedi dobrih recimo 350 HRK po HRVATSKOM standardu života

gdje su to skoro pa 3 dnevnice, ovisi kako kome.

 

Izvući će se sigurno oko 500h igre (minimum, prosjek) i zabave iz te cifre.

 

Naravno da svi želimo proći što jeftinije ali isto tako vidim da bi svi htjeli biti sigurni

da pod a) neće popušiti igru, ban ili povrat novcazadnji tren dok drugi uživaju

i pod b) da im je kupovina odnosno transakcija sigurna

 

Ja ni sam ne znam, Cy mi je sve objasnio gdje i kako ali nisam još pametan...

Mada, ima vremena do 1.11. itekako, prvo da se odigra beta, stekne dojam...

 

 

 

 

Something witty.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Da li vam prolazi kupnja Amexom na meksičkom Originu? Znači ovom novom Originu ne onom starom store2origin.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Evo riješih igru jutros, mexico ftw, ali bez premiuma :(

Standardna shema kako je išlo i za indijski bf3 premium, samo je ovaj put mexico proxy u igri.

Na store2.origin ga nema uopće u searchu (battlefield 4 premium), nabasao sam na netu na product code pa sam ga ručno upucao, pa iskoristio direkt link na meksički store2 bf4 premium s jednog foruma također od prije 10 dana, ali sve bez uspjeha, kupnja igre 10min prije je prošla najnormalnije, ali premium sam išao naknadno riješit i nula bodova, otvori mi ga normalno u store2.originu ali kad stisnem reservar nema u onom malom prozorčiću ništa, samo sličica od bf4 premium i tekst tipa da je ovo prethodni odabir verzije prije dodavanja u košaricu (tak neš, da sad ne guglam točno), te mi ga nakon toga ne doda u košaricu. Ako odem na novi store, normalno mogu sve odabrati jer tamo postoji premium u searchu i u popisu pod bf franšizom, ali problem je kao i kod 90% ljudi na netu (pun je net istog problema), dobijem na kraju transakcije 'invoice failed' i to je to, probao sam 4-5x i to mi se sve vidi na accountu u popisu transakcija. Na kartici ima dovoljno love, a koliko vidim po rageu ekipe od svud, jednostavno faila autorizacijski sustav unutar ea -.-

Premium ću vjerovatno uzet u jednom cd key shopu di je cca 260kn (u mexicu je 180kn), ali jednostavno nemam više živaca za zahebancije za 80kn s ovim biserima iz ea, a i u toj varijanti je ušteda opet prilična u odnosu na naše origin cijene.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
BFBeast kaže...

ja sam danas isao zatvoriti racun u zagrebackoj banci i otrvorio sam u hypo ale adria, i uzeo sam njihovu MasterCard prepaid refresh karticu. pa javim jel prolazi kada je dobijem kroz 2 tjedna. pun mi kupef ovih nesposobnjakovica u zagrebackoj banci.

Prolazi sigurno jer sam ja njome plaćao.

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Sada ne mogu nac proxy normalni koji radi meksicki . Imam vpn ima puno drzava no nigdje meksiko :S http://prntscr.com/1sl70m

 

EDIT : Naso sam proxy ne vjerujem da je tako jeftino , jos imam od ea 15 posto popusta znaci igra bi me izasla oko 180 kn :P

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2013 17:06 (tireN1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice