Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Meni je ovo fantastičan potez što novog Battlefielda neće biti nagodinu, da im se opet ne dogodi fijasko sa 2 frakcije i 8 mapa na startu igre što je sramota. Battlefield V ima toliko potencijala još :)

 Ima potencijala, ali nemam nikakvih očekivanja. Dobivat ćemo mrvice, tek toliko da se utiša ekipa.

 

Prema ovome ( https://www.hcl.hr/vijest/iduce-godine-ne-dobivamo-novi-battlefield-to-sigurno-147393/ ) EA se posvetio Apex Legendsu.
Tako da sumnjam da ekipa masovno i marljivo radi na novom BF-u, već su raspoređeni na druge projekte za koje očekuju da im donese veću lovu.

13 godina
offline
Battlefield V

Kad se otvaraju za igranje nove? mape? 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
BeLLicus kaže...

Meni je ovo fantastičan potez što novog Battlefielda neće biti nagodinu, da im se opet ne dogodi fijasko sa 2 frakcije i 8 mapa na startu igre što je sramota. Battlefield V ima toliko potencijala još :)

 Ima potencijala, ali nemam nikakvih očekivanja. Dobivat ćemo mrvice, tek toliko da se utiša ekipa.

 

Prema ovome ( https://www.hcl.hr/vijest/iduce-godine-ne-dobivamo-novi-battlefield-to-sigurno-147393/ ) EA se posvetio Apex Legendsu.
Tako da sumnjam da ekipa masovno i marljivo radi na novom BF-u, već su raspoređeni na druge projekte za koje očekuju da im donese veću lovu.

 Napisao sam to i na Hclu pa cu samo kopirati ovdje. 

 

Kakve veze ima Apex sa Battlefieldom? Na Apexu radi Respawn studio dok na Battlefieldima radi Dice studio, osim istog Publishera (EA) nemaju apsolutno nikakve veze tako da mislim da uopće nije stvar do Apexa nego da će si uzeti više vremena za idući Battlefield premda se jednostavno u dvije godine (koliko su do sada izbacivali svaki novi Battlefield u zadnjih 10 godina) ne stigne napraviti kvalitetna igra sa sadržajem nego se dobije poluproizvod sa 8 mapa i 2 frakcije što se dogodilo Battlefieldu V.

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
lange kaže...

neznam jeste primjetili da se oni bunkeri,ježevi brze grade (support sa jednim udarcem).

AA lakse skida avione...

 AA lakse skida avione? Ja tek sad ne mogu skinit avion sa njima + sto se jebeno brzo pregriju 😮

 mani kao da se lakse skida.tj kao da veci damage napravi avionu.

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
dejan1471 kaže...

Kad se otvaraju za igranje nove? mape? 

 Ja upravo sad (11:15) gledam i dalje nista....

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 11:01 (psihoroba).
12 godina
offline
Battlefield V

Upravo je pušteno, restart igre i vozi na Iwo Jima!

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 

Kakve veze ima Apex sa Battlefieldom? Na Apexu radi Respawn studio dok na Battlefieldima radi Dice studio, osim istog Publishera (EA) nemaju apsolutno nikakve veze tako da mislim da uopće nije stvar do Apexa nego da će si uzeti više vremena za idući Battlefield premda se jednostavno u dvije godine (koliko su do sada izbacivali svaki novi Battlefield u zadnjih 10 godina) ne stigne napraviti kvalitetna igra sa sadržajem nego se dobije poluproizvod sa 8 mapa i 2 frakcije što se dogodilo Battlefieldu V.

 

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Cromaki kaže...

Upravo je pušteno, restart igre i vozi na Iwo Jima!

  U majku mu ***** -.-'

Ja gledam nije bilo nista, pa oso u kafanu  🤣

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 12:34 (psihoroba).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

 

 

Zasićenost je u pitanju...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
C64 kaže...

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

 

 

Zasićenost je u pitanju...

 ma nine nego nakon ww1 opet igrati slicnu temetiku ww2!?

sta nisu napravili irak,afganistan,siryu,itd a onda ubaciti (kao u bc2 kada su ubacili vietnam) ubacili tih par staza ww2

13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
C64 kaže...

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

 

 

Zasićenost je u pitanju...

Dice programeri: malo smo se zasitili. Možemo za istu plaču izdavati BF svake 3 godine

EA: ma nema problema. Nama nije najbitnija lova već kvaliteta proizvoda i da krajnji kupac bude zadovoljan

15 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
mrfloyd kaže...
C64 kaže...

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

 

 

Zasićenost je u pitanju...

 ma nine nego nakon ww1 opet igrati slicnu temetiku ww2!?

sta nisu napravili irak,afganistan,siryu,itd a onda ubaciti (kao u bc2 kada su ubacili vietnam) ubacili tih par staza ww2

10 godina igramo modern setting, šta ti nije dosta?

Meni je osobno dopizdio preko glave. WW1 i WW2 su mi baš sjeli malo za promjenu. Pogotvo WW1 koji je nezahvalan za radit radi samog načina kako se odvijao, i to je DICE odlično napravio.

 

C64 kaže...
mrfloyd kaže...
C64 kaže...

 Zadnjih 10 godina uspjevaju izdati svakih 2 godine novi BF, a sada odjednom ne mogu?

Ako imaš problema sa bugovima (kao u BF4), onda treba odgoditi izlazak na koji mjesec dok se to ne "popegla".

Imaju vrhuski Engine i ne vidim smisla toliko čekati novi nastavak

 

 

 

Zasićenost je u pitanju...

Dice programeri: malo smo se zasitili. Možemo za istu plaču izdavati BF svake 3 godine

EA: ma nema problema. Nama nije najbitnija lova već kvaliteta proizvoda i da krajnji kupac bude zadovoljan

 

Nisu se DICEovci zasitli već kupci.

Meni je osobno 17 godina pleja BF serijala u nogama. Tako da će mi pauza baš dobro leći. Kao kada sam čekao BF3 nakon BF2.

Već dulje vremena na Redditu se spominje zasićenost i ova pauza je skroz pozitvno dočekana.

Inače, što se tiče engina, štima da je među najboljima, ali je nezgodan i nezgrapan za raditi. Zato i imaju toliko problema sa igrama koje su na njemu.

Bila rasprava velika o tome, neki developeri potvrdili.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Nisu se DICEovci zasitli već kupci.

Meni je osobno 17 godina pleja BF serijala u nogama. Tako da će mi pauza baš dobro leći. Kao kada sam čekao BF3 nakon BF2.

Već dulje vremena na Redditu se spominje zasićenost i ova pauza je skroz pozitvno dočekana.

Inače, što se tiče engina, štima da je među najboljima, ali je nezgodan i nezgrapan za raditi. Zato i imaju toliko problema sa igrama koje su na njemu.

Bila rasprava velika o tome, neki developeri potvrdili.

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

BF je jedinstveni proizvod i nema ništa slično njemu.

Problem je što je opala kvaliteta, a onda i kvantiteta (nedostatak sadržaja U BF5)

Kada naprave opet top proizvod sa puno sadržaja, ekipa će ga igrati i nitko neće spominjati zasićenje.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

BF je jedinstveni proizvod i nema ništa slično njemu.

Problem je što je opala kvaliteta, a onda i kvantiteta (nedostatak sadržaja U BF5)

Kada naprave opet top proizvod sa puno sadržaja, ekipa će ga igrati i nitko neće spominjati zasićenje.

 

Upravo to vecina ljudi ne shvaca ili ne zeli zbog nekog razloga,eto cisto primjera radi i jer se stalno vuce paralela novi COD je top proizvod dali ga igrali ili ne igra je izasla ispolirano i sa jako puno contenta i vidi se da je ulozeno puno truda i da nije copy paste isprdak ko prijasnjih 10 naslova.

 

Meni je i dalje ne shvatljiv potez da smo morali cekati godinu dana na neke poznate lokacije i oruzja ali i da igra izgleda ko WW2 jer do Pacific update sam imal osjecaj da igram neki random game s nekim random

WW2 pljucama.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

BF je jedinstveni proizvod i nema ništa slično njemu.

Problem je što je opala kvaliteta, a onda i kvantiteta (nedostatak sadržaja U BF5)

Kada naprave opet top proizvod sa puno sadržaja, ekipa će ga igrati i nitko neće spominjati zasićenje.

 

 

Sve5, svako ima svoje mišljenje.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...
C64 kaže...

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

BF je jedinstveni proizvod i nema ništa slično njemu.

Problem je što je opala kvaliteta, a onda i kvantiteta (nedostatak sadržaja U BF5)

Kada naprave opet top proizvod sa puno sadržaja, ekipa će ga igrati i nitko neće spominjati zasićenje.

 

Upravo to vecina ljudi ne shvaca ili ne zeli zbog nekog razloga,eto cisto primjera radi i jer se stalno vuce paralela novi COD je top proizvod dali ga igrali ili ne igra je izasla ispolirano i sa jako puno contenta i vidi se da je ulozeno puno truda i da nije copy paste isprdak ko prijasnjih 10 naslova.

 

Meni je i dalje ne shvatljiv potez da smo morali cekati godinu dana na neke poznate lokacije i oruzja ali i da igra izgleda ko WW2 jer do Pacific update sam imal osjecaj da igram neki random game s nekim random

WW2 pljucama.

 a jesi ga sad bubnuo i ostao živ!

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 17:34 (lange).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
C64 kaže...

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

B

Sve5, svako ima svoje mišljenje.

  Da sad izbace nešto napravljeno kao bf3 ili bad company, bfV se gasi i odmah pada u zaborav.  mrfloyd dobro kažeš kupci se zasitili, da jesu ali samo ovakvog bf-a.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 18:03 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
dad0r kaže...
C64 kaže...

 Ne bih se složio da su se kupci zasitili.

BF je jedinstveni proizvod i nema ništa slično njemu.

Problem je što je opala kvaliteta, a onda i kvantiteta (nedostatak sadržaja U BF5)

Kada naprave opet top proizvod sa puno sadržaja, ekipa će ga igrati i nitko neće spominjati zasićenje.

 

Upravo to vecina ljudi ne shvaca ili ne zeli zbog nekog razloga,eto cisto primjera radi i jer se stalno vuce paralela novi COD je top proizvod dali ga igrali ili ne igra je izasla ispolirano i sa jako puno contenta i vidi se da je ulozeno puno truda i da nije copy paste isprdak ko prijasnjih 10 naslova.

 

Meni je i dalje ne shvatljiv potez da smo morali cekati godinu dana na neke poznate lokacije i oruzja ali i da igra izgleda ko WW2 jer do Pacific update sam imal osjecaj da igram neki random game s nekim random

WW2 pljucama.

 a jesi ga sad bubnuo i ostao živ!

 

U usporedbi u kakvom je stanju BFV izasel i sa kolicinom contenta ovaj novi COD je igra stoljeca, ovi u Dice su takve picke sa svojim glupostima da se ne usude niti svastiku staviti u WW2 igru da se neka pahuljica ne uvrijedi.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Battlefield V

a sta mozes od sadrzaja vise u ww1 i ww2 napraviti osim mapa!?

zato sam i rekao da bolje da su napravili tipa bc2 i onda ubace dodatak ww2!

 

 kazes novi cod izasao ispolirano i ne copy paste od bivsih cod!?

ispoliran nije jer i tamo imaju problema! nekima bolje radila beta nego gotova igra (tak pisu),procesori im na 100% a kao igra moze sa starim intelom!?

nije copy paste? nezz sta su novo uveli u zadnjih 20god? dekonstrukciju mozda (sto svaka igra u danasnje vrijeme mora imati),vozila,itd!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 19:09 (lange).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Da, dekonstrukcija je velika značajka bf-a. To si u pravu. Dekonstrukcija.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Da, dekonstrukcija je velika značajka bf-a. To si u pravu. Dekonstrukcija.

 koliko citam imate problema sa kamperima!?

u b lako to rijesis-sravnis zid i bok!

dok u cod drvena ograda te spasi od metaka!

ali to je vec prozvakana tema

12 godina
offline
Battlefield V

Interesantne stvari iskopane u fajlovima:

 

Dolazi Capture the flag i nešto zvano "BattleZone". Izgleda novi pokušaj komeptitivnog moda. 16vs16. Igra se više modova, 5 rundi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

upravo igrao ovaj breaktrough na iwo jima,mogu reci predobar game i konacno pravi battlefield osjecaj.

ovo je trebalo odma cim je izasla igra.

evo battlefield je opet fun

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Predobro je ovo! Zadovoljen sam, pa čak i više! :-)

 

Garand novi insta favorit.

 

Još samo treba vidjet šta će napraviti sa community serverima i ako to bude dobro složeno, Battlefield is back baby! B======@  ~° O-8

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

a sta mozes od sadrzaja vise u ww1 i ww2 napraviti osim mapa!?

zato sam i rekao da bolje da su napravili tipa bc2 i onda ubace dodatak ww2!

 

 

 

Ako radi mašta, može se svašta.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Interesantne stvari iskopane u fajlovima:

 

Dolazi Capture the flag i nešto zvano "BattleZone". Izgleda novi pokušaj komeptitivnog moda. 16vs16. Igra se više modova, 5 rundi.

 

bzvze! 

Stvarno rasipaju dah uzalud..

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Sad sam odigrao pola partije na Iwo Jimi. To je novi metro ili?

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sad sam odigrao pola partije na Iwo Jimi. To je novi metro ili?

 Ne metro je izasao prije mjesec dana.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Predobro je ovo! Zadovoljen sam, pa čak i više! :-)

 

Garand novi insta favorit.

 

Još samo treba vidjet šta će napraviti sa community serverima i ako to bude dobro složeno, Battlefield is back baby! B======@  ~° O-8

 GG večeras :)

Kakav si to cheat prvu rundu? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sad sam odigrao pola partije na Iwo Jimi. To je novi metro ili?

 Na kojim si ti drogama? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice