Call of Duty 4

poruka: 2.285
|
čitano: 446.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
A vidjet cemo kad izadje, ja se kladim da ce se i na dualcu i 8800 bez beda pokrenut, vjerojatnonisti engine tako da nebi trebalo biti nikakvih problema. A i ne treba ti nikakav komp od 5k kn za igru. Neznam sta imas od kompa? 775 recimo bubnes 771 xeon za cca 20-25 dolara i ravljena grafa od 500-600kn ( npr radeon 7850 )i s tim pokreces bez beda i novije igre na low med.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Call of Duty 4

amd 5200+ 2.7 ghz. 8800 gt, 4 gb ram ddr2, kad bi trebao izaci taj famozni system req

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Vjerojatno malo prije izlaska. ima ovdje. Sad koliko ce tom moze vjerovat vidjet cemo
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Call of Duty 4

Ima li uopce tko da jos tu i tamo odigra COD4?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty 4
Samo kad se sjetim tih pravih gamerskih dana, puno manje sr*nja,citera, svi su imali dovoljno dobar komp za igrat...steta,mislim da je igra gotova iako bi rado tu i tamo odigrao kad bi se skupilo ekipe
10 godina
offline
Call of Duty 4

Imas Hrvatskih servera koliko hoces, bar je tako prije bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Ima par servera koji su puni, ali nije to vise to, ne mozes administrirati kako se spada jer pb nije izdao podrsku. Vidjet cemo kakav ce biti remastered
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty 4

hoće li novi cod imati promod?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Na pocetku nece kao ni cod4, ako se ne varam tek u 5 mj sljedece godine. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Patrick_cro kaže...

Na pocetku nece kao ni cod4, ako se ne varam tek u 5 mj sljedece godine. 

 znaći 100 posto je sigurno da će kasnije izaći?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Sigurno izlazi jer vecina igraca igra promod, a ne vjerujem da bi se samo tako odrekli dodarbe zarade. Promod je izasao nakon 6mj za cod4 tak da ce i za remastered isto tako.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Call of Duty 4

postoji li kakakv graphic mod za cod 4 ? posto je izaso mw remastered pa bi se malo poigral sa postvkama da probam cod 4 pretvorit u mw remastered

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Ne vjerujem da ces tako brzo naci neki mod od remastera. Remaster se za sada ne isplati igrati, treba cekati patcheve. Imas ovdje dosta servera sa modovima
www.gb-clan.de
Mozda ti se svidi koji od tih, ili ako ces sam slagati server mozes pogledati ovdje modove
www.moddb.com/games/call-of-duty-4-modern-warfare/mods

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Call of Duty 4

jednom sam igrao na serveru di je stvarno čudan mod,dakle princip je da odabereš neki predmet npr kontenjer i odabereš si neko mijesto di se sakriješ i onda te neprijatelji traže pucaju otkirvaju koji si predmet odabro,dali zna netko taki server da mi da ip

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Taj mod je onda ko prop hunt u garry's modu,ugl. probaj ovo ili googlaj prophunt/hide n seek cod4 servers.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 4
ima li gdje za uzet steam verziju cod 4 osim na steamu malo mi preskupo, do 10 eura ?moze i niza cijena ako ima ....
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 4
geek_boy kaže...
ima li gdje za uzet steam verziju cod 4 osim na steamu malo mi preskupo, do 10 eura ?moze i niza cijena ako ima ....

obična verzija (ne aktivira se na steamu): http://www.cjs-cdkeys.com/products/Call-Of-Duty-4-Modern-Warfare-CD-Key.html

steam verzija: https://www.kinguin.net/category/1136/call-of-duty-4-modern-warfare-steam-key/ (slobodno makni onaj buyer protection od 2 eura.

 

9 godina
offline
Call of Duty 4

Ima li neka clean instalacija za COD4, treba mi za WIN10 da nema nikakvih virusa i tako to ako mozeee,hvala :)

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 20:44 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
9 godina
offline
Call of Duty 4

Druze necu sigurno placati 20 eura za igru a vec imam org key, nema smisla. Mislio sam na tpb itd..

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

 

Pogledaj si ovo pa pokušaj unijeti key u steam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty 4

Imam tako glup problem da vjerovatno nitko nece znati pronaci rijesnje ali ajde da probam. Pazi ovo, WIN7 lock 125FPS, instaliram WIN10 125FPS opet lock ali kada pritisnem weapnext bind pada sa 125 do 110. Npr, 125 lock kliknem alt padne na 118, kliknem jos jednom padne na 115, kliknem vise puta padne na 110.. FPS se odmah vrati na 125 ali je problem sto to dosta smeta tokom igre pa makar to bilo 7 fpsa ralike ili 15. Nije mi jasno kako moze zbog binda dropat fps, nikad nisam imao problema s time...

 

Radi se o ovome : bind ALT "cg_weaponCycleDelay 0; weapnext; wait 2; weapnext; cg_weaponCycleDelay 200" i da previse sam se naivkuno na to da bi sada mogao bez tog binda. 

 

Sta reci na ovu glupost..

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2016 23:05 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Morao bih vidjeti kako ja imam u configu bind,makar ja sam na win 8.1, a da probas sa nekim drugim configom. Makar to je jako čudan problem da pada fps radi bindanje weapona.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Call of Duty 4

I da, u smoku mi je lock 125 i na svakoj mapi, znaci ne dropa nikad i zbog nicega, nije do kompa. Evo sad stavim grafiku na low i opet je sve isto, znaci da je nesto do coda ili windowsa? Ovo cu rijesti znaci nikad..

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Prije bih rekao da je do windowsa nego do voda,meni na win 7 i win 8.1 nema nikakvih problema.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Re: Call of Duty 4
Patrick_cro kaže...
Morao bih vidjeti kako ja imam u configu bind,makar ja sam na win 8.1, a da probas sa nekim drugim configom. Makar to je jako čudan problem da pada fps radi bindanje weapona.

 Mozda je do verzija nosteam? Koji cod ti imas instaliran, ako mi mozes poslat u pp taj bind da probam..

Barcelona - Mes que un club
16 godina
offline
Call of Duty 4

sad za cod4 nemam pojma jer steam ili non steam verzija jer je skinut davnih dana, steam ga normalno prepoznaje.

Kod mene je je taj delay ovako

seta cg_weaponCycleDelay "0"

sad moj je config malo poveci tako da neznam jer to uopce ima. 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty 4

A ne znam stvarno, probat cu instalirat novi cod ako i dalje bude dropalo onda mora biti do windowsa. Samo ne kuzim u cemu je problem, kakav problem taj bind na ALT predstavlja windowsu? 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty 4

Da li je cudno da ne mogu lockat 250 na 1280x1024, tocnije lockam i stoji 250 ali na nekim dijelovima padne na 230,180 primjer kod palmi na crashu, blong. 

 

AMD A8 3850 X4 2.9

6GB

AMD RADEON HD 6670 1GB GDDR5 

 

Ne kuzim trebalo bi stajat da se ne mice jer znam da neki sa ovom karticom imaju na vecoj rezoluciji lock 250

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice