BFBC2 Update problem zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 3.802
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
BFBC2 Update problem

Naime ja sam nedavno reinstalirao windowse , pa kada instaliram ( original) igru treba updatetat sa 515195 na 602574 i to traje stoljećima , i ne želi se updateat jer kaže da se server srušio ili da provjerim internet konekciju koja je dobra . ja želim isključivo igrati multyplayer jer sam već brdo toga otljučao i ne želim da propadne . Ja mogu ući u igru preko c diska i mogu se loginati ali mi ne želi naći niti jedan server. Imate neku preporuku , probao sam manualno updatetati ali kaže da mu treba 14 sati . Čekao sam dva sata i nije se niti malo skinulo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BFBC2 Update problem

:bump:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BFBC2 Update problem

diskonektira te sa interneta...odi pod stranicu RUTERA (192.168.1.1) i isključu UpNp i onda stavi update

=)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BFBC2 Update problem

I meni nije htjelo nesto preko tog updateat, skinuo sam patch s neta, oko 2.5 GB je, i instalirao, samo moraš pokrenuti As Administrator inače će opet izbacivat da nemoze.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BFBC2 Update problem

kak pod stranicu rutera , na netu ili u kompu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: BFBC2 Update problem

s koje si stranice skinuo update ?

14 godina
offline
Re: BFBC2 Update problem
Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
BFBC2 Update problem

Ja sam skinuo s ove, no svejedno je :D :
http://www.atomicgamer.com/files/88928/battlefield-bad-company-2-patch-602574-r10

Kad skineš ako te nebude zezao net (i meni je dugo skidalo), pokreni taj patch (desni klik i Run as Administrator ako imas Vistu ili 7).

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BFBC2 Update problem

ja sam počeo skidati sa diabolic servers , došao mi je do 0.7/2.4 gb iu nekih pola sata , tu stoji već sat vremena ,  probao sam opet skinuti i kaže da treba jedan dan , PROKLETI BFBC2 i njihovi updateovi koji zauzimaju 2.4 gb-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BFBC2 Update problem

i kaj onda kada skinem file , odem u c disk gdje se instalirao i i samo ga instairam ili? ( nema mi smisla ako ja taj file instaliram u nekom stotom folderu kako če ga onda BFBC2 prepoznati kao update?)

16 godina
offline
BFBC2 Update problem

Tema o BFBC2 već postoji!

Treba iskoristiti postojeće teme za sva pitanja, ako postojećih tema ima.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-bad-company-2/22822.aspx?jumpto=1791047&sort=asc&view=flat

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2011 9:39 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice