Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.129.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 4

Kako smo se ja i jedan moj prika usavršili gađanje smawom, ne bi puno letili.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
dery kaže...

Kako smo se ja i jedan moj prika usavršili gađanje smawom, ne bi puno letili.

 E, vidiš, ovo je dobar prijedlog. Nisam dobar sa smawom, ali bi mi dva takva igrača dobro došla...

Makar, i to smo pokušali, mislim da je jednom uspjelo :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 4

Šta i u BF1 su dominirali helići?

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...

Šta i u BF1 su dominirali helići?

 Aaa, trebao sam ga i igrati!

Ja sam instalirao BF1 i vratio se u BF4.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Ekipa, koji mod preporucate za uhodavanje jednog pocetnika u bf4 mp... jucer uzeo origin access, jebena mi je igra ne prasta greske ko bf1... u sekundi si mrtav... htio bih se sto prije usaltati, a ne da sluzim ko topovsko meso

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
lav1000 kaže...

Ekipa, koji mod preporucate za uhodavanje jednog pocetnika u bf4 mp... jucer uzeo origin access, jebena mi je igra ne prasta greske ko bf1... u sekundi si mrtav... htio bih se sto prije usaltati, a ne da sluzim ko topovsko meso

 Death match, malo na brzinu da se naučiš na oružja i onda ravno na conquest.

Probaj igrati s ekipom.

Dodaj mene, slobodno se spojiš kad vidiš da igram (ako imam score 0:20 onda mi je opet sin pokrenuo igru pa skače okolo)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 14:01 (CyberDemonVZ).
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4

evo poslao sam ti request na origin, hvala kad te vidim joinat ću se, pripremi živce za njubaru 

11 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
lav1000 kaže...

Ekipa, koji mod preporucate za uhodavanje jednog pocetnika u bf4 mp... jucer uzeo origin access, jebena mi je igra ne prasta greske ko bf1... u sekundi si mrtav... htio bih se sto prije usaltati, a ne da sluzim ko topovsko meso

 Death match, malo na brzinu da se naučiš na oružja i onda ravno na conquest.

Probaj igrati s ekipom.

Dodaj mene, slobodno se spojiš kad vidiš da igram (ako imam score 0:20 onda mi je opet sin pokrenuo igru pa skače okolo)

 Uvijek djeca kriva.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4

mene kad vidite na bf1 nešto tipa 40-5 i sl. to žena roka, zamišlja mene na nišanu 

malac još premalen, njemu su crtići na yt još uvijek top

 

edit

bf1 evo jučer par deadmatcheva skor k/d blizu 1...napredak u odnosu na jutro... ali zajebano je... ali zabavno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 12:12 (lav1000).
12 godina
offline
Re: Battlefield 4

Nije uvijek!

Samo kad je KD negativan 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Što učiniti kada nemam ping? Doslovno ga nemam, niti u Battlelogu, niti u igri, pa me ping checker stalno izbacuje sa servera.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
NiramX kaže...

Što učiniti kada nemam ping? Doslovno ga nemam, niti u Battlelogu, niti u igri, pa me ping checker stalno izbacuje sa servera.

 Kombinacija provider, router, firewall.

 

Ako je ovo zadnje onda najlakše središ, samo pustiš BF kroz filter, ako je ovo drugo, onda je teže, trebaš se igrati s opcijama u routeru vezano uz firwall ili port forward, i na kraju neki provideri imaju firewall koji se uključuje na korisničkim stranicama.

 

I nekoliko ljudi je imalo ovaj problem na temi, neki ga nisu rješili, a nekima je uspjelo tek s kupovinom novog routera :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
NiramX kaže...

Što učiniti kada nemam ping? Doslovno ga nemam, niti u Battlelogu, niti u igri, pa me ping checker stalno izbacuje sa servera.

 Kombinacija provider, router, firewall.

 

Ako je ovo zadnje onda najlakše središ, samo pustiš BF kroz filter, ako je ovo drugo, onda je teže, trebaš se igrati s opcijama u routeru vezano uz firwall ili port forward, i na kraju neki provideri imaju firewall koji se uključuje na korisničkim stranicama.

 

I nekoliko ljudi je imalo ovaj problem na temi, neki ga nisu rješili, a nekima je uspjelo tek s kupovinom novog routera :(

 

Već je whitelistana u Firewallu. Problem je nastao nakon reinstalacije OS-a. Postavke routera uopće nisu mijenjane. Nije mi nikako jasno što bi moglo biti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 13:23 (NiramX).
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
NiramX kaže...
 

Već je whitelistana u Firewallu. Problem je nastao nakon reinstalacije OS-a. Postavke routera uopće nisu mijenjane. Nije mi nikako jasno što bi moglo biti.

Možda trebaš posebno naglasiti firewallu da dozvoljava dolazni zahtjev za ping:

https://kb.iu.edu/d/aopy

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-networking/how-to-enable-ping-response-in-windows-7/5aff5f8d-f138-4c9a-8646-5b3a99f1cae6?auth=1

https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc749323(v=ws.10).aspx

 

Ne znam koje Windowse imaš, ali probaj nešto ovakvo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
NiramX kaže...
 

Već je whitelistana u Firewallu. Problem je nastao nakon reinstalacije OS-a. Postavke routera uopće nisu mijenjane. Nije mi nikako jasno što bi moglo biti.

Možda trebaš posebno naglasiti firewallu da dozvoljava dolazni zahtjev za ping:

https://kb.iu.edu/d/aopy

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-networking/how-to-enable-ping-response-in-windows-7/5aff5f8d-f138-4c9a-8646-5b3a99f1cae6?auth=1

https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc749323(v=ws.10).aspx

 

Ne znam koje Windowse imaš, ali probaj nešto ovakvo.

 

Nažalost, ne pomaže ništa.

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ima li kakav jednostavniji naćin dodi do mp7 puske osim onog prikazanog na youtubu? 

 

Gledao sam jucer malo lik sjedne u tenk i rešeta po avionima i helićima sa ona 2 topa na tenku. i onda uzem glupi minobacac i skine heli i dobije mp7 :( 

 

Ja većinom igram tdm tako da kad udem u tenk imam samo onaj mitraljez na njemu nemogu kur.. nikog skinit s njim a kamoli heli ili avion. a kad uzmem taj bacak raketa za pogodit heli u kretanju je kao dobit eurojack pot :( 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
bongy kaže...

Ima li kakav jednostavniji naćin dodi do mp7 puske osim onog prikazanog na youtubu? 

Gledao sam jucer malo lik sjedne u tenk i rešeta po avionima i helićima sa ona 2 topa na tenku. i onda uzem glupi minobacac i skine heli i dobije mp7 :( 

Ja većinom igram tdm tako da kad udem u tenk imam samo onaj mitraljez na njemu nemogu kur.. nikog skinit s njim a kamoli heli ili avion. a kad uzmem taj bacak raketa za pogodit heli u kretanju je kao dobit eurojack pot :( 

 To nije tenk, to ti je Anti-Air.

 

MP7 dobiješ kad dobiješ 3 anti air ribbona (Za jedan ribbon moraš uništiti dvije letjelice, znači za 3 ribbona, moraš ih uništiti 6. To ti je najlakše s AntiAir-om)

Ti možeš skinuti letjelice s čim hoćeš, nemraš kako je u vidu, al tak je najlakše.

 

I na kraju jedan kill, također letjelicu, s anti air oružjem - igla ili stinger.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 4

Ajesmo ih se bome naiglali 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Na kojoj mapi ima taj anti-air? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
bongy kaže...

Na kojoj mapi ima taj anti-air? 

 Golmud Railway,  Altai Range, Rouge transmission, Dawnbreaker, sve China rising mape osim Gulin peaks...

  • Seige of Shanghai, Paracel Storm, Flood Zone (rush), Hainan Resort, Lancang Dam, Zavod 331
  • Ona nova mapa ...
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
bongy kaže...

Na kojoj mapi ima taj anti-air? 

 Golmud Railway,  Altai Range, Rouge transmission, Dawnbreaker, sve China rising mape osim Gulin peaks...

  • Seige of Shanghai, Paracel Storm, Flood Zone (rush), Hainan Resort, Lancang Dam, Zavod 331
  • Ona nova mapa ...

 O.k hvala ;) 

 

danas ću probat to napravit

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

danas probo na Golmud Railway igrati na cijeloj mapi nisam uspio naci ni jedan anti air. lik mi kaze imas u bazi kao nekoj, kojoj bazi nemam pojma. opuco sam jedno 50 hitaca sa siglom i srusio jedan heli. 

 

nevjerojatno kako je dobiti te glupe ribbone. jednostavno nemozes nikoga skinit

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
bongy kaže...

danas probo na Golmud Railway igrati na cijeloj mapi nisam uspio naci ni jedan anti air. lik mi kaze imas u bazi kao nekoj, kojoj bazi nemam pojma. opuco sam jedno 50 hitaca sa siglom i srusio jedan heli. 

 

nevjerojatno kako je dobiti te glupe ribbone. jednostavno nemozes nikoga skinit

 Ovako izgleda, odabereš ga kad se pojavi i klikneš Deploy.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 4

 S anti airom je prilično lako farmati killove pa se svi otimaju za njega. Najbolje ti je kad je odbrojavanje zadnjih 5 sekundi prije početka runde klikati što brže možeš na anti air i nadati se da ćeš ga baš ti ugrabiti. 

I pokušaj naći servere sa fast vehicle spawn.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

AA se ovako koristi a ne za ubijanje vozila 

 

 

 

Nego jel ima najava za novi bf? Oce bit helikoptera? Noobova?

aka carrycopter
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4

Pun mi k bf1, deinstal i vračam se na ovo.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
dery kaže...

Pun mi k bf1, deinstal i vračam se na ovo.

 Pa šta bi?

 

Dođi na onaj server šta sam napisao u BF1 temi, ima naših, ima dobrih igrača, mala zezancije.

15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
dery kaže...

Pun mi k bf1, deinstal i vračam se na ovo.

 Pa šta bi?

 

Dođi na onaj server šta sam napisao u BF1 temi, ima naših, ima dobrih igrača, mala zezancije.

 Počelo sa server disconected sa zadnjim pečom ili možda poslije zadnjeg win update, a i zasitio se nakon 300h igranja, nedostaje mi moderno oružje i sva stara ekipa uglavnom više ne igra. Nemam više volje.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 4

Može netko pogledati pingove u Server browseru u igri?

Meni svi serveri imaju ping 46, pa ne znam dal je do mene, ili neki njihov buh. Hvala unaprijed.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...

Može netko pogledati pingove u Server browseru u igri?

Meni svi serveri imaju ping 46, pa ne znam dal je do mene, ili neki njihov buh. Hvala unaprijed.

 meni isto! tak je neki dan bilo i u bf1

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice