Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.692
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Slazem se u potpunosti sa wookon, svaka ti se pozlatila. To wook samo hrabro nedaj da te ove njubare sputavaju. #wookizdrži
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
animosity_frenzy kaže...

Svako tolko se na forumu iskristalizira neki pojedinac za kojeg je očito da ima nekih problema u glavi.

 Četvrti komentar u nizu inspiriran mojim prijašnjim postom koji se na njega uopće ne replicira.

 

Mislim ako neznate ništa o ideologiji, geopolitici i društvu u cijelini onda je bolje šutjeti, a ne prekidati potencijalnu raspravu ovakvim beskorisnim upadicama.

 

Razumijem da neke od vas ova strana BFV i drušva ne interesira, ali to je ono što je sada aktualno. Otvori Reddit, otvori youtube, otvori članke po svim važnijim entertainment portalima - da li tko priča o tome kakva je igra? Ne jer nikoga za to nije briga, ljudi znaju da je igra šrot, da je pogrešno izreklamirana, da je reskin BF1, da je zagađena libtardacijama i da su developeri svoju zajednicu nazvali needuciranima. To je dovoljno da ove godine bojkotiramo igru pa da možda slijedećih godina dobijemo proizvod koji svi želimo.

 

 

BFV je jedna igra koju kupim nakon bete da se.....igram!

Jos prije izlaska BF1 smo dogovorili bojkot preordera pouceni BF4 iskustvom.

Iz nekog nepoznatog razloga ne rade hypetrain ( pogle video u Bakinom postu)

Tako da ako je los preorder ne znaci da igra ne valja.

Jedini problem DICEa je sto daje da mu svi sole pamet oko igre, tako da sad u strahu krenu drk4t po baznom konceptu koji se meni iskreno svidja.

 

Svi se nasli uvijedjeni da to nije most acccurate ww2 kur4c palac. 

De zabijte si cavao u cipelu da imate precu brigu u zivotu....

 

 

Inace filmovi i igre koji imaju legendarni status su u pravilu imali losu gledanost i broj prodanih kopija, tako da opet velim broj preordera ne znaci nista.

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 Četvrti komentar u nizu inspiriran mojim prijašnjim postom koji se na njega uopće ne replicira.

 

Mislim ako neznate ništa o ideologiji, geopolitici i društvu u cijelini onda je bolje šutjeti, a ne prekidati potencijalnu raspravu ovakvim beskorisnim upadicama.

 

Razumijem da neke od vas ova strana BFV i drušva ne interesira, ali to je ono što je sada aktualno. Otvori Reddit, otvori youtube, otvori članke po svim važnijim entertainment portalima - da li tko priča o tome kakva je igra? Ne jer nikoga za to nije briga, ljudi znaju da je igra šrot, da je pogrešno izreklamirana, da je reskin BF1, da je zagađena libtardacijama i da su developeri svoju zajednicu nazvali needuciranima. To je dovoljno da ove godine bojkotiramo igru pa da možda slijedećih godina dobijemo proizvod koji svi želimo.

 Buraz moj, koga briga za ovo. Ljudi samo žele igrati igru, boli nas kita za tvoju ideologiju i geopolitiku i ostala sranja. Kako ti to teško shvatiti?

Pa jebo zvučiš ko neki Marksista i pokušavaš neku svoju filozofiju prodavati. Mislim da si odabrao krivi forum i još gore igre su krivo područje da time širiš svoje "ideologije". Ono ljudi igraju igre da se zabave, a ne da bi čitali tvoje proljeve o tome kako je industrija propala, kako žene imaju prevelika prava i šta ja znam. Potencijalna raspravo koju želiš načeti se veže za politiku i neke stvari koje apsolutno nikoga ovdje ne zanimaju ili ih briga.

 

Youtube sekcija komentara je uvijek bila pouzdani i točki pokazatelj svega. A reddit stvaro relativan site za nešto koristi naučiti. O igri se priča manje jer je u alphi i imala je tek dva trailera. Što se ima dalje pričati o nečemu kad će se pola toga promijeniti?

 

 

Odlicno izgleda, ali to mi je singleplayer.

To je neki hibridni raytracing?

MrSmith bi mozda znao?

 MrSmith je već prednaručio 3 grafičke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

mrfloyd 

 

Gledaj, ako su ti igre, filmovi i serije samo zabava da potrošiš slobodno vrijeme i da o ničemu ne razmišljaš onda je tu za tebe priča gotova. Tebe nije briga niti si zainteresiran za nešto više i valjda je to u redu, ali probaj razumjeti da nisu svi takvi.

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. To za nas nije samo zabava, to je mnogo više - identitet, i kad se netko u to počne petljati kako nam ne paše onda možeš misliti kakva je reakcija.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 11:45 (D-wook).
6 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
cenzura konzervativaca u medijima (Alex Jones kao posljednji)

 Mislim da ovo govori vise nego dovoljno o tebi.

Van toga, nitko nece kupiti BFV zato sto su zene u njemu ili zato sto nema zena u njemu. Ako kupujes igricu, kupujes ju da bi ju igrao i zabavio se. Ako netko zeli biti zena sa mehanickom rukom BMK, ne utjece na gameplay, ne utjece na mehanike i to je to.
To sto je tebi od same igrice bitnije to da se, da citiram "SJW Libtarde vrati na mjesto" ukazuje na to da ti imas nekakvih problema u glavi i nacinu razmisljanja.

Nakon ovoga sto si rekao mi se upalila lampica i moram te pitati, jel te u OWu smetaju Genji i Tracer zato sto su heroji koji su napravljeni da unistavaju healere ili zato sto je jedno gay i zensko a drugo invalid u mehanickoj protezi?

"Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24" - Dwook - 2018. Admini, mislim da je dovoljno rekao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 11:48 (sexytoiletpaper).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Buraz moj, koga briga za ovo. Ljudi samo žele igrati igru, boli nas kita za tvoju ideologiju i geopolitiku i ostala sranja. Kako ti to teško shvatiti?

Pa jebo zvučiš ko neki Marksista i pokušavaš neku svoju filozofiju prodavati. Mislim da si odabrao krivi forum i još gore igre su krivo područje da time širiš svoje "ideologije". Ono ljudi igraju igre da se zabave, a ne da bi čitali tvoje proljeve o tome kako je industrija propala, kako žene imaju prevelika prava i šta ja znam. Potencijalna raspravo koju želiš načeti se veže za politiku i neke stvari koje apsolutno nikoga ovdje ne zanimaju ili ih briga.

 

Youtube sekcija komentara je uvijek bila pouzdani i točki pokazatelj svega. A reddit stvaro relativan site za nešto koristi naučiti. O igri se priča manje jer je u alphi i imala je tek dva trailera. Što se ima dalje pričati o nečemu kad će se pola toga promijeniti?

 Ali ovdje sam to spomenuo jer je vezano za BFV. Ovo je BFV tema, zar ne? Pa nebi iz vedra neba počeo pričati o politici i ideologiji na temi PC Igre>BFV.

 

No dobro razumijem da ljude možda to ovdje ne interesira, ali sam se nadao da netko uistinu prati tu stranu priče i da će napisati svoje mišljenje. Pa nemoguće da su svi gameri na ovoj temi toliko malograđanski orijentirani da ih ovakve stvari apsolutno ne zanimaju. No nikad neznaš.

 

Kako god ako netko ima što konstruktivno dodati slobodno, ali ako nemate onda se možemo vratiti na rasprave o samoj igri.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 Ali ovdje sam to spomenuo jer je vezano za BFV. Ovo je BFV tema, zar ne? Pa nebi iz vedra neba počeo pričati o politici i ideologiji na temi PC Igre>BFV.

 

No dobro razumijem da ljude možda to ovdje ne interesira, ali sam se nadao da netko uistinu prati tu stranu priče i da će napisati svoje mišljenje. Pa nemoguće da su svi gameri na ovoj temi toliko malograđanski orijentirani da ih ovakve stvari apsolutno ne zanimaju. No nikad neznaš.

 

Kako god ako netko ima što konstruktivno dodati slobodno, ali ako nemate onda se možemo vratiti na rasprave o samoj igri.

 Igra ti je sam povod i maska za sve ovo.

 

Mi smo malograđani, ali ti se zato veliki političar...u igrama. Jednostavno nismo kao neki, igramo igru i ne pitamo se kao ti zašto je ovo u igri i zašto nije. Ti si odmah ženski karaket ili protezu ili boju kože povezao sa nekakvim političkim razlozima iako nigdje nitko i nikad nije to spomenuo od developera ili ikoga drugoga. Jednostavno je dodano kao opcija ako netko želi da stavi. Nema apolutno nikakvi utjecaj na mehanike u igri, a niti te itko forsira da koristiš.

 

Nije sad da su nešto izbacili iz igre, jednostavno su dali više opcija da svatko odabere što želi biti. Znaš onoj igri koja je tu radi zabave.

 

Ovo što ti preispituješ zašto neke stvari ubačene u igri i što to odmah povezuješ sa politikom zamo pokazuje da je problem u tebi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 12:04 (Jack Sparrow).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da ovo govori vise nego dovoljno o tebi.

Van toga, nitko nece kupiti BFV zato sto su zene u njemu ili zato sto nema zena u njemu. Ako kupujes igricu, kupujes ju da bi ju igrao i zabavio se. Ako netko zeli biti zena sa mehanickom rukom BMK, ne utjece na gameplay, ne utjece na mehanike i to je to.
To sto je tebi od same igrice bitnije to da se, da citiram "SJW Libtarde vrati na mjesto" ukazuje na to da ti imas nekakvih problema u glavi i nacinu razmisljanja.

Nakon ovoga sto si rekao mi se upalila lampica i moram te pitati, jel te u OWu smetaju Genji i Tracer zato sto su heroji koji su napravljeni da unistavaju healere ili zato sto je jedno gay i zensko a drugo invalid u mehanickoj protezi?

"Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24" - Dwook - 2018. Admini, mislim da je dovoljno rekao.

 Pretpostavljam da se tvoje znanje o Alexu Jonesu svodi na CNN naslov "They turned the frogs gay" sa njegovom glavom u pozadini?

 

A gledaj ako me za žene na prvoj crti bojišnice sa mehaničkom rukom nije briga, ako me za developere koji su me izvrijeđali nije briga i ako me za ništa drugo osim zabave nije briga onda zapravo to nema ni smisla, što ne? Onda tako za sve što mi se ne sviđa mogu reći da me nije briga, isključiti mozak i zabaviti se.  Ali samo da ponovim, meni se osobno niti gameplay ne sviđa tako da ja bojkotiram iz više razloga.

 

Smetao mi je Genji kao i svim normalnim ljudima u mojem sr-u koji su bili u mogućnosti zaključiti da je to OP heroj koji s malo skilla uništi sve u našem ranku. Zašto se sad ne žalim na Genjia? Jer je konačno balansiran i konačno ima stabilnog(ih) countera. Samo neka tako i ostane. Na Tracericu sam se žalio samo u slučaju kad su je smurfovi koristili i zbog toga što je bila OP na profesionalnom nivou. Sve su to poznate činjenice, već povijest, ali tebi to i dalje neide u glavu?

 

Ok, ako ti ja počnem razbijati auto, oćeš ti stajati i gledati ili ćeš nešto učiniti u vezi toga ili eventualno naknadno tražiti štetu? Ista stvar što smo mi radili da spasimo Star Wars. Krizna vremena zahtjevaju krizne postupke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Igra ti je sam povod i maska za sve ovo.

 

Mi smo malograđani, ali ti se zato veliki političar...u igrama. Jednostavno nismo kao neki, igramo igru i ne pitamo se kao ti zašto je ovo u igri i zašto nije. Ti si odmah ženski karaket ili protezu ili boju kože povezao sa nekakvim političkim razlozima iako nigdje nitko i nikad nije to spomenuo od developera ili ikoga drugoga. Jednostavno je dodano kao opcija ako netko želi da stavi. Nema apolutno nikakvi utjecaj na mehanike u igri, a niti te itko forsira da koristiš.

 

Nije sad da su nešto izbacili iz igre, jednostavno su dali više opcija da svatko odabere što želi biti. Znaš onoj igri koja je tu radi zabave.

 

Ovo što ti preispituješ zašto neke stvari ubačene u igri i što to odmah povezuješ sa politikom zamo pokazuje da je problem u tebi.

 Nisam ja ništa povezivao s ničim, to su radili ljudi koji se razumiju u povijest.

 

Žena sa mehaničkom protezom na prvoj crti u drugom svjetskom ratu...

 

Koliko puta moraš pročitati gornju rečenicu da shvatiš da se to nikad nije dogodilo.

 

Za crnce u BF1 su nekako prošli jer je igra bila ozbiljnijeg karaktera bez tih idiotnih customizacija i jer su neke crne postrojbe pod tim imenom uistinu djelovale na bojištu.

 

Revizionizam povijesti je opasna djelatnost, pogotovo ako ju prodaješ pod stvarnu povijest. Ako nemožeš shvatiti zašto je to opasno onda bi se trebao vratiti na satove povijesti u OŠ i SŠ. U ovakvim entertainment proizvodima revizionizam je naravno dozvoljen, ali ne ako ćeš ga reklamirati pod stvarnost i na tome ustrajati.

 

Da se je BFV reklamirao kao alternativni take na WWII sa velikim mogućnostima customizacije kao ta mehanička proteza itd. nitko živ nebi ništa rekao. Ali ako ti to prodaješ pod stvarnost drugog svjetskog rata i nazivaš zajednicu neobrazovanima jer ne prihvaćaju tvoje nebulozne ideje onda i zaslužuješ bankrotirati i sve što ti dolazi.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

mrfloyd 

 

 

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. 

 

 WTF  

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 Nisam ja ništa povezivao s ničim, to su radili ljudi koji se razumiju u povijest.

 

Žena sa mehaničkom protezom na prvoj crti u drugom svjetskom ratu...

 

Koliko puta moraš pročitati gornju rečenicu da shvatiš da se to nikad nije dogodilo.

 

Za crnce u BF1 su nekako prošli jer je igra bila ozbiljnijeg karaktera bez tih idiotnih customizacija i jer su neke crne postrojbe pod tim imenom uistinu djelovale na bojištu.

 

Revizionizam povijesti je opasna djelatnost, pogotovo ako ju prodaješ pod stvarnu povijest. Ako nemožeš shvatiti zašto je to opasno onda bi se trebao vratiti na satove povijesti u OŠ i SŠ. U ovakvim entertainment proizvodima revizionizam je naravno dozvoljen, ali ne ako ćeš ga reklamirati pod stvarnost i na tome ustrajati.

 

Da se je BFV reklamirao kao alternativni take na WWII sa velikim mogućnostima customizacije kao ta mehanička proteza itd. nitko živ nebi ništa rekao. Ali ako ti to prodaješ pod stvarnost drugog svjetskog rata i nazivaš zajednicu neobrazovanima jer ne prihvaćaju tvoje nebulozne ideje onda i zaslužuješ bankrotirati i sve što ti dolazi.

 Nikad se nije dogodilo da budeš upucan s tekom u facu pa živiš nakon što te netko potapša po ramenu. Ovo je igra, koja niti ne reperezntira prave i točne događaje. Bazira se na tom razdoblju, ali ne prati događaje 100%.

 

Nikad ni nisu prodavali po stvaru povijest. Par puta su napomenuli WW2 kao nikad prije, naše viđenje WW2 i sl.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

To što ti i ekipa nemožete shvatiti da BFV više nema veze sa igrom nego je to preraslo u nešto više to vam nitko nije kriv niti vam tko može pomoći da shvatite. Balans oružja, gunplay, mape itd... to je sve postalo apsolutno nevažno u ovoj priči. BFV je imao najpopularniji post na redditu u danu kad se je pričalo o ženskoj s robotskom rukom, a ne kad se je pričalo o tome kakva je zapravo igra. Svi najpopularniji postovi koji se tiču BFV-a se odnose na rasprave o ideologiju koju ta igra zastupa.

 Pratim sve vezano uz BFV na redditu, forumima, Youtubeu i recimo da znam sve što ga okružuje.

 

I sad recimo beta i sam izlazak pokažu da je igra odlično odrađena i da je zabavna, pogotovo s društvom!

I što sad? Ne smijem ga kupiti da pošaljem neku poruku?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Igra ti je sam povod i maska za sve ovo.

 

Mi smo malograđani, ali ti se zato veliki političar...u igrama. Jednostavno nismo kao neki, igramo igru i ne pitamo se kao ti zašto je ovo u igri i zašto nije. Ti si odmah ženski karaket ili protezu ili boju kože povezao sa nekakvim političkim razlozima iako nigdje nitko i nikad nije to spomenuo od developera ili ikoga drugoga. Jednostavno je dodano kao opcija ako netko želi da stavi. Nema apolutno nikakvi utjecaj na mehanike u igri, a niti te itko forsira da koristiš.

 

Nije sad da su nešto izbacili iz igre, jednostavno su dali više opcija da svatko odabere što želi biti. Znaš onoj igri koja je tu radi zabave.

 

Ovo što ti preispituješ zašto neke stvari ubačene u igri i što to odmah povezuješ sa politikom zamo pokazuje da je problem u tebi.

 Nisam ja ništa povezivao s ničim, to su radili ljudi koji se razumiju u povijest.

 

Žena sa mehaničkom protezom na prvoj crti u drugom svjetskom ratu...

 

Koliko puta moraš pročitati gornju rečenicu da shvatiš da se to nikad nije dogodilo.

 

Za crnce u BF1 su nekako prošli jer je igra bila ozbiljnijeg karaktera bez tih idiotnih customizacija i jer su neke crne postrojbe pod tim imenom uistinu djelovale na bojištu.

 

Revizionizam povijesti je opasna djelatnost, pogotovo ako ju prodaješ pod stvarnu povijest. Ako nemožeš shvatiti zašto je to opasno onda bi se trebao vratiti na satove povijesti u OŠ i SŠ. U ovakvim entertainment proizvodima revizionizam je naravno dozvoljen, ali ne ako ćeš ga reklamirati pod stvarnost i na tome ustrajati.

 

Da se je BFV reklamirao kao alternativni take na WWII sa velikim mogućnostima customizacije kao ta mehanička proteza itd. nitko živ nebi ništa rekao. Ali ako ti to prodaješ pod stvarnost drugog svjetskog rata i nazivaš zajednicu neobrazovanima jer ne prihvaćaju tvoje nebulozne ideje onda i zaslužuješ bankrotirati i sve što ti dolazi.

 Tvrdis da je krivo tvrditi nesto sto znas da nije istina. DICE je tvrdio da ce biti "stvarna povijest" i onda stavili razne skinove koji nemaju veze s time.

Istovremeno tvrdis da je nad Alexom Jonesom napravljena nepravda. Lik je tvrdio da demokrati imaju namjeru napraviti "genocid nad bijelcima", da cjepivo postoji da bi se prosirio autizam, da se masakr u americkim skolama zapravo nije ni desio nego da je propaganda demokrata.

Licemjerje 20/10.

Uz to da dodamo da nikoga ovdje nije briga o politickim aktivnostima vezanima uz INDUSTRIJU ZABAVE jer smo ovdje da se zabavimo, ne da prosjvedujemo ukljucivanje drugih u zabavi. Jos jednom, ovo je zabava. Takoder, ova tvoja analogija vezana uz to da bi ti unistavao neciji auto nema veze s vezom. Da li ti posjedujes licencu za SW ili BF? Onda najvise sto imas ikakvo pravo raditi je ne kupiti igricu a tko god posjeduje licencu smije s istom raditi sto hoce.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

A kada bude kasno, onda ćeš se pitati pa kako to nismo prije vidjeli, zašto netko nešto nije učinio.

 Što će se dogoditi?

Bijele muške osobe će izgubiti poslove i samo žene i crnci će biti zaposleni?

Svugdje oko nas će biti gay parovi koji će se dodirivati i ljubiti i to će biti užasno za vidjeti?

Žene će dobiti prava u državama u kojima ih još nemaju?

 

I sad sam pročitao link koji si stavio "BFV će biri razočaranje".

Pa taj tekst je pisam čisto iz pogleda zarade/dioničara/prodaje! Ni jednog slova o kvaliteti igre ili bilo čega vezanog uz gameplay! Pa jesti normalan?? Osim što si nacionalist, rasist i homofob, sad si još i kapitalist??! Pa daj se saberi!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. To za nas nije samo zabava, to je mnogo više - identitet, i kad se netko u to počne petljati kako nam ne paše onda možeš misliti kakva je reakcija.

 

 Cekaj cekaj, i ti si slao?! 

Ajme koja kuja. Znaci dan danas je mrzim zbog tog svog fašizma, fašistica jedna..

Battlelog: Ratkapa16
14 godina
offline
Battlefield V

eto

Sjedi 1
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
elpornero53 kaže...

eto

 Jel ovo znači da si ti napravio preorder? 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
elpornero53 kaže...

eto

 Jel ovo znači da si ti napravio preorder? 

 Skoro! Bilo bi dobro da sad spuste cijenu za deluks edišn jer na naslovnici je muško a za ostale smrtnike žena...pffff.

Čekam neku prevaru i gličiranje za jeftiniji Beef5.

 

Sjedi 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ljudi jest da je zabavan, ali zašto se zamarate sa D-wookom koji je autist Ljudina style? Treba biti fer pa reći da je Ljudina pisao isključivo o mehanikama u igri, te da je tu i tamo u svom nekoherentnom stilu znao i koju pametnu ubost.

 

BTW. upravo sam svršio razmišljajući o preorderu koji ću napraviti NAKON bete, čisto da bih pomogao EA/DICE-u. I jizzed, fact!

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

mrfloyd 

 

Gledaj, ako su ti igre, filmovi i serije samo zabava da potrošiš slobodno vrijeme i da o ničemu ne razmišljaš onda je tu za tebe priča gotova. Tebe nije briga niti si zainteresiran za nešto više i valjda je to u redu, ali probaj razumjeti da nisu svi takvi.

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. To za nas nije samo zabava, to je mnogo više - identitet, i kad se netko u to počne petljati kako nam ne paše onda možeš misliti kakva je reakcija.

 

 Tebe neko samo treba okrenuti u pravom smjeru i ima da lomiš 

 

Kreni prvo od svog praga... Pa se prebaci kod nas u BiH...  Ima da im jebemo kevu napokon  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 14:26 (Soldier977).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
D-wook kaže...

mrfloyd 

 

 

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. 

 

 WTF  

 

Točno slijediti upute sa čavlom u cipeli! 

 

Jack Sparrow kaže...
D-wook kaže...

 Nisam ja ništa povezivao s ničim, to su radili ljudi koji se razumiju u povijest.

 

Žena sa mehaničkom protezom na prvoj crti u drugom svjetskom ratu...

 

Koliko puta moraš pročitati gornju rečenicu da shvatiš da se to nikad nije dogodilo.

 

Za crnce u BF1 su nekako prošli jer je igra bila ozbiljnijeg karaktera bez tih idiotnih customizacija i jer su neke crne postrojbe pod tim imenom uistinu djelovale na bojištu.

 

Revizionizam povijesti je opasna djelatnost, pogotovo ako ju prodaješ pod stvarnu povijest. Ako nemožeš shvatiti zašto je to opasno onda bi se trebao vratiti na satove povijesti u OŠ i SŠ. U ovakvim entertainment proizvodima revizionizam je naravno dozvoljen, ali ne ako ćeš ga reklamirati pod stvarnost i na tome ustrajati.

 

Da se je BFV reklamirao kao alternativni take na WWII sa velikim mogućnostima customizacije kao ta mehanička proteza itd. nitko živ nebi ništa rekao. Ali ako ti to prodaješ pod stvarnost drugog svjetskog rata i nazivaš zajednicu neobrazovanima jer ne prihvaćaju tvoje nebulozne ideje onda i zaslužuješ bankrotirati i sve što ti dolazi.

 Nikad se nije dogodilo da budeš upucan s tekom u facu pa živiš nakon što te netko potapša po ramenu. Ovo je igra, koja niti ne reperezntira prave i točne događaje. Bazira se na tom razdoblju, ali ne prati događaje 100%.

 

Nikad ni nisu prodavali po stvaru povijest. Par puta su napomenuli WW2 kao nikad prije, naše viđenje WW2 i sl.

 

Pročitati koju knjigu od Sven Hassela :

Ako se dobro sijećam čovjek piše:

Ameri kada su se iskrcavali na Siciliju bila je bojna ili brigada marinaca, veterana sa pacifičkog bojišta, koji su bili naoružani katanama, imali crvene suncobrane i natikače a borili su se ko sami đavli!

Mješavina stvarnosti i fikcije, obožavali su SS zapovjednike ubiti, društvo je bilo šareno sa svih strana svijeta.

Skoro kao BF V 

 

 

Soldier977 kaže...
D-wook kaže...

mrfloyd 

 

Gledaj, ako su ti igre, filmovi i serije samo zabava da potrošiš slobodno vrijeme i da o ničemu ne razmišljaš onda je tu za tebe priča gotova. Tebe nije briga niti si zainteresiran za nešto više i valjda je to u redu, ali probaj razumjeti da nisu svi takvi.

 

Nekima od nas je to mnogo više od samo puke zabave. Pa što misliš da sam mirno stajao dok su masakrirali Star Wars franšizu? Slao sam prijetnje onoj fašistici Kennedy 0-24, potpisivao peticije i pozivao na promjene. Isto i kad su započinjali DCEU na krivoj nogi. To za nas nije samo zabava, to je mnogo više - identitet, i kad se netko u to počne petljati kako nam ne paše onda možeš misliti kakva je reakcija.

 

 Tebe neko samo treba okrenuti u pravom smjeru i ima da lomiš 

 

Kreni prvo od svog praga... Pa se prebaci kod nas u BiH...  Ima da im jebemo kevu napokon  

 

Nema šta, nemoš' is tebe izbit inžinjera! 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Ljudi jest da je zabavan, ali zašto se zamarate sa D-wookom koji je autist Ljudina style? Treba biti fer pa reći da je Ljudina pisao isključivo o mehanikama u igri, te da je tu i tamo u svom nekoherentnom stilu znao i koju pametnu ubost.

 

BTW. upravo sam svršio razmišljajući o preorderu koji ću napraviti NAKON bete, čisto da bih pomogao EA/DICE-u. I jizzed, fact!

 

Tema je živnula! 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Pratim sve vezano uz BFV na redditu, forumima, Youtubeu i recimo da znam sve što ga okružuje.

 

I sad recimo beta i sam izlazak pokažu da je igra odlično odrađena i da je zabavna, pogotovo s društvom!

I što sad? Ne smijem ga kupiti da pošaljem neku poruku?

 

Kupi ga meni i pošalji poruku da si kupio! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
@wook

A di si se dotaknul "cenzure" alexa jonesa. Taj frajer je kreten na kubik i trebalo ga je maknut cim prije. Nije on nikalav konzervativac. On se obogatil na takvima lol..

A kaj se tice bf'a tu si u pravu. Oslo sve u kujac i treba bojkotirat. Ja ovaj preskacem i to sam rekel odmah nakon prvog trailera i onog kvazi predstavljanja. Nisu mi trebali nikakvi clanci i reddit i pizde materine da sam zakljucim da tu nes ne stima. A vi ostali bi fakat trebali malo oci otvorit. Ovo kaj EA radi vec davnih dana nema veze s gamingom. Oni ne rade igre vec par godina. Odnosno to kaj rade, ja (uzevsi u obzir svoj gaming staz) nemrem nazvati igrama. Jednostavno nemrem. Poglupljeno je do bola, svaku igru istu zastavu osvajam, povijesti nigdje ili jedva.

Ubisoft i EA unazad nekoliko godina rade igre za debile koje svatko moze igrat (od 5god. do 105god.), zato i jesu najjace kompanije. Uvrijedio se netko ili ne, to je apsolutna istina. Otvorite oci i pogledajte malo sto zapravo igrate i za sta dajete pare.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
@wook

A di si se dotaknul "cenzure" alexa jonesa. Taj frajer je kreten na kubik i trebalo ga je maknut cim prije. Nije on nikalav konzervativac. On se obogatil na takvima lol..

A kaj se tice bf'a tu si u pravu. Oslo sve u kujac i treba bojkotirat. Ja ovaj preskacem i to sam rekel odmah nakon prvog trailera i onog kvazi predstavljanja. Nisu mi trebali nikakvi clanci i reddit i pizde materine da sam zakljucim da tu nes ne stima. A vi ostali bi fakat trebali malo oci otvorit. Ovo kaj EA radi vec davnih dana nema veze s gamingom. Oni ne rade igre vec par godina. Odnosno to kaj rade, ja (uzevsi u obzir svoj gaming staz) nemrem nazvati igrama. Jednostavno nemrem. Poglupljeno je do bola, svaku igru istu zastavu osvajam, povijesti nigdje ili jedva.

Ubisoft i EA unazad nekoliko godina rade igre za debile koje svatko moze igrat (od 5god. do 105god.), zato i jesu najjace kompanije. Uvrijedio se netko ili ne, to je apsolutna istina. Otvorite oci i pogledajte malo sto zapravo igrate i za sta dajete pare.

 Ajmo ne raspravljati sto vrijedi a sto ne prije nego svi dobiju priliku odigrati makar betu.

Samo me interesira, sto u bilo kojem BFu nema veze sa gamingom? Lootboxevi su zasada stali na Ultimate Teamovima i dok su tamo sranje nad sranjima, nema ih i nebi ih trebalo biti u BFV. A sto se tice "svaku igru istu zastavu osvajam" kaj ti tu mogu, to je ideja i BFa i CoDa i Arme i cega vec ne. Cilj je pobijediti, nacin na koji ces doci do pobijede je uvijek isti, jedina razlika je o tome o kojem se naslovu radi. Sve tehnicki postane repetitivno nakon 50 puta.

9 godina
offline
Battlefield V

Evo novi trailer neki

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Evo novi trailer neki

 

 

Sve super sve pet ali opce si nemogu docarati daje igra smjestena u WW2,  izgleda ko neki FPS sa WW2 naoruzanjem 

twice the pride double the fall
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Evo novi trailer neki

 

 Bezveze kompliciraju s glupostima.

Skinovi za oružja još prolaze (iako su nepotrebni) al sve ostalo glupost.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Evo novi trailer neki

...

 Evo, ovo je pokazatelj kakve igrače žele privući da kupe BFV.

Uglavnom mlađe igrače, vjerojatno one koji igraju nešto kao Fortnite 

Totalna glupost.

Jer oni igraju Fortnite jer je besplatan i ima mehaniku igre kakvu ima 

 

Jedino se nadam da im takve ideje neće utjecati na sam gameplay.

 

A na skinove sam se tak i tak naviknuo: PUBG, Fortnite, Overwatch... 

 

Nego, nešto što još nitko nije službeno spomenuo: dal će skinovi promijeniti likove u potpunosti, ili imaju nekakvu ideju da će se još uvijek znati tko je koja nacija samo po izgledu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Avensac kaže...

Evo novi trailer neki

...

 Evo, ovo je pokazatelj kakve igrače žele privući da kupe BFV.

Uglavnom mlađe igrače, vjerojatno one koji igraju nešto kao Fortnite 

Totalna glupost.

Jer oni igraju Fortnite jer je besplatan i ima mehaniku igre kakvu ima 

 

Jedino se nadam da im takve ideje neće utjecati na sam gameplay.

 

A na skinove sam se tak i tak naviknuo: PUBG, Fortnite, Overwatch... 

 

Nego, nešto što još nitko nije službeno spomenuo: dal će skinovi promijeniti likove u potpunosti, ili imaju nekakvu ideju da će se još uvijek znati tko je koja nacija samo po izgledu.

 Pa napisali su da nisu amateri i da paze na te stvari. Da će obično svaka nacija imati svoj set boja i odore.

-----------

 

Da izgleda komplicirano ali zato jer su slabo objasnili. Nešto okolišaju da nas još više zbune lol. Ako sam dobro skužio nešto je za shotgun otključavao buckshot slug i to.

 

Di si baš Fortnite našao haha. Ne vidim što je točno slično, pa imaju i druge igra te stvari, a i BF3/4 je imao mogučnost mjenjanja odora i sličnih sranja.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice