Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.082.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
16 godina
offline
Battlefield 4

Evo budući da je službeno potvrđeno da stiže, red je da napravimo BF4 temu.

 

Gotovo ništa se za sad ne zna, osim da se pristup beti može osigurati preorderom MOH: Warfightera. Beta bi trebala biti dostupna na jesen 2013. godine.

 

Eto, idemo ovom temom ubit rekord čitanosti i aktivnosti koji je postavio BF3. :)

 

Detalji o beti - http://www.battlefield.com/battlefield4

 

Fixevi za DLCove:

http://www.sendspace.com/file/j07zwr

http://www.sendspace.com/file/qh1eku

http://www.sendspace.com/file/t3n0f5

https://www.sendspace.com/file/0z7w60

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 8:27 (pirat).
 
44 33 hvala 22
14 godina
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...

Evo budući da je službeno potvrđeno da stiže, red je da napravimo BF4 temu.

 

Gotovo ništa se za sad ne zna, osim da se pristup beti može osigurati preorderom MOH: Warfightera. Beta bi trebala biti dostupna na jesen 2013. godine.

 

Eto, idemo ovom temom ubit rekord čitanosti i aktivnosti koji je postavio BF3. :)

Smrade ='(

 

Baš krenuo otvoriti temu =((((((

 

Na facebooku su stavili istu sliku, dakle službeno je, nije greška.

 

 

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
offline
Battlefield 4
Najobičnije trofuliranje sa strane EA, e !
BF3 FlamingKing
Moj PC  
7 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Players that pre-order the Medal of Honor Warfighter Limited Edition will receive a day 1 early multiplayer unlock of the U.S. Navy SEAL Tier 1 Sniper with exclusive content in Medal of Honor Warfighter.



Ko tu koga?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Battlefield 4

EA nas, na žalost.

 

Samo me pati gdje je Bad Company 3 o kojem se pričalo. Nekako mislim da bi Bad Company 3 bio bolji od Battlefielda 4, BC2 je bio super. Najbolji BF.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
9 7 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Volio bih da je BC3 u pitanju a ne BF4...Ako stvarno bude BF4 onda se može vidjet koga EA kopira(Activision)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
offline
Battlefield 4

Bezveze, godinu dana nakon toga vjerovatno će izdat već peticu.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
fila2208 kaže...

Bezveze, godinu dana nakon toga vjerovatno će izdat već peticu.

Zapravo 2 godine.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Zna li se ikakva radnja u BF4?

The truth is...I am IronMan.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 18:07 (VALVE).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
AA-d00d kaže...
fila2208 kaže...

Bezveze, godinu dana nakon toga vjerovatno će izdat već peticu.

Zapravo 2 godine.

Ma nije isključeno da će između bacit bc3 samo za konzole ili tako nešto. U svom stilu.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

EA announce if you pre-order Battlefield 5 now you also get access to the Medal of Honor: Gunshooter Beta in Autumn 2014 XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...

Eto, idemo ovom temom ubit rekord čitanosti i aktivnosti koji je postavio BF3. :)

Jedini rekord koji je postavio BF3 je onaj u količini spama.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
moderator
offline
Battlefield 4

Stavi ovo u prvi post.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 19:35 (pirat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

EA mi se sada službeno gadi. Zašto već tako brzo? BF3 se prodao dobro (i još uvijek ga kupuju), zaradili su gomilu novca Premiumom (a i on je dokaz da im se očito sviđa CoD-ov model, BF = Infinity Ward, MoH = Treyarch, Premium = CoD Elite), namjeravaju nam dati još dvije ekspanzije (očito već više-manje ili potpuno dovršene...) i sad već ide nova igra. Računam ja, to je dobra  lova - pogotovo ako ne kupiš Premium pa plaćaš svaki EP posebno. Lopovi, smradovi, izdajnici!

Vraćam se na BF2.

AKA TheRoko121 (Origin/Steam) ///// Kad narastem bit ću Mentalist.
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Sva sreca da mi BC3 ne diraju dok se stvari ne srede.

EA zgadio DICE!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
roko121roko kaže...

EA mi se sada službeno gadi. Zašto već tako brzo? BF3 se prodao dobro (i još uvijek ga kupuju), zaradili su gomilu novca Premiumom (a i on je dokaz da im se očito sviđa CoD-ov model, BF = Infinity Ward, MoH = Treyarch, Premium = CoD Elite), namjeravaju nam dati još dvije ekspanzije (očito već više-manje ili potpuno dovršene...) i sad već ide nova igra. Računam ja, to je dobra  lova - pogotovo ako ne kupiš Premium pa plaćaš svaki EP posebno. Lopovi, smradovi, izdajnici!

Vraćam se na BF2.

Kak to misliš brzo? Kad izađe BF4 proći će 2 godine a možda i više od izlaska Battlefielda 3.

2 godine razmaka je dovoljno.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Jadan forumov server s vama. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...
roko121roko kaže...

EA mi se sada službeno gadi. Zašto već tako brzo? BF3 se prodao dobro (i još uvijek ga kupuju), zaradili su gomilu novca Premiumom (a i on je dokaz da im se očito sviđa CoD-ov model, BF = Infinity Ward, MoH = Treyarch, Premium = CoD Elite), namjeravaju nam dati još dvije ekspanzije (očito već više-manje ili potpuno dovršene...) i sad već ide nova igra. Računam ja, to je dobra  lova - pogotovo ako ne kupiš Premium pa plaćaš svaki EP posebno. Lopovi, smradovi, izdajnici!

Vraćam se na BF2.

Kak to misliš brzo? Kad izađe BF4 proći će 2 godine a možda i više od izlaska Battlefielda 3.

2 godine razmaka je dovoljno.

Ma to je valjda zato jer sam pod dojmom da je prije trajalo duže {#} treba vremena da se sve slegne. Zapravo su ga prerano najavili, u tome je stvar...

Ali ostajem pri CoD-model teoriji {#}

AKA TheRoko121 (Origin/Steam) ///// Kad narastem bit ću Mentalist.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 20:30 (roko121roko).
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
roko121roko kaže...

Ma to je valjda zato jer sam pod dojmom da je prije trajalo duže {#} treba vremena da se sve slegne. Zapravo su ga prerano najavili, u tome je stvar...

Dojam te vara, ali da... djelovalo je dulje. 

 

U principu je uvijek razmak između 2 Battlefielda bio godinu-godinu i pol.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...
roko121roko kaže...

Ma to je valjda zato jer sam pod dojmom da je prije trajalo duže {#} treba vremena da se sve slegne. Zapravo su ga prerano najavili, u tome je stvar...

Dojam te vara, ali da... djelovalo je dulje. 

 

U principu je uvijek razmak između 2 Battlefielda bio godinu-godinu i pol.

Vjerojatno su problem napravili 2142 i BC2... *thinking*

Ali plakanje mi neće pomoći kad ću ionako završit s kupljenim BF4 i opet bitchati kad na red dođe petica. (ili, ako imamo sreće, BC3)

AKA TheRoko121 (Raptr/Origin/Steam) ///// Kad narastem bit ću Mentalist.
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Danny_HR kaže...
roko121roko kaže...

EA mi se sada službeno gadi. Zašto već tako brzo? BF3 se prodao dobro (i još uvijek ga kupuju), zaradili su gomilu novca Premiumom (a i on je dokaz da im se očito sviđa CoD-ov model, BF = Infinity Ward, MoH = Treyarch, Premium = CoD Elite), namjeravaju nam dati još dvije ekspanzije (očito već više-manje ili potpuno dovršene...) i sad već ide nova igra. Računam ja, to je dobra  lova - pogotovo ako ne kupiš Premium pa plaćaš svaki EP posebno. Lopovi, smradovi, izdajnici!

Vraćam se na BF2.

Kak to misliš brzo? Kad izađe BF4 proći će 2 godine a možda i više od izlaska Battlefielda 3.

2 godine razmaka je dovoljno.

Ako bude 2 godine razmaka, onda im je bolje da unaprijede ovaj engine i optimiziraju ga da radi bolje nego FB2 sada!

royalhero kaže...

Jadan forumov server s vama. {#}

Mozda ti kao "developer" mozes nesto sredit. {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
VALVE kaže...

Zna li se ikakva radnja u BF4?

Uzmi pušku i pucaj. Eto ti radnje.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

A izgleda mi rano,znam da je bf3 već neko vrijeme vanka, akrtivno ga igram i uživam al volio bih da od zadnjeg dlc-a bude bar godinu dana pauze do pune verzije novog bf-a. Neka onda iskrešu ove dlc-ove za bf3 brže.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
roko121roko kaže...

EA mi se sada službeno gadi. Zašto već tako brzo? BF3 se prodao dobro (i još uvijek ga kupuju), zaradili su gomilu novca Premiumom (a i on je dokaz da im se očito sviđa CoD-ov model, BF = Infinity Ward, MoH = Treyarch, Premium = CoD Elite), namjeravaju nam dati još dvije ekspanzije (očito već više-manje ili potpuno dovršene...) i sad već ide nova igra. Računam ja, to je dobra  lova - pogotovo ako ne kupiš Premium pa plaćaš svaki EP posebno. Lopovi, smradovi, izdajnici!

Vraćam se na BF2.

Zašto? zato...

KILL! Have no fear!
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Praetorian1 kaže...
VALVE kaže...

Zna li se ikakva radnja u BF4?

Uzmi pušku i pucaj. Eto ti radnje.

I spasi svijet od ruske nuklearne prijetnje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Mitch kaže...
I spasi svijet od ruske nuklearne prijetnje.

Hmm, kakvo je stanje trenutno možda bu bilo i od Iranske nuklearne prijetnje?

 

Ma neka stave da spašavamo svijet od Amera malo za promjenu, baš bih sa guštom malo puckarao po njima, dosadilo mi pucanje po talibanima, rusima, svakojakim arapima, korejancima, vijetnamijcima......

BF3 Battlelog: pijana_carapa
14 godina
offline
Battlefield 4

A pocem je taj MOH: Warfightera u indiji {#} ,ma kaj beta ocu alfu {#} da mi opet po metro-u leti onaj IFV

www.bfwarzone.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 4
athlon64 kaže...

A izgleda mi rano,znam da je bf3 već neko vrijeme vanka, akrtivno ga igram i uživam al volio bih da od zadnjeg dlc-a bude bar godinu dana pauze do pune verzije novog bf-a. Neka onda iskrešu ove dlc-ove za bf3 brže.

Koja retardirana logika, dosadit će ti igra 6 mj nakon što neće biti nikakvog dlc-a i onda češ on and off igrat tu i tamo zadnjih 6 mj. BF igre su uvijek izlazile svakih god i pol dana više manje, s tim da je igra poput BF 2142 izašla samo godinu dana nakon BF2 jer je koristila potpuno isti engine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2012 15:32 (stormich50).
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

A što se tiće pre-orderanja Warfightera, kladim se da će BF3 premiumima dat beta invite za BF4 (ako ne i alpha, kao što se ljude s visokim veteran statusom pozvalo u alphu za BF3) ali to još neće reči da bi ljudi preorderali Warfighter (igru koja se koristi kao beta game za tweakanje enginea koji koristi BF, nema smisla kupovat to uopče) - ako ćete ove godine kupovati fps, preporučam Arma 3 - podržavat ćete PC ekskluzivu barem, umjesto EA kojem je samo bitno natjecat se s CoD-om.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2012 15:10 (stormich50).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
stormich50 kaže...

A što se tiće pre-orderanja Warfightera, kladim se da će BF3 premiumima dat beta invite za BF4 (ako ne i alpha, kao što se ljude s visokim veteran statusom pozvalo u alphu za BF3) ali to još neće reči da bi ljudi preorderali Warfighter (igru koja se koristi kao beta game za tweakanje enginea koji koristi BF, nema smisla kupovat to uopče) - ako ćete ove godine kupovati fps, preporučam Arma 3 - podržavat ćete PC ekskluzivu barem, umjesto EA kojem je samo bitno natjecat se s CoD-om.

Inače me živciraš i tvoji postovi mi se ne sviđaju, ali za ovaj si u pravu. +1

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice