Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

 ipak je to bio jedan drugi Fila, no pamtim nick morska dzukela, kolko se sjecam si bio dobar Bf3 igrac:)

 Pa i ne baš...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

 ipak je to bio jedan drugi Fila, no pamtim nick morska dzukela, kolko se sjecam si bio dobar Bf3 igrac:)

 Njubara teska,i to na laptopu,izvlacili ga fegeti u timu

Sad ima lepi komp a nema m16 i bc3

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 18:25 (M4X).
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

M16A4 je u BF4 bio sranje jer nije imao full auto mode. A to što su neki igrali samo prvih godinu dana kada je igra s tehničke i balans strane bila negriva, a kasnije od nje odustali, to je njihov problem jer su propustili najopsežniji i najbolji masovni FPS do sada napravljen.

 

Što se tiče lock-on oružja, ona su spasila BF4 jer nema smisla da vehicle whores dominiraju na bojištu sa jebenim vozilima. I solo randomi u vozilima su bili OP, a kamoli ljudi na ts-u pa sa helikopterom svih razaraju. I sve to još uz činjenicu da je jedina anti-vehicle klasa bila engineer koja je 1 od 4 klase u igri, podijeljena na 2 podkategorije sa lošim oružjima zbog kojih nije bila toliko popularna.

 

I sama matematika govori svoje. 32 igrača u timu, 8 igrača po klasi, 4 igrača anti air, 4 igrača anti tank. Pa ti onda sa 8 igrača igraj protiv 2 tenka, 4 LAV-a, 2 helikoptera, jet-a i anti-aira i to sve na početku, bez dodatno otključanih vozila na osvojenim objectivima... good luck.

Tu su naravno i prijateljska vozila, ali to je pak varijabla za sebe.

 

I to si sretan ako uopće imaš 8 igrača koji igraju engineer klasu. Ja sa svojih 750 sati u igri sam primjetio da smo uspješno dominirali vozila tek kad je negdje 20tak igrača u timu igralo engineera, inače su ljudi uvijek nabijali streakove kao da igraju COD.

 

U ovakvim igrama vozila nesmiju biti na onome team effort to destroy. Nije ovo jebeni Overwatch, ovdje ljudi ulaze u igru se napucavat i solo izdominirat sve njubare, a ne da gledam kako mi neki lakrdijaš u tenku ili helikopteru kasapira momčad bez da mu itko išta može.

 

U BF4 je teamplay toliko bio OP da nisi uopće trebao vozila. Ja sam par puta igrao u squadu, to je bilo žalosno koliku razliku 5 ljudi na voicu mogu napraviti na serveru od 64 ljudi ako igraju koordinirano. I onda bi neki ljudi na to još i OP vozila!? Bitch pls....

 

Ali to je takav tip ljudi, znam ja. Bilo je trenutaka kad su pojedinci dominirali helikopterom i ja više nisam ništa radio osim stingerom rušio lika. Znači jedini cilj mi je bio loviti ga i stingerom ga srušiti i kad ostanem bez streljiva respawn i repeat. I onda je na kraju bilo plakanja: noob, no skill, lock on noob itd. I onda poslije toga idu na forume isto plakati kako su lock on oružja sranje. A to što je za pola servera bilo sranje dok je on skupljao killove kao na tvorničkoj traci, to mu uopće ne dolazi do mozga.

 

Idioti koji bi htjeli dominirati OP vozilima - ništa drugo.

 

 

 

 

 
9 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

Sve si u pravu ali m16 da nevalja,neznam,to je americko oruzje i to bi ea-u bilo ispod casti da nevalja,mora bit najbolji m16 u bf igricama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

Sve si u pravu ali m16 da nevalja,neznam,to je americko oruzje i to bi ea-u bilo ispod casti da nevalja,mora bit najbolji m16 u bf igricama

 Od svih BFova samo je u BFu 3 m16 bila najbolja puška,tako da neznam kaj si toliko zapeo za taj m16.

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Battlefield 2018?

Ja sam mislio da se ovaj M4X zajebava sad vidim da je ozbiljan

premotati na 2m23sek

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 21:10 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

 ipak je to bio jedan drugi Fila, no pamtim nick morska dzukela, kolko se sjecam si bio dobar Bf3 igrac:)

 Nije ni taj. Zamijenio si ga sa nekim

8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Soldier977 kaže...
volegradele kaže...

Izgleda da cu ga opet kupit a igrat opet BF3 samo!

 Ma ja, ko će kupovat cheat i za BF2018 

 uh, još se toga sjećaš

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...
Haremzg kaže...
fila2208 kaže...
Haremzg kaže...

Definitivno zasluzuje veci broj igraca, nikad se nezna

 

Fila2208 dali si ti samnom prije dosta godina igrao u helicu u Bf3? :)  Merahzg mi je nick

 vrlo vjerojatno jesam, ali ne pod ovim nickom. Ingame sam morska_dzukela.

ali zvoni mi tvoje ime da.

 ipak je to bio jedan drugi Fila, no pamtim nick morska dzukela, kolko se sjecam si bio dobar Bf3 igrac:)

 Nije ni taj. Zamijenio si ga sa nekim

 sjecam se i Mrskog Okupatora za njega sam siguran da je dobro igrao, a Dzukela sa tobom je cesto igrao ako se nevaram?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?

cod je sa ww2 temom pobrao ogromne novce i to je logično da će i ovi stavit ww2,a bilo je i logično ako je bf1 ww1 da nastavljaju dalje sa ww2,a i bf1 je isto tako jako dobro igran,popularan i ostvario je veliku zaradu

treba preimenovat temu u battlefield V,tak će se zvat

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 10:36 (M4X).
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

Le užas, malo manji le užas nego jedinica al opet le užas. Ne bih se ni čudio da sad stave neke powerarmore na dizel ko pickup. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Evo Sovijeti već imaju elite klasu, još mu samo nabace kakvu maskicu i gotovo. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 10:57 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Ove godine BF će biti WW2,a COD WW1.Taman da se izmjene i poberu nove pare

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
sstrmi kaže...

Ove godine BF će biti WW2,a COD WW1.Taman da se izmjene i poberu nove pare

 

nije problem da se poberu pare, ja bi najradije da im svima dam pare, ali dat ću ako bude kvalitetnog sadržaja, ako ne bude nek se jeb*

15 godina
offline
Battlefield 2018?

Kako bi vuco rekao. Kome se WW2 ne sviđa,k*rac mu se ne diže.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

https://mp1st.com/news/report-battlefield-2-remake-is-battlefield-2018-set-during-wwii-mp1st

 

Ako je istina da ne rade zapravo na BC3, nego na revampu legendarnog BF2, vjerojatno će idući BF u modernom settingu izaći tek 2020. 

 

Čak mi se čini vjerojatnije da će biti revamp BF2, jer su se u leaku spominjala 64 igrača.

 

Uglavnom, za BF 2018 su mi očekivanja - nikakva.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

Njemacki tiger 1 je najjebeniji,ogromna zvijer,trebal bi bit op

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

Njemacki tiger 1 je najjebeniji,ogromna zvijer,trebal bi bit op

 Ali samo ako pojačaš kućni internet do izlaska igre.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
6 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

Njemacki tiger 1 je najjebeniji,ogromna zvijer,trebal bi bit op

 Al ne ko M16 jelda? Jelda? Mora da je. Jelda?

Takoder, Fegeti, 41-0, M16N00b. fegeti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 13:18 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
sexytoiletpaper kaže...
M4X kaže...

Njemacki tiger 1 je najjebeniji,ogromna zvijer,trebal bi bit op

 Al ne ko M16 jelda? Jelda? Mora da je. Jelda?

Takoder, Fegeti, 41-0, M16N00b. fegeti.

 ww2 M16

6 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
sexytoiletpaper kaže...
M4X kaže...

Njemacki tiger 1 je najjebeniji,ogromna zvijer,trebal bi bit op

 Al ne ko M16 jelda? Jelda? Mora da je. Jelda?

Takoder, Fegeti, 41-0, M16N00b. fegeti.

 ww2 M16

 Realisticno. M16 je ocito americka zavjera koja je srusila AustroUgarsku. Takoder, WW1 je zapocet zato sto je EA htio da M16 bude OP N00b oruzje. Fegeti svi oni.

41-0. Njubarski Fegeti.

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

Pise za tiger 1,tesko dubre koje je imalo preslab tdi motor pa je cesto imal kvarove mehanike...ali u bf5 uz dobrog fegeta popravljaca koji popravlja mogal bi bit nezaustavljiv

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 14:12 (M4X).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

Pise za tiger 1,tesko dubre koje je imalo preslab tdi motor pa je cesto imal kvarove mehanike...ali u bf5 uz dobrog fegeta popravljaca koji popravlja mogal bi bit nezaustavljiv

 Osim ako ne naleti nekakav njubFeget sa m16 govnom.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
M4X kaže...

Pise za tiger 1,tesko dubre koje je imalo preslab tdi motor pa je cesto imal kvarove mehanike...ali u bf5 uz dobrog fegeta popravljaca koji popravlja mogal bi bit nezaustavljiv

Može!

Ja ću biti vozač i raditi 41-0 pa partiji, a ti moj feget popravljač.

Deal?!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Meni je iskreno svejedno u koje ce vrijeme iti stavljen novi bf.Jedino bf1 nisam igrao (ne svidaju mi se tenkovi i nema esport).Najrade bi da se vrati ko na bf3 5v5 conquest i stara ekipa iz bf3.Al poznavajuci njih to se nece desiti...

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 14:40 (Doca15).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Skilledžija kaže...
M4X kaže...

Pise za tiger 1,tesko dubre koje je imalo preslab tdi motor pa je cesto imal kvarove mehanike...ali u bf5 uz dobrog fegeta popravljaca koji popravlja mogal bi bit nezaustavljiv

Može!

Ja ću biti vozač i raditi 41-0 pa partiji, a ti moj feget popravljač.

Deal?!

 Evo ti kurac,ja sam uvijek sam u tenkicu

12 godina
offline
Battlefield 2018?

Meni gunner u tenku jedino moze biti cajber ili neko iz klana.Ovako stalno sam igram u tenku.Ionako sam vecinu bf4 proveo na tenku,jer je inf i esl umro nakon par mjeseci pa se prebacio na vozila.I trenutno mogu igrat na mozda 10 servera jer su me s ostalih banali supci.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Doca15 kaže...

Meni gunner u tenku jedino moze biti cajber ili neko iz klana.Ovako stalno sam igram u tenku.Ionako sam vecinu bf4 proveo na tenku,jer je inf i esl umro nakon par mjeseci pa se prebacio na vozila.I trenutno mogu igrat na mozda 10 servera jer su me s ostalih banali supci.

 Zbog predobog gunnera.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice