Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

Nadam se da će biti tenkova i vozila po objectivima pa će im se tako vrijednost dići.

Užas mi je ovo spawnanje u tenkove itd, uopće ne skužim to i zanamarim da imaju vozila na mapi...billo mi je bolje prije, fno spawn u bazi pa čekaj, a ne ovo sumanuto klikanje na spawn tenka pa pa silovanje.

 Pa u BF1 su se na nekim objectivima spawnali.

Spawnanje vozila u bezi je isti vrag, zapravo u BF4 je tolko ljudi čekalo heli u bezi. I onda kad je netko uzeo su bili pola kilometra od berbe. Ovako ako netko uđe u tenk prije tebe, klikneš na squadmate i spawn na njega.

 

Čak je ovak bolje jer na mapi možeš imati 3 različita tenka, odnosno vrstu koju želiš. Dok si u BF3 ili 4 imao recimo 3 abramsa i to je to. Nisi mogao dobiti IFV odnosno light tank ako ga na toj mapi nije bilo. Isto si sa avionima, možeš imati 2 fightera ili 2 bombardera.

 

U BF3-4 si mogao i krasti jetove iz protivničke baze ili si mogao spamati TV rakete i uništavati im vozila. Ovaj sistem to popravlja.

Isto zato sad imamo animaciju i repair iz nutra. A to je krađa vozila, od tvojeg i protivničkog tima. Sad se repairaš iz nutra si statičan i ne možeš pucati, dok u BF4 se tenk lagano regenerirao, dok si se ti vozio i pucao.

 

Meni je isto ovaj sistem za vozila bio bezveze, ali skužiš da je u biti bolji jer "balansira" i popravlja iritantne stvari.

  Trebalo bi zastititi vozila iz spawna ali otvoriti vozila po objectivima da bilotko uskoci u njih, eventualno staviti nekakav kratki spawn protection da druga ekipa ne moze samo campati gdje se vozilo spawna pa uskociti. Ekipa koja imaju objective i dalje mogu to napraviti iz spawna ali i protivnici ga mogu iskoristiti.

16 godina
offline
Battlefield V

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

 Zašto?

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

 Je naravno, pa da se ovako borimo

12 godina
offline
Battlefield V

Čitam na preskoke i primjetih da kenjarite za manjak tenkova.

Meni se to osobno sviđa jer više volim infantry borbu, ali očito ste svi smetnuli s uma da možete otvoriti dodatni tenk kad skupite 41500 squad bodova.

Naravno da velika većina roka raketu, ali što bi bilo kad bi svi uzeli tenk umjesto rakete?

Previše tenkova na mapi pa bi opet kenjarili kako to ne valja :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

Zašto?

Skilledžija kaže...

Čitam na preskoke i primjetih da kenjarite za manjak tenkova.

Meni se to osobno sviđa jer više volim infantry borbu, ali očito ste svi smetnuli s uma da možete otvoriti dodatni tenk kad skupite 41500 squad bodova.

Naravno da velika većina roka raketu, ali što bi bilo kad bi svi uzeli tenk umjesto rakete?

Previše tenkova na mapi pa bi opet kenjarili kako to ne valja :)

Štoviše tenk je upola od V1, oko 20.500 bodova negdje.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 12:16 (Ukulele).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...

Štoviše tenk je upola od V1, oko 20.500 bodova negdje.

Taj podatak nisam niti znao, mislio sam da za sve treba 41000 bodova - hvala!

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Aa, za suply je 7.500, onda panzer pa V1.

Nisam ni ja znala dok se ceco nije izvikao na mene da zakaj niš ne šaljem

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Čitam na preskoke i primjetih da kenjarite za manjak tenkova.

Meni se to osobno sviđa jer više volim infantry borbu, ali očito ste svi smetnuli s uma da možete otvoriti dodatni tenk kad skupite 41500 squad bodova.

Naravno da velika većina roka raketu, ali što bi bilo kad bi svi uzeli tenk umjesto rakete?

Previše tenkova na mapi pa bi opet kenjarili kako to ne valja :)

 Danas je popularno da ništa ne valja pa smo onda u trendu 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Pa da, najbolje bi bilo kad bi imali tenkova kao u BF4 pa te guzee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...

Aa, za suply je 7.500, onda panzer pa V1.

Nisam ni ja znala dok se ceco nije izvikao na mene da zakaj niš ne šaljem

Mi smo prvih par dana igrali bez te rakete jer nismo znali kako se zove :)

Kad smo vidjeli na jubitu kako se to radi, bacali smo 2 po partiji :)

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Ukulele kaže...

Aa, za suply je 7.500, onda panzer pa V1.

Nisam ni ja znala dok se ceco nije izvikao na mene da zakaj niš ne šaljem

Mi smo prvih par dana igrali bez te rakete jer nismo znali kako se zove :)

Kad smo vidjeli na jubitu kako se to radi, bacali smo 2 po partiji :)

 Ili si pretjero ili si imao najbolji squad u povijesti squadova :P

Mozda sam u krivu ali mislim da ti broji bodove (score) svakoga u squadu i da su to bodovi koje imas za trositi. Citaj, da bi bacio dvije V2, treba ti 84000 bodova, dakle prosjek squada treba biti 21k prije kraja meca :P

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Mi smo prvih par dana igrali bez te rakete jer nismo znali kako se zove :)

Kad smo vidjeli na jubitu kako se to radi, bacali smo 2 po partiji :)

Moja teorija je bila da to igrač uopće ne baca već da je neki self-activated event, panjica :)

I naravno da smo se čudili zakaj pored squad leadera žmiga HOLD.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
S

 Ili si pretjero ili si imao najbolji squad u povijesti squadova :P

Mozda sam u krivu ali mislim da ti broji bodove (score) svakoga u squadu i da su to bodovi koje imas za trositi. Citaj, da bi bacio dvije V2, treba ti 84000 bodova, dakle prosjek squada treba biti 21k prije kraja meca :P

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji po squadu. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 12:33 (Jack Sparrow).
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
sexytoiletpaper kaže...
S

 Ili si pretjero ili si imao najbolji squad u povijesti squadova :P

Mozda sam u krivu ali mislim da ti broji bodove (score) svakoga u squadu i da su to bodovi koje imas za trositi. Citaj, da bi bacio dvije V2, treba ti 84000 bodova, dakle prosjek squada treba biti 21k prije kraja meca :P

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

 Vidis, drop crateove bi trebalo srediti. Pozvao sam jedan u ovih 5-6 dana bete. Dok je to sletilo meni brada narasla, saveznici oslobodili francusku, neki lik izumio facebook... A moj squad vec odradio resupply na nekom drugom objectivu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 12:36 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji po squadu. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

Kuky nemoj me jebat, bacali smo 2 po partiji 100%.

Pogotovo mi je zadnja ili predzadnja partija što smo igrali betu ostala u sjećanju jer je Maggot bio squad leader i bacio je 2 rakete u toj rundi, a nije ubio nikog ili možda jednog - nisam siguran :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
online
Battlefield V

Ja sam valjda jedini bolid koji voli bit skvad lider, ali nije znao baciti nikakav killtstreak u beti, a redovito s njubovima uzimao zastavice jer nisam igrao s nkimi poznati, jedno cyber pola runde.

kako se to bacalo?

 

 

Za vozila i dalje mislim da je spawn u bazi odmah na njih bezveze i nepregledan ili da ubace neki timer da se vidi kad će vozilo doći, da znam.

U bf1 ako sam dva puta sjeo u tenk, u bf5 samo kao gunner. neam vremena čekat kad ne znam kad bude i onda rađe trčim po zastave i koristan sam umjesto da čekam u deploy screenu.

 

Tenkovi trebaju biti predefinirani, na zastavicama tako da se za nju isplati boriti.

 

Isto tako ne sviđa mi se onaj custom tenka i to, ako je developer zamislio te modele, radi balansa, onda neka budu, a ne da se svi vozaju u onim mutavim jednosjedima iz bf1 i drkaju s brda na brdo.

I dalje mislim da bf3 4 model se mogao malo složit i bit bolji od trenutnog.

 

Ne vajnam za manjak tenkova, već način ulaska i korištenja, hjvala.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 12:42 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

kako se to bacalo?

Jebeš me ako se sjećam :)

Mislim da je slovo "B"?

Pitaj Kukija, on sve zna, pametnjaković :P

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji po squadu. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

Kuky nemoj me jebat, bacali smo 2 po partiji 100%.

Pogotovo mi je zadnja ili predzadnja partija što smo igrali betu ostala u sjećanju jer je Maggot bio squad leader i bacio je 2 rakete u toj rundi, a nije ubio nikog ili možda jednog - nisam siguran :)

 Ponovno, za to ti je trebalo 21k bodova po svakoj osobi iz squada.

Dakle 210 akcija tipa - kill, revive, flag cap

Med i supply su 10 bodova ak se ne varam, dakle 2100 tih akcija.

Mec traje cca 25 min, dakle 1500 sekundi, dakle svakih 7 sekundi si trebao ili ubiti nekoga, ili napraviti revive ili osvojiti zastavu. I to bez da si jednom poginuo (jer mi se ne da uracunavati 15sekundi respawna). I to svaka osoba u squadu tako. Da imas takav squad, ne bi taj mec trajao 25 minuta dakle jos manje vrijeme za dobiti te bodove. Prije da je SL probao baciti V2 ali nije uspio pa nije primjetio. Meni osobno je najvise bodova sto sam pokupio bilo oko 20k sa ekipom s kojom sam igrao BF4 u partiji gdje je svako bio na KDu od 3+ i idalje su svi drugi bili izmedu 10 i 15k bodova. Dakle nemoguce je izvuci vise od jednog V2 u partiji. Naravno, moguce je da cu ispasti debil i da sam u krivu ali bih volio vidjeti video gdje netko baca dva V2.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji po squadu. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

Kuky nemoj me jebat, bacali smo 2 po partiji 100%.

Pogotovo mi je zadnja ili predzadnja partija što smo igrali betu ostala u sjećanju jer je Maggot bio squad leader i bacio je 2 rakete u toj rundi, a nije ubio nikog ili možda jednog - nisam siguran :)

 Ponovno, za to ti je trebalo 21k bodova po svakoj osobi iz squada.

Dakle 210 akcija tipa - kill, revive, flag cap

Med i supply su 10 bodova ak se ne varam, dakle 2100 tih akcija.

Mec traje cca 25 min, dakle 1500 sekundi, dakle svakih 7 sekundi si trebao ili ubiti nekoga, ili napraviti revive ili osvojiti zastavu. I to bez da si jednom poginuo (jer mi se ne da uracunavati 15sekundi respawna). I to svaka osoba u squadu tako. Da imas takav squad, ne bi taj mec trajao 25 minuta dakle jos manje vrijeme za dobiti te bodove. Prije da je SL probao baciti V2 ali nije uspio pa nije primjetio. Meni osobno je najvise bodova sto sam pokupio bilo oko 20k sa ekipom s kojom sam igrao BF4 u partiji gdje je svako bio na KDu od 3+ i idalje su svi drugi bili izmedu 10 i 15k bodova. Dakle nemoguce je izvuci vise od jednog V2 u partiji. Naravno, moguce je da cu ispasti debil i da sam u krivu ali bih volio vidjeti video gdje netko baca dva V2.

 Pa baš to. Kad sam u partiji imao 58-5 sa medicom sam dobio 16k bodova. A za dvije rakete svi iz squada moraju imati 20k bodova. Jako teško. JAKO!

13 godina
online
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Pa baš to. Kad sam u partiji imao 58-5 sa medicom sam dobio 16k bodova. A za dvije rakete svi iz squada moraju imati 20k bodova. Jako teško. JAKO!

 

 

jeje

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa baš to. Kad sam u partiji imao 58-5 sa medicom sam dobio 16k bodova. A za dvije rakete svi iz squada moraju imati 20k bodova. Jako teško. JAKO!

 

 

jeje

 sa squadom kempao na C, ponekad se pomaknuo na D i to je to. Squad revive je čudo.

 

 

 

Nego. Ono što je enigma bio nekad, to je Stodeh sad

12 godina
offline
Battlefield V

Ja sam valjda pojeo pokvarenu salamu jutros... ispričavam se što sam vas pokušao obmanuti.

Kažu mi dečki da nismo bacili raketlin 2 puta, a meni je u glavi da jesmo, ne znam zašto.

 

Jedino što mi ide u prilog da smo mogli baciti dvije raketline je ova prepiska sa fejzbuka.

Maggot: "ja se sjecam kad smo imali 77 iljada a nije jos bio kraj runde

tad nismo bacali nista"
I da, igrali smo 4 u sqadu i igrali smo objective i skupljali smo hrpu bodova.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A što je bolje igra ima lockan jedan V1 po partiji po squadu. isto tako samo jedan supply drop crate možeš naručiti

Kuky nemoj me jebat, bacali smo 2 po partiji 100%.

Pogotovo mi je zadnja ili predzadnja partija što smo igrali betu ostala u sjećanju jer je Maggot bio squad leader i bacio je 2 rakete u toj rundi, a nije ubio nikog ili možda jednog - nisam siguran :)

 Ponovno, za to ti je trebalo 21k bodova po svakoj osobi iz squada.

Dakle 210 akcija tipa - kill, revive, flag cap

Med i supply su 10 bodova ak se ne varam, dakle 2100 tih akcija.

Mec traje cca 25 min, dakle 1500 sekundi, dakle svakih 7 sekundi si trebao ili ubiti nekoga, ili napraviti revive ili osvojiti zastavu. I to bez da si jednom poginuo (jer mi se ne da uracunavati 15sekundi respawna). I to svaka osoba u squadu tako. Da imas takav squad, ne bi taj mec trajao 25 minuta dakle jos manje vrijeme za dobiti te bodove. Prije da je SL probao baciti V2 ali nije uspio pa nije primjetio. Meni osobno je najvise bodova sto sam pokupio bilo oko 20k sa ekipom s kojom sam igrao BF4 u partiji gdje je svako bio na KDu od 3+ i idalje su svi drugi bili izmedu 10 i 15k bodova. Dakle nemoguce je izvuci vise od jednog V2 u partiji. Naravno, moguce je da cu ispasti debil i da sam u krivu ali bih volio vidjeti video gdje netko baca dva V2.

 Pa baš to. Kad sam u partiji imao 58-5 sa medicom sam dobio 16k bodova. A za dvije rakete svi iz squada moraju imati 20k bodova. Jako teško. JAKO!

Drugi dan bete ..ja bio sq leader i imali 80 iljada....hebi ga nismo znali kako bacit raketu...bili naravno best SQ....Roterdam...ljudi bedasti...nitko ne diže zastave...Easy.

Ko ne vjeruje možemo 1vs1 kad igra izađe!

 

EDIT: igru kupujem.....i COD ću kupit...vjerovatno i Sandstorm ako ga uopće izbace ove godine iako su sve od navednih poluproizvodi (ok za COD moramo vidjeti ovaj vikend). Osobno mi najbolje radi Quake ali fućkaš to kad ga igra 100 ljudi....

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 13:12 (Zero2).
16 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
191x7 kaže...

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

 Zašto?

Jack Sparrow kaže...

 Je naravno, pa da se ovako borimo

Ukulele kaže...

Zašto?

 

Pa da medici i supporti igraju veću ulogu bez da svi igrači jure po metke i medpacke ka tim sanducima.

Ako dice stvarno (a hoće) povećaju broj startne municije i svima daju po 1 medbag uz hrpetinu tih sanduka za snabdijevanje više neće biti čari igranja po takvom principu (traženja metaka).

Ako će dodati svakome po jedan spremnik još, onda treba to balansirati nekakvim ograničenjem snabdijevanja. Ja hoću aktivnije medice i supporte, a ne obratno!

Twitter: @191x7
7 godina
offline
Battlefield V

Tako sam i ja bacio 12 V2 raketa u jednom meču na Roterdamu. Do kraja sam imao pristup drugoj Roterdam mapi sravnjenoj sa zemljom. Šteta što beta nije trajala duže.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Black and white kaže...

Tako sam i ja bacio 12 V2 raketa u jednom meču na Roterdamu. Do kraja sam imao pristup drugoj Roterdam mapi sravnjenoj sa zemljom. Šteta što beta nije trajala duže.

Takvi kao ti mi trebaju u klanu.

Daj mi nick s Origina da te dodam.

Naravno, prvo ćeš biti na probi, a ako se pokaže da si zaista igračina, možda te ubacim u sqad za ESL.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Black and white kaže...

Tako sam i ja bacio 12 V2 raketa u jednom meču na Roterdamu. Do kraja sam imao pristup drugoj Roterdam mapi sravnjenoj sa zemljom. Šteta što beta nije trajala duže.

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
6 godina
offline
Battlefield V

Nego, hoce li biti kakvih Bug servera da se igramo rata?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Pa da medici i supporti igraju veću ulogu bez da svi igrači jure po metke i medpacke ka tim sanducima.

Ako dice stvarno (a hoće) povećaju broj startne municije i svima daju po 1 medbag uz hrpetinu tih sanduka za snabdijevanje više neće biti čari igranja po takvom principu (traženja metaka).

Ako će dodati svakome po jedan spremnik još, onda treba to balansirati nekakvim ograničenjem snabdijevanja. Ja hoću aktivnije medice i supporte, a ne obratno!

Onda bi bilo pametnije skroz izbaciti supply crateove i ostaviti samo squad leaderov supply drop a ostatak na milost suppova i medika. (što bi bilo okej)

Ovako ćeš ekipi koja primjerice zauzme sve flagove još ići niz dlaku, a protivničkoj ostavit 0,1% šanse da se vrati jer im usred flanka usfali municije ako im supp padne. 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice