Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.178
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V

Kak pronaći server na kojem sam zadnje igrao, ili server na kojem igra netko tko mi nije na friend listi?

 

U zadnjoj rundi nas je lik pobio ko zečeve na otvorenoj mapi s MMG-em. Imao je oko 130:10. Ubijao je snajpere i assaulte bez pardona.

 

Prema ovome ima KD 1,6

https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/0buster0/overview

 

Pa bi volio malo iz spectator moda pogledati kak to izgleda.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ima loš kd jer je tek jučer nabavio cheat. Vidi mu game reportse, sve do jučer jad i bijeda, sad odjednom mega pr0.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Možda mu sestra igra?
13 godina
offline
Re: Battlefield V
darkborg kaže...
Ima loš kd jer je tek jučer nabavio cheat. Vidi mu game reportse, sve do jučer jad i bijeda, sad odjednom mega pr0.

 U ovoj igri moreš da budeš sretan ako večina ima samo esp, pun krac njih igra sa aimbotom pogotovo vikendom.

Who bolan cares
13 godina
offline
Battlefield V

Jel neko probao DirectX Raytracing (DXR) u BF5 kako mu radi???

Meni na RTX2080 hebeno padne fps sa 120-140 na 55-80 (1440p max detalji), + stuttering...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Pozz ekipa. Imam gadno problem sa performansama, iako se na ovim slikama ne vidi jer piše da imam 75 fps. Na slikama je ss iz fc5. U battlefield 5 mi je isti slučaj. Afterburner pokazuje preko 20 giga Rama zauzeto a Windows task manager cirka 8. Imam 16 instalirano. Kome vjerovati? Po padu performansi ipak bih rekao da je MSI očitavanje ispravno... Ako je stvarno zauzeto preko 20 sa swap, šta napraviti?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 18:32 (acarnoje).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Pozz ekipa. Imam gadno problem sa performansama, iako se na ovim slikama ne vidi jer piše da imam 75 fps. Na slikama je sh iz fc5. U battlefield u mi je isti slučaj. Afterburner pokazuje preko 20 giga Rama zauzeto a Windows task manager cirka 8. Imam 16 instalirano. Kome vjerovati? Po padu performansi ipak bih rekao da je MSI očitavanje ispravno... Ako je stvarno zauzeto preko 20 sa Pave, šta napraviti?

 moguće da računa i swap. jer ako imaš 16, 16 može iskoristit. mada mislim da igra sisa oko 5 giga max. sve preko toga je memory leak, ali to bi brzo skužio jer bi svi imali taj problem.

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Dobro se kužiš u Afterburner?

Otvori prozor s grafom, sve važnije grafove pomakni na vrh (zauzeće CPU, GPU, memorija, fps..)

I onda kad u igri osjetiš jak pad performansi, Alt Tab u Afterburner i napravi screenshot, ili poslikaj. Možda dobijemo jasniju sliku.

 

Btw, jako malo ljudi se javlja s pitanjima o padu fpsa u zadnje vrijeme, izgleda da su ispeglali probleme, pa sve ovo što ostane su problemi s nekim softverom na kompu, a to je često teško ustanoviti o čemu se radi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne muci me toliko pad fps-a koliko to zauzece rama. Pogledaj sliku iz task managera zauzece memorije. Uploadao sam sliku. Jel moguce da afterburner krivo pokazuje?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Super, cijelih 500 igrača će brzo ispitati, na vrijeme su počeli. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Ne muci me toliko pad fps-a koliko to zauzece rama. Pogledaj sliku iz task managera zauzece memorije. Uploadao sam sliku. Jel moguce da afterburner krivo pokazuje?

 Zašto te to muči? Ja bi najrađe da je cijela igra u memoriji, bar ne bi bilo učitavanja.

Ako je samo problem zauzeće, bez ikakvih posljedica, onda ignoriraj :)

 

Pogledaj koliko ti BFV zauzima kad igraš, pa da usporedimo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Imam ps4 i bf5 kako da podesim tastaturu i mis dabigramnkao na pc?prikljucim sve sli nikako nemam opciju da napravim postavke 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Jel neko probao DirectX Raytracing (DXR) u BF5 kako mu radi???

Meni na RTX2080 hebeno padne fps sa 120-140 na 55-80 (1440p max detalji), + stuttering...

 

Pa normalno da padne do jaja. Sta ocekujes od graficke po 6000 kn?

 

acarnoje kaže...

Pozz ekipa. Imam gadno problem sa performansama, iako se na ovim slikama ne vidi jer piše da imam 75 fps. Na slikama je ss iz fc5. U battlefield 5 mi je isti slučaj. Afterburner pokazuje preko 20 giga Rama zauzeto a Windows task manager cirka 8. Imam 16 instalirano. Kome vjerovati? Po padu performansi ipak bih rekao da je MSI očitavanje ispravno... Ako je stvarno zauzeto preko 20 sa swap, šta napraviti?

 

Tesko da task manager krivo cita

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mirkossam kaže...

Imam ps4 i bf5 kako da podesim tastaturu i mis dabigramnkao na pc?prikljucim sve sli nikako nemam opciju da napravim postavke 

 Ako se ne varam, ne može se igrati samo uštekavanjem u konzolu. Treba ti neki konverter tipa XIM.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Svaki put kad me netko pokosi sa piatom ili pogotov sa frag grenade riflom dode mi da igru obrisem, hvala bogu da budu nerfali taj frag grenade rifle jebem ti vise ove debile koji trce s tim i dok te vide samo roknu u pod i ajde bok

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Svaki put kad me netko pokosi sa piatom ili pogotov sa frag grenade riflom dode mi da igru obrisem, hvala bogu da budu nerfali taj frag grenade rifle jebem ti vise ove debile koji trce s tim i dok te vide samo roknu u pod i ajde bok

 pa rifle granade je ok stvar. kad nemoš doć do nekog mecima, rokneš ga time. ali ako ciljaš na otvorenom s time, onda jbg, ali sve je to samo igra. a u ratu nema pravila.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
mirkossam kaže...

Imam ps4 i bf5 kako da podesim tastaturu i mis dabigramnkao na pc?prikljucim sve sli nikako nemam opciju da napravim postavke 

 Ako se ne varam, ne može se igrati samo uštekavanjem u konzolu. Treba ti neki konverter tipa XIM.

 A jel se to skida ili sta kako ja kad prikljucim mis i tastaturu ps4 ih vidi ali kada pokrenem igru u opcijama nema njih

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne znam ti ništa o tome, nemam PS4. Samo se sjećam da sam pročitao o tome.

Čekaj nekog drugog ili pitaj Google 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
mirkossam kaže...
CyberDemonVZ kaže...
mirkossam kaže...

Imam ps4 i bf5 kako da podesim tastaturu i mis dabigramnkao na pc?prikljucim sve sli nikako nemam opciju da napravim postavke 

 Ako se ne varam, ne može se igrati samo uštekavanjem u konzolu. Treba ti neki konverter tipa XIM.

 A jel se to skida ili sta kako ja kad prikljucim mis i tastaturu ps4 ih vidi ali kada pokrenem igru u opcijama nema njih

 A moze li bf1 na obicnu tastaturu i mis da se igra na ps4

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Mora bit RGB

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Dobar 🤣🤣🤣🤣

7 godina
offline
Battlefield V

Jel stigao vama taj patch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
tomglo kaže...

Jel stigao vama taj patch?

 Danas nije patch day za taj patch.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
offline
Re: Battlefield V

Aha vidim sad. 

https://twitter.com/Battlefield/status/1095351867729633281

 

The next Update for #Battlefield V Chapter 2: Lightning Strikes drops tomorrow, and with it comes:

Combined Arms, Feb 13
 A new Grand Operation, Feb 21
 Rush mode returns, March 7

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mirkossam kaže...
mirkossam kaže...
CyberDemonVZ kaže...
mirkossam kaže...

Imam ps4 i bf5 kako da podesim tastaturu i mis dabigramnkao na pc?prikljucim sve sli nikako nemam opciju da napravim postavke 

 Ako se ne varam, ne može se igrati samo uštekavanjem u konzolu. Treba ti neki konverter tipa XIM.

 A jel se to skida ili sta kako ja kad prikljucim mis i tastaturu ps4 ih vidi ali kada pokrenem igru u opcijama nema njih

 A moze li bf1 na obicnu tastaturu i mis da se igra na ps4

 Ne, to je adapter/uređaj koji spojiš na playstation i onda u njega uštekaš miš i tipkovnicu. Takvi uređaji koštaju oko 100$ ili više.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 18:52 (darkborg).
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Patch je live. Cca 7.4 GB.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

znaci meni opet skida abnormalno veliki patch, u ovom slucaju 24gb. ovoga nema nigdje

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice