Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.814
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

opet crnci i harelm fighterski...jel ima neki gay squad da i o njima bude kampanja...

 

glas stronga, 4win 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

opet crnci i harelm fighterski...jel ima neki gay squad da i o njima bude kampanja...

 

glas stronga, 4win 

 Opalac promjenio si ploču,proc,rame nisam ni skužio jel to povodom Battlefielda :D ? Koliko se sjećam imao si nekih problemčića u beti... Znači kupuješ sigurno :P

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

opet crnci i harelm fighterski...jel ima neki gay squad da i o njima bude kampanja...

 

glas stronga, 4win 

 Opalac promjenio si ploču,proc,rame nisam ni skužio jel to povodom Battlefielda :D ? Koliko se sjećam imao si nekih problemčića u beti... Znači kupuješ sigurno :P

 Njet, uletio mi lik neki sa pce koji mi je ponudio da mi kupi novi set, ja mu dam svoj i 1800kn. Malo se nećkao, obrlatio curu da mi posudi lovu i uletio. Nisam znao da je ryzen dobar posao dok nisam popirčao s nekim stručnjacima na pce.

Frajer mi na povjerenje kupi set za 3300, ja mu kasnije pošaljem svoj.

 

Sve ide sad preko 120fps, proc je na 30-40%. sve radi puno bolje, što je logično jasno.

 

Da ću uzet bf5 ovisi o ekipi, ako uzmu moji i ako bude kakav discord za ekipu kad sam solo da se ubacim za casual pucanje možda i uzmem. Zasad još gledam i pratim razvoj i sve što rade sa igrom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield V

Battlefield V - Official Single Player Trailer

Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V

Mrzim rat!

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
TomoR kaže...

Battlefield V - Official Single Player Trailer

 

Bzvze. Da barem SP i MP prodaju odvojeno. U biti bio bih zadovoljan da barem odvoje fizički komponente, pa da barem ne skidam silne GB-e SP-a.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield V

Ne pašu mi crnci u ww2 i amen... Dok KKK izda white power patch onda uzimam

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Pa sp može bit dobar, ww2 je dobar setting za epske priče sto puta ispričane u codu, ali ako ovdje pogode neka manje sukobe, koji su možda herojske neispričane priče...

 

u svakom slučaju, budemo vidjeli.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

SP će biti kao i do sada, nerealan i pun patetike. U osnovi uvijek je to demonstracija engine-a, ništa više.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Koji je to dosad sp bio realan i bez patetike?

 

sp umire, a ubili su ga razni quick time eventi, svakih 5min neka animacija, pa ingame sekvenca, pa idi tu, stisni to, otvori to, sad se ti se stvaraju nepriajtelji, ubij , pa pređi zamišljenu crtu pa ćeš dalje itd...

 

kažem, ima ga pa ko voli nek izvoli, i sam ću, možda odigrati ako bude čemu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Meni je u BF1 Sp bio dosta dobar. Bilo je dobrih misija.

Ona misija u pustinji gdje praktički imaš cijelu Sinaiu mapu i moraš ubiti 3 generala. Nije bilo ih quick time eventova, nego si ima otvorenu mapu i radio što želiš.

Pa kad skupljaš djelove za tenk u onom gradu i imaš slobodu pristupa.

 

Ona sa pilotom možda najdosadnija.

 

By the way jebački prizor. Eh da i u opisu videa piše kako Last Tiger story dolazi u Decembru :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 18:46 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
red_bull kaže...

Ne pašu mi crnci u ww2 i amen... Dok KKK izda white power patch onda uzimam

 

 

Jel to osjećaj "manje" vrijednosti te muči?

 

 

 

Offtopic:

Meni pashu ovake bedastoće nestandardne, mislim pa ipak sam se ja iskrcao na Normandiju barem 20 puta, o Caenu i Berlinu da ne govorim 

Dopizdilo brate....

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
TomoR kaže...

Battlefield V - Official Single Player Trailer

 

Bzvze. Da barem SP i MP prodaju odvojeno. U biti bio bih zadovoljan da barem odvoje fizički komponente, pa da barem ne skidam silne GB-e SP-a.

 

 

 

Ma niti na isto računalo instalirati, ko eZaba i ePorezna....pfuj....

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
red_bull kaže...

Ne pašu mi crnci u ww2 i amen... Dok KKK izda white power patch onda uzimam

 

 

Jel to osjećaj "manje" vrijednosti te muči?

 

 

 

Offtopic:

Meni pashu ovake bedastoće nestandardne, mislim pa ipak sam se ja iskrcao na Normandiju barem 20 puta, o Caenu i Berlinu da ne govorim 

Dopizdilo brate....

 Ko ti je kriv kad si star ko stećak.

 

 

 

I baš sam se napalla na novi BF

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
 

 

 

I baš sam se napalla na novi BF

 

Al sam se napalla, bas sam se napalla...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Spreman za BFV zanima me kako izgleda na UW

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
10 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Nvidia GTX 680 kaže...

Spreman za BFV zanima me kako izgleda na UW

 Ok, javi nam koliko frameova usisavač daje

13 godina
offline
Battlefield V

Ono kad se ne možeš dovoljno nahvalit u temama o kupljenom novom hardveru pa trčiš i po temama od igre.

 

Gz za kupnju, lijepo je imat takvu lovicu svaka čast.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Nvidia GTX 680 kaže...

Spreman za BFV zanima me kako izgleda na UW

 Zamoli moderatore ako ti mogu promijeniti nick, nije u redu da pored nove grafičke imaš takav nickname...

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Battlefield V

Kako će bit novi nick

alienware usisavač 1080ti?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Kako će bit novi nick

alienware usisavač 1080ti?

 

AlienSuckerTi1080

 

ili

 

AlienSauger PzKpfwVI 

 

ovaju drugi zvuči ko pravi BadassOfTheWeek 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

AlienSauger zvuci dobro aj neko od modova neka promjeni nick 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Još mjesec dana, ma bit će ovo super igra, sve nedostatke iz bete su obećali popravit a i beta je meni bila okej, ja više ne gledam ova mrtva videa od fragsa,westija, pentracija ovakva, kustomizacija onakva, upgrade ovakvi, mapa onakva. Pa jbt prije kad je izasala igra znao si ime igre i setting, dns svaki k objavljuju na youtube a igra nije ni vani. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Još mjesec dana, ma bit će ovo super igra, sve nedostatke iz bete su obećali popravit a i beta je meni bila okej, ja više ne gledam ova mrtva videa od fragsa,westija, pentracija ovakva, kustomizacija onakva, upgrade ovakvi, mapa onakva. Pa jbt prije kad je izasala igra znao si ime igre i setting, dns svaki k objavljuju na youtube a igra nije ni vani. 

 Pa kad od svake slike i teasera naprave video 10+min radi love.

Muzu lovu na igri koja još nie vani, a kad izađe westie će napravit video za svaki gun, atačment i dogtag posebno po 10min

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Ono kad se ne možeš dovoljno nahvalit u temama o kupljenom novom hardveru pa trčiš i po temama od igre.

 

Gz za kupnju, lijepo je imat takvu lovicu svaka čast.

  OMG NE MOGU VJEROVAT DA SI OVO NAPISAO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Glavas_ZG kaže...

 Ok, javi nam koliko frameova usisavač daje

Ma daj, pa barem ti kužiš neke stvari. Imat će BN velik kao kuća i morat će uložiti je... novce za taj ekran proradi kako treba,

a izabravo je valjda igru koja topi taj jadni procesor u kombinaciji s takvim ekranom.

ps. sve odrađeno u pravo vrijeme, Intel je na aparatima i čekamo 7 nm Ryzen da ga pokopamo propisno.

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Sutra na svim portalima:

 

Nećete vjerovati kakav usisivač ima nvidia gtx 680, ali tek ćete ostat potpuno iznenađeni kad vidite što mu je fila2208 odgovorio.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...

Sutra na svim portalima:

 

Nećete vjerovati kakav usisivač ima nvidia gtx 680, ali tek ćete ostat potpuno iznenađeni kad vidite što mu je fila2208 odgovorio.

 Kaj si šokiran jel je fila2208 inace poznat po tome da ne daje komplimente na tuđi hardver ili?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Nvidia GTX 680 kaže...
Perki kaže...

Sutra na svim portalima:

 

Nećete vjerovati kakav usisivač ima nvidia gtx 680, ali tek ćete ostat potpuno iznenađeni kad vidite što mu je fila2208 odgovorio.

 Kaj si šokiran jel je fila2208 inace poznat po tome da ne daje komplimente na tuđi hardver ili?

 Mislio je na usisavač sa tvoje slike pogledaj malo bolje pozadinu. Zaebanti te uhvatili u kolo.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Nvidia GTX 680 kaže...
Perki kaže...

Sutra na svim portalima:

 

Nećete vjerovati kakav usisivač ima nvidia gtx 680, ali tek ćete ostat potpuno iznenađeni kad vidite što mu je fila2208 odgovorio.

 Kaj si šokiran jel je fila2208 inace poznat po tome da ne daje komplimente na tuđi hardver ili?

 Ja sam naprosto šokiran da ti ne znaš razliku između jer i jel, ali dobro.

 

Dapače, super je kad netko ima lovu da si priušti takve igračke, i ja bi, da mi je plaća bolja, ali eto nema se pa je dobro i ovo.

 

Si već preorederao bf v?

 

 

4 Preorderao sam
13 Budem kupio kad izađe
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice