Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Jack Sparrow kaže...

Da preferiram Hamadu, kao i ove nove otvorenije mape naspram Metroa, ali nikad se ne bunim za malo raznolikosti koje mi donosi takva mapa

 Preferiram gledati LevelCapa iznad Metroa. Mislim da to dovoljno govori o kvaliteti Metro mapa kroz BF igre.

 

Pa ovaj Metro je cak i meni zabavan, mada vise u CQ nego u BT modu. 

Neznam kakav je u Rushu, ali mislim da bi bio izvrstan u Frontlines modu, onom bas iz BF1 kakav je bio.

 

Btw Hamada je odlicna mapa u CQu.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa ne moraš uživati, nitko nikoga ne sili da igra, ali ne treba ni od igre tražiti da bude kao BF3, ako i sam znaš da to neće biti nikad, pa ni tada.

 

Najgore je kad ljudi očekuju nešto od igre, kad ne dobiju baš ono što su oni očekivati, eh tada su razočarani jer igra nije baš onako kako su to oni zamislili.

Isto i sa mapama kad ljudi wajnaju. Ova je pre velika, ova previše vode, ona je prezatvorena. Pa to i jest bit svih tim mapa, da svaka bude drugačija i nudi drugačiji gameplay. Na igraču je da se prilagodi i mjenja playsyle kako se mapa mjenja.

Da preferiram Hamadu, kao i ove nove otvorenije mape naspram Metroa, ali nikad se ne bunim za malo raznolikosti koje mi donosi takva mapa. 

 Da, jer nije ljudski ni normalno imati očekivanja za nešto, pa se ili razočarati ili ugodno iznenaditi 

 

 

westie realan

 nemam volje slušati tog lika jer odugovlači i dosadan je haha

 

Napisao sam već da DICE često previše mjenja mišljena i sami ponekad lutaju kojim putem igra ide. Ono kad su izbacili dvije male mape za TDM, pa najavili 5v5 pod, pa opet scrapali to sve. Te da im falio content, ali i dalje to sve već znamo i jednostavno smo prihvatili igru kao takvu.

 

Pa neću sad prestati igrati igru jer su ubaciti 2 male mape, koje u biti ja neću ni igrati. Neka je onima koji vole, ali i dalje je igra dobra i vjerovatno najbolji shooter.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

nemam volje slušati tog lika jer odugovlači i dosadan je haha

 

 

 

Nisam dakle jedini koji je primijetio.  Znači, lik mora napumpati svaki video preko 10 minuta valjda zbog monetizacije i zna ponavljati istu stvar na više načina samo da produži video. "So we're gonna get to play this map in three weeks time, that's a little bit more than 20 days, so in less than a month the map will be available to everyone."

 

Ne mogu mu više ni čuti glas, a kamoli da gledam neki cijeli video od njega. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jel se raspala gejrijatrija, isplati li se uzeti
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Jel se raspala gejrijatrija, isplati li se uzeti

 Ne i ne

čekamo pravi BF

Pa gdje si ti, jesi živ 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 12:53 (MRSKI).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
O pa de si dektiva :) A evo gura se stari, ti
12 godina
offline
Re: Battlefield V

A ništa posebno. Stari se polako ali se ne odustaje od gejmanja. Nisi ništa propustio dok te nije bilo. Ove nove BFove igra samo kuki i neki novi klinci koji bi se samo svađali

Mi stara ekipa smo se sakrili po zapećcima foruma i raspršili na nekoliko igara ali svi čekamo da opet "pukne" neki dobar BF pa da opet punimo servere ko nekad

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

VOLJUM!!!!!

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Skinija sinoć četvorku al nisan ni igra, ima još nešto servera... Neman ni volje da ti pravo kažem
Pogleda san par videa za bfv, malo šareno al čini se ok
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 13:49 (Volume).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

A ništa posebno. Stari se polako ali se ne odustaje od gejmanja. Nisi ništa propustio dok te nije bilo. Ove nove BFove igra samo kuki i neki novi klinci koji bi se samo svađali

Mi stara ekipa smo se sakrili po zapećcima foruma i raspršili na nekoliko igara ali svi čekamo da opet "pukne" neki dobar BF pa da opet punimo servere ko nekad

 Jesi li sutra za na kavu?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Skinija sinoć četvorku al nisan ni igra, ima još nešto servera... Neman ni volje da ti pravo kažem
Pogleda san par videa za bfv, malo šareno al čini se ok

 

Slušaj, pusti ti Mrskog i njegova sranja...igra je dobra i igra se. 

Nimalo ko BF4 al jbga uzelo vrijeme svoje, em volje, em dioptrija porasla, em se ne diže ko prije.... Gerijatrija, šta'š! 

 

Pa di si ti čovječe...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Slušaj, pusti ti Mrskog i njegova sranja...igra je dobra i igra se. 

Nimalo ko BF4 al jbga uzelo vrijeme svoje, em volje, em dioptrija porasla, em se ne diže ko prije.... Gerijatrija, šta'š! 

 

Pa di si ti čovječe...

 Životarim ulagano, kuća, poso, birtija... :) Ne gejmam apsolutno ništa već par godina

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
mrfloyd kaže...

 

Slušaj, pusti ti Mrskog i njegova sranja...igra je dobra i igra se. 

Nimalo ko BF4 al jbga uzelo vrijeme svoje, em volje, em dioptrija porasla, em se ne diže ko prije.... Gerijatrija, šta'š! 

 

Pa di si ti čovječe...

 Životarim ulagano, kuća, poso, birtija... :) Ne gejmam apsolutno ništa već par godina

 

Super, ajd baš mi je drago da si svratio....

13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Super, ajd baš mi je drago da si svratio....

 Zaželija se bfa i stare ekipe ali vidim po temi da više nije to to

Đe je mudonja

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
mrfloyd kaže...

 

Super, ajd baš mi je drago da si svratio....

 Zaželija se bfa i stare ekipe ali vidim po temi da više nije to to

Đe je mudonja

 Evo, sad će doći :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
mrfloyd kaže...

 

Super, ajd baš mi je drago da si svratio....

 Zaželija se bfa i stare ekipe ali vidim po temi da više nije to to

Đe je mudonja

 Pa di si voljum druže stari?

Evo, tu i tamo navratim na forum, malo pročitam i slabo pišem....

Ova nova ekipa nije niti za postanje dobrih ženskih guzova ....

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Eeee fale guzovi, dobro si reka :)
Evo uzeja igjicu pa cu vidit valja li sta
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Umjesto guzova, novi ttk i 3d spotanje light...

 

 

Novi TTK je tražio točno nitko, a što se tiče spotanja, tu sam podvojenog mišljenja - dobro je da se može vidjeti neprijatelja u recimo onim ruinama na Devastationu, a s druge strane, stealth više ne dolazi u obzir i solo flankanje je izrazito otežano, što je sranje.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield V

i ja sam se pitao, tko je trazio novi ttk

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

i ja sam se pitao, tko je trazio novi ttk

 

Oni koji iskacu iz vozila? 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Umjesto guzova, novi ttk i 3d spotanje lig

Novi TTK je tražio točno nitko, a što se tiče spotanja, tu sam podvojenog mišljenja - dobro je da se može vidjeti neprijatelja u recimo onim ruinama na Devastationu, a s druge strane, stealth više ne dolazi u obzir i solo flankanje je izrazito otežano, što je sranje.

 

 

Pizdio sam na najavu promjene ttk u bf4, a je ispalo dobro, pizdio na najavu u bf1 opet je ispalo dobro.

Pizdim i na ovu najavu, al sad se nadam da ce ispasti dobro...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Umjesto guzova, novi ttk i 3d spotanje light...

 

 

Novi TTK je tražio točno nitko, a što se tiče spotanja, tu sam podvojenog mišljenja - dobro je da se može vidjeti neprijatelja u recimo onim ruinama na Devastationu, a s druge strane, stealth više ne dolazi u obzir i solo flankanje je izrazito otežano, što je sranje.

 Dolazi Božić, hrpa klinaca treba nešto pod bor. Ajmo im složit ttk i spawn, da lakše uđu u gejm.

 

Mislio čemu, vrhusnki je pogođen. Onda su ga usrali tjedan dana, skužili da nije dobro, vrate i sad opet čačkaju po nečem što je među rijetkima super složeno.

 

sjajno!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Umjesto guzova, novi ttk i 3d spotanje light...

 

 

Novi TTK je tražio točno nitko, a što se tiče spotanja, tu sam podvojenog mišljenja - dobro je da se može vidjeti neprijatelja u recimo onim ruinama na Devastationu, a s druge strane, stealth više ne dolazi u obzir i solo flankanje je izrazito otežano, što je sranje.

 3D spotanje na blizinu uopće ne kužim, pa to i je poanta onog lišća na novim mapama da možeš ostati sakriven.

A i to je jedan od rijetkih aspekta igre koji su doslovno svi hvalalili "Napokon bez 3D spotanja".

 

A što se tiće TTK, pretpostavljam da su analizom skužili da su ljudi počeli koristiti M1 Garand i one "snajpere" za medica, i više nitko ne koristi snajpere 

Snajperima ostaje isti TTK, pa pretpostavljam da bi ovo mogao biti razlog.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 3D spotanje na blizinu uopće ne kužim, pa to i je poanta onog lišća na novim mapama da možeš ostati sakriven.

A i to je jedan od rijetkih aspekta igre koji su doslovno svi hvalalili "Napokon bez 3D spotanja".

 

 

 

Tu je, nema nazad.

Samo se nadam da će range smanjiti. 15m je previše ovako na prvu.

13 godina
offline
Re: Battlefield V

rijatelja u recimo onim ruinama na Devastationu, a s druge strane, stealth više ne dolazi u obzir i solo flankanje je izrazito otežano, što je sranje.

 3D spotanje na blizinu uopće ne kužim, pa to i je poanta onog lišća na novim mapama da možeš ostati sakriven.

A i to je jedan od rijetkih aspekta igre koji su doslovno svi hvalalili "Napokon bez 3D spotanja".

 

 

 

Stavljaju flaster na ranu od bombe, rijesavaju problem visibilitya na pogresan nacin ovo uocpe nema smisla.

twice the pride double the fall
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Užas.

I ovo malo ljudi što je ostalo će otjerati.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Užas.

I ovo malo ljudi što je ostalo će otjerati.

Kuky i q tip kažu da im je super novi ttk.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
pirat kaže...

Užas.

I ovo malo ljudi što je ostalo će otjerati.

Kuky i q tip kažu da im je super novi ttk.

 

Čuj, ja ću barem prvo probati prije nego dam svoj sud. Ti po običaju prvi sereš iako igru ni ne igraš. Tko je u toj priči veća budala, ostavljam drugima da procijene.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
pirat kaže...

Užas.

I ovo malo ljudi što je ostalo će otjerati.

Kuky i q tip kažu da im je super novi ttk.

 Ha pa ja sam prvi kritizirao kad su ubacili mape samo za TDM i Domination, pa najavili 5v5 i onda ga otakzali. Odmah sam napisao da su se izgubili.

 

Ali da mi ovo za TTK i spotanje smeta, e to je istina meni je dobro ovako i nepotrebno je išta dirati. Ali eto probat ćemo pa dati sud, ali inače meni je u BF1 bio TTK dosta dobar, sličan k BC2 gdje si mogao uzvratiti metak ako nekto puca po tebi.

Uglavnom ja sam fleksibilan haha, bitnije je da balans bude dobar nego dali ubijam na daljinu nekoga sa 5 metki ili 4.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Ali eto probat ćemo pa dati sud,

 Koliko se sjećam već smo jednom probali,nije bilo dobro pa su vratili TTK na staro...i sad opet drkaju po ttk,pa wtf? 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 0:41 (pirat).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice