Call of Duty 4

poruka: 2.285
|
čitano: 446.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Hmm... za cod4 je prica suvisna, jer sve zavisi od ukusa gamera, te cinjenice da li mu je drazi ww2 ili moderno vrijeme, onda sta bolje igra, cod2 ili cod4, jer mnogi su prewise navikli na cod2 i ne mogu se odvojiti ;)

 

Sto se mene tice, kao strastvenom CS1.6 igracu ;) se cod4 dosta dopao; CS tematika i COD dinamika ;) sto mi je extra ;)

Nisam neki fan ww2 :P te cod2 sam igrao samo iz razonode (drustvo) :P

Owo je: more like it ;)


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Evo jedan server u Mostaru (jedini) pa eto naletite nema gužve:

77.221.16.162:28960    -monet

Čekamo Vas (neko će Vas dočekati:))

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Igram trenutno singleplayer, i želio bih pitati da li je netko od vas u toku igre ostao bez municije, borba traje, pucanje non-stop, a municije ima uvijek, pa mi je malo glupo.


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4

Lijepo budi na jednom mjestu, neprijatelj stalno nadire!?,  pa će ti eventualno nestati municije... glupa igra skroz...  igram cod online i nema boljeg, jednostavno i dobro.

15 godina
offline
Call of Duty 4

Jedino sto valja od cod4 multiplayera je SD ostalo nevalja zbog milijardu bombi koje lete ,aviona ,helica uopce nema skilla vec cista sreca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2008 15:33 (Been27).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Pozz iz Pule!!  Neznam da li sam negdje propustio neki post u kojem se piše o mom pitanju koje glasi zašto Bug nema svoj COD4 server jer bih stvarno volio koji put snipnut Vrdelju aka HR_The_Butcher ili Galića. Ono da igramo kao neki turnir Bugovci protiv naroda pa da vidimo tko je bolji Nevinašce  Šta kažete ljudi?? Jer imaju servere za 3 igre a niti jedna nije cod4. Da čujem mišljenja!

 

 

p.s. been27 ovisi na koje servere ideš. Npr. U mom klanu ( američki |Sen| )  je zabranjeno spamat s bombama i mecima ( bacanje bombi bezveze na protivnički spawn i pucanje bez da vidiš protivnika )  i moraš uvijek pucat sa ciljnikom kakav god bio ( iron sight, red dot, acog ili snip ) Ako ne .... kick :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2008 13:01 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4
ficho kaže...

Ne gledas multiplayer u FPS-u? Zasto onda igras FPS kad postoji tetris?


 LOL ova je dobra :-)
Slazem se da nema veceg gusta nego igranja FPS-a u MP-u.
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4
Joe Cavallo kaže...

Pozz iz Pule!!  Neznam da li sam negdje propustio neki post u kojem se piše o mom pitanju koje glasi zašto Bug nema svoj COD4 server jer bih stvarno volio koji put snipnut Vrdelju aka HR_The_Butcher ili Galića. Ono da igramo kao neki turnir Bugovci protiv naroda pa da vidimo tko je bolji Nevinašce  Šta kažete ljudi?? Jer imaju servere za 3 igre a niti jedna nije cod4. Da čujem mišljenja!

 

 

p.s. been27 ovisi na koje servere ideš. Npr. U mom klanu ( američki |Sen| )  je zabranjeno spamat s bombama i mecima ( bacanje bombi bezveze na protivnički spawn i pucanje bez da vidiš protivnika )  i moraš uvijek pucat sa ciljnikom kakav god bio ( iron sight, red dot, acog ili snip ) Ako ne .... kick :)

 Ovo vase pravilo(ili mod) da pucas samo s ciljnikom je bezveze sta kad ti je neprijatelj ispred tebe ti ces dizat scope sam da bi ga ubio jeste mozda i noz maknuli.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Been27 kaže...
Joe Cavallo kaže...

Pozz iz Pule!!  Neznam da li sam negdje propustio neki post u kojem se piše o mom pitanju koje glasi zašto Bug nema svoj COD4 server jer bih stvarno volio koji put snipnut Vrdelju aka HR_The_Butcher ili Galića. Ono da igramo kao neki turnir Bugovci protiv naroda pa da vidimo tko je bolji Nevinašce  Šta kažete ljudi?? Jer imaju servere za 3 igre a niti jedna nije cod4. Da čujem mišljenja!

 

 

p.s. been27 ovisi na koje servere ideš. Npr. U mom klanu ( američki |Sen| )  je zabranjeno spamat s bombama i mecima ( bacanje bombi bezveze na protivnički spawn i pucanje bez da vidiš protivnika )  i moraš uvijek pucat sa ciljnikom kakav god bio ( iron sight, red dot, acog ili snip ) Ako ne .... kick :)

 Ovo vase pravilo(ili mod) da pucas samo s ciljnikom je bezveze sta kad ti je neprijatelj ispred tebe ti ces dizat scope sam da bi ga ubio jeste mozda i noz maknuli.
 Ali ce i neprijatelj morat dignut scope pa ste opet na istom.
Mac Pro 2,00GHZ / 3GB FB-DIMM / Nvidia 7300GT 256MB / 2 x 250GB 7,200 16MB cache / Apple Cinema Display 20"
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4
calypso kaže...
Been27 kaže...
Joe Cavallo kaže...

Pozz iz Pule!!  Neznam da li sam negdje propustio neki post u kojem se piše o mom pitanju koje glasi zašto Bug nema svoj COD4 server jer bih stvarno volio koji put snipnut Vrdelju aka HR_The_Butcher ili Galića. Ono da igramo kao neki turnir Bugovci protiv naroda pa da vidimo tko je bolji Nevinašce  Šta kažete ljudi?? Jer imaju servere za 3 igre a niti jedna nije cod4. Da čujem mišljenja!

 

 

p.s. been27 ovisi na koje servere ideš. Npr. U mom klanu ( američki |Sen| )  je zabranjeno spamat s bombama i mecima ( bacanje bombi bezveze na protivnički spawn i pucanje bez da vidiš protivnika )  i moraš uvijek pucat sa ciljnikom kakav god bio ( iron sight, red dot, acog ili snip ) Ako ne .... kick :)

 Ovo vase pravilo(ili mod) da pucas samo s ciljnikom je bezveze sta kad ti je neprijatelj ispred tebe ti ces dizat scope sam da bi ga ubio jeste mozda i noz maknuli.
 Ali ce i neprijatelj morat dignut scope pa ste opet na istom.
 Al uzmi situaciju da imas snajper dok ti dignes i naciljas on je vec dignuo i ubio te.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

moze li mi netko pomoci instalirao sam cod4 i sve mnio je radilo a nakon 5 minuta igre komp mi se smrzne i nemogu vise igrat i resetiram ga

onda opet  instaliram i uvijek isto dali netko mozda zna u cemu je problem inace me single i multi player rade super i igrica je izvrsna

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 4

rekao si da ti se smrzne komp a sad da ti rade super

kaj si ti neki spammer koji je došao zamijeniti paku ili...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

ne nego u igraonici igram cod4 a na mom kompu ne radi dali mozda znas zasto

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

napravio sam privatni server ali nevidi se na xfireu može mi se samo spojit neko kome kažem ip adresu. ako imate neke prijedloge napišite ih.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

I ja sam bio napravio napravio server ali za CoD 2 preko neke fore koju sam pokupio na youtube-u i meni se sve uredno vidjel na xfireu , cak i zastavica hrvatske kraj servera ,

ali sam se dosta namucio dok nisam shvatio neke stvari kod dizanja servera jer recimo u pocetku nitko mi nije mogao uci u server iako je bio vidljiv ali kasnije je to bilo rijeseno i jedni sto je bilo malo problematicno je bio malo veci ping ali se moglo uredno igrati .

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

probajte se spojit na

78.3.233.205:28960
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4
vedrann kaže...

napravio sam privatni server ali nevidi se na xfireu može mi se samo spojit neko kome kažem ip adresu. ako imate neke prijedloge napišite ih.

 najbolje bi ti bilo da igraš preko hamachia sa frendovima ako već želiš napraviti privatni server. samo moraš skinuti neku zakrpu za private server, mislim da se tako zove (ali napravi backup od .exe datoteke MP-a jer ta zakrpa se isto zove kao MP samo onda kad bi htio igrati normalno preko neta neće ti ići). I to je to, daš im svoju adresu hamachia i derete.


Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

RIJESIO SAM PROBLEM SAD SSE VIDI NA X-FIREU.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

PROBAJ SB KILLER S SERVER 78.3.247.219:28960

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

imam oriđiđi COD4 pa me zanima je li ima ovde u RH kojih legalnih servera za spojit... i da kako se spojit direktno?

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Solo761 kaže...

Cak imas neke prednosti ako skreses detalje. Npr. nemas blur oko scope-a kada nisanis, ili se trava ne iscrtava po cijelom nivou pa lakse uocis onog tko cuci u travi itd...

 
Onda je to preglupo. Treba se malo i pomucit.

Igra me ocarala grafikom i radnjom.
Malo mi fali maste u pocetku misija gdje ti se nalaze sta moras napravit. Trebali su to malo iskomplicirat textom.
Biranjem oruzja i ostalo.

Igra me razocarala u stilu oruzja i radnje.
Nevolim kad moram pratit "vodu" tima nego volim kad mene prate.
Nevolim novija vremena :) vise volim svj. ratove i njihova oruzja kao u starijim Cod-ovima
Ali valjda treba i u buducnost gledat ;)
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 problem

dobar dan ljudi, molim vas ko DRAGOGA BOGA da mi pomognete..Cool

jucer sam kupio COD 4 dobio sam ga na 2 DVD-a

kada ubacim prvi dvd u racunalo otvori mi se PROGRAMI i ISO FILE..

i ja instaliram ULTRA ISO i sve u tom iso filu spremim u novu mapu...

u toj mapi ima svega crack. setup i sve.. i pokrenem igricu da instaliram i bez ikakvog problema to i napravim..

i kada je napokon gotova instalacija zelim pokrenut igricu a prije toga sam je KREKO pise mi neki error, i sada neznam sta treba napravit?

ne kuzim zakaj ULTRA ISO ne moze pokrenuti drugi dvd isto pise neka greska... UOSTALOM NOVI SU MI WINDOWSI, RACUNALO MI JE JAKO, mozda je DVD U KVARU ILI NESTO???

molim vas ako mi mozete pomoc ljepi POZZ!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4 problem

Ako kupiš original igru, kladim se da će ti raditi.

Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 problem

a jesi mi puno pomogao

15 godina
offline
Call of Duty 4

Ljubitelji CoD2 se zavaravaju da ce doci na svoje sa CoD5, istina igra se vraca u World War 2 ali isto tako prenosi sistem napredovanja perkove i mehaniku iz CoD4 tako da ce se svi ljudi koji su igrali Modern Warfare osjecati kao kod kuce. Sve koji su ljubitelji CoD2 i nisu mogli prec na CoD4 sam pitao za razlog, i vecinom su naveli ne to sto je moderni seting nego sto im ne odgovara fizika igre te smatraju da se puno tog desava na mapi uz sve te expiriance, perkove, avione i helikoptere... A sve ce to opet da se prenese u CoD 5 samo malo modificirano, nakon 3 kill-a dobiva se UAV drone koji je i postojao u drugom svjetskom ratu, nakon 5 umjesto aviona dolazi barazna vatra topova e samo jos nisam saznao sta mjenja helikopter...

 

A sto se tice same rasprave o tom cracku, ako si ti kupio orginal i onda nakon instalacije ti trazi da drzis DVD od igre unutar pogona onda ti nitko nemoze zamjeriti da si s neta skines NO_DVD fix, ali ako trazis crack to je vec druga stvar i lako bi ovdje mogao zaraditi karton od admina pa se o tome bolje raspitaj na nekom drugom forumu...

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2008 14:16 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4 problem
OzZy-17 kaže...

a jesi mi puno pomogao

 Nisam ni namjeravao, budući da je svaka rasprava o nelegalnom softveru zabranjena... :)
Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

jedna od najboljih koje sasm igrao

http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Nevjerovatno ali istinito ja imam Cod4 orginal ali mogu igrati samo MP dok single player nemogu pokrenuti.

Windowsi su reinstalirani nedavno i u kompu nema virusa.

Any suggestions?

i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 4

OMG pa probaj ubaciti CD od CoD4 u DVD prije nego pokrenes single player, igra trazi verifikaciju tvog org dvd-a prije pokretanja i nece ti dopustiti da igras dok ga ne ubacis, ili skini s neta NO_DVD fix koji ce ti omoguciti da igras bez nepotrebnog grebanja tvog orginala...

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

e ljudi treba mi kod za instalaciju...e molim vas brzo...plz

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice