Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.972
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

 a ti kuki znaš jesu li u ww2 oružja imala acog,optiku sa velikim povećanjima,foregrip,heavy barrel itd kao bf3? kako će onda neki sve te dodatke opravdat ako to nije bilo prisutno u ww2

 kako da ne. Čak i M16A3 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
M4X kaže...

 a ti kuki znaš jesu li u ww2 oružja imala acog,optiku sa velikim povećanjima,foregrip,heavy barrel itd kao bf3? kako će onda neki sve te dodatke opravdat ako to nije bilo prisutno u ww2

 kako da ne. Čak i M16A3 

 onda nema problema,autentik

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
Tallahassee kaže...
.....ne kupujem vise ea igre ni mrtav. Uopce me ne zanima koja ce tema biti kad im je glavni cilj zarada i guljenje koze igracima.... A i bit ce jamacno konzolaski klon, samo jos dodatni razlog protiv.

 Ne mogu se više složit,još je najgore kad se sjetiš EA-a tamo od 2003 do 2009 odličan dev. studio bio,na šta su spali....

Samo whey Bajo moj
13 godina
offline
Battlefield 2018?

ja nakon bf1 ne znam više što misliti...način nan koji se igra izvodi i igra mi se gadi trenutno kao i ovaj ww1 setting. Dadoh šansu, požalih tih 300kn.

 

Mora bit jebeno nešto da me vrati u bf shemu, a ako bude ww2 (što sam se izigrao u codu sad preko 250h) mislim da to nije dovoljno...ali vidjet ćmo.

 

Jedva čekam neki reveal da vidimo koliko će hypea sad napravit.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

A cuj,ako je istina da se vraća m16 i ostala oruzja i dodaci za iste to je dovoljan razlog za ogroman hajp i prednarudzbe,onda nece smetat ni ww2,behemoti,elit klase itd.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2018?

Elite klase i behemoti su jedna od stvari koje su me jako dobile od bf. Tome nije mjesto u igri kao bf, ali boli dice i ea kurac, samo trpaj smeće i lootboxove u igru i prodaj muda pod bubrege.

žalost.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

Elite klase i behemoti su jedna od stvari koje su me jako dobile od bf. Tome nije mjesto u igri kao bf, ali boli dice i ea kurac, samo trpaj smeće i lootboxove u igru i prodaj muda pod bubrege.

žalost.

 ima server gdje je to zgašeno. Problem je što su sjebai custom server jer su dali poštenu kontrolu nad njima tek nakon godinu dana.

 

A i elite klase više nisu dostupne u mali TDM i Dom modovima.

12 godina
offline
Battlefield 2018?

Izgleda da cu ga opet kupit a igrat opet BF3 samo!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
volegradele kaže...

Izgleda da cu ga opet kupit a igrat opet BF3 samo!

 Ma ja, ko će kupovat cheat i za BF2018 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

 

A i elite klase više nisu dostupne u mali TDM i Dom modovima.

 Mrzim Elite klase.....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Soldier977 kaže...
volegradele kaže...

Izgleda da cu ga opet kupit a igrat opet BF3 samo!

 Ma ja, ko će kupovat cheat i za BF2018 

 Nes ti problema kupit,but no more

AUDIOFIL
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Sreća pa se pojavilo drugih igara koje su nakon malo nedoumica šta igrati umjesto BF1, lijepo popunile to mjesto. Ja se stvarno ne nadam ničemu od novog BF-a. Vjerojatno će nalikovati COD-u sa poglupljenim vozilima i kontrolama 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...

Sreća pa se pojavilo drugih igara koje su nakon malo nedoumica šta igrati umjesto BF1, lijepo popunile to mjesto. Ja se stvarno ne nadam ničemu od novog BF-a. Vjerojatno će nalikovati COD-u sa poglupljenim vozilima i kontrolama 

Jedna igra bi mogla biti dobra

Insurgency: Sandstorm

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 10:03 (Jack Sparrow).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Sreća pa se pojavilo drugih igara koje su nakon malo nedoumica šta igrati umjesto BF1, lijepo popunile to mjesto. Ja se stvarno ne nadam ničemu od novog BF-a. Vjerojatno će nalikovati COD-u sa poglupljenim vozilima i kontrolama 

Jedna igra bi mogla biti dobra

Insurgency: Sandstorm

 

 sad se sve više pojavljuju te jeftine i loše kopije cod-a i bf igara,isto kao i pubg itd,nisu skupe a imaju m16....i onda kad nakraju svi skuže da su smeće vraćaju se ponovno na cod ili na bf...

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...
       m16 snipe,acog itd.),lagano se počinju dodvoravat m16 fanovima

 

M4X kaže...

 

 pa to je sigurno da mnogi žele novi bf3 m16,

M4X kaže...

A cuj,ako je istina da se vraća m16 i ostala oruzja i dodaci za iste to je dovoljan razlog za ogroman hajp i prednarudzbe,onda nece smetat ni ww2,behemoti,elit klase itd.

 

M4X kaže...

 sad se sve više pojavljuju te jeftine i loše kopije cod-a i bf igara,isto kao i pubg itd,nisu skupe a imaju m16....i onda kad nakraju svi skuže da su smeće vraćaju se ponovno na cod ili na bf...

 

aj ti meni reci jel te neki čiko dirao ko malog sa m16 po prostim mjestima?

15 godina
offline
Battlefield 2018?

Valja'l igra?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
ivanec kaže...

Valja'l igra?

 

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

i gdje je sad taj almajtidak? izgleda da su ga prokužili i više ne dobiva nikakve likeve,nema više očito nikakvog izvora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

M16 4EVAH!!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Jedna igra bi mogla biti dobra

Insurgency: Sandstorm

 

 To će definitivno biti odlična igra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Skilledžija kaže...

M16 4EVAH!!!

 Prevedi,valjda ce vam dajs dat m16 kad tako svrsavate na njega,to bi bilo iznenadenje da bude bc3,onda ste mirni nekoliko godina sa igranjem...

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

 Prevedi,valjda ce vam dajs dat m16 kad tako svrsavate na njega,to bi bilo iznenadenje da bude bc3,onda ste mirni nekoliko godina sa igranjem...

BC3 + M16 i to igram do penzije.

[19xx] 4ntraks
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

koliko znam neki fegeti pričaju kako je kao bc2 bio dobar samo za rush a cq mode je kao bio najbolji u bf3(moš mislit ali ok,cq mode u bf1 je 100x puta bolji nego onaj u bf3)...ali svima je zajedničko da su to sve m16 igre,i bf4, a na m16 se svršava,čim se pojavi neka indi mp pucaljka sa m16 odmah se ide igrat...

evo šta je jedan feget napisal za bc2: Bas mi se i ne igra s nekim ljudima koji ti prijete banom sa TSa ili ti jebu mater kada im razneses tenkic ili ih knajfas
Lijepe uspomene, jer se nece ponoviti

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Sreća pa se pojavilo drugih igara koje su nakon malo nedoumica šta igrati umjesto BF1, lijepo popunile to mjesto. Ja se stvarno ne nadam ničemu od novog BF-a. Vjerojatno će nalikovati COD-u sa poglupljenim vozilima i kontrolama 

Jedna igra bi mogla biti dobra

Insurgency: Sandstorm

 

 sad se sve više pojavljuju te jeftine i loše kopije cod-a i bf igara,isto kao i pubg itd,nisu skupe a imaju m16....i onda kad nakraju svi skuže da su smeće vraćaju se ponovno na cod ili na bf...

Insurgency prvi dio je uz Cod4 i Bf3 meni najdraza pucacina, imam 500 sati u igri, ima odlican balans izmedu realnosti i arkade. Jedva cekam Sandstorm koji po prvim videima izgleda dosta obecavajuce.

Nadam se samo da ce ovaj puta vise ljudi prepoznati kvalitetu igre, bacite oko:

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

Ako i bude bc3 pretpostavljam da ce biti toliko jako popularan da ce ekipa haksat na sve strane

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...

Insurgency prvi dio je uz Cod4 i Bf3 meni najdraza pucacina, imam 500 sati u igri, ima odlican balans izmedu realnosti i arkade. Jedva cekam Sandstorm koji po prvim videima izgleda dosta obecavajuce.

Nadam se samo da ce ovaj puta vise ljudi prepoznati kvalitetu igre, bacite oko:

 

 

 Dobar igra koja nikad neće zaživjet na velikoj razini, indie je indie i to je to.

Svakako ću ispratiti, originalni insu imam nešto sati, znala je bit zabava, ali malčice prehardcore je, a i modovi su camperski do bola.

 

ima što info, jel se javio onaj duck šta baca krofne o nvoom bf?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 14:15 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Insurgency prvi dio je uz Cod4 i Bf3 meni najdraza pucacina, imam 500 sati u igri, ima odlican balans izmedu realnosti i arkade. Jedva cekam Sandstorm koji po prvim videima izgleda dosta obecavajuce.

Nadam se samo da ce ovaj puta vise ljudi prepoznati kvalitetu igre, bacite oko:

 

 

 Dobar igra koja nikad neće zaživjet na velikoj razini, indie je indie i to je to.

 Nekad se i manjim studijima posreći (hint PUBG)

Al istina, ovo nije rađeno za prosječnog igrača, tak da će vjerojatno imati mali krug igrača.

 

fila2208 kaže...

ima što info, jel se javio onaj duck šta baca krofne o nvoom bf?

 Ništa! Ni poruka ni poziva.

Sredila ga mafija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 16:08 (Haremzg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

 ipak je to bio jedan drugi Fila, no pamtim nick morska dzukela, kolko se sjecam si bio dobar Bf3 igrac:)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice