Battlefield 4-Kupovina P&O

poruka: 1.306
|
čitano: 241.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
MasterG kaže...

čisto jedno pitanje. Imam BF4 koji sam dobio sa grafičkom karticom, mogu li sad kupiti BF4 premium u brazilu ?

 Možeš

www.eplati.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Onda jel ide Brazil ?
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Zamolio bih za mišljenje. Jel ima tko iskustva sa ove stranice kupovinu bf nastavka?

 

http://www.instant-gaming.com/en/search/?type[]=origin

 

 

Htjeo bi si bf4 kupit jer je kod njih 8 i nešt eura dok je od origina 10 eura.

 

A bf4 + dlc je oko 20 eura kod njih

 

Ako ima još koja stranica za sigurnu kupovinu slobodno nek se predloži.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Navali narode!

Origin Mexico:

BF 4 - 10 Dolara

Premium - 12,5 Dolara

Premium Edition - 21 Dolar

 

Brazil vjerojatno i jeftinije, al je previše problema s kupnjom tamo, pa nisam ni gledao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Koji je link za taj mexico origin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Koji je link za taj mexico origin?

 Bilo je vise pita objasnjeno na temi... cek, probat cu na brzinu napisat.

Odes na stranicu FlyVpn, skines program i pronađeš free username I pass.

Pokrenes program, uneses free podatke, pronađeš Meksiko i spojis se.

Pokrenes web browser (po mogucnosti u private modu),, i odes na Origin.

Otvorit ce se meksicki. Dolje odaberes English.

Nađeš igru, staviš u košaru, odeš na plaćanje, upišeš svoje podatke, odaberes PayPal, idpunis PayPal podatke.. i sad UGASIS FlyVpn i kliknes next (ili buy.. il sto vec pise)

Dalje se lako snadjed.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Hvala ti, al zar se ne vidi odkuda je paypal račun?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Hvala ti, al zar se ne vidi odkuda je paypal račun?

 Vjerojatno se vidi. Ako očito ih baš briga :) Hvale se brojem prodanih kopija ;)

Na BF3 I BF4 temi je 70%-80% (ako ne i više) ljudi kupilo na ovaj način igre i dodatke, i još nitko nije dobio nikakav ban, upozorenje ili nešto slično.

 

Najgore što se dogodilo je da transakcija nije prošla i vraćena je lova. Pokuša se opet i prođe :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

 Ako ti se sviđa  samo taj DLC, uzimaj!

Ja bi osobno obavezno išao na Premium. Ili golu igru. Jedan DLC mi je bez veze, jer ako se kasnije ipak odlučim za premium, onda opet dobivam već kupljene mape, pa sam zapravo bacio taj novac...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Gledao sam ovim sistemom preko holu da se radi. NO sjetio sam se, da li moram mijenjat i podatke iz mog origiin accounta na brazilske?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Gledao sam ovim sistemom preko holu da se radi. NO sjetio sam se, da li moram mijenjat i podatke iz mog origiin accounta na brazilske?

 Meksiko ne. Brazil je jako čudan. Možeš probati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Zanimljiva je stvar ta, što meni na mexico neće prebacit, a brazil može.

Jel imao još tko takav slučaj?

 

A što je sa rusijom? Vidim da se premium može dobit za 108 kuna. I jel se igrica dobije na ruskom ili...? :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 13:59 (tonik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Zanimljiva je stvar ta, što meni na mexico neće prebacit, a brazil može.

Jel imao još tko takav slučaj?

 

A što je sa rusijom? Vidim da se premium može dobit za 108 kuna. I jel se igrica dobije na ruskom ili...? :D

 Ja, na Holi. Nisu ni radili ni Meksiko ni Brazil. Sado sad predlazem ovaj drugi program.

 

Hmmm, Rusija..? Svugdje se dobije medunarodna verzija, pa pretpostavljam da i na ruskom Originu. Hvala Ceco.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 14:38 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Na ruskom je only Russian and Poljski. Pa pise vam u opisu orgina. U Rusiji se isplati uzet premium I sl sto nema veze sa jezikom. Npr u rusiji se isplati uzet igre drugi kuca tipa ubisoft Red Project itd jer dobijes globalnu igru za daleko manju lovu.
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Evo kupio preko brazila, no sad čekam dalje. pod order history mi piše payment pending. Koliko se inaće čeka?

 

------------------------------------


Ništa od toga, pokupio sam odbijenicu veliku kao brazilsku kuću. Odbijeno mi je. Šmrc...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 15:36 (tonik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Evo kupio preko brazila, no sad čekam dalje. pod order history mi piše payment pending. Koliko se inaće čeka?

 

------------------------------------


Ništa od toga, pokupio sam odbijenicu veliku kao brazilsku kuću. Odbijeno mi je. Šmrc...

 mislim da ništa od brazila...eventualno preko mexica...planiram sutra poabaviti se time da konačno premium nabavim :/ 12,5$ se ne smije propustiti, ako i to ne uspije onda ću direktno preko origina.com taman je na 170kn što ajde mogu pregrmit

13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Uspio sam doći do meksičkog preko mozzile i add on-a ali meni za premium izbacuje cifru od 21 dolar, nigdje 12.5 kako si ti našao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

evo kopija od cybera od danas:

 

"Navali narode!

 

Origin Mexico:

BF 4 - 10 Dolara

Premium - 12,5 Dolara

Premium Edition - 21 Dolar

 

Brazil vjerojatno i jeftinije, al je previše problema s kupnjom tamo, pa nisam ni gledao."

 

PREMIUM EDITION je 21$

a samo premium (dakle ako već posjeduješ BF4, kao ja) onda je 12,5$

 

javi ako ti uspije preko mexica uzeo bih i ja a ne znam kako se to radi, pa bih te kontaktirao

10 godina
protjeran
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Vidim da ima raznih komplikacija preko tih stranih proxya za kupnju. Jebes to. Ak cu uzimat Premium uzet cu na akciji od 25€ na normalnom Originu :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
MasterG kaže...

evo kopija od cybera od danas:

 

"Navali narode!

 

Origin Mexico:

BF 4 - 10 Dolara

Premium - 12,5 Dolara

Premium Edition - 21 Dolar

 

Brazil vjerojatno i jeftinije, al je previše problema s kupnjom tamo, pa nisam ni gledao."

 

PREMIUM EDITION je 21$

a samo premium (dakle ako već posjeduješ BF4, kao ja) onda je 12,5$

 

javi ako ti uspije preko mexica uzeo bih i ja a ne znam kako se to radi, pa bih te kontaktirao

 

Evo našao sam taj premium za 12.5 dolara. No, hmmm, meni izbacuje na meksičkom 9,99 dolara.

 

 

Evo uzeo BF4 premium za 9.99 dolara, i sad mi se plus uz to skida bf4 community operations.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 17:07 (tonik).
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
ceco22 kaže...
Na ruskom je only Russian and Poljski. Pa pise vam u opisu orgina. U Rusiji se isplati uzet premium I sl sto nema veze sa jezikom. Npr u rusiji se isplati uzet igre drugi kuca tipa ubisoft Red Project itd jer dobijes globalnu igru za daleko manju lovu.

 Meni bi bilo glupo kupovat igru na stranom jeziku koji uopce ne kuzim samo zato da bi prosao povoljnije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Pa to sam i napisao. Sad ako netko razumi ruski ili poljski njemu je svejedno. Ali uglavnom u opisu igre vam stoji na kojim jezicima je dostupna i igre drugih izdavaca na orginu u 99% naslova imaju engleski.
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Baš sam pročitao na drugoj temi, ti i ako uzimaš rusku verziju onda ako te uhvate onda si najebo, baniraju te.

A i nije neki gušt preko ruske igrat ako se nezna jezik, a promjene jezika nema.

Bf3 & Bf 4 - nick - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
tonik kaže...

Baš sam pročitao na drugoj temi, ti i ako uzimaš rusku verziju onda ako te uhvate onda si najebo, baniraju te.

A i nije neki gušt preko ruske igrat ako se nezna jezik, a promjene jezika nema.

 Ja nemam nikakvih briga oko sankcija s banovima. Kupio sad i Premium preko normalnog Origina za 25 € dok je na akciji -50%

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Nema nikakvog baniranja od strane orgina (provjereno). Druga stvar je Steam i drugi servisi. 90 kluceva koji se prodaju po netu su porijeklom iz trecih zemalja. Najgora stvar je ako te netko prijavi za prevaru vrate ti pare i uzmu igru. Bilo je par slucajeva sa bf3 premium acc.
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Ja sam uzeo preko mexica digital delux edition za 9.99  jer ćisti premium je bio 21 dolar.

Bf3 & Bf 4 - nick - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Preko Meksika je Premium 90kn jel tako?

BF4: hRci_HR
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

da, jučer uzeo

8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

Probavam vec 2 dana to preko FlyVpn i nece nikako...spojim se, odem na Origin,stavim u kosaricu, napravim origin account, odem na paypal plačanje i sad ako ostanem ulogiran preko mexica mi dođe na Pay pal ali piše security nešto i verify your account ako hoču da me nazovu da potvrdim račun, vjerojatno jer skuže da sam u mexicu a paypal je na HR...ako se odlogiram sa FlyVpn kad upišem podatke na paypal....uspije uči na paypal, piše 150kn i odem continue i dođe neki error ili piše na meksičkom da je veza prekinuta sa paypalom...šta da radim?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice