Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.413
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

https://www.battlefield.com/news/battlefield-5-grand-operations-and-multiplayer-modes#__prclt=iQQfGaar

 

UPDATE: July 27, 2018

A previous version of this article stated that Battlefield V Grand Operations would be available shortly after launch, based on development plans as of June 9, the date the story published. The article has been updated to reflect that Grand Operations will be playable at launch and as part of Tides of War.

Moj PC  
0 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

https://www.battlefield.com/news/battlefield-5-grand-operations-and-multiplayer-modes#__prclt=iQQfGaar

 

UPDATE: July 27, 2018

A previous version of this article stated that Battlefield V Grand Operations would be available shortly after launch, based on development plans as of June 9, the date the story published. The article has been updated to reflect that Grand Operations will be playable at launch and as part of Tides of War.

 Sooo puno drame oko nicega... 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Platit ćemo duplo manje nego prošle BF-ove sa Premiumom, a izgleda da ćemo dobiti čak i više, ali u malo duljem periodu.

 

 cyber bar si ti odrastao i mudar čovjek, ne vjeruješ valjda da ćeš dobiti više no prije, a dati manje.

 

Siguran sam da će imat razni programi plaćanja i doplaćivanja, da neki budu jednakiji od drugih 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield V

 

Tako je i kod mene hype gotovo da i nema, ne znam zašto. Ali izgubio sam interes totalno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Platit ćemo duplo manje nego prošle BF-ove sa Premiumom, a izgleda da ćemo dobiti čak i više, ali u malo duljem periodu.

 

 cyber bar si ti odrastao i mudar čovjek, ne vjeruješ valjda da ćeš dobiti više no prije, a dati manje.

 

Siguran sam da će imat razni programi plaćanja i doplaćivanja, da neki budu jednakiji od drugih 

 Prema rečenome, cijena će biti "fiksna", neće biti premiuma.

A dobiti ćemo sve što u starijim BF naslovima + veći Operations + skinovi + battle royale.

Znači, na papiru, dobivamo više za manje.

 

E sad, što ja mislim, ili kako će to u stvarnosti izgledati, ostavljam za drugu priliku :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Kad bi pokazao obje igre nekom "lajku" vjerojatno nebi niti skuzio da se radi o dvije igre, netko je vec rekao bf 1.5 ja po videnom prije 1.1vto su sve mogli i s nekim vecim patchom napravitilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...

Kad bi pokazao obje igre nekom "lajku" vjerojatno nebi niti skuzio da se radi o dvije igre, netko je vec rekao bf 1.5 ja po videnom prije 1.1vto su sve mogli i s nekim vecim patchom napravitilp

 

Ja stvarno ne razumijem ovaj argument, evo volio bih da mi netko objasni jer mi je nevjerojatan. U pozadini obje igre kotrlja se isti Frostbite engine. Dalje, snijeg koji je padao u Prvom svjetskom ratu i snijeg koji je padao u Drugom svjetskom ratu bili su bijele boje, kao i danas. Nema smisla da u ovoj novoj igri snijeg bude zelen. Blato je uvijek bilo smeđe, trava zelena, a nebo plavo za lijepog vremena. Ne razumijem što bi vi htjeli, kako točno da igra izgleda drugačije ako je pogoni isti engine i prikazuje istu prirodu kakva je čovjeku poznata još otkad je ugljenom šarao po zidu pećine.

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Između BF3 i BF4 je očita razlika u izgledu (ponajviše zbog plavog filtera u BF3, ali razlika se odma vidi.) Drugačije animacije, oružja, pa čak i mape.

A događaju se u istom vremenu.

 

BF1 i BFV imaju isti izgled terena, jednake kretnje vojnika, čak i jednak izgled ruke vojnika, mislim da ima i nekoliko potpuno istih pušaka u obje igre. Eksplozije su jednake, večina kuća je jako slična u obje igre.

Čak je i dizaj UI-a jako slični. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Ma pusti nek se vesele. Vidiš da ih takve stvari pale :P

 

Nego ako netko želi igrati BF5 i fifu i još druge EA naslove došao je Origin Premier Access.

14.99 mjesečno ili 99.99€ godišnje pretplata.

 

S time dobivate sve EA igre koja izlaze, sa svim dodacima i još igrati par dana ranije. Otkažete pretlpatu kad god vam volja, ali tada gubite i igre.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/premier

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ma pusti nek se vesele. Vidiš da ih takve stvari pale :P

 

Nego ako netko želi igrati BF5 i fifu i još druge EA naslove došao je Origin Premier Access.

14.99 mjesečno ili 99.99€ godišnje pretplata.

 

S time dobivate sve EA igre koja izlaze, sa svim dodacima i još igrati par dana ranije. Otkažete pretlpatu kad god vam volja, ali tada gubite i igre.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/premier

 eto i to smo dozivili nakon samo 20g gaming industrije, jel moze gore?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...

 eto i to smo dozivili nakon samo 20g gaming industrije, jel moze gore?lp

 Pa nitko te ne sili da kupiš, jel? Tak kažete da vam dodsadi svaka igra nakon godinu dana. A ako igrate više od jedne igre onda se već isplati.

 

Pogotovo za Fifu i slične sportske igre gdje svake godine nova izlazi. Staru tak nitko neće igrati ako kupi novu.

 

Recimo za ovu godinu dobiješ BF5, Anthem, Fifu i Sea of Solitude. Što ti izađe nekih 200 eura i čak više ako uzmeš u obzir da su sa ovim deluxe edition verzije.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...
 eto i to smo dozivili nakon samo 20g gaming industrije, jel moze gore?lp

E blaženi dani kad sam tražio crack za Unreal tournament, COD2 i sl. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 18:59 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Stjepanj kaže...

 eto i to smo dozivili nakon samo 20g gaming industrije, jel moze gore?lp

 Pa nitko te ne sili da kupiš, jel? Tak kažete da vam dodsadi svaka igra nakon godinu dana. A ako igrate više od jedne igre onda se već isplati.

 

Pogotovo za Fifu i slične sportske igre gdje svake godine nova izlazi. Staru tak nitko neće igrati ako kupi novu.

 

Recimo za ovu godinu dobiješ BF5, Anthem, Fifu i Sea of Solitude. Što ti izađe nekih 200 eura i čak više ako uzmeš u obzir da su sa ovim deluxe edition verzije.

 Totalno razliciti zanrovi, ne pada mi na pamet da to uzimam niti itko normalan to sve odigra u tih godinu jer to nisu jedine igre na svijetu, mozda neki bogati probisvjetovi ispod 18g! nakon godine dana ti moze samo dosaditi losa igra, iznad prosjecna sigurno ne.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 19:47 (Stjepanj).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...

 Totalno razliciti zanrovi, ne pada mi na pamet da to uzimam niti itko normalan to sve odigra u tih godinu jer to nisu jedine igre na svijetu, mozda neki bogati probisvjetovi ispod 18g! nakon godine dana ti moze samo dosaditi losa igra, iznad prosjecna sigurno ne.lp

 Irnoija je da kažeš bogati i mladi, a imaš PC od 10+ soma kuna.

 

60 eura ti dođe jedna nova igra, 75 deluxe, a za 15 eura ili ti 115 kn mjesečno dobiješ 128 igri. S tim da dobiješ sve stare i nove i sve dodatke. Nitko ne kaže da moraš sve odigrati odmah, može igrati godinu dana ako uzmeš ovu opciju za cijelu godinu.

Čak ako 2 nove igre igraš ti se više isplati nego kupiti.

 

Ponavljam još jednom nije za tebe ako igraš samo BF. Nije ni za mene jer i ja samo BF rokam, ali tko igra više toga se isplati.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Stjepanj kaže...

 Totalno razliciti zanrovi, ne pada mi na pamet da to uzimam niti itko normalan to sve odigra u tih godinu jer to nisu jedine igre na svijetu, mozda neki bogati probisvjetovi ispod 18g! nakon godine dana ti moze samo dosaditi losa igra, iznad prosjecna sigurno ne.lp

 Irnoija je da kažeš bogati i mladi, a imaš PC od 10+ soma kuna.

 

60 eura ti dođe jedna nova igra, 75 deluxe, a za 15 eura ili ti 115 kn mjesečno dobiješ 128 igri. S tim da dobiješ sve stare i nove i sve dodatke. Nitko ne kaže da moraš sve odigrati odmah, može igrati godinu dana ako uzmeš ovu opciju za cijelu godinu.

Čak ako 2 nove igre igraš ti se više isplati nego kupiti.

 

Ponavljam još jednom nije za tebe ako igraš samo BF. Nije ni za mene jer i ja samo BF rokam, ali tko igra više toga se isplati.

 

Ali od svih tih igri niti jedna trenutno ne izgleda bas nesto obecavajuce, BFV igra toplo/hladno, fifa je isti k svake godine, a Anthem nemamo pojma onih par min gameplay izgleda dosta generic i iskriptirano tak da 100 eura sad pljuniti za tak nekaj meni osobno nema bas smisla to opet smrdi na cisti cash grab ala EA, izgleda su i sami svijesni da svake godine samo smeca izdaju, a ono kaj ima potencijala uniste pohlepom.

 

EA lineup svake godine je sve rijeđi samo smeca izdaju što je jako žalosno jer "posjeduju" jedan od najboljih engina danasnjice taj frostbite je divota jedna a nist kvalitetno nemozemo dobiti

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Između BF3 i BF4 je očita razlika u izgledu (ponajviše zbog plavog filtera u BF3, ali razlika se odma vidi.) Drugačije animacije, oružja, pa čak i mape.

A događaju se u istom vremenu.

 

BF1 i BFV imaju isti izgled terena, jednake kretnje vojnika, čak i jednak izgled ruke vojnika, mislim da ima i nekoliko potpuno istih pušaka u obje igre. Eksplozije su jednake, večina kuća je jako slična u obje igre.

Čak je i dizaj UI-a jako slični. 

 

Battlefield 3 je Frostbite 2, Battlefield 4 je Frostbite 3. Naravno da se odmah vidi razlika.

 

Jack Sparrow kaže...

Ma pusti nek se vesele. Vidiš da ih takve stvari pale :P

 

Nego ako netko želi igrati BF5 i fifu i još druge EA naslove došao je Origin Premier Access.

14.99 mjesečno ili 99.99€ godišnje pretplata.

 

S time dobivate sve EA igre koja izlaze, sa svim dodacima i još igrati par dana ranije. Otkažete pretlpatu kad god vam volja, ali tada gubite i igre.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/premier

 

Meni se činilo kao dosta dobra ponuda, daš 100 eura i imaš sve igre koje izađu u godinu dana + vault (a u njemu uglavnom igre koje svejedno imam). Mislio sam čak i uzeti, ali sam shvatio da baš i nema tako puno igara koje izađu u godini dana, a koje bih igrao (npr. uopće me ne zanimaju NHL, NFL, NBA, samo FIFA, a nju igram na PS4). Trenutno ne vidim previše razloga da uzmem Premier, možda će u budućnosti biti više izbora. Anthem izlazi tek u veljači iduće godine, a ni za to nisam baš zagrijan, isto kao Destiny, spužve za metke s ljepšom grafikom. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

Ali od svih tih igri niti jedna trenutno ne izgleda bas nesto obecavajuce, BFV igra toplo/hladno, fifa je isti k svake godine, a Anthem nemamo pojma onih par min gameplay izgleda dosta generic i iskriptirano tak da 100 eura sad pljuniti za tak nekaj meni osobno nema bas smisla to opet smrdi na cisti cash grab ala EA, izgleda su i sami svijesni da svake godine samo smeca izdaju, a ono kaj ima potencijala uniste pohlepom.

 

EA lineup svake godine je sve rijeđi samo smeca izdaju što je jako žalosno jer "posjeduju" jedan od najboljih engina danasnjice taj frostbite je divota jedna a nist kvalitetno nemozemo dobiti

 EA u zadnje vrijeme izbacuje nešto slabo igre ako oduzmemo ove sportske što izlate svake godine. NFS, BF i pokoji ovako naslov.

 

Ali opet se isplati uzeti za tih 15 eura da probaš na mjesec dana te nove igre pa ako ti sve svide produžiš ili kupiš, a ako ne odigraš nešto kao Ravel ili takvo što i odkažeš pretplatu. Opet ti je jeftinije nego kupiti pa prodavati cijeli račun sa svim stariji igrama koje imaš.

 

Q-Tip da malo igri za PC izlazi, barem što su najavili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 20:21 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Battlefield V

Meni je ovaj Premier zakon i vjerojatno ću ga uzeti na par mjeseci / godina onako čisto iz obijesti ako ništa drugo barem ću BF5 igrati par dana ranije!

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Meni je ovaj Premier zakon i vjerojatno ću ga uzeti na par mjeseci / godina onako čisto iz obijesti ako ništa drugo barem ću BF5 igrati par dana ranije!

 Ti si poznat da inače bacaš pare na gluposti (oblekicu u PUBG), tako da ovo nije ništa novo za tebe 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Ti si poznat da inače bacaš pare na gluposti (oblekicu u PUBG), tako da ovo nije ništa novo za tebe 

Jel' ima skinova ili oblekice u BF5? Recimo suknjica za mog vojnika Ryana

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 9:15 (mrsmith).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

Ti si poznat da inače bacaš pare na gluposti (oblekicu u PUBG), tako da ovo nije ništa novo za tebe 

Jel' ima skinova ili oblekice u BF5? Recimo suknjica za mog vojnika Ryana

 Koliko smo vidjeli, i te kako ima!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Koliko smo vidjeli, i te kako ima!

Ufff jedva cekam, treba im nekako napuniti racun... ipak su dali dzabe sve buduce DLC-ove

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ma pusti nek se vesele. Vidiš da ih takve stvari pale :P

 

Nego ako netko želi igrati BF5 i fifu i još druge EA naslove došao je Origin Premier Access.

14.99 mjesečno ili 99.99€ godišnje pretplata.

 

S time dobivate sve EA igre koja izlaze, sa svim dodacima i još igrati par dana ranije. Otkažete pretlpatu kad god vam volja, ali tada gubite i igre.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/premier

 Mi neki smo samo za BF5 dali 80€ ...tako da ovih 100€ za cijelu godinu i sve te igre je ok.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ma pusti nek se vesele. Vidiš da ih takve stvari pale :P

 

Nego ako netko želi igrati BF5 i fifu i još druge EA naslove došao je Origin Premier Access.

14.99 mjesečno ili 99.99€ godišnje pretplata.

 

S time dobivate sve EA igre koja izlaze, sa svim dodacima i još igrati par dana ranije. Otkažete pretlpatu kad god vam volja, ali tada gubite i igre.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/premier

 Mi neki smo samo za BF5 dali 80€ ...tako da ovih 100€ za cijelu godinu i sve te igre je ok.

 otkaži pa kupi ovo, i meni i sebi :P

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
Stjepanj kaže...

Kad bi pokazao obje igre nekom "lajku" vjerojatno nebi niti skuzio da se radi o dvije igre, netko je vec rekao bf 1.5 ja po videnom prije 1.1vto su sve mogli i s nekim vecim patchom napravitilp

 

Ja stvarno ne razumijem ovaj argument, evo volio bih da mi netko objasni jer mi je nevjerojatan. U pozadini obje igre kotrlja se isti Frostbite engine. Dalje, snijeg koji je padao u Prvom svjetskom ratu i snijeg koji je padao u Drugom svjetskom ratu bili su bijele boje, kao i danas. Nema smisla da u ovoj novoj igri snijeg bude zelen. Blato je uvijek bilo smeđe, trava zelena, a nebo plavo za lijepog vremena. Ne razumijem što bi vi htjeli, kako točno da igra izgleda drugačije ako je pogoni isti engine i prikazuje istu prirodu kakva je čovjeku poznata još otkad je ugljenom šarao po zidu pećine.

 

CyberDemonVZ kaže...

Između BF3 i BF4 je očita razlika u izgledu (ponajviše zbog plavog filtera u BF3, ali razlika se odma vidi.) Drugačije animacije, oružja, pa čak i mape.

A događaju se u istom vremenu.

 

BF1 i BFV imaju isti izgled terena, jednake kretnje vojnika, čak i jednak izgled ruke vojnika, mislim da ima i nekoliko potpuno istih pušaka u obje igre. Eksplozije su jednake, večina kuća je jako slična u obje igre.

Čak je i dizaj UI-a jako slični. 

 

Kako si uspio zajebat da ga pokopaš to mi nije jasno. Lik misli da mi tvrdimo da je BFV zapravo BF1,5 jer su rađeni na istom engineu, a ti mu repliciraš s razlikom između BF3 i BF4 koji su rađeni na različitim engineima.

 

Daj da ti tata malo objasni jer vidim da ne kužiš ili nisi toliko upućen u te stvari.

BF4, BF1 i sada BFV su svi rađeni na istom engineu - Frostbite 3, a već smo 100x rekli koliko je BF4 superiornija igra naprema dva nasljednika. BFV je BF1.5 zato što su sve loše stvari iz BF1 još uvijek tu - gunplay, arkadnost i brzina igre. Pitanje se postavlja zašto je BF4 toliko bolja i posve drukčija igra po gunplayu, izgledu i stilu, a rađeni su na istom engineu. A to je zato što isti tim radi na BF i SWBF franšizama i obje te igre dijele masu istih elemenata što štedi novac i vrijeme. I zbog toga BF franšiza više ne valja, jer developeri nisu fokusirani da naprave jedinstvenu i unikatnu igru već na to da što više koda mogu iskoristiti u obje igre. A kad mješaš neki SF TPS i military FPS onda dobiješ sranje zvano BF1 i BF1.5.

 

Ako mi ne vjeruješ odi lijepo, instaliraj i odigraj par sati sve slijedeće igre i odmah ćeš vidjeti kolika je razlika odnosno koliko sličnosti igre dijele. BF4 (2013) i BF Hardline (2015) su uvelike različiti od SWBF (2015), BF1 (2016), SWBF2 (2017) i BFV (2018) koji svi dijele masu recikliranih elemenata i estetiku.

 

Već po godinama vidiš da se sve slaže, a da si malo pratio te drame oko developiranja tih igara i EA Dice studia znao bi točno o čemu pričam.

 

Ako nemaš pojma koje su igre na kojem engineu napravljene i ako neznaš pozadinu iza nastanka tih igara lako je reći da mi baljezgamo gluposti i da BFV nije ništa slično kao BF1 i da pričamo idiotarije jer su SWBF i BF potpuno različite igre itd. Ali svatko tko malo detaljnije prati što se događa iza onoga što nam serviraju, a danas je to barem sasvim lagano i dostupno, će ti sve ovo što sam ja napisao i potvrditi.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 

Kako si uspio zajebat da ga pokopaš to mi nije jasno. Lik misli da mi tvrdimo da je BFV zapravo BF1,5 jer su rađeni na istom engineu, a ti mu repliciraš s razlikom između BF3 i BF4 koji su rađeni na različitim engineima.

 

Ma bad.

 

 

P.S. Maknuli su brojanje Frostbite verzija. Bila je neka službena obavijest.

Znaš zašto? Jer su ga svako malo unaprijedili (za svaku igru, a i tijekom same igre, pogotovo u vrijeme BF4) i više im nije bilo smisla davati brojeve.

Možda je Frostbite doživio više promjena između BF1 i BFV nego je bilo između BF3 i BF4.

Vjerojatno nije, ali postoji mogućnost 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Neka razmišljanja Youtubera:

 

Gamescom bi mogao biti prevaga dal će BFV biti uspjeh ili ne:

 

BFV je do sad bio užasno loš u marketingu:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Ma bad.

 

 

P.S. Maknuli su brojanje Frostbite verzija. Bila je neka službena obavijest.

Znaš zašto? Jer su ga svako malo unaprijedili (za svaku igru, a i tijekom same igre, pogotovo u vrijeme BF4) i više im nije bilo smisla davati brojeve.

Možda je Frostbite doživio više promjena između BF1 i BFV nego je bilo između BF3 i BF4.

Vjerojatno nije, ali postoji mogućnost 

 

Ma teško da su maknuli brojanje sa 1,2,3 itd. pa to nema smisla, to su drukčiji enginei, kako će ih predstaviti investitorima?

 

Pretpostavljam da se to brojanje odnosi na broj iza decimale, 3.1, 3.2 itd. što je i logično jer se u razlike u tim verzijama nitko osim ljudi koji se time bave ne razumije tako da to samo zbunjuje.

 

Barem je tako do sada Frostbite funkcionirao, jer neki drugi enginei kao onaj Unreal su dosta različtii ovisno o toj decimali, dok se Frostbite isto mjenjao, ali ne toliko značajno.

 

No pazi, moramo pričekati Sparrowa, on sigurno ima par mudrih replika kojima će pobiti sve što smo do sad pisali pa onda jebiga....bolje da njega prvo pričekamo pa ćemo dalje.

 

CyberDemonVZ kaže...

Neka razmišljanja Youtubera:

 

 

Tko su ovi likovi i od kud ih izvlačiš. Gledaj, i moćniji youtuberi poput Downward Thrusta i CeanpriceGaminga više nemaju niti jedan smisleni video i samo ih rade za novac, čak i o igrama koje ni ne igraju. Da ove velike shillove poput JackFaga i LevelCrapa ni ne spominjem. Youtuberi rade videe samo zbog jednog razloga - zbog novca i ti ljudi više neznaju, a i pitanje je da li su ikada znali što je to informativni video sa dobro proučenim sadržajem. Ti youtuberi nemogu izbaciti niti jedan video sa originalnim sadržajem ili bez neistina, očiglednih grešaka, idiotnih ideja koje nemaju veze s vezom, nepotrebnih nagađanja i pogrešnih pretpostavki.

 

Youtube zajednica se je pretvorila u jednu veliku kaljužu clickbaitinga, recikliranog sadržaja i lažnih novosti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 0:27 (D-wook).
13 godina
offline
Battlefield V

Možda rade drukčije nego dosad, sve u tišini, pa onda boom, umjesto kao prije.

Možda pokušavaju totalni drugi pristup, ali pitanje je koliko će to konzumere privući pošto je većina kupaca casual crowd koji kupuje igru da kupi, a ne fanovi.

 

No vidjet ćemo, pitanje je state of the game, možda ne mogu filat sadržaj van da to bude dobro i zanimljiovo...nezz

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
Ako mi ne vjeruješ odi lijepo, instaliraj i odigraj par sati sve slijedeće igre i odmah ćeš vidjeti kolika je razlika odnosno koliko sličnosti igre dijele. BF4 (2013) i BF Hardline (2015) su uvelike različiti od SWBF (2015), BF1 (2016), SWBF2 (2017) i BFV (2018) koji svi dijele masu recikliranih elemenata i estetiku.

 

Već po godinama vidiš da se sve slaže, a da si malo pratio te drame oko developiranja tih igara i EA Dice studia znao bi točno o čemu pričam.

 

Ako nemaš pojma koje su igre na kojem engineu napravljene i ako neznaš pozadinu iza nastanka tih igara lako je reći da mi baljezgamo gluposti i da BFV nije ništa slično kao BF1 i da pričamo idiotarije jer su SWBF i BF potpuno različite igre itd. Ali svatko tko malo detaljnije prati što se događa iza onoga što nam serviraju, a danas je to barem sasvim lagano i dostupno, će ti sve ovo što sam ja napisao i potvrditi.

 Divuče moj, a gdje si ti to igrao BF-V?

SWBF i BF1 su slicniji nego BF4 i BF1, ali BF V za sada izgleda kao da nece imati veze s nijednim od njih.

Ranije sam vec objasnjavao i zasto je tako, BF1 ima novu mehaniku, tzv FSSM (First Shot Spread Multiplier) koja je zacrtavala oruzijma maksimalnu distancu tako sto se spreadu oruzja daje dodatni spread NAKON prvog shota i to cesto trostruki. To je dovelo do toga da se BF1 vrtio oko dvije klase - Snipera i Assaulta.

Snipere nitko nije mogao dotaknuti na udaljenosti vecoj od 50 metara ako je sniper nije bio debil a assaulte nitko nije mogao dotaknuti na udaljenosti manjoj od 50 metara, pa makar da je ovaj bio debil.

Kada je TTK na jednom oruzju nistavan kao sto je bio na sniperima i automaticu/hellriegelu (nisam jaaaaaaaaako dugo ni dotaknuo igricu pa me ispricajte ako su popravili nesto u meduvremenu) te zahtjevaju manji skill nego Medic i Support oruzja koja imaju visok TTK, onda nemamo sto puno pricati. A i mape su generalno bile nagnute sniperima i SMGevima. Ili su bila otvorena polja ili CQB u stilu Lockersa iz BF4.

BF V je maknuo spread i umjesto toga ubacio raznovrsniji recoil. Vec ga to odvaja od svih prijasnjih BF naslova jer se gunplay u tom slucaju potpuno mijenja od Spam mete kao sto je BF1/SWB ili Burst Control kao BF4. Kako ce to ispasti cemo vidjeti kad dode beta, a prije toga se nemoj praviti pametan i pricati kako je to isti gunplay kao BF1 jer

A) Ono sto smo do sada saznali o mehanikama upucuje da si u krivu

B) Izgledas kao budala, sto s obzirom na tvoje postove u ostalim FPS temama, ti stvarno ne treba

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice