Brink

poruka: 255
|
čitano: 55.167
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Brink

posto nema ove temo eto je.

Brink je fps od splash damagea kreatora W:ET .

http://www.oxm.co.uk/article.php?id=17992

prewiew

http://kotaku.com/5452176/the-brink-character-customization-video-that-almost-wasnt

 

customizacija lika

Moj PC  
3 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Brink

Zanimljivo, osobno volim ovakve igre.

Evo jedan

i jedan
.

No one gets left behind.
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Brink

joj gameplay vrh izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
hari85 kaže...

joj gameplay vrh izgleda

Da, ima stvarno inovatinvih stvari, oni interrogation, ono parkour pentranje, također je veoma primjetna veliak razlika između klasa, što me podsjeća na TF2, ipak, vidi se da su ovdje svemu pristupili mnogo ozbiljnije.

Btw. Ova grafika sa "cell-shading" stilom je vrh, samo su teksture poda malo lošije no inače je zakon.

No one gets left behind.
14 godina
offline
Brink

jos je na id tech 4 radi a ovako izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
hari85 kaže...

jos je na id tech 4 radi a ovako izgleda

Neznam zašto nisu radili sa peticom, vidim da je stil sličan onome u Rageu ( grafički, ne po gameplayu ), a Rage koristi ID Tech 5, ipak, grafika je puno bolja nego ona u Wolfenstainu, koji je pogonjen četvorkom, stoga, nije me previše ne briga na kojem je engineu, dok god izgleda izvrsno.

No one gets left behind.
14 godina
neaktivan
offline
Brink

Izgleda odlično

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brink

ima tema, nisi tražio dobro...

 

Darth Vader
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brink

Evo jedna jako zanimljiva vjest, naravno ako se pokaže istinito.

Link.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 19:17 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Brink

možeš mislit

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brink

Evo jos malo informacija, izgleda da je zapocet live blog o igri.

Iskreno, mislim da ova igra ima potencijal biti TF2 killer....

 

http://bethblog.com/index.php/2010/03/04/brink-developer-diary-3-ed-stern/

 

FPS shooter plus parkour. Pa ne mogu docekati :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Brink

Ovo se još čeka od 2007. Kasne s izradom, no valjda ce zato biti OK igra. Prilično dobro izgleda za 7 godina star engine (Doom III).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
Weky kaže...

Ovo se još čeka od 2007. Kasne s izradom, no valjda ce zato biti OK igra. Prilično dobro izgleda za 7 godina star engine (Doom III).

Nisam imao pojma da su to poceli jos u 2007! Vidio sam prvu najavu negdje pred 6-7 mjeseci tek.

Brijem da su nadogradjivali engine s vremenom, mislim da ce biti IDtech4, isti ovaj koji koriste u Rageu.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
odjavljen
offline
RE: Brink
Deus ex machina kaže...

Nisam imao pojma da su to poceli jos u 2007! Vidio sam prvu najavu negdje pred 6-7 mjeseci tek.

Brijem da su nadogradjivali engine s vremenom, mislim da ce biti IDtech4, isti ovaj koji koriste u Rageu.

  Da, odmah nakon Enemy Teritory: Quake Wars (čak i prije izdavanja, kojeg su u suranji s carmackom razvijali) krenuli su s radom na Brink-u. No, tek su krenuli od nule, a igru razvijaju za sve platforme tako da je čekanje logično. Imam još najavu igre iz PCPlay-a 2009., tada je trebala biti out krajem godine, ali očito igra još nije spremna.

 

BTW, id tech 4 = Doom III Engine (2004. godiste).

 

id tech 5 - Nadolazeci, još uvijek nezavršen i u razvoju carmackovih ruku, debitira tek iduće godine sa RAGE-om.

 

Brink koristi jako modificirani (Its technology is id Tech 4 with a new rendering framework and improved support for multiple CPU cores. - Tako stoji u opisu) id tech 4, dakle Doom 3.

 

Igra izgleda zanimljivo, CoOP, sa maksimalno 16 igrača (8vs8), a objavljeno je da će igra koristiti Steam i VAC sistem. Mogla bi biti dobra igra, Splash Damage je poznat po dobrim igrama u MP kampanji (W:ET prednjači).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
neaktivan
offline
Brink

Otvoren je pre-sale na Steamu! Kopija je _moja_ :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
Deus ex machina kaže...

Evo jos malo informacija, izgleda da je zapocet live blog o igri.

Iskreno, mislim da ova igra ima potencijal biti TF2 killer....

 

http://bethblog.com/index.php/2010/03/04/brink-developer-diary-3-ed-stern/

 

FPS shooter plus parkour. Pa ne mogu docekati :-D

a da, parkour??? to je onda must have igra!

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Brink

http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-brink/703788

 

Samo se nadam da nije puka govorancija.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
WItcher kaže...

Dosta vjerujem Splash Damageu, postao sam veliki fan nakon QW: ET. Jedino sto se ja nadam je da su popravili network code, jer laggeri (~150ms) su u zestokoj prednosti. Jedan Strogg medic bi priklao cijeli team ako dovoljno lagga.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
15 godina
offline
Brink

samo da se na PCu moze povecat fov jer koliko sam vidio, fov me ubio u pojam x puta dok sam gledao filmice po jutubu.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Brink

igrica odlicno izgleda i ovo pucanje i u stilu mirror's edge-a, ovo bi mogao biti buy game :)

BC2 nick: Ray.hr ||| XFIRE; mypet ||| STEAM user: has_mesar
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
null kaže...

igrica odlicno izgleda i ovo pucanje i u stilu mirror's edge-a, ovo bi mogao biti buy game :)

Za PvP igru, ne znam bas koliko smisla imaju torrenti.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
offline
RE: Brink
Deus ex machina kaže...
null kaže...

igrica odlicno izgleda i ovo pucanje i u stilu mirror's edge-a, ovo bi mogao biti buy game :)

Za PvP igru, ne znam bas koliko smisla imaju torrenti.

SAMO DA IMAJU DEDICATED SERVER E I ZADOVOLJAN sam

15 godina
neaktivan
offline
Brink

Ova igrica izgleda tako dobro, da je ne bi igro samo kako mi se ne bi zgadila mašta u mojoj glavi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Brink

a svida mi se sto furaju na dizajn likova ko da je cell shaded a teksturiraju bez cell shadinga pa izgleda nekako surealno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Brink
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brink

Ja ne mogu više gledat... poludit ću, matere mi ovu ić na pre-purchase, dolazi s DLC-em odma...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Brink

ja budem vidio kakva bude cijena kod plati men-a, pa onda cu vidjet buy or not.

XFIRE; mypet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Brink
igra izgleda sjajno, ja cu odmah napravit lightweight igraca da bude brzi, tako da, taman dok se veliki pokolju i nestane im municije, ljiepo ih brzo dkorajcis, pitam se kakvih ce sve mogucnosti biti...
50Niggas
14 godina
online
Brink

http://games.on.net/article/10601/Developer_Interview_Brink

 

nisam citao, ne stignem sad, pa pogledajte mozda nesto novo.

XFIRE; mypet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Brink

Nakon 2 mjeseca sna, evo nesto novo, novi video koji predstavlja brink oruzja

LoL Nick: hRay
Moj PC  
1 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice